مشاوره و برنامه ریزی تا روز کنکور کارشناسی 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
rain girl68
كاربر عالي
كاربر عالي
تماس:

Re: مشاوره و برنامه ریزی تا روز کنکور کارشناسی 89

پست توسط rain girl68 » پنج‌شنبه 6 خرداد 1389, 10:10 am

واقعا خوش به حال شماها با این روحیه :cry:
من اصلا نمیتونم روحیمو عوض کنم و فکرای خوب بکنم.
به من بگو : نگو

نمی گویم

اما نگو : نفهم

که من نمی توانم نفهمم !

من می فهمم !

"دکتر علی شریعتی"

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط atatoo » پنج‌شنبه 6 خرداد 1389, 11:34 am

zahramarashi68 نوشته شده:واقعا خوش به حال شماها با این روحیه :cry:
من اصلا نمیتونم روحیمو عوض کنم و فکرای خوب بکنم.
به چيزاي خوب فكر كن حتما ميشه
اگه ميخواي محال ترين اتفاق زندگيت رخ بده، باور محال بودنشو عوض كن!

ee_persian

پست توسط ee_persian » دوشنبه 10 خرداد 1389, 6:36 pm

با سلام خدمت همه

حرفهاتون همه صحیح ولی همه چیز بستگی به یه چیز داره

تلاش تلاش تلاش و دگر هیچ

نابرده درس خواندن کارشناسی میسر نمی شود ...... کارشناسی آن قبول شد جان برادر که درس خواند

آواتار کاربر
Mahdieh-r
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Mahdieh-r » سه‌شنبه 11 خرداد 1389, 7:06 pm

Mahdieh-r نوشته شده:سلام به همگی
یه سوال در مورد سیستم عامل داشتم این طور که من فهمیدم اگه کسی بخواد این درسو درصد بالا بزنه باید کتاب فهیمی رو بخونه من مقسمی خوندم میخواستم بپرسم ایا واقعا لازمه که فهیمی رو بخونم و اگر آره با این حجمی که این کتاب داره و وقت باقیمانده شما چی پیشنهاد می کنید؟
چرا کسی جواب نمیده؟ به قول یکی از دوستام "این قدر هم" جواب ندید amuz:
حداقل بگید ریاضی کدوم فصل هاش مهمتره؟
بیا دنیا بسازیم نه با دنیا بسازیم!!!

ابوالفضل
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ابوالفضل » چهارشنبه 12 خرداد 1389, 1:57 am

Mahdieh-r نوشته شده:
Mahdieh-r نوشته شده:سلام به همگی
یه سوال در مورد سیستم عامل داشتم این طور که من فهمیدم اگه کسی بخواد این درسو درصد بالا بزنه باید کتاب فهیمی رو بخونه من مقسمی خوندم میخواستم بپرسم ایا واقعا لازمه که فهیمی رو بخونم و اگر آره با این حجمی که این کتاب داره و وقت باقیمانده شما چی پیشنهاد می کنید؟
چرا کسی جواب نمیده؟ به قول یکی از دوستام "این قدر هم" جواب ندید amuz:
حداقل بگید ریاضی کدوم فصل هاش مهمتره؟
با سلام
ریاضی اصلا مهم نیست رتبه یک پارسال اصلا ریاضی نزده.
برای اینکه به این نکته برسید برید به این سایت:
http://tourani.ir/%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D ... 00.tourani

سیستم عامل هم از فهیمی میاد.
بودجه بندي سوالات سيستم عامل:
http://tourani.ir/OS.tourani
میتونید به جای خوندن ریاضی فصل های 6و7و 8 فهیمی رو بخونید.

این لینک هم شاید بتونه کمکتون کنه
http://tourani.ir/e38bc92f-0f88-4560-a7 ... ca.tourani

موفق باشید.

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط atatoo » پنج‌شنبه 20 خرداد 1389, 4:31 pm

سلام بچه ها در چه حاليد؟
الان ديگه همه حسابي دارن كتابارو ميخورن مخصوصا آقا بهزاد كه فكر كنم كتاباش ديگه محو شده تا الان بس كه خوندتشون
يه سوال دارم سوالاي كنكور پارسال با جوابش تو سايت هست؟

ابوالفضل
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ابوالفضل » پنج‌شنبه 20 خرداد 1389, 6:57 pm

atatoo نوشته شده:سلام بچه ها در چه حاليد؟
الان ديگه همه حسابي دارن كتابارو ميخورن مخصوصا آقا بهزاد كه فكر كنم كتاباش ديگه محو شده تا الان بس كه خوندتشون

http://www.asatidiran.ir/news/detail.asp?id=133

ramin9072
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط ramin9072 » یک‌شنبه 23 خرداد 1389, 12:40 pm

amuz:
میپرسین چرا اینطوری شدم !؟ از بس درس خوندم ! آقا این سیستم عامل چرا اینجوریه khk: این الگوریتم جایگوزینی صفحه رو من اصلا نمیفهمم khk: میشه یکی توضیحی در موردالگورینم FIFO بده یعنی جدولشو ستونی میرم هنگ میکنم سطری میرم قاطی میکنم

