تجمع وسیع دانشجویان کاردانی به کارشناسی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
شیوا
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: sanandaj

Re: تجمع وسیع دانشجویان کاردانی به کارشناسی

پست توسط شیوا » یک‌شنبه 16 آبان 1389, 8:59 pm

سلام به همگی
اونایی که تهران بودین تو اعتراض شرکت کردین؟
اگه شرکت کردین تورو خدا ما رو هم از نتیجه اش باخبر کنید.
از همه اونایی که شرکت کردن صمیمانه تشکر می کنم.

به امید اینکه بتونیم حقمون رد بگیریم.

شیوا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط شیوا » دوشنبه 17 آبان 1389, 8:28 pm

نتیجه این اعتراض چی شد؟ اصلا اعتراض کردین؟
آقای nrpbia4343 کجاین؟ چرا مارو بی خبر می ذارین؟

آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

پست توسط masoud.t » دوشنبه 17 آبان 1389, 9:26 pm

شیوا نوشته شده:نتیجه این اعتراض چی شد؟ اصلا اعتراض کردین؟
آقای nrpbia4343 کجاین؟ چرا مارو بی خبر می ذارین؟
به نقل از یکی از بچه ها که رفته بود:
بعد از چند ساعت بالاخره چند تا از بچه ها تونستن برن تو و با معاون وزیر و یکی دوتا مسئول دیگه صحبت کنن.نتیجه هم این شد که خودشون خوب میدونن حاجی بابایی قانون رو دور زده و این به این دلیل بوده که قانونی که مجلس تصویب کرده نامفهوم بوده و این بابا هم از همین موضوع سواستفاده کرده و فقط از فرهنگیان پذیرش کرده.مجلس گفته به همون تعداد پارسال امسال هم باید پذیرش داشته باشیم ولی کلمه داوطلب آزاد رو تو قانون نیاورده هر چند که منظورش داوطلب آزاد بوده ولی خب این کلمه رو نگفتن که همینم شده بهونه حاجی بابایی.
یه موضوعی هست به نام تفسیر قانون که کمیسیون آموزش مجلس باید بگه که منظورش از این قانون چی بوده و وقتی قانون ویرایش یا درست شد به گفته بچه ها باید دوباره قانون رو به رای بذارن.قرار شد امروز دو سه تا از بچه ها برن کمیسیون آموزش و کارا رو پیگیری کنن.اگه این کمیسیون قانون رو درست کنه و بده به آموزش و پرورش دیگه حاجی بابایی هیچ بهونه ای نداره.حالا این موضوع چقدر زمان میبره دیگه نمیدونم (در پایان اینم بگم که ممکنه همش سرکاری باشه)
در ضمن بچه ها گفتن که تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی ها حتمی شده و آذر ماه اعلام میشه
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

nrpbia4343
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nrpbia4343 » سه‌شنبه 18 آبان 1389, 8:01 pm

همون جوری که آقای masoud.t گفتن تجمع شکل گرفت و باعث شد حراست نهاد نماینده هایی از آموزش پرورش رو احضار کنن که آقایان شریف زاده و مستقیم اومدن و از خود نهاد هم آقای شریعتی بود. و ما 4 نفر به عنوان نمایندگی از دانشجویان ( اگر شما اجازه بدین ) تو جلسه حضور پیدا کردیم. تو این جلسه بالاخره تونستیم جوابیه ی نامهی آقای مشایی رو ببینیم که داخلش همون حرفای تکراری بود با این تفاوت که بند آخرش نوشته بود اگر عباس پور ( رئیس کمیسیون آموزش مجلس ) به صورت کتبی بگه قانون درست اجرا نشده قانون رو اجرا می کنیم که آقای مستقیم گفت همون فرداش درست می کنیم. ما هم فرداش ( دیروز ) به کمک آقای شریعتی و از طریق خانم لاله اسکندری ( نماینده مجلس ) تونستیم به عباسپور خبر بدیم عباس پور هم گفت من می گم قانون اجرا نشده و فردا نامرو می فرستم. حالا تا ببینیم چی میشه ...

