چقدر خوندید

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

mohamad2526
کاربر اخراجی

چقدر خوندید

پست توسط mohamad2526 » پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1387, 5:03 pm

بچه ها من تا الان فقط ادبیات و ریاضی و دوتا زبانا( عمومی و تخصصی ) رو تموم کردم بنظرتون عقبم

خدایی بگید چقدر تا اینجا خوندید

amir20087j
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط amir20087j » پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1387, 5:44 pm

سللام
من هنوز ادبيات و معارف و زبان و رياضي نخوندم (تازه شروع كردم از هر كدوم يه فصل خوندم) ولي دروس برنامه نويسي به غير از vb كه نمي خوام زياد روش وقت بزارم رو تقريبا تموم كردم و همين طور دروس تخصصي رو 80 درصد رو خوندم

ولي در كل به خودم كلي اعتماد به نفس دارم و مي دونم صد در صد قبولم چون هنوز كلي وقت دارم :P :lol:

اميد وارم خودم و همه قبول بشن :wink: :D

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

Re: چقدر خوندید

پست توسط eli » پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1387, 11:04 pm

mohamad2526 نوشته شده:بچه ها من تا الان فقط ادبیات و ریاضی و دوتا زبانا( عمومی و تخصصی ) رو تموم کردم بنظرتون عقبم

خدایی بگید چقدر تا اینجا خوندید
سلام دوست عزیز.
اول از همه بهت تبریک می گم که وقت روی ریاضی گذاشتی چون واقعا به دردت می خوره.
دوم اینکه به نظر من تخصصی خیلی اهمیت بالایی داره و حتما خیلی زود شروع کن به خوندنش، تجربه ای که من خودم داشتم و خیلی خوب هم نتیجه گرفتم این بود که تمرکزت بیشتر روی دروس تخصصی بذار و در کنارش عمومی رو کامل بخون. اینجوری نباشه که عمومی رو بخونی بذاری کنار. هر دو تا رو چه عمومی چه تخصصی در کنار هم پیش ببر.
امیدوارم موفق باشی.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
Application_13
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Application_13 » پنج‌شنبه 26 اردیبهشت 1387, 11:59 pm

سلام دوستان.
تا الان برنامه نویسی و تخصصی هارو خوندم. حالا میخوام عمومی رو شروع کنم.
مدارمنطقی رو هنوز شروع نکردم.
در کل یه دوره حتما میخواد.
امیدوارم بروبچه های سایت همه قبول شیم. :wink:
موفق باشید.
احمدرضا عابدزاده - عقاب آسیا را هرگز فراموش نکنیم...

قوانین سایت........ مهمه......قربونه همتون بشم بخونید

http://www.forum.karshenasi.com/viewtopic.php?t=4920

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » جمعه 27 اردیبهشت 1387, 10:35 am

من دروس ذخیره و سیستم عامل که هنوز 2 فصل مونده تموم شه.را خوندم

و زبان تخصصی را خوندم.

ساختمان داده را هم 1 دور که برای علمی کاربردی خونده بودم همون دیگه نخوندم.
از این هفته هم مدار منطقی و معارف را شروع میکنم.

در هر صورت نا امید نیستم انشاله که قبولیم نگران نباش.فقط در تایید صحبت الی جان باید بگم تخصصی ها رو فراموش نکن. :D
آخرین ویرایش توسط nazi111 در جمعه 17 خرداد 1387, 10:38 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

mohamad2526
کاربر اخراجی

پست توسط mohamad2526 » جمعه 27 اردیبهشت 1387, 7:24 pm

البته من منظورم این بود که این درس ها رو تا اینجا تموم کردم و دروس تخصصی مثل سیستم دکتر فهیمی رو فقط تا فصل 6 خوندم و کتاب رانکوهی رو هم تافصل 3 خوندم

