چند سوال در مورد سربازی

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

چند سوال در مورد سربازی

پست توسط miladnasa2004 » شنبه 30 آذر 1387, 4:51 pm

سلام خدمت همگی دوستان من یه سری سوال در مورد سربازی داشتم کسی جواب این سوال ها رو اگه می دونه بگه ما استفاده کنیم

اما سوال ها
یه توضیح کوچیک
1387/4/30 فازغ اتحصیل شدم دیگه تقریبا تمومه فرجه 6 ماهم یعنی تاریخ تمام شدن میشه1387/10/30 دی ماه

1- به نظر شما من دی دی ماه 87 دفترچه رو ارسال کنم تاریخ اعزام به خدمتم کی می شه ؟

2-دانشگاه آزاد شرکت کردم با توجه اینکه 29 امتحان است و احتمالن جوابا دی می یاد و اگر ما قبول شده باشیم نیازی به فرستادن دفترچه اصلا هست ؟ اگر مثلا ثبت نام دانشگاه 1387/11/2 باشه نمی شه ثبت نام کرد و غیبت می خورم حتی 1 یا 2 روز؟

3- به نظر شما دفترچه رو بفرستم یا نه ؟
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

آواتار کاربر
قائم
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: عشق من،عمر من،شهر من،لنگرود

Re: چند سوال در مورد سربازی

پست توسط قائم » یک‌شنبه 1 دی 1387, 12:53 am

سلام دوست عزیز.
1- حالا حالا ها نمیاد. چون خیلی ها 5،6 ماه پیش پست کردن و هنوز تو صفن.
2- شما باید دفترچه رو پست کنید. اگه هم به امید خدا دانشگاه قبول شدین و اگه هم تو خدمت باشین، می تونین خدمتو نیمه کاره رها کنیدو برید دانشگاه.
3- اگه نظر منو بخوای، بفرست. bil:
قربونتون بشم.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 1 دی 1387, 2:30 am

با سلام
شرايط شما عين مال من هستش همون توري كه من فكر ميكنم شما هم فكر ميكنيد ولي شما ديگه اشتباه منو نكنيد
1- من سال پيش 4 بهمن فرستادم زده بودن 2 شهريور

2- دوست عزيز من هم مثل شما فكر ميكردم ولي جوابها سال پيش 2 بهمن اومد من دفترچه رو 4 بهمن فرستادم و غيبت خوردم من فكر ميكردم اگه دفترچه رو بفرستم يعني الان بايد برم سربازي ولي غافل از اينكه حتي اگه قبول ميشدم بايد هنگام ثبت نام دفترچه داشته باشم حتي اگه قبل از بهمن بياد نتايج بايد يا شما برگ سبز داشته باشين يا اگه برگ سبز نيومده بايد هنگام ثبت نام كاغذ پستي داشته باشين و بگين كه من مدارك رو فرستادم به نظرم 25 دي بفرست بره

3- حتما حتما دفترچه رو بفرست
اشتباه منو مرتكب نشو
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » شنبه 7 دی 1387, 12:28 pm

سلام
دوست عزیز
حتی اگه آخرین روز فرجه هم بفرستی هیچ مشکلی پیش نمیاد.
اما چون دنیا هیچاغتباری بهش نیست.
حتما به قول kanan همون 25 دی بفرست بره.
دفترچه رو اگه خونده باشی می بینی که نوشته فوق دیپلم اول ماه های زوج.
نهایت خیلی خیلی زود اعزام بشی اردیبهشت.
من خودم 31 مرداد 87 فرستادم.
2/4/88 تاریخ اعزامم خورده.
پس نگران نباش.
اما حتما حتما بفرستی دفنرچه رو.
البته می گن رهبری قانونی رو دادن که حتی با غیبت اگر دانشگاه قبول بشی می تونی بری.
میگن امسال اومده این قانون.
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » شنبه 7 دی 1387, 6:01 pm

