اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت .

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Ramin

پست توسط Ramin » شنبه 3 آذر 1386, 10:17 am

سلام دوباره ، من الان از سنجش میام ، پس از یک ساعت اینور اونور رفتن و تلاش برای اینکه بتونم با یکیشون صحبت کنم ، بالاخره یکی رو پیدا کردم ، بهم گفت دانشگاهها به ما اعلام کرده بودند اما به ما گفتند امسال اعلام تکمیل ظرفیت نکنیم ، ازش پرسیدم آخه چرا ؟ گفت اینو دیگه از بالادستی ها بپرس ، خلاصه من برای اینکه بتونم یک جواب قطعی بگیرم دوباره یکی دیگرو پیدا کردم اونم همینو گفت ( البته این گفت وزارت علوم اینجور خواسته ) من فکر کنم به خاطر تحصن هایی که جلوی وزارت علوم کردیم باهامون لج کردن .

من که دعا میکنم همشون ( به قول اون فایل صوتی موبایل که حتما میدونید کدوم رو میگم )

تک تک برن زیر کامیون و خدا انتقام مارو از این ظالمان بگیره . :cry:

الهام
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط الهام » شنبه 3 آذر 1386, 10:19 am

توی سایت سازمان سنجش قسمت پاسخگویی به سوالات نوشته بود :

آیا کارشناسی ناپیوسته 86 تکمیل ظرفیت دارد؟
پاسخ : خیر
میتونید برید و ببینید
زنان خوب به آسمان میروند زنان بد به همه جا میرسند

آواتار کاربر
saeid
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: babol
تماس:

پست توسط saeid » شنبه 3 آذر 1386, 1:00 pm

به نظر من بیام همه یه روز جمع شیم بریم پیشه وزیر علوم. یا حتی اگه شده پیشه رییس جمهور. من حاضرم از شهرستان بیام.
شماره امور آموزشی وزارت علوم: 82233900 (تو سایت شمارش نیست ولی من به هر زحمتی بود گرفتمش، زنگ هم زدم .بهم گفت ما کارشناسی کردیم دیدیم لازم نیست تکمیل داشته باشیم) :evil: :evil:
اگر تنهاتربن تنهاها شوم باز خدا هست. او جانشینه همه ی نداشتن هاست تو می توانی جانشینه همه ی بی پناهی ها شوی.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

نه باباااااا!!!!

پست توسط farshidshd » شنبه 3 آذر 1386, 4:15 pm

راست میگین الهام خانوم؟؟؟؟ لازم نبود برین تو سایت سازمان یه نگاه به همین پست بالا سریتون میکردین متوجه میشدین
در ضمن rtech جان به نظرم تو راست میگی
واسه چی بریم دنبال درس و کنکورر؟؟؟؟؟؟؟
من که خدمتم 7 یا 8 ماهه که با آموزشی میشه 9 یا 10 ماه . میرم با خیال راحت خدمت رو تموم میکنم میام کارم که خدا سلامت نگه داره بابامو تو همون اداره ی خودش واسم از الان جور کرده البته من که از کارمندی خوشم نمیاد 8) :wink:
درسم اگه ......... کرد میتونیم بعدا ادامه بدیم (( به جای ..... ما پسرا یه اصطلاحی داریم که اینجا نمیشد بگم ))

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

Ramin

پست توسط Ramin » شنبه 3 آذر 1386, 6:17 pm

saeid نوشته شده:به نظر من بیام همه یه روز جمع شیم بریم پیشه وزیر علوم. یا حتی اگه شده پیشه رییس جمهور. من حاضرم از شهرستان بیام.
شماره امور آموزشی وزارت علوم: 82233900 (تو سایت شمارش نیست ولی من به هر زحمتی بود گرفتمش، زنگ هم زدم .بهم گفت ما کارشناسی کردیم دیدیم لازم نیست تکمیل داشته باشیم) :evil: :evil:
سعید جان خودتو به زحمت ننداز ، هیچ فایده ای نداره دوست عزیز ، بیای اینجا چی کار کنی ؟ جز اینکه عذاب بکشی هیچ اتفاق دیگه ای نمیوفته . ببین خونه ی رئیس جمهور دقیقا میدون بالایی ما میشه ، از اینجا من خونشون میبینم ، حتی نمیتونی تا 500 متریش هم بری ، یک نگهبان داره خفن ، خودش هم که میخواد بیاد خونه اینجا حکومت نظامی میشه جرات داری از خونه بیای بیرون تا با تیر بزننت :shock: اینم از رئیس جمهور ، فکر کردی اینجا آمریکاست که بلند میشن میرن دم کاخ بوش هر چی از دهنشون در میاد به بوش میگن و هیچ کسم کاریشون نداره :?:

در مورد وزارت علوم هم که اون تحصن ها رو که یادته ؟ فقط یک مدت مارو دور کلمون چرخوندن و وعده های دروغین و ..........