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 27 اردیبهشت 1387, 11:08 pm

با سلام
مثل اينكه من از همه بدتر و تعطيل هستم
بابا شما ها كه همه خوندين و خوبين
ساختمان داده را هم 1 دور که برای علمی کاربردی خونده بودم همون دیگه نخوندم.
البته اگه اينطوري باشه من همشو خوندم 1 بار براي سراسري 1 بار براي آزاد 1بار هم براي علمي كاربردي تمام دروس
البته الان هم من دوست ندارم دروغ بگم اصلا به عمومي ها وقت نميذارم و نخوندم براي سراسري و آزاد و علمي كاربردي همين تور بود الان دوباره يه بار ديگه براي سراسري همه دروس به جز ذخيره مونده كه بخونم و همه تستهاي مقسمي و پارسه و 30 آزمون بزنم و يكمي سيستم عامل براي رياضي هم ميرم كلاس كنكور و در آخر بازم براي عمومي وقت نذاشتم نميدونم مثل اينكه با عمومي مشكل دارم :lol: :lol:
انشاالله همه قبوليم من همه شمارو دعا ميكنم شما هم منو دعا كنيد كه قبول بشم و به سربازي تا اطلاع ثانوي نرم :wink: درخواست كوچكي كردم مگه نه :roll:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

mohamad2526
کاربر اخراجی

پست توسط mohamad2526 » شنبه 28 اردیبهشت 1387, 10:12 am

کانان خوندن داریم تا خوندن ! من نمی دونم بچه ها که می گن ما روزی مثلا یه فصل ادبیات یا معارف رو می خونیم چه جوری توی ذهنشون می مونه مخصوصا این 2 ماه اخر که اکثرا فشار رو بیشتر می کنن و مطالب زیادی رو باید بخونن وقتی حجم مطالب دریافتی زیاد باشه مطالب قبلی فراموش می شه !

به نظر من عمومی از اختصاصی مهمتره ؟ چون اکثرا بچه ها وقتشونو می ذارن روی اختصاصی ها اخر هم خوب نمی زنن و عمومی رو پایین می زننه؟

عمومی ها سر نوشت سازه

شماهم اگه روزی 4 صفحه معارف بخونی از 1 خرداد تا 18 تیر باور کن بالای 40 می زنی

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » شنبه 28 اردیبهشت 1387, 11:41 am

mohamad2526 نوشته شده:کانان خوندن داریم تا خوندن ! من نمی دونم بچه ها که می گن ما روزی مثلا یه فصل ادبیات یا معارف رو می خونیم چه جوری توی ذهنشون می مونه مخصوصا این 2 ماه اخر که اکثرا فشار رو بیشتر می کنن و مطالب زیادی رو باید بخونن وقتی حجم مطالب دریافتی زیاد باشه مطالب قبلی فراموش می شه !

به نظر من عمومی از اختصاصی مهمتره ؟ چون اکثرا بچه ها وقتشونو می ذارن روی اختصاصی ها اخر هم خوب نمی زنن و عمومی رو پایین می زننه؟

عمومی ها سر نوشت سازه

شماهم اگه روزی 4 صفحه معارف بخونی از 1 خرداد تا 18 تیر باور کن بالای 40 می زنی
باشه
توكل به خدا
الان كه تو كلاسهاي پيام نور شركت ميكنم معارف پيام نور عين معارف سراسري
رياضي هم همين تور و فارسي هم كمي شبيه اگه اينطوري پيش برم هم براي سراسري و هم براي پيام نور آماده ميشم
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » شنبه 28 اردیبهشت 1387, 12:10 pm

دوستان سعی کنید هم عمومی و هم اختصاصی رو به موازات همدیگه بخونید ، چون دو تاشم در جای خودش واقعا تاثیر گذاره ،
طوری برنامه ریزی کنید که بتونید عمومی ها رو -چون راحته- بالای 50 بزنید.زیاد هم وقت نمی خواد.خیلی اگه وقت بزارین یکی دو هفته واسه کل عمومی ها کافیه.
راستی هر مبحثو که می خونید تستاشو حتما بزنید ، حتما تست تکراری تو کنکور می دن.مخصوصا واسه عمومی ها که معمولا سوالا رو از بین 100 - 150 تا سوال ثابت طرح می کنن.

در ضمن دروسی مثل زبان تخصصی و ریاضی رو فراموش نکنید ، چون کمتر کسی رو اینا سرمایه گذاری می کنه ، اگه شما این دو تا درسو خوب بزنید ترازتونو کلی می کشه بالا.

