مردود شدگان میتونن تو غیر انتفاعی ثبت نام کنن

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: مردود شدگان میتونن تو غیر انتفاعی ثبت نام کنن

پست توسط fatemi » دوشنبه 10 آبان 1389, 11:53 pm

padeshah نوشته شده:
fatemi نوشته شده:
padeshah نوشته شده:آقا فاطمی این راست میگه ؟ دینی و زبان فارسی و ادبیات .و انگلیش و عربیک هستن فقط ؟ yes:

جونه من تاییدش میکنی؟ bil:
بله منابع همینا هستن ، . در ضمن کاربر عزیز saye_aftab فارغ التحصیل کارشناسی هستن .
منابع آزمون و ضرایبشو برات پیوست کردم .
دست گلتون درد نکنه ... فقط شنیدم دوره کاردانی رشته نرم افزار پر از ریاضی و فیزیک و مدار و ... هست درسته ؟ من از این دروس متنفرم و به نمیتونم پاس کنم ... پاس کنم هم تو کنکور کاردانی به کارشناسیش میمونم فرقی نمیکنه ! نمیشه کاردانیم رو بگیرم برم کارشناسی رو فراگیر پیام نور sbl ! اونجا باز مدرک پیش دانشگاهی میخوان ؟ khk:
بله همین طوره که شما میگی . کاردانی نرم افزار دروس سختی داره .
شما بعد از کاردانی میتونی بری فراگیر پیام نور . هیچ نیازیم به پیش دانشگاهی نداری .

آواتار کاربر
padeshah
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: قـــــــــــــــــــــــــم
تماس:

پست توسط padeshah » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 9:03 am

آقا خیلی ممنون ... خیلی زحمت دادیم این چند روزه shd: ببخشید ...
قوی ترین نرم افزار های تبلیغاتی یاهو _________ www.padesha.com

آواتار کاربر
FarshiD
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط FarshiD » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 2:59 pm

سلام آقای فاطمی انشالله خوبید ببخشید که بازم مزاحم شدم میخواستم بپرسم من میتونم تو کنکور علمی کاربردی شرکت کنم و اگه به لطف خدا قبول شدم درسهایی که تو سما خوندم تطبیق بزنم و میخواستم بپرسم اگه تو علمی کاربردی بخونیم از نظر ادامه تحصیل که به مشکلی بر نمیخوریم خیلی ممنون انشالله همیشه موفق باشید اگه سوالم تکراری بود به بزرگی خودتونببخشید
خدايا سرده اين پايين از اون بالا اگه ميشه نگاهی کن يه کاري کن اگه ميشه فقط گاهي خودت قلبمو ها کن !

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 4:43 pm

FarshiD نوشته شده:سلام آقای فاطمی انشالله خوبید ببخشید که بازم مزاحم شدم میخواستم بپرسم من میتونم تو کنکور علمی کاربردی شرکت کنم و اگه به لطف خدا قبول شدم درسهایی که تو سما خوندم تطبیق بزنم و میخواستم بپرسم اگه تو علمی کاربردی بخونیم از نظر ادامه تحصیل که به مشکلی بر نمیخوریم خیلی ممنون انشالله همیشه موفق باشید اگه سوالم تکراری بود به بزرگی خودتونببخشید
سلام فرشیدجان . شما همیشه مراحمی
دروس عمومی با نمره بالای 12 رو میتونی تطبیق بزنی ، ولی دروس تخصصی بستگی به دانشگاه داره که قبول کنن یا نه ؟
برای ادامه تحصیل تا هر مقطعی مدرک شما مهم نیست . و اصلا مهم نیست مدرکت رو توی کدوم یک از دانشگاه های زیر گذرونده باشی :
علمی کاربردی ، غیر انتفاعی ، فراگیر پیام نور ، دانشگاه مجازی (راه دور) ، پودمانی علمی کاربردی ، آزاد ، دولتی ، و تمامی دانشگاه های دیگه .

آواتار کاربر
FarshiD
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط FarshiD » سه‌شنبه 11 آبان 1389, 7:23 pm

خیلی ممنون آقای فاطمی از جوابتون شما همیشه به من لطف دارین خدا وکیلی من ارادت خاصی به شما دارم انشالله همیشه موفق و سر بلند باشید
خدايا سرده اين پايين از اون بالا اگه ميشه نگاهی کن يه کاري کن اگه ميشه فقط گاهي خودت قلبمو ها کن !

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”