دیگه گفتن جمله ی متاسفم هم هیچ ارزشی نداره ، دیگه جمله ای که سزاوارشون باشه نیست که بشه به زبون آورد . فقط خداست که میتونه انتقام ما رو بگیره ، پس به جای اینکه دست جمعی برید پیش اینا ، بیایید دست جمعی بشینیم و دعا کنیم که خدا کمکمون کنه ، خدا بزرگه ، حتما جواب این همه بنده مظلوم و ستم دیده رو میده :cry:

sh
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sh » شنبه 3 آذر 1386, 6:47 pm

از این به بعد هر کی رو دیدی تشویق کن بیان فنی بخونن تا نسل رشته های نظری منقرض شه

javaaad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javaaad » شنبه 3 آذر 1386, 7:49 pm

با سلام...دو روز پیش با سازمان سنجش تماس گرفتم و باهاشون دعوا كردم...مردي كه جواب ميداد گفت سنجش ميخواسته اعلام كنه و دانشگاهها هم اعلام نياز كرده اند.اما وزارت علوم مخالفت كرده...گفتم بيخودي گردن وزارت علوم نندازين رئيس سازمان سنجش توي آخرين مصاحبش گفته تكميل ظرفيت برامون خرج داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! البته اينو براي همه كنكور ها گفته مصاحبشو توي ايسنا خوندم...

شماره تماس هاي وزارت علوم هم اينجاست...ميگم چطوره باهاشون تماس بگيريم و اعتراض كنيم.نبايد همينطور وايستيم كه همه تكميل ظرفيت داشته باشند غير از ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فكر ميكنم با قسمت معاونت آموزشي بايد تماس گرفت:

http://www.msrt.ir/sites/ravabetomomi/D ... /view.aspx

javaaad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط javaaad » شنبه 3 آذر 1386, 7:54 pm

rtech جان...معذرت میخوام..زیادی عصبانی بودم...تاپیک وزارت علوم مقصر رو پاک کن...

hamid20002000
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hamid20002000 » شنبه 3 آذر 1386, 10:00 pm

با عرض سلام به همه بچه های :evil: از دست این سازمان رنجشی ها . البته اینم بگم این رنجشی ها وقتی تاریخ کنکورو به این راحتی اینور اونور میکنن. یا درسا توی کنکور خودشونم نمی دونن چی میاد نباید توقع داشت که این خبر مربوط به تکمیل ظرفیت هم واقعیت داشته باشه .شاید این خبر نگهبانی آبدار جی :roll: :?: :!: و... از خودش در اورده .نمی خام الکی امید بدم ولی با این کارای رنجشی ها هیچ بعید نیست که توی همین هفتها توی پیک سنجش خبری از تکمل ظرفیت بیاد اونجاست که به اطلاع رسانی دقیق رنجشی ها ایمان میارم :?: :!: :D :lol: ولی فکرشو نکنید با هم میخونیم برای سال بعد :P _________________________________
به خدا نگو مشکل بزرگی دارم به مشکل بگو خدای بزرگی دارم.

jojee
محل اقامت: tehran

نمی دونم چی بگم

پست توسط jojee » شنبه 3 آذر 1386, 11:55 pm

سلام بچه ها .........................بچه ها سلام .......................
راستش می خواستم باهاتون یک کم درد و دل کنم