شیوا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط شیوا » چهارشنبه 19 آبان 1389, 3:00 pm

سلام آقای nrpbia4343
از زحمات شما و همه اونایی که پیگیر هستن تشکر می کنم.
شما که خیلی پیگیر هستین تورو خدا حقیقت رو بگید امیدی هست یا همه اینا سرکاریه؟
من الان فقط منتظر بازگشت سهمیه هام اگه امیدی نیست که شروع کنم به خوندن واسه ساله دیگه

nrpbia4343
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nrpbia4343 » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 8:37 pm

سلام
عباس پور یه نامه نوشت دهن پر کن. ما نامرو دیدیم. 3 صفحه جوابیه که دهن همرو باز می زاره. عالی نوشته. حالا شنبه باید بریم پیگیری تا ببینیم آموزش و پرورش به قولش عمل می کنه یا نه
تو نامه نوشته باید شبانه هارو بدن به ما ( سهمیه آزادیا ) روزانه ها مال فرهنگیا.
به امید موفقیت ...

ferizhand
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ferizhand » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 9:24 pm

سلام به همه دوستان خوبم.من داشتم تو اینترنت و تعدادی از سایت ها گشتی میزدم به مطلب جالبی برخوردم گفتم به شما هم بگم این خبرو. راستش انگار بچه ها گند زدن سازمان سنجش و وزارت اموزش پرورش تو آزمون کاردانی به کارشناسی ریشه چند ساله داره.متن زیر خبر این گند زدن که برای سال 27/4/1386 هستش.

جمعي از داوطلبان آزمون كارداني به كارشناسي صبح روز سه شنبه در اعتراض به كاهش ظرفيت پذيرش در دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته ناميدند، در مقابل سازمان سنجش تجمع كردند.

به گزارش خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، يكي از داوطلبان در اين تجمع گفت: من داوطلب رشته نرم افزار هستم اما سر جلسه امتحان از من خواسته شد به سوالات سخت افزار هم پاسخ دهم.

يكي ديگر از داوطلبان نيز از مسئولين خواست كه توضيح دهند چرا سازمان سنجش براي كنكور كارداني به كارشناسي زحمت چاپ منابع را به خود نمي‌دهد تا داوطلبان سردرگم نباشند.

وي افزود: براي منابع رشته كامپيوتر فقط عنوان برنامه نويسي و خيلي كلي اعلام مي‌شود كه معلوم نيست منظور كدام زبان برنامه نويسي است.

يكي ديگر از معترضين كه داوطلب رشته كامپيوتر بود نيز اذعان كرد: در سيلابس‌هاي درسي اعلام شده كه از برنامه نويسي C و PASCAL، سوال مي‌دهند ولي از Cplusc و visual Basic سوال دادند و با اينكار تمام وقت و هزينه‌اي كه صرف شركت در اين آزمون كرديم را به هدر دادند.

به گفته اين داوطلب معترض، در نامه رسمي ابلاغ شده از سوي وزارت علوم به موسسات آموزشي، برنامه نويسي C و PASCAL به عنوان منبع معرفي شده بود اما در روز كنكور منابع تغيير كرد.

يكي ديگر از معترضين هم با بيان اينكه در سال جاري 60 حق انتخاب دانشگاه‌هاي دولتي را گرفتند اظهار كرد: سوالات مفاهيم سيستم عامل و ساختمان داده هم هيچ ربطي به عناوين و منابع اعلام شده نداشت.

يكي از داوطلبان رشته حسابداري نيز عنوان كرد: 2 روز مانده به كنكور اعلام كردند كه در كل كشور هيچ ظرفيتي مختص رشته حسابداري وجود ندارد و فقط 35 ظرفيت شبانه دانشگاه شريعتي را به ما اختصاص دادند.