پیر کاردانی نوشته شده:سلام
دوست عزیز
حتی اگه آخرین روز فرجه هم بفرستی هیچ مشکلی پیش نمیاد.
اما چون دنیا هیچاغتباری بهش نیست.
حتما به قول kanan همون 25 دی بفرست بره.
دفترچه رو اگه خونده باشی می بینی که نوشته فوق دیپلم اول ماه های زوج.
نهایت خیلی خیلی زود اعزام بشی اردیبهشت.
من خودم 31 مرداد 87 فرستادم.
2/4/88 تاریخ اعزامم خورده.
پس نگران نباش.
اما حتما حتما بفرستی دفنرچه رو.
البته می گن رهبری قانونی رو دادن که حتی با غیبت اگر دانشگاه قبول بشی می تونی بری.
میگن امسال اومده این قانون.
یا علی
با سلام
بله به قول دوستمون بله اون قانون هستش من خودم غيبت خورده بودم فقط به خاطر 4 روز دير فرستادن ولي بعد از قبولي هم به غيبتم قلم كشيدن هم از سربازي ترخيص شدم ولي بازم ميگم ريسك نكن يهو ديدي اين قانون لغو شد و همون 25 بفرست بره
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » سه‌شنبه 1 بهمن 1387, 11:47 am

ممنون از همه دوستان با صفای این فاروم که واقعا کمک زیادی به من کردن
با پیشنهاد شما دفترچه رو فرستادم رفت ببینیم چی می شه!!!

ولی یه نکته برای من جالب بود

((من خودم 31 مرداد 87 فرستادم.
2/4/88 تاریخ اعزامم خورده.))

یعنی درست 1 سال بعد چچچچچچچچچچیییییی می گی amuz: amuz:
بابا بی خیال ما فکر میب کردیم نهایت 4 ماه بعد اعزام هست نه دیگه اینقدر !!!!
انشالله کارشناسی قبول شیم شما هم دعا کنید و من همه برای همه بچه های فاروم دعا می کنم که انشالله قبول شن str: ssb: ssb: yes: yes: yes: sanj: sanj:
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

manager_66
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Mashad
تماس:

پست توسط manager_66 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 1:24 pm

سلام دوستان
ميخواستم تاپيك جديد بزنم گفتم سوالي كه دارم به بحث دوستمون مرتبطه همينجا ميگم sbl
من متولد نيمه اول سال 66 هستم و دقيقا امروز (7/11/1387) در ترم ششم كارداني كامپيوتر فارغ التحصيل شدم yes: . حالا ميخوام بدونم براي اينكه تو كنكور سراسري سال 88 كه در 21 تير ماه سال 88 برگزار ميشه شركت كنم ktb: و در صورت قبولي احتمالي در اون shd: الان بايد چي كار كنم ؟ amuz: دفترچه اعزام به خدمت پست كنم ؟ نكنم ؟
الان پست كنم يا بعد اينكه كنكور دادم ؟ اگه كلا پست نكنم و قبول بشم مشكلي داره يعني غيبت مي خورم go: ؟ كلا بگين چي كار كنم ديگه tof: ؟؟؟؟؟

ممنونم bil:
رو قبولي تو آكسفورد تمركز ميكنم شايد يك دانشگاه غير انتفاعي قبول شدم !!!

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » دوشنبه 7 بهمن 1387, 2:33 pm

manager_66 نوشته شده:سلام دوستان
ميخواستم تاپيك جديد بزنم گفتم سوالي كه دارم به بحث دوستمون مرتبطه همينجا ميگم sbl
من متولد نيمه اول سال 66 هستم و دقيقا امروز (7/11/1387) در ترم ششم كارداني كامپيوتر فارغ التحصيل شدم yes: . حالا ميخوام بدونم براي اينكه تو كنكور سراسري سال 88 كه در 21 تير ماه سال 88 برگزار ميشه شركت كنم ktb: و در صورت قبولي احتمالي در اون shd: الان بايد چي كار كنم ؟ amuz: دفترچه اعزام به خدمت پست كنم ؟ نكنم ؟
الان پست كنم يا بعد اينكه كنكور دادم ؟ اگه كلا پست نكنم و قبول بشم مشكلي داره يعني غيبت مي خورم go: ؟ كلا بگين چي كار كنم ديگه tof: ؟؟؟؟؟