1. من ریاضی فیزیک خوندم و به علت بازیگوشی کاردانی قبول شدم پس فقط شما نیستید که به بازی گرفته شدید منظورم بچه های فنیه؟؟
2. من بابل قبول شدم ولی انقدر شرایط و دوری از خانواده برام سخته که خدا می دونه. نمیدونید چند بار بغض راه گلوم گرفته تا تو شرایط من نباشید نمی فهمید اینم بگم که من اصلا بچه ننه نیستم.................؟!
3. از سنجش سوال کردم اس ام اس فرستادم ولی........نمی دونم یه چیزی بگم ضایعم نکنیدا و بهم نخندید هنوز هم به تکمیل ظرفیت امیدوارم ..........البته نه به سازمان سنجش امیدوارم نه به رتبه خودم برای قبولی نزدیک خونمون فقط به لطف و کرم اوستا کریم امیدوارم اخه هر موقع کم میارم یا پارتی ندارم یا قدرت ندارم از خدا کمک می خوام قربونش برم دست رد به سینمون نمی زنه مگه در مواقعی که صلاحی در کار باشه (من اینو با همه وجودم لمس کردم)
با این همه عصیان بازم بهمون نگاه می کنه..............
حالا هر جا هستی و هر کسی هستی و هر کاری می کنی از ته قلبت از خدا بخواه که تکمیل ظرفیت بیاد و تو توش قبول بشی ما که دعامون کردیم باقیش می سپاریم به خدای مهربون
اگه هم نیومد به هر حال ما کار خودمون کردیم بعدا می فهمیم که یه صلاحی در کار بوده......
salam khoshhalam ke bahaton ashna shodam

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

بی انصافه بسه

پست توسط ce.mohsen » یک‌شنبه 4 آذر 1386, 10:59 am

sh نوشته شده:از این به بعد هر کی رو دیدی تشویق کن بیان فنی بخونن تا نسل رشته های نظری منقرض شه
با سلام خدمت همه دوستان معترض که درد و دلاشون جگر آدم رو کباب می کنه
می تونم درکتون کنم که چی می کشید ، چون خودم هم یه زمانی مثل شما بودم
اما مطلب من اینه که
تمام این بلاها (شما می گید بلا) به خاطر بی نظمی (یا هر دلیل دیگه ای) در سازمان سنجش اتفاق می افته و نهایت بی انصافیه که جرم یه گروهی رو برای گروه دیگه بنویسیم ("همون قضیه بلخ و مس گر و ....")
من خودم ریاضی بودم ، تمام فامیلام ریاضی بودن و داداشم هم همین الان داره پیش دانشگاهی رشته ریاضی می خونه .
چرا باید نسل ما به خاطر سازمان سنجش منقرض بشه ؟! به چه گناهی ؟! :?: :!: :cry: (البته با دعای گربه سیاه بارون نمی آد :wink: - این فقط یه ضرب المثل بود ، ناراحت نشید)

فقط خودتونو نبینید ، 300 هزار داوطلب رشته ریاضی رو هم ببینید که می خوان دانشگاه قبول بشن و اونها هم آینده دارن ، آرزو دارن ، نمی خوان برن سربازی ، عشق دانشگاه دارن و .... و من بارها تو تاپیک های مختلف دیدم که با لحن بدی دربارشون صحبت می شه ، طوری که انگار اونها مانع قبول شدن شما تو دانشگاه شدن

اینکه چرا سازمان سنجش اونها رو در اولویت قرار می ده کاملا واضحه و جای بحثش اینجا نیست .پس لطف کنید و انصاف رو رعایت کنید و هر چی نفرین ، فحش و ناسزا ، دعاهای شیطانی و گلایه و ... بلدید ، فقط به سازمان سنجش حواله کنید و دست از سر بچه های نظری بردارید

jojee نوشته شده:ما کار خودمون کردیم بعدا می فهمیم که یه صلاحی در کار بوده......
در زمانهای گذشته، پادشاهی تخته سنگی را در وسط جاده قرار داد و برای اين كه عكس العمل مردم را ببيند، خودش را در جايی مخفی كرد. بعضی از بازرگانان و نديمان ثروتمند پادشاه بی تفاوت از كنارتخته سنگ می گذشتند ؛
بسياری هم می گفتند كه اين چه شهری است كه نظم ندارد؛ حاكم اين شهر عجب مرد بی عرضه ای است و با اين وجود هيچكس تخته سنگ را از وسط بر نمی داشت . نزديك غروب، يك روستايی كه پشتش بار ميوه و سبزيجات بود ، نزديك سنگ شد. بارهايش را زمين گذاشت و با هر زحمتی بود تخته سنگ را از وسط جاده برداشت وآن را كناری قرار داد. ناگهان كيسه ای را ديد كه زير تخته سنگ قرار داده شده بود. كيسه را باز كرد و داخل آن سكه های طلا و يك يادداشت پیدا كرد. پادشاه در آن يادداشت نوشته بود :
"هر سد و مانعی می تواند يك شانس برای تغيير زندگی انسان باشد"

