کاردانی به کارشناسی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » دوشنبه 16 مهر 1386, 2:15 pm

هوش شما خيلي عاليه، جاي تبريك داره.

ذخيره و برنامه نويسي رو حذف نكنين؛ اينا مهمترين درسها هستن؛ براي برنامه نويسي فقط سي بخونين ولي ذخيره رو تا جايي كه مي تونين همه مباحث رو بخونين.
من فكر مي كنم رياضي و زبان تخصصي رو بذارين كنار؛ جاي رياضي هم آمار بخونين چون هم مباحثش خيلي كمتر هست و هم اين كه تستهاي روتيني ازش مي ياد.
اگه زبانتون قوي نيست، واژگان رو بذارين كنار روي چند مبحث گرامر تسلط پيدا كنين.
مدار شمارنده ها رو كه حذف نكردين؟ چون علاوه براين كه هميشه ازش سوال مي ياد همه شمارنده هاي سنكرون از يه روش حل مي شن و تست زدن شمارنده ها فقط يه كم دقت لازم داره.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

tara_aj

Re: کاردانی به کارشناسی

پست توسط tara_aj » سه‌شنبه 17 مهر 1386, 1:43 am

مرسیrosaی عزیز,اتفاقآ از درس مدار تنها دو فصل حذف کردم ثباتها وشمارنده ها
ممنون از راهنماییت با این تفاصیر پس حتمآ میخونمشون.
ذخیره فقط دو فصل اول رو خوندم یکمی برام سخت بود چون برای درس ذخیره فقط درخت های btreeودرخت هایavlوبیماری های اونها و....تدریس شده و تقریبآ تمامی مطالب برام جدیده
زبان هم اطمینان دارم اگه یه روز بخونم بالای 50 میزنم
البته یادم رفت که بگم تو سراسری ریاضیمو منفی زدم برنامه نویسیمم منفی زدم رتبم شد18000
به نظر شما سیستم رو هم حذف کنم؟
به هر حال خیلی خیلی سپاس گذارم :wink: :wink:
خیلی خیلی بهم کمک کردی.
ممنون
موفق باشید

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » سه‌شنبه 17 مهر 1386, 2:27 pm

ذخیره فقط دو فصل اول رو خوندم یکمی برام سخت بود
كاملا طبيعيه، ذخيره درس ساده اي نيست و براي خوندنش بايد وقت بذارين؛ يادمه جلسه اولي كه با استاد مقسمي كلاس داشتم ايشون گفتن كه هر فصل رو بايد 6 بار بخونين تا ياد بگيرين !
چون برای درس ذخیره فقط درخت های btree ودرخت های avl وبیماری های اونها و....تدریس شده
شما مگه توي دانشگاه از روي چه كتابي خوندين؟!! تا اونجايي كه مي دونم بيشتر دانشگاه ها براي ذخيره از روي كتاب رانكوهي درس مي دن و B-tree جز فصلهاي آخره و طبق سرفصلهايي كه به اساتيد دادن، براي كنكور در حد آشنايي سوال مي ياد.
براي خوندن ذخيره فصلهاي B-tree، فايل مستقيم رو حذف كنين.

نمي خواستم اينو الان بگم ولي چكار كنم دوست ندارم دوستاني مثل شما به خاطر كمبود وقت درس به اين مهمي رو كنار بذارن؛ يكي از دوستان عزيز با همكاري خودم :oops: :oops: :oops: يه كتاب نكته و تست ذخيره نوشتن كه هر فصل از سه قسمت مجموعه نكات، تستهاي كنكورها و تستهاي تاليفي تشكيل شده؛ و چند روز ديگه مي ره براي چاپ؛ سعي مي كنم يه فصل از نكات رو براتون آپلود كنم چون فقط مجموعه نكات هر فصل هست كه به صورت نموداري نوشته شده و توي وقت كمي مي تونين بخونين.
به نظر شما سیستم رو هم حذف کنم؟
اصلا، پيشنهاد مي كنم فصل زمانبنديها رو خيلي خوب بخونين چون طبق هر ساله 50 درصد تستهاي آزاد از اين مبحث مي ياد؛ اگه سوالي هم دراين زمينه داشتين در خدمتم.

با تشكر از توجه شما
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

tara_aj

Re: کاردانی به کارشناسی

پست توسط tara_aj » جمعه 20 مهر 1386, 9:14 am

مرسی rosaجان خیلی بهم کمک کردی,تک تک توصیه هاتون رو 100% عمل می کنم .
خیلی خوشحالم از اینکه با شما آشنا شدم.چون هم دوست خوبی هستید هم راهنمای خوبی.
و اما ذخیره همون مباحثی که قبلآ گفتم تدریس شده یعنی دو سه فصل اما خیلی وسیع
و کتابی هم معرفی نشده بود.به همین دلیل 90% مطالب ذخیررو برای اولین بار که میخونم.
در ضمن خیلی خوشحال میشم که بتونم از اطلاعات شما استفاده کنم از این بابت هم خیلی خیلی ممنونم
با ارزوی موفقیت روز افزون شما در همه مراحل زندگی

قفل شده