موفق باشید. :wink:

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » جمعه 10 خرداد 1387, 6:47 pm

آخیشششششششش بالاخره سیستم عامل تموم شد :D

آواتار کاربر
قائم
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: عشق من،عمر من،شهر من،لنگرود

پست توسط قائم » جمعه 10 خرداد 1387, 7:12 pm

سلام. اصلا من نمی تونم بگم که چقدر خوندم. چون بعد از 1 ماه که دوباره می خوام مرور کنم می بینم که هیچی بلد نیستم. انگار که اصلا اون کتاب رو وا نکردم :!: با اینکه خیلی هم موقع خوندن دقت می کنم. ولی لامذهب مطالب خیلی گسترده و فرار هستش. فکر کنم من باید تا روز امتحان کتابا رو دوره کنم :cry:
قربونتون بشم.

mohamad2526
کاربر اخراجی

پست توسط mohamad2526 » جمعه 10 خرداد 1387, 7:41 pm

دوستان مرور یادتون نره !

یه بار خوندن هیچ فایده ای نداره

الان 40 روز تا کنکور باقی مانده میزان مرور ها رو رو زیاد کنید( 10 خرداد

آواتار کاربر
DrXoX
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: تــهـران اسمم:محمد
تماس:

پست توسط DrXoX » جمعه 10 خرداد 1387, 9:21 pm

قائم نوشته شده:سلام. اصلا من نمی تونم بگم که چقدر خوندم. چون بعد از 1 ماه که دوباره می خوام مرور کنم می بینم که هیچی بلد نیستم. انگار که اصلا اون کتاب رو وا نکردم :!: با اینکه خیلی هم موقع خوندن دقت می کنم. ولی لامذهب مطالب خیلی گسترده و فرار هستش. فکر کنم من باید تا روز امتحان کتابا رو دوره کنم :cry:
سلام

دوست خوبم قائم زیاد نگران نباش، چون این مسئله برای همه اتفاق میفته

البته یک پیشنهاد دارم. من خودم تا 3 ماه پیش روشم اینطور بود که مثلا باید 1 فصل کامل از مدار با

تست هاش می خوندم بعد می رفتم سراغ ، یک درس دیگه و اینطوری مثلا یک فصل رو یک روزه ، یا

دو روزه ، کامل با تست هاش می خوندم و میذاشتم کنار، بعد وقتی تو آزمون های آزمایشی ماهان

شرکت کردم ، آزمون اولش اون درس هایی که هفته ی آخر خونده بودم رو فقط خوب زدم، و مثلا

مدار رو با این که کامل خونده بودم، سوال رو نگاه می کردم می دیدم خوندمش ولی نمی

تونستم دقیق و سریع حلش کنم ! چرا؟ چون مطلب رو 20 روز قبل و تو 1 روز خونده بودم

حالا پیشنهاد: البته ( یکی باید خود ما رو نصیحت کنه) :

من خودم روشم رو عوض کردم ، یکی از دوستام بهم گفت، و جواب هم داد، من به جای این که

یک

فصل رو تو یک روز بخونم ، تو چند روز می خونم ، مثلا 10 صفحه از یک فصل سیستم عامل، 10

صفحه از ذخیره ، 10 صفحه ادبیات و ... البته روزی 3 تا 4 درس ، و این باعث میشه بعد از مثلا

5 روز 1 فصل از تمام کتابا بخونی و مطالب بره تو حافظه ی بلند مدتت، و دیرتر مطالب رو فراموش

کنی چون مطلب چند روز برات تکرار شده . البته هر کسی روش خاص خودش رو داره

ولی این روش برای من خیلی خوب جواب داد ، من تا قبل از این که برای کنکور بخونم ، روشم

اینطوری بود که کل یک فصل یا شایدم یک کتاب رو می خوندم ، بعد می رفتم کتاب بعدی، ولی

اینطوری خیلی بهتر شده ، و دفعه بعد برای مرور خیلی راحت تر ، میشه مطالب رو مرور کرد

موفق باشید

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » شنبه 11 خرداد 1387, 12:58 am

به نظر من هر کسی 1 روش خاصی برای ثبت مطالب در حافظه داره برای خودش.که باید اونو پیدا کرد.

باور نمی کنید من خودم کل کتاب فهیمی را با نقاشی های خیالی خودم تونستم یاد بگیرم. :D خیلی امیدوارم که همه تستاش را بزنم.

به هر حال درون خودت جستجو کن دوست گلم.دعا می کنم برای موفقیت همتون.

قفل شده