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط atatoo » دوشنبه 24 خرداد 1389, 5:58 pm

ابوالفضل نوشته شده:
atatoo نوشته شده:سلام بچه ها در چه حاليد؟

http://www.asatidiran.ir/news/detail.asp?id=133
ممنون ابوالفضل جان . ايشالا قبول شي

آواتار کاربر
atatoo
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط atatoo » دوشنبه 24 خرداد 1389, 6:02 pm

ramin9072 نوشته شده:amuz:
میپرسین چرا اینطوری شدم !؟ از بس درس خوندم ! آقا این سیستم عامل چرا اینجوریه khk: این الگوریتم جایگوزینی صفحه رو من اصلا نمیفهمم khk: میشه یکی توضیحی در موردالگورینم FIFO بده یعنی جدولشو ستونی میرم هنگ میکنم سطری میرم قاطی میکنم
الگوريتم جايگزيني كه كاري نداره اتفاقا fifo راحت تر از همس . صفحه ها وارد قابها ميشن . موقع جايگزيني اوني كه زودتر از همه اومده ميره بيرون صفحه جديده ميره جاش

آواتار کاربر
antilove8534
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط antilove8534 » پنج‌شنبه 3 تیر 1389, 2:56 pm

سلام
دیگه تو قسمت آخریم
امیدوارم بکوب بخونین bil:
من کتاب عمومی مدرسان شریف رو گرفتم
ولی اصلا حوصله ی خوندنشو ندارم
خیلی زیاده nar:
اصلا حوصله ی عمومی ها رو ندارم
مخصوصا اندیشرو
تخصصی ها رو دارم می خونم
ولی یک درس عمومی که از همه آسونتره
چیه؟
و کدوم کتاب رو بخرم راحت تر و زودتر می تونم تمومش کنم ktb:
و درصد بیشتری بزنم
سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » پنج‌شنبه 3 تیر 1389, 7:54 pm

یک درس عمومی که از همه آسونتره
چیه؟
اگه فهمیدی به ما هم بگو amuz:

ولی فکر کنم کمترینش همون اندیشه است
چون ادبیات که خیلی زیاده و پر نکته و زبانم که انقدر باید لغت بلد باشی که کارت به زودیا تموم نمیشه

آواتار کاربر
antilove8534
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط antilove8534 » پنج‌شنبه 3 تیر 1389, 10:38 pm

hamid333 نوشته شده:
یک درس عمومی که از همه آسونتره
چیه؟
اگه فهمیدی به ما هم بگو amuz:

ولی فکر کنم کمترینش همون اندیشه است
چون ادبیات که خیلی زیاده و پر نکته و زبانم که انقدر باید لغت بلد باشی که کارت به زودیا تموم نمیشه
باشه bil:
ولی اینجام تا بفهمم
ولی اندیشه همش عربیه
من کتاب غیر درسی زیاد می خونم
ولی این عمومی ها خیلی کسل کنندست nar:
سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست

آواتار کاربر
HAMID484
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط HAMID484 » یک‌شنبه 6 تیر 1389, 12:59 pm

سلام به همه دوستان خوبم و تمام کنکوری هایی که تا الان تلاش کردن و با تمام خستگی هاشون دارن راه رو ادامه میدن
چند هفته بیشتر تا کنکور نمونده و همه شما دارید به اندازه خودتون تلاش می کنید و این واقعا ارزشمند هست.
روزهای مانده به کنکور از سخت ترین و در عین حال قشنگترین و خاطره انگیزترین روزهای زندگی هر کسی میتونه باشه. تنهایی کامل , تلاش و کوشش , صبر و بردباری تو این روزها شما رو متحول میکنه و مطمئنا بعد از کنکور وقتی به این روزها فکر میکنید به خودتون افتخار خواهید کرد که تونستید این روزهای پر از امید و ناامیدی رو به خوبی پشت سر بگذارید.
سعی کنید در این روزها کمتر با دوستان کنکوری خودتون صحبت کنید و حتی برنامه های کنکوری تلویزیون مثل فرصت برابر و گزینه جوان رو هم نبینید. من که خودم کنکور ندارم وقتی این برنامه ها رو میبینم استرس بهم وارد میشه چه برسه به شما