ممنونم bil:
با سلام
دوست عزيز شما تا 7 مرداد 88 وقت دارين دفترچه رو پست كنين
در ضمن تا اونجا كه من ميدونم امسال كنكور مرداد ماه برگزار ميشه نه 21 تير با اين وضع شما بايد دفترچه رو بفرستين تا 7 مرداد 88 چون نتايج حتما بعد از 7 مرداد مياد و اگه نتايج بياد و شما نفرستين و بعد از 7 مرداد بفرستين شما غيبت ميخورين و نميتونيد تو دانشگاه ثبت نام كنيد حتي در صورت قبولي
يدونه هم الان يادم افتاد شما برين از خود نظام وظيفه بپرسين تا اونجا كه من ميدونم اون كساني كه 6 ترمه فارغ التحصيل شدن بهشون فرجه 6 ماهه نميدن براي ارسال دفترچه اينو خب بپرس از نظام وظيفه شهرتون
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

manager_66
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط manager_66 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 6:43 pm

kanan نوشته شده: با سلام
در ضمن تا اونجا كه من ميدونم امسال كنكور مرداد ماه برگزار ميشه نه 21 تير با اين وضع شما بايد دفترچه رو بفرستين تا 7 مرداد 88 چون نتايج حتما بعد از 7 مرداد مياد و اگه نتايج بياد و شما نفرستين و بعد از 7 مرداد بفرستين شما غيبت ميخورين و نميتونيد تو دانشگاه ثبت نام كنيد حتي در صورت قبولي
يدونه هم الان يادم افتاد شما برين از خود نظام وظيفه بپرسين تا اونجا كه من ميدونم اون كساني كه 6 ترمه فارغ التحصيل شدن بهشون فرجه 6 ماهه نميدن براي ارسال دفترچه اينو خب بپرس از نظام وظيفه شهرتون
ممنون از جوابتون ولي مدت فارغ التحصيلي در كارداني 6 ماه ديگه اضافه شد يعني دوستان فرصت دارن در 7 ترم مدركشون رو بگيرن . اين قانون تقريبا وسطاي اين ترم اومد اگه اينجوري باشه پس من تا همون 7 مرداد وقت دارم ديگه نه ؟ yes:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 10:45 am

manager_66 نوشته شده:
kanan نوشته شده: با سلام
ممنون از جوابتون ولي مدت فارغ التحصيلي در كارداني 6 ماه ديگه اضافه شد يعني دوستان فرصت دارن در 7 ترم مدركشون رو بگيرن . اين قانون تقريبا وسطاي اين ترم اومد اگه اينجوري باشه پس من تا همون 7 مرداد وقت دارم ديگه نه ؟ yes:

اول بهت تبریک میگم
دوم بله چون شما در تاریخ 87/11/07 فارغ التحصیل شدین از تاریخ فارغ التحصیلیتون 6 ماه فرصت دارین تا دفترچه رو ارسال کنید البته از این 6 ماه 1 ماهو کم کن چون حداقل باید یک ماه زودتر بفرستی

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

Namiha-84
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Namiha-84 » پنج‌شنبه 10 بهمن 1387, 12:32 am

با سلام واحترام... بچه ها يه سوال داشتم ممنون اگر كسي سريع جواب بده!
من تير ماه درسم(دوره كارداني) تمام شد و فقط يه درس پروژه موند كه اونم همين دي ماه رفتم دادمش به استاد. حالا سوالم اينه... من دفترچه خدمتم رو پست نكردم. حالا من فارق التحصيل تير ماه هستم يا بهمن؟(فرجه من از كي شروع ميشه؟غيبت خوردم؟؟!) حالا كه آزاد قبول شدم مدرك نظام وظيفه چي بايد بدم؟؟ اصلا ثبت نام مي كنند منو؟!