وي افزود: در گذشته دانشگاه شريعتي 120 نفر ظرفيت در دوره‌هاي روزانه داشت كه اين ظرفيت را امسال حذف كرده‌اند و در شهرستان‌ها هم هيچ ظرفيتي اضافه نكرده‌اند و 30 ظرفيت دانشگاه شهيد رجايي را هم به فرهنگيان اختصاص داده‌اند.

اين داوطلب خواستار تفكيك ظرفيت‌ فرهنگيان از ساير داوطلبان شد تا حق داوطلبان عادي ضايع نشود.

يكي ديگر از داوطلبين هم با ابراز گلايه از مسئولين سازمان سنجش گفت: چرا كنكور كارداني به كارشناسي جدي گرفته نمي‌شود و هيچ برنامه تلويزيوني هم براي ما تدوين نمي‌شود، داوطلبين كارشناسي پيوسته هميشه در ارجحيت بوده و به همه مسائلشان رسيدگي مي‌شود ولي در مورد ما اينگونه نيست.

به گفته وي رتبه يك كنكور كارداني به كارشناسي نمي‌تواند در تهران درس بخواند و بايد به زنجان، بيرجند و يا ايلام برود.

اين داوطلبان در خاتمه با تهيه نامه‌اي و ارايه آن به روابط عمومي سازمان سنجش خواستار بررسي و رفع مشكلات شدند.

آقای nrpbia4343. مربوط به خبر قبلی شما.این خبری که دادین خبر خوبی هست.ولی باز نامردی و نا عدالتی در حق ماست.چون تعداد شبانه ها خیلی کمتر از روزانه است.اینا فکر میکنم یه جوری میخوان سرو ته ماجرارو هم بیارن.
این قضیه امسال اتفاق میفته یا مال سال دیگه است؟

ferizhand
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ferizhand » جمعه 28 آبان 1389, 8:33 pm

سلام آقای nrpbia4343.یکی دو هفته ای است خبری از شما نیست.مارو بی خبر گذاشتی داداش.نکنه دیگه نه خبری از تکمیل ظرفیت هست نه از برگشتن ظرفیتها؟خواهش میکنم اگر اومدی برای دیدن پست ها اخرین خبرم به ما بگو تا از نگرانی بیرون بیایم.

شیوا
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط شیوا » دوشنبه 1 آذر 1389, 11:08 pm

سلام آقای nrpbia4343. شما کجاین؟ هیچ خبری نشد؟
توروخدا مارو منتظر نذارین هر خبری هست خوب یا بد بگید
plzzzzz

nrpbia4343
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nrpbia4343 » چهارشنبه 3 آذر 1389, 6:27 pm

ببخشید. به دلایلی اصلا امکان ارسال مطلب وجود نداشت. بازم شرمنده.
در رابطه با اون تجمعی که مقابل سازمان سنجش بوده و مصاحبه انجام شده. مربوط به ما نیست. تنها تجمعی کا ما مقابل سازمان سنجش داشتیم همون گزارش 20:30 بود.
روز دوشنبه ی 2 هفته پیش خود وزیر مارو دعوت کرد به یه جلسه که با 30 تا از بچه ها رفتیم. خودش گفت این جلس رو با توجه به قولی که توی باهنر بتون دادم ترتیب دادم. ولی چرت می گفت.
رفتیم اونجا و به اندازه ی کا عمرمون ازش دروغ شنیدیم. ولی در مجموع کلی منت سرمون گذاشت و گفت بهتون لطف می کنم مطابق با قانون بهتون 805 تا روزانه برای کل رشته ها رو میدم. از نظر قانونی هم واقعا همین تعداد ظرفیت باید می داد چون 800 تا داده بود مونده بود انقدر. چون سال 87 کلا 1600 تا بوده. ما خومون هم شمردیم همین بود. ولی گفت من به شبانه اعتقادی ندارم و نمیدم. و واقعا هم دست خوشه که اگه می خواد بده اگه نمی خواد نده. یعنی 4000 تا شبانمون رو پیچوند. قرار شده 16 آذر تکمیل ظرفیت بزارن.
واقعا هممونو کرد تو گونی. ما به عباسپور گفتیم. الان منتظریم ببینیم می گه چی کار کنیم.
امروز هم چنتا از اعضای کمیسیون آموزش مجلس رو دیدیم. فعلا که هیچی همین 805 تا که گفت لطف می کنم می کنم 1000 تا رو می خواد بده.
حالا تا ببینیم چی می شه. موفق باشین

