مدرک مهندسی آزاد یا مدرک دولتی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
shahab
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

مدرک مهندسی آزاد یا مدرک دولتی

پست توسط shahab » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 6:05 pm

سلام بچه ها .
من می خوام بدونم که ایا مدرک مهندسی دانشگاه ازاد بهتره یا غیر مهندسی سراسری ؟ و اگه کسی هست که تو دانشگاه ازاد تهران شمال درس خونده یا اطلاعاتی داره لطف کنه اینجا بنوبسه .

راستش اگه شما هم دانشگاه ازاد تهران شمال می تونستید برید و هم دانشگاه دولتی مثل زنجان یا شمسی پور کجا رو انتخاب می کردید ؟ خیلی ممنمون می شم اگه اطلاعاتتون را بنوسید . چون واقعا گیج شدم .

آواتار کاربر
سعید شیطونه
سرباز پرافتخار سایت
محل اقامت: تهران-صادقیه
تماس:

پست توسط سعید شیطونه » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 6:30 pm

من نظرم زنجانه چون چه از لحاظ مدرک اساتید امکانات و .. حرف نداره . جزو بهترین دانشگاهای کشوره

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 6:58 pm

مسلا دولتی
اما هر کی یه نظری داره

مثلا خود من آزاد نمی تونم برم چون تو خانواده ما آزاد ننگ حساب می شه :lol: (اگه نمی شد تهران جنوب مهندسی نرم افزار رو 2 سال پیش آورده بودم)

اما به هر حال از لحاظ مدرک هم خیلی بهتره
این یه نظر شخصی بود
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

lord_ahriman
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط lord_ahriman » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 11:12 pm

به نظره من دانشگاه آزاد بهتره البته من خودم کاردانی آموزشکده شهید باهنر خوندم و آزاد نرفتم ولی می خوام امسال دانشگاه آژاد شرکت کنم
اگه پولشو در نظر نگیری از نظر استاد و واحد های ارائه شده برای مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد خیلی بالاتره از سراسری هایی که کارشناسی ناپیوسته میگیرن
دانشگاه های زنجان و شهید باهنر کرمان درسته که دانشگاه های بزرگی هستند ولی توی رشته ای مثل کامپیوتر اصلا قوی نیستند و استاد خوب هم ندارند به همین دلیله که لقدام به گرفتن دانشجو در کارناسی پیوسته نمی کنن
کلا دانشگاه آژاد های تهران شیراز و اصفهان مشهد توی کامپیوتر قوی هستند و اصلا با بیرجند
بناب تبریز زنجان دانشکده شمسی پور و دکه سهید باهنر نمیشه مقایسشون کرد
اکثر استاد ها خوب هم به علت بالا بودن حقوق ساعتی دانشگاه آژاد ترجیح می دن تو این داشنگاه ها تدریس کنن تا وقت خودشونه تو آوزشکده ها صرف کنند
دوست دارم نظر بقیه رو هم بشنوم

msn
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط msn » چهارشنبه 17 مرداد 1386, 11:36 pm

چه فایده , شنیدم آزاد خیلی بد واحد های کاردانی رو تطبیق میزنه
به انتخاب خودتون موزیک گلچین کنید و درب منزل تحویل بگیرید
http://WwW.Fardashop.CoM

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 12:19 pm

lord_ahriman نوشته شده: ... البته من خودم کاردانی آموزشکده شهید باهنر خوندم ...
اگه منظورت باهنر شیرازه ، لطف کن و در مورد این بقول خودت دکه! و ... توضیح بده

masoud khafan
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط masoud khafan » پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 1:26 pm

کی گفته مدرکه آزاد بهتره آخه؟ :x
مثل اینکه شما ها وارد بازار کار نشدید! موقع استخدام اصلا" دانشگاه آزادو دانشگاه نمی دونند
سگه غیره انتفاعی سیستان بلوچستان می ارزه به مهندسی تهران شمال :lol:
این حرفها چیه که میزنید معلومه سراسری بهتره

lord_ahriman
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط lord_ahriman » پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 4:48 pm

سلام دوستان
اول یه چیزی بگم که بازاره کار ربطی به مدرک نداره و تخصص و کار بلد بودن مهمه مثلا یک دوستی دارم که دیپلم داره ولی توی برنامه نویسی تحت پلتفرم لینوکس یک خبره است .و الان داره ماهی 1.5 میلیون پول میگیره واسش
من نگفتم که سراسری بده گفتم اون دانشگاه های سراسری که کارشناسی ناپیوسته میگیرن بده وگرنه اگه تو کامپیوتر قوی بودن عمرا کارشناسی ناپیوسته می گیرفتن
در ضمن یه دوستی داشتم که غیره انتفاعی شیراز خ زند می خوند می گفت که 90 درصد اساتیدش لیسانسه هستند :P بعد اخه شما میاید می گید که!
من الااد دانشجوی ترم 5 شهید باهنر هستم اساتید بدی نداشت کلا اکثرا لیسانی بودند من داخلشون محسنی (وب) معصومی (سیستم ) رو قبول داشتم توی دروس تخصصی استاد خوب کم داشت ولی دروس عمومیش اساتید خوبی داشت

shahab
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط shahab » پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 5:18 pm

