منبع معارف برای آزمون سراسری88

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
sara_z

منبع معارف برای آزمون سراسری88

پست توسط sara_z » شنبه 5 بهمن 1387, 10:10 am

سلام به همگی
آیا کسی می دونه که درس معارف آزمون کاردانی به کارشناسی سراسری 88 به غیر از کتاب انتشارات نهاد رهبری از چه کتابی میاد .چون توی کتاب های پارسه معارف 1و2 انتشارات سمت رو معرفی کرده ، ولی کتاب های گسترش علوم پایه اندیشه اسلامی 1و2 انتشارات علوم پایه(برای آزمون سراسری ) ومعارف 1و2 انتشارات سمت(برای آزمون آزاد) رو معرفی کرده.
اگر کسی میدونه یا سایتی رو می شناسه که منابع کنکور سراسری 88 رو معرفی کرده ،لطفا به من کمک کنه.

saeed62
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: منبع معارف برای آزمون سراسری88

پست توسط saeed62 » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 4:06 pm

دوست عزیز منبع معارف دانشگاه دولتی اندیشه اسلامی 1 است نه معارف اسلامی نهاد رهبری و در کنکور دولتی دیگه از معارف اسلامی نهاد رهبری سوال طرح نمیشه این رو مطمئن باش چون در کنکور دولتی 87 از اندیشه سوال اوردن و این هم دلیلش اینه که از 2 سال پیش منبع معارف هم دولتی وهم دانشگاه ازاد اندیشه شده و از این به بعد هم همینه مولف این کتاب ایت الله سبحانی پس کسانی که می خوان کنکور دولتی ناپیوسته بدن باید اندیشه اسلامی 1 رو بخونن

اما در مورد ازاد معارف اسلامی انتشارات سمت میاد ولی از 2 سال پیش منبع معارف دانشگاه ازاد هم مثل سراسری اندیشه شده شما باید هر دو رو بخونی

این رو هم بگم کتاب اندیشه اسلامی یک واقعا متن ساده ای داره نسبت به معارف نهاد رهبری

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 7:07 pm

با سلام

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع معارف اسلامی به پست ((مرجع کامل کنکور کارشناسی 88)) با آدرس زیر مراجعه نمایید :

http://forum.karshenasi.com/viewtopic.php?f=2&t=5787&sid=dabb1aec04fc2cadfb4ce257fbb37ea5

shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shazde » جمعه 11 بهمن 1387, 4:40 pm

سلام
دوست من رزا جون میگه اندیشه میاد و سال پیش هم کنکور از اندیشه اومده بود پس مطمئن باش اندیشه میاد

coolphp
کاربر معمولي
کاربر معمولي

علی اکبر فراهانی در اصل 3 تا کتاب معارف داره

پست توسط coolphp » یک‌شنبه 16 فروردین 1388, 5:54 am

بچه ها این آقای علی اکبر فراهانی در اصل 3 تا کتاب معارف داره
حالا ما برای سراسری یا آزاد کدوم رو بخونیم ger:

درس و کنکور معارف اسلامی (1) و اندیشه اسلامی (1) ویژه: داوطلبان کنکور کارشناسی ناپیوسته کلیه رشته ها ..
تصویر

درس و کنکور معارف اسلامی ویژه: کنکور کارشناسی ناپیوسته کلیه رشته ها "دانشگاه سراسری و دانشگاه علمی و کاربردی"
تصویر

درس و کنکور معارف اسلامی ویژه: کنکور کارشناسی ناپیوسته کلیه رشته ها "دانشگاه آزاد": تشریح کامل و نکته به نکته دروس، تست های طبقه بندی شده ...
تصویر

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » یک‌شنبه 16 فروردین 1388, 10:21 am

من هم که منابع رو اصلاح کردم , گفنم اندیشه اسلامی1 می آید...

از مدیر سایت هم پرسیدم و مطمئن شدم...

قفل شده