بیا تو انرژی مثبت بگیر

بحث در مورد مسائل روانشناسی
قفل شده
آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: بیا تو انرژی مثبت بگیر

پست توسط سکوت سحر » دوشنبه 9 دی 1387, 9:55 pm

دوستان به من هم انرژی مثبت دهید
من آزاد نمیدونم قبولم حتما یانه حتی از علمی کاربردی عقب ماندم چون ناراحتم
بیایید دعا کنیم همه موفق شیم
بعد جشن بگیریم برای هم rgs rgs
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » دوشنبه 9 دی 1387, 11:27 pm

سلام سکوت سحر عزیز اولاً که امیدوارم آزاد قبول شی اما اگر هم نشدید اصلاً مهم نیست چون قراره علمی کاربردی قبول شید. شما اگه از الان هم شروع به خوندن کنید باز هم قبولید فقط باید وقت بذاری و خوب بخونی و مطمئن باشی که قبولی. یه برنامه ی خوب بریز و توی این وقت باقی مونده شروع کن به خوندن اما باید خودت رو مقید کنی که روی برنامت پیش بری اولش سخته اما >>> "ان مع العسر یسرا" بعد از هر سختی آسانی است.
من که مطمئنم قبولی فک نکنی الکی میگم ها !!! نازی جون می دونه من یک ماه مونده به کنکور گفتم مدار رو خوندم با یک فصل از ذخیره اما مطمئنم که قبولم (تازه تست هم نزده بودم از مدار و نزدم آخرش هم) یه سری کار برام پیش اومد و نتونستم بخونم اما یک هفته ی آخر رو وحشتناک درس خوندم تازه چون خیلی وقت بود که درس نخونده بودم اکثره مطالب یادم رفته بود و سرعتم خیلی اومده بود پایین. توی این یه هفته ذخیره رو تا سره فایل شاخص خوندم، سی رو هم از روی جزوه ی خلاصه ی خوندم، سیستم رو هم با دو سه تا از کنکورای سال قبل خوندم یه فصل هم از اندیشه خوندم. باورت نمی شه من حتی وقتی تو ماشین بودم داشتم می رفتم سره جلسه هم داشتم می خوندم اما مطمئن بودم که بلدم و قبول می شم اینو به خودم می گفتم و انرژی می گرفتم. اکثره سؤالهایی که زدم درست بود. درصدهام خوبه (البته به نظر خودم عالیه و برای قبولی کافیه) الان مطمئنم که قبولم. اگر هم قبول نشم دولتی می دم اما مطمئنم که قبولم.
شما بیشتر از من وقت داری این چند روز رو بخون و بخون وبخون و مطمئن باش که قبولی. yes: حتماً حتماً قبولی بهت قول می دم. yes:

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » پنج‌شنبه 12 دی 1387, 9:15 pm

به خاطر داشته باشید افکارتان نه جهان مسبب استرس شما هستند.

فکرای خوب خوب کنید. تا همونطوری براتون اتفاق بیافته. ssb:
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

آواتار کاربر
Sentiment
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اراک

پست توسط Sentiment » شنبه 14 دی 1387, 1:38 am

سلام..
منم دلم میخواد ادامه بدم، درس بخونم..
3 سال رو به دلایل مختلف پشت کنکور گذروندم، نه امیدی برای آزاد دارم و نه تمایلی، چون واقعا خرجش سنگینه و فکر میکنم منطقی تر این باشه که بهش فکر نکنم تا اینکه دانشجوی آزاد باشم.
تصمیم گرفتم برای سراسری و فقط برای تهران درس بخونم، چون اراک دانشگاه سراسری کاردانی به کارشناسی رشته ما رو نداره.

میدونم که میتونم، فقط گاهی تفکرات؛ نمیتونم و ممکنه قبول نشم و اگه یک سال دیگه رو الکی از دست بدم و آخرشم سراسری قبول نمیشم و و و میاد سراغم.
من خیلی احساساتی ام، برای همینم یک دیقه فکر به این مسائل کلی توی روحیم تاثیر میذاره، با اینکه خیلی دوست دارم کتابهایی رو که باید بگیرم رو تهیه کنم و شروع کنم، ولی این ذهنیت ها ...