از اینکه نظراتتون رو نوشتید خیلی ممنونم .
من خودمم فکر می کنم اگه شهریه رو در نظر نگیرین دانشگاه ازاد خیلی بهتره . چون بچه های کارشناسی اونجا تو کا مپیوتر قوی هستند . اما درمورده مدرکش هم ، این طور که فهمیدم مدرکش معتبر هست ، نه این که چون ازاده خوب نیست . تو دانشگاه های ازاد ، ازاد تهران شمال و جنوب شاید بشه گفت بهتر از بقیه دانشگاه های ازاد و سراسری کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر به جز زنجان باشه .

masoud khafan
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط masoud khafan » پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 5:24 pm

سلام به lord عزیز
ببین من خودم دانشجوی آزاد بودم.تازه یکی از واحد های خیلی معروفش(فکر کنم باید حدس زده یاشی) این واحد دانشگاهی یکی از بزرگترین واحدهای دانشگاه آزاده 17 هزار نفر دانشجو داره.(اصلا" رقمش خالی بندی نیست میتونی تو سایت آزاد ببینیش)شما میگید که استادمون لیسانس داشت. جالبه که بدونی استاد ما دانشجوی اخراجی بود :lol:
البته استاد های خوبی مثل شما داشتیم ولی تعداد شون خیلی کم بود.
نظر شخصی من دانشگاه آزاد یعنی
وقتتو حروم کردی
حالا من تجربه خودمو بهت گفتمتصمیم با تو
به امید موفقیت همه

آواتار کاربر
amin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط amin » پنج‌شنبه 18 مرداد 1386, 8:14 pm

به نظر من تو این وضعیت هرجا تونستید برید بخونید و مثل من ، خودتون سعی کنید که سطح علمیتون رو بالا ببرید (اگه استادای شما لیسانس بودن ، ماله ما که دانشگاه آزاد خوندیم استادامون یکیش supervisor سایت کامپیوتر بوده و یکی دیگه بقالو...) - من که سر کلاسا فقط می خندیدم ، بگذریم
تو این مملکت فعلا مدرک کاردانی با کارشناسی یا دیپلم زیاد فرقی نداره ، به نظرم مهم کارشناسی ارشد و ... هستش که برای اون باید از این کارشناسی کوفتی هر جور که شده راحت شیم.
نظر شخصی من دانشگاه آزاد یعنی
وقتتو حروم کردی
نظر شخصی من دانشگاه آزاد یعنی وقت و پولتو حروم کردی
من خودمم فکر می کنم اگه شهریه رو در نظر نگیرین دانشگاه ازاد خیلی بهتره . چون بچه های کارشناسی اونجا تو کا مپیوتر قوی هستند .
من بچه های کامپیوتری میشناسم که می گفتن کارت اینترنتو که می خری چیکارش میکنی!!!!!!! تعدادشونم ماشالا 40-50 درصدی از کل بچه ها میشدن(کاردانی و کارشناسی)
اینم بگم بخندید روحیتون شاد شه : یکی از این بچه ها بعد از کلاس پایگاه داده ها که SQL Server تدریس می شد به من گفتش استاد منظورش از پروژه Screen Saver چی بود؟!!!!!!!! :shock:

Farnaz
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Farnaz » جمعه 19 مرداد 1386, 12:08 am

در مملکتی که واسه هیچکس کار پیدا نمیشه و سیاست جامعه این طور اقتضا می کنه ، دیگه نوع مدرک چه فرقی می کنه ؟ آزاد هم مدرک مهندسی میده و هم دیگه سختی زندگی در زنجان رو نداره . با نظر دوستمون موافقم ، مهم بار علمی افراد هست . ضمنا دانشگاه آزاد تهران شمال و جنوب تهران از بهترین واحد های دانشگاهی آزاد کشور شناخته شدند . دانشگاه آزاد مزیت دیگری هم داره و اون هم یک کلمه ی 4 حرفی هست که در ازای شهریه بیشتر اعطا میکنه !!! اما بین تهران شمال و شمسی پور هیچ عقل سلیمی آزاد رو انتخاب نمیکنه

ocarina
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مشهد

پست توسط ocarina » شنبه 20 مرداد 1386, 1:10 am

مدرک زیادی مهم نیست از کجا میگیرین... خصوصاً تو کامپیوتر که مدرک شرطه هست ولی اصل توانایی فردی هست
فقط یه جوری باید این دو سال رو بگذرونیم
تصویر

nazer66

فرق نداره

پست توسط nazer66 » یک‌شنبه 21 مرداد 1386, 8:24 am

سلام به تمام دوستان
آقايون و خانوم هاي عزيز هيچ فرقي بين دانشگاه آزاد و دولتي نيست فردي كه درس كامپيوتر مي خونه بايد خودش چيزي بلد دانشگاه آزاد هم بهترين اساتيد رو داره از نظر من
پسر عموي بنده الآن فوق ليسانس كامپيوترش رو گرفته همه مداركش رو هم از آزاد گرفته ولي دانشگاه اصفهان درس ميده دولت هم توي يه كار مهم استخدامش كرده چرا؟ چون جيزي بلد بوده هيچ كاري با مدركش ندارن بنده هم الآن كارداني كامپيوترم داره تموم ميشه و انشاالله هر دانشگاهي از هر نوعي قبول بشم ميرم چون عاشق كامپيوتر هستم اگرم استادم مدرك سيكل! داشته باشه باز من خودم چون دوست دارم مي خونم و درس مي فهمم درضمن اگر استاد مدرك ليسانس كامپيوتر داشته باشه فقط مي تونه دوره كارداني رو درس بده و اين هم توي همه نوع دانشگاهي هست هم آزاد و هم دولتي
با هم اطلاعاتي خواستيد بگيد خوشحال ميشم بتونم كمكي كنم

قفل شده