حذف دوباره سهمیه های روزانه و شبانه دانشگاههای دولتی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mohi

Re: حذف دوباره سهمیه های روزانه و شبانه دانشگاههای دولتی

پست توسط mohi » دوشنبه 3 اسفند 1388, 12:56 pm

بچه ها سلام من از دانشجویان شمسی پورم محسن...
امروز روز پرحاشیه ای بود از حدود ساعت 9 که یه سری دفترچه رو خوندند چیزی شبیه به تحصن 2سال پیش اما با شدت کمتر اتفاق افتاد...
متن خبر سایت خوب کارشناسی روی بورد انجمن اسلامی قرار گرفت ضمن اینه به طعنه اطلاعیه ای صادر شد که ازاین پس کتاب های کنکور کاردانی به کارشناسی ویژه 4شنبه سوری فروخته میشود...
ابتدا آقای اقبالیان رییس انستیتو صحبت کرد و گفت این اشتباهه من باید با مرکز تماس بگیرم چون به ما نگفتن که قراره سهمیه آزاد حذف شه اما با ادامه ماجرا رییس دانشکده با صحبت های عجیبش ماجرارا پی گیری کرد وگفت برید آزاد شهریه ش با اینجا 100 تا 150 تومن فرق داره واقعا تاسف بار بود راه حل رییس...
اما مهندس عادلی نیا مرد بزرگ و محبوب شمسی پور با صحبتاش بچه هارو آروم کرد منم گفتم اینجا بگم بد نیست...
ایشون گفتند احتمالا تا 20 اسفند دفترچه شماره2 در راهه که ظرفیت ها تو اونه دلیلشم این بود که تو این دفترچه هیچ حرفی راجع به سهمیه آزاد نزه وهمش ویژه فرهنگیانه احتمالا این دفترچه فقط مال اوناس...
اما نکته اینجاس مگه میشه ما ثبت نام کنیم در حالیکه دفترچه رو ندیدیم؟
مهندس عادلی نیا گفت حذف دانشگاه های سراسری صحبتش بود اما دیگه غیرانتفاعی که نباید حذف شه اونا که تحت نظر آ»وزش پرورش نیستند
پس منتظر اونا تو دفترچه 2 بمونید اما اگه حذف شد دیگه کاری از ما ساخته نیس...
باید منتظر موند و دید حرفای محبوب ترین استاد شمسی پور درسته یا نه... پایان
اخرین دشمنی که نابود می شود مرگ است

آواتار کاربر
mostafa2020
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران

پست توسط mostafa2020 » دوشنبه 3 اسفند 1388, 4:23 pm

سلام
من فکر می کنم این قضیه چیزی جز توهم نیست.
اینی هم که نوشته ویژه فرهنگیان منظورش این که این دانشگاه ها علاوه بر آزاد فرهنگیان هم سهمیه دارن.
یه جایی هم از دفترچه اومده کد رشته هایی که که اعلام کرده (کامپیوتر نیست) ویژه فرهنگیاست و فقط این رشته ها منحصرا برای فرهنگیاست و بقیه آموزشکده ها و دانشگاه آزاد ورودی دارند.
این هم عکسش:
تصویر
راستی من این رو نمیدونم این دفترچه شماره 2 که میگید کی میاد؟ اگه کسی میدونه لطفا بگه

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » دوشنبه 3 اسفند 1388, 7:58 pm

l
آخرین ویرایش توسط Hamid در جمعه 23 مهر 1389, 2:17 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

پست توسط masoud.t » دوشنبه 3 اسفند 1388, 8:19 pm

mostafa2020 نوشته شده:سلام
راستی من این رو نمیدونم این دفترچه شماره 2 که میگید کی میاد؟ اگه کسی میدونه لطفا بگه
بعد از کنکور و نتایج اولیه.حدودا نیمه مرداد!
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

mohi

پست توسط mohi » دوشنبه 3 اسفند 1388, 8:31 pm

hamid333 نوشته شده:سلام بچه ها
ما که آخر نفهمیدیم چی شده حذف شده یا نه؟
امروز رفتم پیش اقبالیان (مدیر انستیتو کامپیوتر تو شمسی پور) گفت که متاسفانه این ظرفیت حذف شده اما از اون طرف بچه ها اومدن گفتن عادلی نیا گفته این دفترچه مال ما نیست و مال فرهنگیانه و دفترچه ما 12 اسفند میاد (از کدوم منبع گفته نمیدونم) خلاصش ما که نفهمیدیم چی شد