خودتون رو دست کم نگیرید .
خیلی از شماها واقعا دارید تلاش میکنید و درس میخونید اما شاید هنوز اعتماد به نفس کامل رو نداشته باشید . خودتون رو اصلا با بقیه مقایسه نکنید و نترسید که چون از بقیه کمتر میخونید یا کلاس و ازمون نمیرید قبول نمیشید. همین الان این طرز فکر رو از خودتون دور کنید. هر کسی باید بتونه به اندازه توانایی هایی که داره درس بخونه. من خودم خیلی از درسها مثل مدار و برنامه نویسی رو نتونستم کامل بخونم و بعد از عید هم شروع به خوندن کردم و روزی سه چهار ساعت بیشتر هم نمیتونستم درس بخونم ولی با این وجود تمام تلاشم رو کردم و نتیجه هم گرفتم . چون میدونستم دارم به اندازه خودم تلاش میکنم و چیزی کم نمیزارم.

خیلی ها مثل من هستند و میخوام بگم که مهم تلاش شماست . نه ساعت درس خوندن و کلاس و آزمونی که میرید.
خیلی از کسانی که خودشون درس میخونن و کلاس هم نمیرن از اونایی که کلاس میرن درسشون بهتره پس نتیجه میگیریم که کلاس و آزمون رفتن بقیه نباید شما رو نگران کنه و بترسونتتون.

سعی کنید در مورد یکی از این موارد تمرکز کنید و هدفتون رو یکی از اینها انتخاب کنید
1-رتبه خوب تک رقمی - دو رقمی - سه رقمی یا حتی یه رتبه دقیق مثلا 183
2-شهری که میخواهید در اون درس بخونید . شهر خودتون - تهران - زنجان - شیراز و ...
3-دانشگاهی که میخواهید برید . رجایی - زنجان - شمسی پور - شریعتی - علم و فرهنگ تهران و ....

این طور تمرکز به شما انگیزه بیشتری میده و همیشه به شما یادآوری میکنه که برای چی دارید درس میخونید . حتما هر روز به هدفتون فکر کنید و اون رو روی یک کاغذ بنویسید و در جایی بگذاریدش که به قول معروف جلو چشم باشه
من خودم این راه رو امتحان کردم و نتیجه فوق العاده ای داره.

بدونید که رتبه شما زیر 1000 هست !!!!!!!!!!!!!!

باور ندارید؟ چرا ؟ فکر می کنید کسی که رتبه زیر 1000 میاره چیکار میکنه؟

اونم مثل شما میشینی درس میخونه هیچ کار عجیب غریب دیگه ای هم نمیکنه. خیلیهاشون هم نه کلاس رفتن نه ازمون شرکت کردن. فقط صبر عیوب داشتن و درس خوندن. در کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر سیاه لشگری زیاده و هر کسی که حدود یکی دو ماه خوب درس بخون راحت رتبش زیر 1000 میاد . خیلی از دوستان این کنکور رو با کنکور سراسری ورود به دانشگاه اشتباه میگیرن و فکر میکنن باید حداقل یک سال بشینن درس بخونن تا بتونن رتبه خوب بیارن اما واسه دوستان خوبم یادآوری میکنم که این کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر هست با انبوهی از داوطلبان سیاهی لشگری

اصلا یه راه حل میگم که دیگه راحت شید !!

بشینید درس خوندتون رو ادامه بدید بدون اینکه به آینده و نتیجه آزمون فکر کنید.چیکار داری چی پیش میاد؟
شمایی که فکر میکنی قبول نمیشی, شمایی که فکر میکنی تا الان کم خوندی , شمایی که بهونه میاری دیر شروع کردی , شمایی که از نتیجه کنکورت میترسی و شمایی که ........
از امروز فقط بشین درس بخونو درس بخون و اصلا هم با اینکه قراره چی بشه کاری نداشته باش. برو جلو . چیکار داری چی میشه. 5 هفته که بیشتر وقت نداری. مثل تراکتور عمل کنید ha: فقط کاری رو که باید انجام بدید , انجامش بدید. همین و بس
آخرین ویرایش توسط HAMID484 در سه‌شنبه 8 تیر 1389, 10:33 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » دوشنبه 7 تیر 1389, 12:18 pm

HAMID484 نوشته شده:سلام به همه دوستان خوبم و تمام کنکوری هایی که تا الان تلاش کردن و با تمام خستگی هاشون دارن راه رو ادامه میدن
چند هفته بیشتر تا کنکور نمونده و همه شما دارید به اندازه خودتون تلاش می کنید و این واقعا ارزشمند هست.
روزهای مانده به کنکور از سخت ترین و در عین حال قشنگترین و خاطره انگیزترین روزهای زندگی هر کسی میتونه باشه. تنهایی کامل , تلاش و کوشش , صبر و بردباری تو این روزها شما رو متحول میکنه و مطمئنا بعد از کنکور وقتی به این روزها فکر میکنید به خودتون افتخار خواهید کرد که تونستید این روزهای پر از امید و ناامیدی رو به خوبی پشت سر بگذارید.
سعی کنید در این روزها کمتر با دوستان کنکوری خودتون صحبت کنید و حتی برنامه های کنکوری تلویزیون مثل فرصت برابر و گزینه جوان رو هم نبینید. من که خودم کنکور ندارم وقتی این برنامه ها رو میبینم استرس بهم وارد میشه چه برسه به شما
بیان همین سایت تک رقمی خودمون و مشکلی هم داشتید مطرح کنید تا من کمکتون کنم.

