پیش کسوتان

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
rana
کاربر ساده
کاربر ساده

پیش کسوتان

پست توسط rana » یک‌شنبه 25 شهریور 1386, 4:56 am

سلام دوستان عزیز
شاید بهتر میبود این تایپک رو توی قسمت ارشد بزنم ولی فکر کردم اینجا جواب بهتری میگیرم.
من واسه کارشناسی مثل خیلی از دوستان تلاش زیادی کردم
ولی متاسفانه منابع چندان جالبی نداشتم و همچنین آزمون آزمایشی در دسترس نداشتم.

من از منابع سنجش 3 استفاده کردم البته نمیگم اصلا موثر نبود ولی خیلی مفید نبود . توی تایپکی دیدم چندتا از دوستان گل واسه کارشناسی از چند منابع متفاوت استفاده کردم در واقع گلچینی از بهترین منابع درسی و تستی که اگه منم همچین کاری انجام میدادم یقین دارم نتیجه بهتری میگرفتم .

راستش من نمیخوام این اشتباه رو واسه ارشد تکرار کنم که لازمه اون پرس وجو وتحقیق زیاد هستش بنابراین از دوستانم میخوام که در زمینه تهیه منابع ارشد تا جایی که میتونند بهم کمک کنند و محبتشون رو ازم دریغ نکنند و همین طور راه هایی که میتونم مانبع رو جویا بشم بهم معرفی کنند یکیش که اساتید دانشگاه ست و بقیه اش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بی نهایت سپاسگزارم و منتظر پاسخ شما
آخرین ویرایش توسط rana در دوشنبه 26 شهریور 1386, 12:46 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » یک‌شنبه 25 شهریور 1386, 5:55 am

تاپیک منابع ارشد
viewtopic.php?t=901

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » سه‌شنبه 27 شهریور 1386, 11:57 am

با سلام خدمت شما دوست عزیز با این پشتکار فراوان
rana نوشته شده:ولی متاسفانه منابع چندان جالبی نداشتم و همچنین آزمون آزمایشی در دسترس نداشتم.
این مورد بیشتر تقصیر خودتون بوده ، چون منابعی که ما استفاده می کردیم همون منابعی بوده که هر روز تو کوچه و خیابون تبلیغات اونها رو می بینیم (غیر از پارسه) و اکثر موسسات در سراسر کشور شعبه دارن و آزمون آزمایشی رو برگزار می کنن
rana نوشته شده:از دوستانم میخوام که در زمینه تهیه منابع ارشد تا جایی که میتونند بهم کمک کنند و محبتشون رو ازم دریغ نکنند
مطمئن باشید هدف از ایجاد شدن تالار ارشد هم همین بوده تا همه بچه ها بتونن با منابع خوب آشنا بشن و در صورت امکان از اونها استفاده کنن تا نتیجه خیلی بهتری تو آزمون ارشد بگیرن
من خودم هر منبعی ، خبری یا چیز جدیدی درباره ی ارشد بدست بیارم تو تالار ارشد مطرح می کنم تا همه خبر دار بشد و از این مسابقه علمی عقب نمونن
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

قفل شده