اگه میشه یه انرژی مثبت به من بدید، راهنمایی هایی که کنکور رو برای من آسون جلوه بده، دلم میخواد به تک رقمی یا حدااکثر 2 رقمی فکر کنم تا به نتیجه مطلوب برسم، اما هم برام دعا کنید و هم بهم انرژی بدید.

مرسی که به حرفام گوش کردید تصویر
بهارهای شگفتی در راهند، فردا گلی میشکفد که بادها را پرپر خواهد کرد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » شنبه 14 دی 1387, 9:19 pm

sentiment عزیز سلام

دوست گلم اینایی که بهت میگم خوب توجه کن و باور کن نتیجه مطلوبتو خواهی گرفت.

دوست من اول از همه ازت شاکی شدم . چرا ذهنیت بد؟!

تو چه چیزی از دیگران نمیگم از خود من کمتر داری؟!

به خدا شرایط زندگیمو برات تعریف کنم اونوقت روزی 100 دفعه خدا را شکر میکنی که جای من نبودی موقع کنکور.

عزیزم این همه فکرتو مشغول حاشیه نکن. من کارم طوری بود که از صبح تا غروب مشغول کارم بودم و علی رغم مشغله کاری باید درسم میخوندم. میدونی چی کار کردم ؟!

بعضی از جملاتی که تو همین تاپیک نوشتم و یا دوستان نوشتن تو برگه هایی نوشتم و به دیوار اتاق نصب کردم و باور کردم که باید دولتی قبول شم وقتی خسته و مونده میومدم خونه کلی روحیه میگرفتم با دیدن این جملات.

و واقعا میخوندم. اراده کن قبول میشی اما اگه ذره ای تو ذهنت فکر کنی قبول نمیشی پس شروع نکن.
منتظر خبرت هستم.حاضرم هر روز به خاطرت 1 جمله جدید بنویسم. bil:

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط سکوت سحر » شنبه 14 دی 1387, 9:47 pm

سلام نازی جون/جدی جملات را بنویسیم و به در و دیوار بچسبونیم روحیه میگیریم؟

خدا کنه! ssb: من این دو هفته مانده این کارو کنم ssb: go:
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

Lilac
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط Lilac » شنبه 14 دی 1387, 9:59 pm

Sentiment نوشته شده:سلام..
منم دلم میخواد ادامه بدم، درس بخونم..
3 سال رو به دلایل مختلف پشت کنکور گذروندم، نه امیدی برای آزاد دارم و نه تمایلی، چون واقعا خرجش سنگینه و فکر میکنم منطقی تر این باشه که بهش فکر نکنم تا اینکه دانشجوی آزاد باشم.
تصمیم گرفتم برای سراسری و فقط برای تهران درس بخونم، چون اراک دانشگاه سراسری کاردانی به کارشناسی رشته ما رو نداره.

میدونم که میتونم، فقط گاهی تفکرات؛ نمیتونم و ممکنه قبول نشم و اگه یک سال دیگه رو الکی از دست بدم و آخرشم سراسری قبول نمیشم و و و میاد سراغم.
من خیلی احساساتی ام، برای همینم یک دیقه فکر به این مسائل کلی توی روحیم تاثیر میذاره، با اینکه خیلی دوست دارم کتابهایی رو که باید بگیرم رو تهیه کنم و شروع کنم، ولی این ذهنیت ها ...

اگه میشه یه انرژی مثبت به من بدید، راهنمایی هایی که کنکور رو برای من آسون جلوه بده، دلم میخواد به تک رقمی یا حدااکثر 2 رقمی فکر کنم تا به نتیجه مطلوب برسم، اما هم برام دعا کنید و هم بهم انرژی بدید.

