اعتراض به نمرات آزاد 87 ><><><>

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
koofrety
کاربر ساده
کاربر ساده

اعتراض به نمرات آزاد 87 ><><><>

پست توسط koofrety » دوشنبه 7 بهمن 1387, 6:01 pm

نمرات آزاد 87 اومد و مثل خیلی از سالها حق خیلی ها که سهمیه نداشتن پایمال شد...سه شنبه 87.11.8 مرکز آزمون خیابون پاسداران اعتراض کنیم.........!

aseman64
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: اعتراض به نمرات آزاد 87 ><><><>

پست توسط aseman64 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 7:47 pm

سلام
بچه ها

اگر کسی به کار نامه اش اعتراض داشته باشه چکارباید بکنههههههههههههههههههههه؟
بادکنک دلتنگیم پر شده از هوای تو !

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 7 بهمن 1387, 8:44 pm

با سلام
دوست عزيز به مركز آزمون زنگ بزن اونا همچي رو ميگن كه بايد چيكار كني bil:

# 22581327 021
# 22574333 021
# 22574050 021
# 22573131 021
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
bahram_rad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران عزیز
تماس:

پست توسط bahram_rad » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 12:05 am

دوست من نگران نباش اعتراض هم کنی زیاد توجه نخواهند کرد شما بایستی منتظر تکمیل ظرفیت باشی

امسال مطمین باش تو تکمیل ظرفیت قبول خواهی شد پس نگران نباش
در دنیا چنان زندگی کنید که انگار هیچ وقت نخواهید مرد

سایت : جزوه و اموزش برای همه http://www.academy-foroughi.orq.ir

aseman64
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط aseman64 » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 12:32 am

سلام
ممنون بچه ها
من با 3 اختلاف قبول نشدم و شدیدا" به در صد مدار اعتراض دارم
یعنی بازم تکمیل ظرفیت شهریور اعلام میشه؟

آواتار کاربر
bahram_rad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران عزیز
تماس:

پست توسط bahram_rad » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 1:15 am

مطمین باش دوست عزیز به طور صد در صد تو تکمیل ظرفیت قبولی با سه نفر اگه ده نفر هم اختلاف داشتی

مطمین باش باز هم قبول بودی چون اگه ده نفر برای مثال قبول شده باشن 4 نفر ثبت نام می کنن از یه طرفی

دانشگاه ازاد هزینه اش بالاست و یه عده هم واسه علمی کاربردی هزینه نسبتا کم به ازاد نمیرن و علمی کاربر

دی رو می رن و مسیله مهم تر اینکه دانشگاه پیام نور کاردانی به کارشناسی رو اورده الان من از دوستان و

اشنایان یکیش داداشم و دوستام می خوان هر طور شده پیام نور قبول بشن و هزینه کمتری رو واسه این دو

سال متحمل بشن پس خیالت راحت اگه دانشگاه ازاد امسال شهریور تکمیل ظرفیت رو اعلام کرد واسه کنکور

87 قول میدم بعد از عید تکمیل ظرفیت میزاره مجبورن بزارن دانشجو ها کمتر ثبت نام می کنن و این از هر

حیث به نفع دانشگاه نخواهد بود و دانشگاههای رقیب هم این مقطع رو اوردن با هزینه کم و سطح بهتر

مجبورن. امیدت به خدا باشه و راحت سرت رو بنداز و بعد از عید به فکر دانشگاه و درس و مشقت باش.
در دنیا چنان زندگی کنید که انگار هیچ وقت نخواهید مرد

سایت : جزوه و اموزش برای همه http://www.academy-foroughi.orq.ir

koofrety
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط koofrety » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 1:18 am

باید روی اعتراض پافشاری کنیم سال 81 کنکور کارشناسی ناپیوسته از این بدتر بود کلی از نمرات رو دوباره باز بینی کردند.
مثل روز برای من روشنه که داشتن سهمیه در قبولی امسال نقش زیادی داشته.
من رشته ام معماریه و برای مثال تهران جنوب امسال بالای 150 نفر باید پذیرش می کرد ولی فقط 80 نفر گرفته.همینطور بقیه شهر/رشته ها.

تکمیل ظرفیت مهر 88 خواهد بود... اگه بشینید تو خونه و تا مهر 88 صبر کنید به راحتی 9 ماه رو از دست دادید.
هرروز برید مرکز آمون...