شاد باشید.
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

Ramin

پست توسط Ramin » یک‌شنبه 4 آذر 1386, 4:39 pm

بچه ها خواهش میکنم دوباره بحث رو به حاشیه نکشید ، نمیدونم چرا تا یک خبر بد میرسه همه میپرن به هم ، لعنت بر این سنجش که باعث شده حتی با دوستانمون هم درگیر بشیم . :cry:

آواتار کاربر
lord
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: IRAN
تماس:

پست توسط lord » یک‌شنبه 4 آذر 1386, 11:06 pm

بچه ها این دفعه اول نیست که این بلا ها رو سر ما میارن . :( مردم ما عادت کردن به این چیزها من شرط می بندم اگه از بستگان رئیس سازمان رنجش یکی از ما ها بود تا الان تکمیل ظرفیت انجام شده بود :cry:
وقتی که قدرت دست بعضی آدم های نا لایق باشه فقط باید ایستاد و تماشا کرد . برای من که خیلی خنده داره !!!

هیچ کس از این سیاست سر در نمیاره !! :roll: آخه چرا ؟!

آواتار کاربر
محسن
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: در پیچ و خم زندگی

پست توسط محسن » دوشنبه 5 آذر 1386, 1:51 am

سلام به همه ی دوستان عزیز

واقعا متاسف و ناراحت :( و عصبانی :x شدم از اینکه تکمیل ظرفیت رو بعد از این همه مدت مالوندن و یه عده ای رو که چشم به راه بودن نا امید کردن. واقعا که اطلاع رسانیشون افتضاحه.

پیشنهاد میکنم هر برنامه ای که برای آینده دارید رو با جدیت دنبال کنید تا دیگه گرفتاره بی برنامگی این سازمان یا سازمان های مشابه نشید.انشاءا...

در ضمن با jojee و ce.mohsen هم موافقم. این موضوعات ربطی به فنی و غیر فنی نداره

-----------------
در زمانهای گذشته، پادشاهی تخته سنگی را در وسط جاده قرار داد و برای اين كه عكس العمل مردم را ببيند، خودش را در جايی مخفی كرد. بعضی از بازرگانان و نديمان ثروتمند پادشاه بی تفاوت از كنارتخته سنگ می گذشتند ؛
بسياری هم می گفتند كه اين چه شهری است كه نظم ندارد؛ حاكم اين شهر عجب مرد بی عرضه ای است و با اين وجود هيچكس تخته سنگ را از وسط بر نمی داشت . نزديك غروب، يك روستايی كه پشتش بار ميوه و سبزيجات بود ، نزديك سنگ شد. بارهايش را زمين گذاشت و با هر زحمتی بود تخته سنگ را از وسط جاده برداشت وآن را كناری قرار داد. ناگهان كيسه ای را ديد كه زير تخته سنگ قرار داده شده بود. كيسه را باز كرد و داخل آن سكه های طلا و يك يادداشت پیدا كرد. پادشاه در آن يادداشت نوشته بود :
"هر سد و مانعی می تواند يك شانس برای تغيير زندگی انسان باشد"
ce جان واقعا داستان جالب و پر حکمتی رو مطرح کردی.........ممنون

موفق و منصور باشید

negar_iaum
محل اقامت: mashhad
تماس:

پست توسط negar_iaum » دوشنبه 5 آذر 1386, 9:15 am

من هم خيلي ناراحت شدم تازه من كه مطمئن بودم با رتبه اي كه آوردم شانس قبول شدن در داقل سه آموزگاه غير نتفاعي در مشهد داشتم چون قبلا در اين مورد با استادامون صحبت كرده بودم و اونها گفته بودن كه سلمان و بهار وتكميل ظرفيت اعلام كرده و خودم هم از اقبال پرسيدم گفت 60 نفر اعلام كرده و با رتبه 6045 حتما يك از اينا قبئل ميشدم واقعا حيف خيلي نااميد شدم البته از سازمان رنجش ولي هيچ وقت از خدا ناميد نشدم و نميشم و اميدوارم سال ديگه با تلاش بليشتر يك جاي بهتر قبو بشم براي همتون هم آرزوي موفقيت مي كنم من كه بار اولم بود اميدوارم در آزمون سال آينده همتون موفق باشيد.-----------------------------------------------------------------------------------
هيچ گاه نبايد به خلق خدا اميد بست اميدتون فقط به خالق باشه و ب. البته تلاش رو هم فراموش نكنيد.

قفل شده