مرسی که به حرفام گوش کردید تصویر
با اجازه از استارتر تاپيك من هم حرف خودم رو به اين دوستمون بگم:
ببين عزيزم شما اگه 3 سال قبول نشدي حتما دلايلي وجود داشته... مهم اينه كه حالا اون دلايل رو مي‌شناسي و راهت رو پيدا كردي! تمام ابزارهاي لازم براي قبولي شامل منابع، سوالات آزمونهاي گذشته و ... رو داري! فقط مي‌مونه مسئله آخر كه خودت هستي و مديريتي كه بايد رو خودت داشته باشي، شناختت از خودت و برنامه‌ريزي هدفمندت! بعد رعايت همه اينها منطقا قبولي، پس ديگه لزومي نداره نگران باشي... من هم مثل خودت فوق‌العاده آدم احساسي هستم و افكار منفي هم خيلي سراغم مياد ولي مي‌دوني چي كار مي‌كنم؟ به اين فكر مي‌كنم كه من تا هر وقت دلم بخواد مي‌تونم منفي بافي كنم ولي در اين صورت اگه چيزي گيرم نياد احتمال زيادي هم هست كه چيزي رو از دست بدم! پس الان مدت زياديه كه فقط افكار مثبت رو نگه مي‌دارم و افكار منفي رو به محض ورود به ذهنم دور مي‌ريزم!!!
از من مي‌شنوي براي علمي كاربردي هم دير نيست اگه ثبت نام كردي برنامه‌ريزيت رو از همين الان شروع كن... به اين پست من كه همين الان زدم يه نگاه بنداز:
نه متاسفانه من چون از اول قرار بود گرافيك شركت كنم هيچ برنامه‌اي براي كامپيوتر نداشتم و الان فقط 2 هفته است كه مي‌خونم khk: اون هم بعد چهار سال و خرده‌اي كه از مدركم مي‌گذره و در حالي كه اين مدت من اصلا يه رشته ديگه خوندم و به كلي از حال و هواي برنامه‌نويسي و دروس تخصصي كامپيوتر دور بودم... تازه خيلي هم بازيگوشم baba: حالا ديگه شما خودت حسابش رو بكن! ger: البته تا الان ذخيره، ساختمان، زبان تخصصي، ادبيات و رياضي رو خوندم و با توجه به وقت باقيمونده اگه مسئله غير عادي پيش نياد 100% قبول مي‌شم go:
حالا اگه كسي با اين شرايط من مطمئنه كه قبوله شما ديگه اصلا نبايد حتي شك داشته باشي به قبوليت! ok؟ bil:

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » شنبه 14 دی 1387, 10:38 pm

سکوت سحر نوشته شده:سلام نازی جون/جدی جملات را بنویسیم و به در و دیوار بچسبونیم روحیه میگیریم؟

خدا کنه! ssb: من این دو هفته مانده این کارو کنم ssb: go:

شک نکن گلم.

نه فقط در مورد کنکور بلکه در قسمت های مختلف زندگیت مواقعی که باید تصمیمات مهمی بگیری بهت اعتماد به نفس زیادی میده. من تجربه کردم. موفق میشی. :wink: yes:

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » یک‌شنبه 15 دی 1387, 1:00 am

استواری، تکرار پیوسته ی یک راه نیست.مثبت اندیشان نتیجه مثبت می گیرند چون از دشواریها نمی هراسند.

به امید خدا امسال قبولی فقط کافیه باور داشته باشی. yes:

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » یک‌شنبه 15 دی 1387, 10:51 pm

اگر روزی دشمن پیدا کردی, بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!

اگر روزی تهدیدت کردند, بدان در برابرت ناتوانند!

اگر روزی خیانت دیدی, بدان قیمتت بالاست!