دوستان ساده نباشید با تلفن هیچ مشکلی از این دست تا به حال حل نشده...

milad_Z
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad_Z » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 8:46 am

سلام دوستان یه سری سوال داشتم
من انتخاب اولم تهران شمال بود که تراز آخرین فرد قبولی هست 6850 و واسه من شده 6792 یعنی فقط 58 تا اختلاف و آخرین فرد قبولی رتبه اش بوده 79 و واسه من شده 87 ...بعد انتخاب دومم کاملا سفید هست و حتی نگفته قبولم یا مردود...بعد انتخاب سومم بوده آشتیان که اونجا رتبه ام شده 2 ...
حالا اول بگین من می تونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ چون بعضی ها میگن تکمیل ظرفیت برای وقتی هست که هیچ جا قبول نشده باشی.
دوم اینکه اگه بتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم احتمال اینکه تو تهران شمال قبول شم هست؟ چون شنیدم خود دانشگاه انتخاب میکنه و ما هیچ نقشی در انتخاب دانشگاه نداریم
سوم اینکه میشه من این ترم رو برم آشتیان بخونم و اگه تکمیل ظرفیت قبول شدم واحدامو اینجا انتقال بدم؟
چهارم : من بابام بالای 60 سال هست و تک پسر هستم میشه در صورت اینکه تکمیل ظرفیت در مورد من صادق نبود انتقالی برای تهران بگیرم؟میگن چنین قانونی هست که میشه از همون ترم 1 انتقالی گرفت
و پنجم: اگه من علمی کاربردی قبول شم می تونم این ترم رو برم و در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت آزاد واحدامو انتقال بدم؟
چقدر حرف زدم...ممنون میشم جوابامو بدین

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 9:45 am

milad_Z نوشته شده:سلام دوستان یه سری سوال داشتم
من انتخاب اولم تهران شمال بود که تراز آخرین فرد قبولی هست 6850 و واسه من شده 6792 یعنی فقط 58 تا اختلاف و آخرین فرد قبولی رتبه اش بوده 79 و واسه من شده 87 ...بعد انتخاب دومم کاملا سفید هست و حتی نگفته قبولم یا مردود...بعد انتخاب سومم بوده آشتیان که اونجا رتبه ام شده 2 ...
حالا اول بگین من می تونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟ چون بعضی ها میگن تکمیل ظرفیت برای وقتی هست که هیچ جا قبول نشده باشی.
دوم اینکه اگه بتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم احتمال اینکه تو تهران شمال قبول شم هست؟ چون شنیدم خود دانشگاه انتخاب میکنه و ما هیچ نقشی در انتخاب دانشگاه نداریم
سوم اینکه میشه من این ترم رو برم آشتیان بخونم و اگه تکمیل ظرفیت قبول شدم واحدامو اینجا انتقال بدم؟
چهارم : من بابام بالای 60 سال هست و تک پسر هستم میشه در صورت اینکه تکمیل ظرفیت در مورد من صادق نبود انتقالی برای تهران بگیرم؟میگن چنین قانونی هست که میشه از همون ترم 1 انتقالی گرفت
و پنجم: اگه من علمی کاربردی قبول شم می تونم این ترم رو برم و در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت آزاد واحدامو انتقال بدم؟
چقدر حرف زدم...ممنون میشم جوابامو بدین
دوستم تا اونجایی که من میدونم چون دانشگاه آزاد خودش تکمیل ظرفیت میکنه اونایی که قبول شدن رو تو

تکمیله ظرفیت شرکت نمیده حتما یه تحقیقه بیشتر بکن

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 10:04 am

bahram_rad نوشته شده:دوست من نگران نباش اعتراض هم کنی زیاد توجه نخواهند کرد شما بایستی منتظر تکمیل ظرفیت باشی

کاملا حرفتو قبول دارم خوده من نشود یه اعتراض بکنم و جواب مثبت در بیاد

انشالله دوست عزیز تکمیل ظرفیت رو در یابد str:
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

aseman64
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط aseman64 » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 12:51 pm

سلام
بچه ها از همگی ممنونم اما تا شهریور من یا موهام مثل دندونام سفید شده یا دندونام مثل موهام سیاه !
در تمام سالها شهریور اعلام شده یا فقط پارسال اینطوری بوده ؟؟؟
من الان نمیدونم درس بخونم یا نه ؟همتووووووووووون بگید نهههههههههه !