آواتار کاربر
narcissa
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط narcissa » پنج‌شنبه 4 آذر 1389, 11:42 am

ممنون از تلاشتون goll
تا یه ماه پیش 8 آذر قرار بود تکمیل ظرفیت باشه حالا شد 16 آذر؟!!!! gsg
همینجور پیش بره تکمیل ظرفیت با کنکور 90 توی یه روز انجام میشه dan
شراب تلخ می خواهم که مرد افکن بود زورش
که تا یک دم برآسایم ز دنیا و شر و شورش
www.khate-akhar.blogfa.com

nrpbia4343
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nrpbia4343 » پنج‌شنبه 4 آذر 1389, 6:48 pm

قرار بود 8 آذر باشه ولی آموزش پرورش گفت من 10هم ظرفیت ها رو می گم. سنجش هم گفت پس تکمیل ظرفیت 16هم. البته همه ی اینا قرارایی هستن که گفتن و هیچ کدوم سندیت رسمی ندارن

لاجوردی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط لاجوردی » جمعه 5 آذر 1389, 2:38 pm

با سلام دوستان عزیز آقای عباسپور که اعلام کرد 22000 نفر ظرفیت روزانه و شبانه خالی داره اون وقت این آقا میخواد فقط 800 تا ظرفیت اون هم بعد از چند ماه انتظار به ما بده ؟ این بی انصافیه پس بقیه این ظرفیت ها رو می خواد چی کار؟ خواهش می کنم به اعتراضاتتون ادامه بدید ماهمه ظرفیتی رو که حقمونه می خوایم. بنده هم مرتب به سایت های خبرگزاری ها ایمیل و پیامک زدم و خواستم که برای احقاق حق ما تلاش کنند بازم پیگیر خواهم شد. ان شاالله ظرفیتی رو که حقمونه می گیریم.

آواتار کاربر
narcissa
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط narcissa » جمعه 5 آذر 1389, 4:00 pm

می خوان ظرفیتا رو پس انداز کنن برای روز مبادا ha:
شراب تلخ می خواهم که مرد افکن بود زورش
که تا یک دم برآسایم ز دنیا و شر و شورش
www.khate-akhar.blogfa.com

alizard
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alizard » یک‌شنبه 7 آذر 1389, 5:23 pm

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تكميل ظرفيت برخي از رشته‌هاي تحصيلي دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي درآزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1389

1389/09/07 - 15:58

سازمان سنجش آموزش كشور بدين ‌وسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1389 ثبت‌نام نموده و مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، مي‌رساند اطلاعيه اين سازمان درخصوص تكميل ظرفيت رشته‌هاي تحصيلي دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در آزمون فوق، در روز دوشنبه 15/9/89 در سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org و نشريه پيك سنجش (هفته‌نامه خبري و اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور) براي اطلاع علاقمندان درج خواهد شد. كليه داوطلبان علاقه‌مند، براساس اطلاعيه مذكور و در صورت وجود ظرفيت در رشته‌هاي مربوط به رشته امتحاني آنان، لازم است از تاريخ 22/9/89 لغايت 29/9/89 با ورود به سايت اينترنتي سازمان ، پس از پرداخت مبلغ 000/18 (هيجده هزار) ريال از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي نسبت به تكميل فرم انتخاب رشته اقدام نمايند.
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=3&id=696

قفل شده