هر کی فهمید به ما هم بگه amuz:
سلام حمید
ببینم تو حمیدخودمونی دیگه حمید.س آره؟
عادلی نیا نگفت مال ما نیس گفت هست حتی باید ثبت نام کنید ولی دفترچه رو ه ما بهش دادیم خوند گفت ظرفیتارو تو شماره 2 میزنن
که گفت تا 20 اسفند میاد که تو سایت زده مرداد
منظور عادلی نیا این بود که تو این دفترچه از سهمیه آزاد حرفی نزده
و فقط به مراکزی که واسه فرهنگیان میگیره اشاره کرده و ظرفیت های ما تو شماره 2 میاد
حالا من فردا میبینمت توضیح میدم واست

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » دوشنبه 3 اسفند 1388, 9:19 pm

l
آخرین ویرایش توسط Hamid در جمعه 23 مهر 1389, 2:17 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

DANESHJOO-ONLINE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط DANESHJOO-ONLINE » دوشنبه 3 اسفند 1388, 9:30 pm

با سلام
آخرین ویرایش توسط DANESHJOO-ONLINE در چهارشنبه 30 مرداد 1392, 11:21 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
..........

DANESHJOO-ONLINE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط DANESHJOO-ONLINE » دوشنبه 3 اسفند 1388, 11:04 pm

سلام
آخرین ویرایش توسط DANESHJOO-ONLINE در چهارشنبه 30 مرداد 1392, 11:22 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
..........

siap89

پست توسط siap89 » سه‌شنبه 4 اسفند 1388, 5:37 am

سلام
بچه ها هنوز چیزی قطی مشخص نشده !؟

یعنی چی اگه سهمیه ها حذف بشه دیگه دانشگاه دولتی نمیتونیم بریم !؟

آواتار کاربر
DIGITAL
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط DIGITAL » سه‌شنبه 4 اسفند 1388, 2:33 pm

دوستان سال گذشته هم دقیقاً جدولی مشابه جدول شماره 11 زده بودن و همین مراکزو نوشته بودن که آخرش شد اون. اگه امسالم غفلت کنیم همون بلایی به سرمون میاد که سال گذشته اومد.
به هر حال من که میگم اینا میخوان مثل سال قبل کلاه سرمون بزارن؛ میگین نه منتظر دفترچه شماره 2 باشید.

بزارین یه سری به گذشته بزنیم:
سال گذشته ظرفیت روزانۀ مراکز وابسته به آموزش و پرورش رو به فرهنگیان اختصاص دادن و فقط مراکز وابسته به وزارت علوم برای ما ظرفیت روزانه داشتن؛ این ظرفیت ها به غیر از مراکزی که تو دفترچۀ شماره 1 اومده بود (سال 88) وجود داشتن؛ و شامل دانشگاه های زنجان، بیرجند، سبزوار، کرمان و ... میشدن و مراکزی مثل شمسی پور و رجایی و شریعتی و سایر مراکز وابسته به آموزش و پرورش هیچ ظرفیت روزانه ای برای داوطلبان آزاد نداشتن.
دقیقاً امسال هم همون مراکز سال قبل که ظرفیت روزانشون منحصراً برای فرهنگیان بود تو جدول شماره 11 اومده و بالاشم نوشته این مراکز از فرهنگیان پذیرش دارن.
حالا تا دفترچه شماره 2 نیومده هیچ کس نمیتونه بگه که این مراکز (وابسته به آموزش و پرورش) برای ما ظرفیت ندارن؛ ولی من حدس میزنم که همینطوره و این مراکز برای ما ظرفیت ندارن.
سال گذشته خوبیش این بود که صراحتاً اعلام کرده بودن که این مراکز منحصراً مخصوص فرهنگیانه ولی امسال با ابهام مطرحش کردن تا از جنجالهای سال قبل پرهیز بشه و داوطلبا رو تا اومدن دفترچه شماره 2 معطل کنن.

من پیشنهاد می کنم ما به اعتراضاتمون ادامه بدیم؛ که اگه ظرفیت ها حذف شده باشن بتونیم برشون گردونیم و اگه حذف نشده باشن با خیال راحت بتونیم به کنکورمون فکر کنیم (به قول دوستمون: دفع خطر احتمالی برای هر مسلمون واجبه). حداقل خوبیش اینه که تکلیفمون معلوم میشه.

در ضمن بعضی از دوستان اونقدر از مرحله پرتن که فکر می کنن بحث ما سر اینه که کل ظرفیت روزانه حذف شده. اونا باید بدونن که بحث ما سر ظرفیت هاییه که حق ما هستند و به فرهنگیان (یه مشت گوسفند پیر که اگه لیاقت داشتن میومدن با ما رقبات می کردن نه اینکه ظرفیت جداگانه بهشون تعلق بگیره) واگزار میشن. بحث سر اینه که چرا باید ظرفیتهای ما کم بشه و به فرهنگیان داده بشه.
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند
تا اجراء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد. (کوروش کبیر)

... و خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه ی مرگ
بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم
و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم (دکتر علی شریعتی)

Royce_Da

پست توسط Royce_Da » چهارشنبه 5 اسفند 1388, 1:17 am

سلام

تمام نوشته ها رو خوندم اما هنوز متوجه نشدم که تکلیفمون چیه ؟

از هرکس میپرسیدیم میگفت وایسین تا دفترچه ها بیاد . حالا که دفترچه ها اومده میگن وایسین تا دفترچه دوم بیاد . اونم که بیاد حتما میگن دوباره وایسن تا دفترچه 3 و 4 و 5 و..... بیاد.

