کمکککککککککککککک

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

moshi
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: کمکککککککککککککک

پست توسط moshi » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 8:33 pm

حیف من نیست برم علمی کاربردی!! معدلم16. 40 هست

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 8:36 pm

moshi نوشته شده:حیف من نیست برم علمی کاربردی!! معدلم16. 40 هست
دلتم بخواد ، تنها دانشگاه ایران که بیشترین ارزشو برای داوطلبان فنی و حرفه ای و کاردانش قائله همین علمی کاربردیه .

moshi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط moshi » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 10:22 pm

علمی کاربردی بهتره یا ازاد؟؟

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 11:01 pm

moshi نوشته شده:علمی کاربردی بهتره یا ازاد؟؟
سلام دوست عزیز
معمولا این سئوال یکی از مشکلات همه داوطلبان ورود به دانشگاه هست . هیچ وقت نمیشه یک آمار کلی از دانشگاه ها داد . ممکنه من بگم پیام نور یه نفر دیگه بیاد و بگه فقط علمی کاربردی و نظر یه نفر دیگه هم فقط دانشگاه مجازی (راه دور) باشه .خیلی از موسسه های غیر انتفاعی و دانشگاه های آزاد هستن که از صد تا دانشگاه دولتی هم بهترن پس هیچ وقت هم نمیشه گفت فقط دانشگاه دولتی بهتره . و دلیلش هم این هست که واحد های مختلف یه دانشگاه مثل علمی کاربردی ، سطح آموزش و امکانات رفاهی یکسانی در سراسر کشور نداره و همین دلیل موجب میشه که دانشجوهای مختلف یک مرکز دانشگاهی رضایت کامل از اون دانشگاهو نداشته باشند. و به سئوال شما نمیشه یک جواب کلی داد . بر فرض مثال دانشگاه پیام نور شیراز یکی از شیک ترین و مجهزترین واحدهای پیام نور هست در صورتی که همین دانشگاه پیام نور توی بعضی از شهرستان ها واحدهایی داره که اصلا نمیشه گفت این واحد دانشگاهه . یا همین دانشگاه دولتی یک واحد میشه صنعتی شریف یه واحد هم میشه دانشگاه فنی بوشهر که مثل بازداشت گاه میمونه . پس خوب یا بد بودن مرکز دانشگاه های مختلف کشور رو نمیشه رتبه بندی کرد (منظورم اینه که نمیشه گفت دانشگاه علمی کاربردی بهتر از غیر انتفاعیه یا اینکه سراسری بهتر از آزاده )ولی واحدهای مختلف کشور رو میشه رتبه بندی کرد به طور مثال میشه گفت دانشگاه غیر انتفاعی مشهد بهتر از دانشگاه فنی بوشهر هست و یا اینکه دانشگاه انقلاب اسلامی تهران بهتر از دانشگاه آزاد اصفهان هست .
.........................................................
به طور کل یکی از راه هایی که شما میتونید یک واحد دانشگاهی خوب روانتخاب کنید مشورت با دانشجوهای همون دانشگاه یا سرچ توی نت و شرکت در انجمن های مختلف مثل همین انجمن هست .
موفق باشید

vision
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط vision » چهارشنبه 12 آبان 1389, 9:44 pm

دوست من تو که نمی تونستی بیای چرا اونجا رو زدی ؟ میدونی حق بچه هایی که می تونستن برن دانشگاه و به خاطر کار تو ضایع شده !( می بخشی که اینطور می گم، ولی کارت درست نبود) خوده من سر جلسه کنکور هم جرات نکردم شانسی بزنم تا نکنه حق کسی که بیشتر از من خونده ضایع شه.! آخه گل من چرا این کارو کردی ؟
ببخش که اینو گفتم.

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » چهارشنبه 12 آبان 1389, 9:57 pm

vision نوشته شده:دوست من تو که نمی تونستی بیای چرا اونجا رو زدی ؟ میدونی حق بچه هایی که می تونستن برن دانشگاه و به خاطر کار تو ضایع شده !( می بخشی که اینطور می گم، ولی کارت درست نبود) خوده من سر جلسه کنکور هم جرات نکردم شانسی بزنم تا نکنه حق کسی که بیشتر از من خونده ضایع شه.! آخه گل من چرا این کارو کردی ؟
ببخش که اینو گفتم.
کاملا حق با شماست . از حرف حق نمیشه گذشت . اگر همه تفکر شما رو داشتن الان همه دانشجو بودن .

amir_ali
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط amir_ali » پنج‌شنبه 13 آبان 1389, 10:05 am

fatemi نوشته شده:
moshi نوشته شده:حیف من نیست برم علمی کاربردی!! معدلم16. 40 هست
دلتم بخواد ، تنها دانشگاه ایران که بیشترین ارزشو برای داوطلبان فنی و حرفه ای و کاردانش قائله همین علمی کاربردیه .

ايول اقاي فاطمه يكي پيدا شد از علمي كاربردي دفاع كن .
كاش يكي ژيدا ميشد ژدر و مادر راضي ميكرد كه وقتي قبول ميشيم بزارند بري khk: khk:

moshi
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط moshi » پنج‌شنبه 13 آبان 1389, 12:20 pm

لاشی ها تکمیل ظرفیت گذاشتن برای اینجور مواقع

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 14 آبان 1389, 10:55 am

moshi نوشته شده:لاشی ها تکمیل ظرفیت گذاشتن برای اینجور مواقع
اولا یکم مودب باشید ، دوما کنکور امسال تکمیل ظرفیت نداره .

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”