sale2000
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sale2000 » جمعه 16 اسفند 1387, 5:22 pm

یک سوال داشتم
من نیمه دوم 68 هستم شبانه قبول شدم ولی به خاطر برخی مشکلات نرفتم دفترچه خدمت رو هم فرستادم دقیقا 21 مهر تا به حال برگه اعزامی بدست من نرسیده به پست مراجعه کردیم گفتن فرستادیم نطام وظیفه مراجعه کردیم اثری از نامه ما نبود ولی تو اتاق کامپیوتر گفتم اعزامت اسفند سال بعد برگه اعزام میاد!یه چند روز بعد از نظام وظیفه زنگ زدن و مدارکی رو که ارسال کرده بودم رو گفتن بیا بگیر منم رفتم گرفتم روش نوشته اطلاعات در کامپیوتر ثبت شده باز هم خبری از برگه اعزام نیست با این اوصاف من برای سال بعد میخونم ایا میتونم برگه اعزام رو از نظام وظیفه بگیرم؟

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » شنبه 17 اسفند 1387, 7:15 pm

sale2000 نوشته شده:یک سوال داشتم
من نیمه دوم 68 هستم شبانه قبول شدم ولی به خاطر برخی مشکلات نرفتم دفترچه خدمت رو هم فرستادم دقیقا 21 مهر تا به حال برگه اعزامی بدست من نرسیده به پست مراجعه کردیم گفتن فرستادیم نطام وظیفه مراجعه کردیم اثری از نامه ما نبود ولی تو اتاق کامپیوتر گفتم اعزامت اسفند سال بعد برگه اعزام میاد!یه چند روز بعد از نظام وظیفه زنگ زدن و مدارکی رو که ارسال کرده بودم رو گفتن بیا بگیر منم رفتم گرفتم روش نوشته اطلاعات در کامپیوتر ثبت شده باز هم خبری از برگه اعزام نیست با این اوصاف من برای سال بعد میخونم ایا میتونم برگه اعزام رو از نظام وظیفه بگیرم؟

برگه خودش میاد با پست به خونتون
نمیخواد انقدر عجله کنی
مطمئن باش میاد

برگه ی من بعد از 6 ماه اومد ... !

دانشجوی ارشد نرم افزار

manager_66
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط manager_66 » پنج‌شنبه 27 فروردین 1388, 12:10 pm

سلام
من در بهمن ماه سال 87 در ترم 6 رشته كامپيوتر فارغ التحصيل شدم و براي شركت در كنكور كارشناسي كه در تاريخ 1 مرداد 88 برگزار ميشود ثبت نام كردم و از آنجا كه متولد سال 66 ميباشم و ميخواستم غيبت نخورم دفترچه اعزام به نظام وظيفه را تهيه كرده ام حالا ميخوام بدونم براي من كه در كنكور به احتمال زياد قبول خواهم شد yes: بايد واكسن khk: و آزمايش هاي پزشكي را انجام بدم يا فقط دفترچه را پست كنم . khk: چون ميگن قبل از اعزام بايد اين كارها رو بكنم . amuz:
با تشكر ...

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 27 فروردین 1388, 2:02 pm

manager_66 نوشته شده:سلام
من در بهمن ماه سال 87 در ترم 6 رشته كامپيوتر فارغ التحصيل شدم و براي شركت در كنكور كارشناسي كه در تاريخ 1 مرداد 88 برگزار ميشود ثبت نام كردم و از آنجا كه متولد سال 66 ميباشم و ميخواستم غيبت نخورم دفترچه اعزام به نظام وظيفه را تهيه كرده ام حالا ميخوام بدونم براي من كه در كنكور به احتمال زياد قبول خواهم شد yes: بايد واكسن khk: و آزمايش هاي پزشكي را انجام بدم يا فقط دفترچه را پست كنم . khk: چون ميگن قبل از اعزام بايد اين كارها رو بكنم . amuz:
با تشكر ...
انجام بده چون دفترچه رو بدون برگ واکسن و معاینه پزشکی پس میزنن و قبول نمیکنن

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده