درباره دانشگاه ازاد

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

درباره دانشگاه ازاد

پست توسط mamad_msp » سه‌شنبه 2 بهمن 1386, 7:16 am

سلام:
اقا جان اگه كسي ازادو قبول شده باشه و بره ثبت نام بكنه و مرخصي بگيره و سراسري امتحان بده و سراسري قبول بشه و اگه بخواد از ازاد انصراف بده بايد تمام شهريه ثابت 5ترم بده يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
من قزوين قبول شدم ولي دارم فك مي كنم كه برم يا مرخصي بگيرم براي سراسري بخونم.
به نظر شما با اين وضعيت اشفته بازار منابع سراسري و كنكوراش كاره معقولانه اي هست يا نه؟ شما بودين چي مي كردين؟ارزش داره يا نه . ممنون مي شم اگه نظراتونو بدونم تا بتونم تصميم خوبي بگيرم. ممنون

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: درباره دانشگاه ازاد

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 2 بهمن 1386, 12:26 pm

mamad_msp نوشته شده:سلام:
اقا جان اگه كسي ازادو قبول شده باشه و بره ثبت نام بكنه و مرخصي بگيره و سراسري امتحان بده و سراسري قبول بشه و اگه بخواد از ازاد انصراف بده بايد تمام شهريه ثابت 5ترم بده يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
من قزوين قبول شدم ولي دارم فك مي كنم كه برم يا مرخصي بگيرم براي سراسري بخونم.
به نظر شما با اين وضعيت اشفته بازار منابع سراسري و كنكوراش كاره معقولانه اي هست يا نه؟ شما بودين چي مي كردين؟ارزش داره يا نه . ممنون مي شم اگه نظراتونو بدونم تا بتونم تصميم خوبي بگيرم. ممنون
دوست عزیز تو تاپیک مخصوص دانشگاه آزاد سوالتونو بپرسین تا جواب بگیریننن

ولی به نظر من حالا که قبول شدین دیگه چه کاریه
همینجا درس بخونین دیگه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
shooshoo
محل اقامت: تهران

پست توسط shooshoo » جمعه 12 بهمن 1386, 12:04 pm

سلام،
آقا این تاپیک مخصوص دانشگاه آزاد کجاست؟!! چون هرکی هرچی می گه شما به اونجا ارجاعش می دید ولی من همچین تاپیکی پیدا نمی کنم! یکی دو تا تاپیک دانشگاه آزاد هست در صفحات 7 و 8 و مربوط به اوت 2007 که کلاً یکی دو تا توش پست شده و کل ویزیتش 100 تا نیست. منظورت اونها است؟!
به رندان می ناب و معشوق مست / خدا می رساند ز هر جا که هست

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » جمعه 12 بهمن 1386, 1:21 pm

سلام عزيز چه عجب يكي هم به مشكل من رسيد:lol:
قبولی های آزاد بیان تو...!
اخبار و اطلاعات کنکور آزاد
اين اقا فرشيد ما منظورش اين دو تاپيكه ولي نمي دونم چرا اين اقاي با سواد كه ادعاي مديريت مي كنه سواد اينو نداره كه بشينه تاپيك بخونه ببينه مردم از موضوع تاپيك چيز ديگه برداشت مي كند. نميدونم از كي مدير شده اينگار اگه تاپيك ازاد بزنين روي فيش تلفن يا موبايلش مي ياد براي همون مي خواد صرفه جوي كنه. نمگه قبولی های آزاد بیان تو...!
اخبار و اطلاعات کنکور آزاد اين دو تاپيك ربطه به موضوعات داشگاه ازاد نداره. و از همه جالب تر اينه كه براي من ميل داده و ميگه بن مي شي عزيز اگه مي خواي بن كنين چرا پس مي ترسوني
من شخصا براي همه مديران احترام مي ذارم مخصوصا اقا رامين روزا و پيمان ولي اين اقا مدير جوان شبيه يگان ويژه مي مونه به زور مي گه برو :lol: منم راحتترين كارو كردم send to all كردم
شما هم اگه بن شدي يا برات ميل امد كه شما رو از بن كردن بترسونه نارحت نشو اين اقا فرشيد ما يكم شبيه دولت مردانه ما و يگان ويژه مي مونه :lol:
اميد وارم اين پيام منو شما زود تر از اقا فرشيد بخونيد. چون فك كنم حتما ويرايش و شايد پاك بكنه اين پيام.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 18 بهمن 1386, 11:25 am

mamad_msp نوشته شده:سلام عزيز چه عجب يكي هم به مشكل من رسيد:lol:
قبولی های آزاد بیان تو...!
اخبار و اطلاعات کنکور آزاد
اين اقا فرشيد ما منظورش اين دو تاپيكه ولي نمي دونم چرا اين اقاي با سواد كه ادعاي مديريت مي كنه سواد اينو نداره كه بشينه تاپيك بخونه ببينه مردم از موضوع تاپيك چيز ديگه برداشت مي كند. نميدونم از كي مدير شده اينگار اگه تاپيك ازاد بزنين روي فيش تلفن يا موبايلش مي ياد براي همون مي خواد صرفه جوي كنه. نمگه قبولی های آزاد بیان تو...!
اخبار و اطلاعات کنکور آزاد اين دو تاپيك ربطه به موضوعات داشگاه ازاد نداره. و از همه جالب تر اينه كه براي من ميل داده و ميگه بن مي شي عزيز اگه مي خواي بن كنين چرا پس مي ترسوني
من شخصا براي همه مديران احترام مي ذارم مخصوصا اقا رامين روزا و پيمان ولي اين اقا مدير جوان شبيه يگان ويژه مي مونه به زور مي گه برو :lol: منم راحتترين كارو كردم send to all كردم
شما هم اگه بن شدي يا برات ميل امد كه شما رو از بن كردن بترسونه نارحت نشو اين اقا فرشيد ما يكم شبيه دولت مردانه ما و يگان ويژه مي مونه :lol:
اميد وارم اين پيام منو شما زود تر از اقا فرشيد بخونيد. چون فك كنم حتما ويرايش و شايد پاك بكنه اين پيام.
ديدي که پاک نکردم!!!!!!!!!!!

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » پنج‌شنبه 18 بهمن 1386, 12:37 pm

لام اقا فرشيدو بله ديدم. شما لطف كردي.
اقا جان اگه حرفي چيزي از من شنيدي فقط جنبه شوخي داره و خدا كنه كه دلخور نشده باشي.
وگرنه من كيم كه بخوام كسي رو دلخور كنم.
:wink:
موفق باشي.
فقط اگه ديدي چيزي گفتم براي اين بود كه يكم تو مديريتت سخت گرفته بودي عزيز

amir abbas
کاربر اخراجی
محل اقامت: تهران

پست توسط amir abbas » یک‌شنبه 16 تیر 1387, 12:06 am

بچه ها اگه دوست دارین از دانشگاه آزاد اطلاعات بیشتری بدست بیارین یا سوال خاصی دارین به این قسمت مراجعه کنین:viewtopic.php?t=4891
به امید پایان تنهایی

قفل شده