من فکر میکنم که اینا قراره تستهارو از همین دفترچه ها بدن (همینا رو بخونیم قبولیم)

خدا وکیلی کی میتونه بی هدف وقتی نمیدونه تکلیفش چیه روزی 5-6 ساعت درس بخوته؟من که نمیتونم

kis:
(این شکلکم اصلآ ربتی به موضوع نداره همینجوری خوشم اومد گزاشتم :D )

آواتار کاربر
msafary
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط msafary » چهارشنبه 5 اسفند 1388, 4:57 pm

سلام. من دانشجوی شریعتی هستم و تازه فارغ التحصیل شدم.تمام دانشجویان هم گروهی با من(ورودی بهمن86) موافق با یک اقدام جدی هستند و حاضریم برای تحصن و اعتراض اقدام کنیم.
البته باید در نظر داشت که یک دست صدا نداره و با یک گل بهار نمیشه.بنابراین همه باید کاری کنیم.

azizi88

پست توسط azizi88 » پنج‌شنبه 6 اسفند 1388, 10:47 am

سلام خدمت همه دوستان.
مگه مثل هر سال دفترچه دو مرحله نمیاد ؟
یعنی امتخان بدیم اگه مجاز شدیم بعد دفترچه دوم انتخاب شهر و دانشگاه می اد ؟
خوب این دفترچه یک اگه مجاز شدیم دفترچه دوم هم می گیریم . go:

mohi

پست توسط mohi » پنج‌شنبه 6 اسفند 1388, 11:30 am

سلام
دوستان دیروز طوماری در شمسی پور امضا شد که میدونم تمامی دوستانم امضا کردنش همچنین در تمامی دانشکده اطلاعیه هایی مبنی بر همبستگی و اتحاد و اینکه حتما در کنکور شرکت کنید چاپ شده بود...
البته من عکسی یا فیلمی ندارم اما دوستانم اگه دارن خواهش میکنم بذارنش رو سایت

آواتار کاربر
DIGITAL
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط DIGITAL » پنج‌شنبه 6 اسفند 1388, 3:04 pm

40% از ظرفیت روزانه مال ایثارگران، 80% از ظرفیت شبانه مال بومیان و 10% مال فرهنگیان.
ظرفیت تمام مراکز وابسته به آموزش و پرورش مال فرهنگیان. (توجه کردین، این فرهنگیان و ایثارگران همه جا تو الویتن، برای همینه که وضع کشورمون اینه)
برای گروه علوم پزشکی دانشگاه بهشتی ظرفیت میده، اونوقت بهترین دانشگاه پذیرش کننده ما زنجانه که اونم ممکنه امسال برای ما ظرفیت نده (بنابه گفتۀ خود دانشگاه زنجان، امسال شاید ظرفیت بده ولی سال بعد حتماً ظرفیت های کارشناسی ناپیوسته رو تبدیل به پیوسته میکنه).

ما چرا باید این همه تبعیض رو تحمل کنیم؟ چرا نباید حرفی بزنیم؟

دوستان یه پیشنهاد دارم؛ برای اینکه بتونیم به خواسته هامون برسیم باید یه کاری بکنیم.
پیشنهاد می کنم این موضوعاتو رسانه ای کنیم و بزاریم رسانه ها کار خودشونو انجام بدن؛ تنها کاری که لازمه ما انجام بدیم اینه که یه تجمع منطقی (نه آشوبگرانه) حداقل 1000 نفره (هرچه بیشتر، بهتر) جلوی وزارت علوم، آموزش و پرورش یا مجلس داشته باشیم و رسانه ها رو از این قضیه مطلع کنیم. كافيه فقط رسانه ها رو مطلع كنيم، بعدش همه ي كارا خود به خود انجام ميشن.

مگه ما ایرانی نیستیم، اگه جواب مثبته پش ما هم حقمونه تو بهترین دانشگاههای کشور پذیرش داشته باشیم.

دوستان خواهش می کنم همکاری کنید.
فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی به خاک بسپارند
تا اجراء بدنم ذرات خاک ایران را تشکیل دهد. (کوروش کبیر)

... و خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه ی مرگ
بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است حسرت نخورم
و مردنی عطا کن که بر بیهودگی اش سوگوار نباشم (دکتر علی شریعتی)

قفل شده