اگر روزی ترکت کردند , بدان با تو بودن لیاقت می خواهد

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » دوشنبه 16 دی 1387, 12:02 am

یه جا یه جمله دیدم به نظرم خیلی قشنگ اومد :
"When the hope is hungry , everything feeds it"
yes:

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » دوشنبه 16 دی 1387, 12:29 am

.
sentiment دوست قدیمی! حتما" اینو شنیدی که یه بابایی از اینکه کفش نداشت مینالید تا اینکه روزی کسی رو دید که پا نداشت.
هر کس مشکلات خودش رو داره.خیلی ها رو دیدم که با شرایط عجیب و مشکلات باور نکردنی کارهایی رو کردن که حتی فکر کردن بهشون هم سخته. شما چند نفر از این آدما رو میشناسین ؟ در مورد چند تاشون شنیدین؟
من به شما میگم مطمئن باش و تردید نکن که اگه بخوای قبول میشی.
مگه اون کسی که رتبش 1 میشه چه چیزیش از شما بیشتره؟
خودت رو توی آیینه نگاه کن و لبخند بزن :D خوشحال باش که میتونی هر کاری رو انجام بدی.
.
.
فکر کنم توی همین تاپیک نوشتم . شعار بیل گیتس توی کارش همیشه این بود : اگه یه نفر قراره توی دنیا اول بشه چرا اون یه نفر من نباشم؟ می گفت هر وقت به این موضوع فکر میکنم جوابی براش پیدا نمیکنم. برای همینه که هیچ وقت نا امید نمیشم.
.
موفق باشی... bil:
What`s done is done.
.

تا هستم اي رفيق نداني که کيستم------روزي سراغ وقت من آئي که نيستم

در آستان مرگ که زندان زندگيست--------تهمت به خويشتن نتوان زد که زيستم
.
میخوام بپرم ، سقوط آزاد... یه سقوط آزاد با چشم های بسته...
دعام کنید...برای وقتی که چشمام رو باز میکنم دعام کنید.میخوام از دوباره شروع کنم...از وقتی که مردم...از وقتی که دوباره متولد شدم...

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » دوشنبه 16 دی 1387, 12:44 am

Juggernaut نوشته شده:.
sentiment دوست قدیمی! حتما" اینو شنیدی که یه بابایی از اینکه کفش نداشت مینالید تا اینکه روزی کسی رو دید که پا نداشت.
هر کس مشکلات خودش رو داره.خیلی ها رو دیدم که با شرایط عجیب و مشکلات باور نکردنی کارهایی رو کردن که حتی فکر کردن بهشون هم سخته. شما چند نفر از این آدما رو میشناسین ؟ در مورد چند تاشون شنیدین؟
خودت رو توی آیینه نگاه کن و لبخند بزن :D خوشحال باش که میتونی هر کاری رو انجام بدی.
.
.
فکر کنم توی همین تاپیک نوشتم . شعار بیل گیتس توی کارش همیشه این بود : اگه یه نفر قراره توی دنیا اول بشه چرا اون یه نفر من نباشم؟ می گفت هر وقت به این موضوع فکر میکنم جوابی براش پیدا نمیکنم. برای همینه که هیچ وقت نا امید نمیشم.
.
موفق باشی... bil:
ای ول
بعد از مدتها عجب انرژی مثبتی گرفتم. مرسیییییییییی str:

آواتار کاربر
Sentiment
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اراک

پست توسط Sentiment » دوشنبه 16 دی 1387, 1:20 am

nazi111 نوشته شده:sentiment عزیز سلام
دوست گلم اینایی که بهت میگم خوب توجه کن و باور کن نتیجه مطلوبتو خواهی گرفت.

دوست من اول از همه ازت شاکی شدم . چرا ذهنیت بد؟!

تو چه چیزی از دیگران نمیگم از خود من کمتر داری؟!

به خدا شرایط زندگیمو برات تعریف کنم اونوقت روزی 100 دفعه خدا را شکر میکنی که جای من نبودی موقع کنکور.
.
.
.
نازی جون چقدر مهربونی. تصویر
خوندن جملات انرژی زایی که مینویسی بهم امیدواری مضاعف میده.