خودتون رو دست کم نگیرید .
خیلی از شماها واقعا دارید تلاش میکنید و درس میخونید اما شاید هنوز اعتماد به نفس کامل رو نداشته باشید . خودتون رو اصلا با بقیه مقایسه نکنید و نترسید که چون از بقیه کمتر میخونید یا کلاس و ازمون نمیرید قبول نمیشید. همین الان این طرز فکر رو از خودتون دور کنید. هر کسی باید بتونه به اندازه توانایی هایی که داره درس بخونه. من خودم خیلی از درسها مثل مدار و برنامه نویسی رو نتونستم کامل بخونم و بعد از عید هم شروع به خوندن کردم و روزی سه چهار ساعت بیشتر هم نمیتونستم درس بخونم ولی با این وجود تمام تلاشم رو کردم و نتیجه هم گرفتم . چون میدونستم دارم به اندازه خودم تلاش میکنم و چیزی کم نمیزارم.

خیلی ها مثل من هستند و میخوام بگم که مهم تلاش شماست . نه ساعت درس خوندن و کلاس و آزمونی که میرید.
خیلی از کسانی که خودشون درس میخونن و کلاس هم نمیرن از اونایی که کلاس میرن درسشون بهتره پس نتیجه میگیریم که کلاس و آزمون رفتن بقیه نباید شما رو نگران کنه و بترسونتتون.

سعی کنید در مورد یکی از این موارد تمرکز کنید و هدفتون رو یکی از اینها انتخاب کنید
1-رتبه خوب تک رقمی - دو رقمی - سه رقمی یا حتی یه رتبه دقیق مثلا 183
2-شهری که میخواهید در اون درس بخونید . شهر خودتون - تهران - زنجان - شیراز و ...
3-دانشگاهی که میخواهید برید . رجایی - زنجان - شمسی پور - شریعتی - علم و فرهنگ تهران و ....

این طور تمرکز به شما انگیزه بیشتری میده و همیشه به شما یادآوری میکنه که برای چی دارید درس میخونید . حتما هر روز به هدفتون فکر کنید و اون رو روی یک کاغذ بنویسید و در جایی بگذاریدش که به قول معروف جلو چشم باشه
من خودم این راه رو امتحان کردم و نتیجه فوق العاده ای داره.

بدونید که رتبه شما زیر 1000 هست !!!!!!!!!!!!!!

باور ندارید؟ چرا ؟ فکر می کنید کسی که رتبه زیر 1000 میاره چیکار میکنه؟

اونم مثل شما میشینی درس میخونه هیچ کار عجیب غریب دیگه ای هم نمیکنه. خیلیهاشون هم نه کلاس رفتن نه ازمون شرکت کردن. فقط صبر عیوب داشتن و درس خوندن. در کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر سیاه لشگری زیاده و هر کسی که حدود یکی دو ماه خوب درس بخون راحت رتبش زیر 1000 میاد . خیلی از دوستان این کنکور رو با کنکور سراسری ورود به دانشگاه اشتباه میگیرن و فکر میکنن باید حداقل یک سال بشینن درس بخونن تا بتونن رتبه خوب بیارن اما واسه دوستان خوبم یادآوری میکنم که این کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر هست با انبوهی از داوطلبان سیاهی لشگری

اصلا یه راه حل میگم که دیگه راحت شید !!

بشینید درس خوندتون رو ادامه بدید بدون اینکه به آینده و نتیجه آزمون فکر کنید.چیکار داری چی پیش میاد؟
شمایی که فکر میکنی قبول نمیشی, شمایی که فکر میکنی تا الان کم خوندی , شمایی که بهونه میاری دیر شروع کردی , شمایی که از نتیجه کنکورت میترسی و شمایی که ........
از امروز فقط بشین درس بخونو درس بخون و اصلا هم با اینکه قراره چی بشه کاری نداشته باش. برو جلو . چیکار داری چی میشه. 5 هفته که بیشتر وقت نداری. مثل تراکتور عمل کنید ha: فقط کاری رو که باید انجام بدید , انجامش بدید. همین و بس

آقا حمید دستت درد نکنه
پست قبلی همش امید بود
حالا دیگه منم تک رقمی ام میگی نه نگاه کن mz: shd:

قفل شده