amirk
کاربر ساده
کاربر ساده

یکی جواب بده

پست توسط amirk » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 1:19 pm

آقایون من زبونم مو در آورد انقدر این سوال رو در تاپیکهای دیگه پرسیدم و کسی جواب درستی نداد من با نفر آخر قبولی 7 تا فاصله دارم میگن امسال هم کاشان ظرفیتش کم شده ممکن هست توی تکمیل ظرفیت قبول بشم؟ خود دانشگاه بر چه اساس اعلام میکنه کی قبول شده؟ من فقط میخوام کاشان قبول بشم آیا امکان داره؟ درضمن چرا شهریور اعلام میکنن؟ چرا بعد از ثبت نام اعلام نمیکنن؟

koofrety
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط koofrety » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 1:31 pm

miladnasa2004 نوشته شده:
bahram_rad نوشته شده:دوست من نگران نباش اعتراض هم کنی زیاد توجه نخواهند کرد شما بایستی منتظر تکمیل ظرفیت باشی

کاملا حرفتو قبول دارم خوده من نشود یه اعتراض بکنم و جواب مثبت در بیاد

انشالله دوست عزیز تکمیل ظرفیت رو در یابد str:

دوستان باید خدمتتون عرض کنم که توی مرکز آزمون نوشته بودن که امسال تکمیل ظرفیت ندارن!وانتخاب دانشگاه به منزله همون تکمیل ظرفیته و هرکسی که انتخاب دانشگاه قبول نشده احتمالا دیگه تا مهر 88 هم اتفاقی نمی افته.
البته من خودم فکر نمیکنم چون اینا نمیان دانشگاه هاشون رو خالی بذارن که...!
به هر حال سهمیه بسیج امسال 80% بوده و تعداد هم نداشته یعنی هر بسیجی که 80% نمرشو آورده باشه قبول شده...

به نظر من که باید آزاد رو تحریم کرد...بس که بی قانون و حسینقلی خانی هستن.
من حتا رفتم اعتراض هم کردم ولی گفتن جوابش تا مهر 88 زودتر نمی یاد... وخوب امسال تمام اعتراض ها رو کنترل کردند.باتجربه ای که از سال های قبل داشتند امسال با معترضین برخورد بد و حتی امنیتی داشتند!

به هر حال به امید تکمیل ظرفیت نباشید.اونایی که میتونن بخونن برای سراسری پیام نور واگر علمی کاربردی قبول شدید شک نکنید و همونو ثبت نام کنید. من خودم دارم آلان شهرستان غیر انتفاعی می خونم و مطمئنم از لحاظ سطح علمی خیلی بالاتر از همه دانشگاه های آزاده....!

شک نکن!

koofrety
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: یکی جواب بده

پست توسط koofrety » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 2:17 pm

amirk نوشته شده:آقایون من زبونم مو در آورد انقدر این سوال رو در تاپیکهای دیگه پرسیدم و کسی جواب درستی نداد من با نفر آخر قبولی 7 تا فاصله دارم میگن امسال هم کاشان ظرفیتش کم شده ممکن هست توی تکمیل ظرفیت قبول بشم؟ خود دانشگاه بر چه اساس اعلام میکنه کی قبول شده؟ من فقط میخوام کاشان قبول بشم آیا امکان داره؟ درضمن چرا شهریور اعلام میکنن؟ چرا بعد از ثبت نام اعلام نمیکنن؟
ببین جوابی که تو مرکز آزمون دادن این بود که اگه به نمره اعتراض دارین اعتراضتون رو بنویسید و برید بیرون...!

وحتا اگه 1نفر هم با آخرین قبولی فاصله دارین هیچ فرقی نمیکنه... به هر حال باید با این حقیقت تلخی که جاسبی به یه سری ها تحمیل کرده کنار بیای...
یه نفر اومده بود مرکز آزمون با تراز 7100نه تنها اتنخاب اولش که تهران جنوب بود قبول نشده بود بلکه هیچ جای دیگه ای هم قبول نشد ه بود... بیشتر از این اطلاعات میخوای برو مرکز آزمون پاسداران...

دانه
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط دانه » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 2:33 pm

آخه كي به اعتراضهاي ما توجه مي كنه.
فرضا كه ما رفتيم توي خيابون و چند تا هم تلفن زديم.
واقعاً شماها باور مي كنيد كه به حرف ما توجه هم بكنن

خود من دانشگاه كرج زده بودم. رتبه ام 126 شد.رتبه آخرين فرد قبولي 120 بود. نمره ام 43 تا با آخرين فرد فرق داشت.
مي تونستم شركت كنم و از لحاظ مالي هم مشكلي نداشتم اما از الان بايد بشينم تا سال آينده تا بعد از يكسال تكميل ظرفيت اعلام بشه. واقعاً مسخره نيست؟!!؟!؟!

قفل شده