یکی از دلایل امیدواری من برای شرکت در سراسری خوندن مطلبی بود که شما توی یکی از تاپیک ها قبل از کنکور نوشته بودی، فکر کنم اون تاپیکه بود که پرسیده بود درس خوندنتون چطور شده؟ (20 روز قبل کنکور بوده فکر کنم )، شما همینا رو اونجا نوشته بودی.
منم چون دیده بودم رتبه 104 آوردی، امیدوار شدم که با همه سختی هایی که داشتی همچین رتبه ای آوردی، پس منم میتونم.

ولی همون انرژهای منفی که گاهی سراغمو میگرفت مضطربم میکرد، الآن احساس میکنم خدا رو شکر دیگه هیچ نیروی منفی درونم وجود نداره و فقط احتیاج دارم برم سراغ کتاب ها.

راستی عزیزم میشه کارنامت رو توی تاپیک کارنامه ها بذاری؟ :wink:

Lilac نوشته شده:
با اجازه از استارتر تاپيك من هم حرف خودم رو به اين دوستمون بگم:
.
.
.
به اين پست من كه همين الان زدم يه نگاه بنداز:
نه متاسفانه من چون از اول قرار بود گرافيك شركت كنم هيچ برنامه‌اي براي كامپيوتر نداشتم و الان فقط 2 هفته است كه مي‌خونم khk: اون هم بعد چهار سال و خرده‌اي كه از مدركم مي‌گذره و در حالي كه اين مدت من اصلا يه رشته ديگه خوندم و به كلي از حال و هواي برنامه‌نويسي و دروس تخصصي كامپيوتر دور بودم... تازه خيلي هم بازيگوشم baba: حالا ديگه شما خودت حسابش رو بكن! ger: البته تا الان ذخيره، ساختمان، زبان تخصصي، ادبيات و رياضي رو خوندم و با توجه به وقت باقيمونده اگه مسئله غير عادي پيش نياد 100% قبول مي‌شم go:
حالا اگه كسي با اين شرايط من مطمئنه كه قبوله شما ديگه اصلا نبايد حتي شك داشته باشي به قبوليت! ok؟ bil:
دوست خوبم
يعني جدي جدي رشته شما گرافيکه و ميخواي کامپيوتر شرکت کني؟ ger:
آفرين که تونستي اين چند تا کتاب ها رو بخوني.
اين که گفتي علمي کاربردي رو شروع کنم به خوندن يه کم شکه شدم، بهش فکر نکرده بودم که ممکنه توي اين امتحان موفق بشم.
شروع ميکنم.
من بلاخره قبول میشم، یا علمی کاربردی یا سراسری روزانه. str:
Juggernaut نوشته شده:.
.
.
.
موفق باشی... bil:
Juggernaut چقدر خوب صحبت کردی..
آره داستان رو شنیده بودم، خدا خیلی بزرگه، میدونم که همیشه کمکم میکنه.
فقط احتیاج داشتم روحیه بگیرم.

بیل گیتس حرف قشنگی زده، حتما از این جمله استفاده میکنم و به دیوار اتاقم میچسبونمش. منم باید بهش برسم. yes:

---- ---- ---- ----

باور کنید وقتی محبتها و توجه های شما دوستای عزیزم رو دیدم یه لحظه چشام پره اشک شد، به وجود شما مهربون ها افتخار میکنم. shd:

خدا کنه بتونم یه روز بیام و خبر قبولیم رو با یه رتبه تک رقمی بهتون بدم.

وای خدایا شکرت str:
بهارهای شگفتی در راهند، فردا گلی میشکفد که بادها را پرپر خواهد کرد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » دوشنبه 16 دی 1387, 8:39 pm

sentiment عزیز خوشحالم که خوشحالی، در اولین فرصت برات پیام خصوصی ارسال میکنم.(کارنامه)

هر روز به خودت خاطر نشان می کنی که من به اندازه تمام دنیا انرژی و استعداد دارم.

براي انسانهاي بزرگ بن بست معنا ندارد چون بر اين باورند كه : يا راهي خواهم يافت يا راهي خواهم ساخت

قفل شده