تجمع وسیع دانشجویان کاردانی به کارشناسی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
alizard
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تجمع وسیع دانشجویان کاردانی به کارشناسی

پست توسط alizard » یک‌شنبه 7 آذر 1389, 5:49 pm

تهران:۱۴:۲۶ , ۱۳۸۹/۰۹/۰۷

پس از بررسی مجدد؛
وزارت‌ علوم موظف به پذیرش دانشجوی کاردانی و کارشناسی فنی‌حرفه‌ای شد
واگذاری آموزشکده های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش با همه امکانات به وزارت علوم از مصوبات جدید کمیسیون تلفیق است که بر اساس آن وزارت‌ علوم موظف به پذیرش دانشجوی کاردانی و کارشناسی فنی و حرفه‌ای شد.

غفار اسماعیلی عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: یک ماده که در جلسه امروز یکشنبه مورد بررسی قرار گرفت واگذاری آموزشکده های فنی و حرفه ای آموزش و پرورش با همه امکانات به وزارت علوم بود که تصویب شد. مبنای این واگذاری دایر بودن آموزشکده های فنی و حرفه ای در سال تحصیلی 88-89 است.

علی عباسپور تهرانی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر نیز در این مورد به مهر گفت: بحث واگذاری آموزشکده های فنی و حرفه ای آموزش و پروش به وزارت علوم که پیش از این از سوی کمیسیون تلفیق به تصویب رسیده و به صحن ارائه شده بود پس از بازگشت و بررسی دوباره در کیسیون تلفیق مجددا به تصویب رسید.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه مراکز فنی و حرفه ای امکانات گسترده ای دارند و از سوی دیگر وزارت آموزش و پرورش نیز در زمینه پذیرش دانشجو در این مراکز مطابق قانون، مقاومت می کند، تصمیم گرفتیم آموزشکده های فنی و حرفه ای را به وزارت علوم واگذار کنیم.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: براساس این قانون وزارت علوم موظف است در آموزشکده های فنی و حرفه ای اقدام به پذیرش دانشجوی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته کند.

وی اظهار داشت: همچنین بر اساس این قانون که مبنای آن را سال تحصیلی 89-88 قرار دادیم، آموزشکده های فنی و حرفه ای با کلیه اموال و اعضای هیئت علمی به وزارت علوم منتقل می شوند.
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.a ... ID=1199991

DANESHJOO-ONLINE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط DANESHJOO-ONLINE » دوشنبه 8 آذر 1389, 7:53 pm

goli goli goli goli goli tof: tof: tof: tof: tof:
..........

لاجوردی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط لاجوردی » پنج‌شنبه 18 آذر 1389, 11:56 am

با سلام دوستان عزیز با توجه به ظرفیت هایی که برای تکمیل ظرفیت اعلام شد مشاهده می کنید که عملا وزارت آموزش و پرورش هیچ ظرفیتی را برای ما باز نکرده است غیرانتفاعی ها که ظرفیت خالی داشتند آموزشکده های فنی حرفه ای هم که زیر نظر وزارت علوم آمده و به آموزش و پرورش کاری نداره پس این آقا چه ظرفیتی رو با کلی منت برای ما باز کرده؟ این همه ظرفیت خالی روزانه و شبانه را برای چی نگه داشته؟ تازه فرهنگیان که درهمان موقع اعلام نتایج هم همه شان ثبت نام کردند پس چرا دوباره در تکمیل ظرفیت هم برایشان ظرفیت قایل شدند؟ خواهش می کنم این ها رو به گوش آقای عباسپور برسونید . باز هم دارند حق ما رو پایمال میکنند.بنده هم پیگیری می کنم. موفق باشید.

ferizhand
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ferizhand » پنج‌شنبه 18 آذر 1389, 2:04 pm

سلام.منم با نظر آقای لاجوردی موافقم.
بابا اگر اموزش پرورش تخلف کرده پس دیگه تکمیل ظرفیت و اختصاص دادن ظرفیت به این اموزش پرورشی ها چیه؟
مگه خودشون نمیگن 22000هزار نفر ظرفیت داده بودن فقط 2000 نفر ادم میخواستن.پس دیگه نیاید ظرفیتی براشون بزارن.
من نمیدونم ما بچه های کاردانی به کارشناسی رو چی فرض کردن؟
من میگم برای بار آخر یه تجمعی دوباره این دفعه روبروی مجلس بزاریم تا این اقای مثلا محترم(عباسپور) بفهمه خودشم دارن دوور میزنن.به خدا دیگه خسته شدم از بس این شیره مالیدن سرمونو دیدم و شنیدم و خوندم.
بچه ها خواهش میکنم پیگیر باشید.

قفل شده