بحث در مورد کنکور آزاد 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح سوالات کنکور آزاد 88 را در مقایسه با کنکورهای قبلی آزاد چگونه ارزیابی می کنید؟

دشوار
11
10%
متوسط
50
45%
ساده
51
46%

مجموع رأی ها: 112

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: بحث در مورد کنکور آزاد 88

پست توسط mahdi_it » شنبه 26 دی 1388, 11:27 am

مستر boss rasoul دانشگاه آزاد اصلا چیزی به نام محروم کردن برای ساله دیگه نداره.
من ساله 84 آزاد ساری و علمی کاربردی رشت قبول شدم که علمی کاربردی رفتم ولی به دلیله سطح و امکاناته پاینش ترجیح دادم انصراف بدم.
جالبه به طور اتفاقی سال 85 با دانشگاه ساری تماس گرفتم و گفتم که میتونم بیام ثبت نام کنم گفتن بله بفرمایید !
البته در مورد شرایط سربازی اطلاعی ندارم چون من ساله 82 معافیت کفالت گرفتم ولی در کل این رو باید بگم که بیخود اسمه دانشگاه آزاد بد در نرفته که خیلی جاها قبولش ندارن.
بهر حال اونایی که قبول میشن و به دلایلی نمیتونن بهمن امسال برن سره کلاس اصلا نگران نباشن. bil:

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » شنبه 26 دی 1388, 12:08 pm

bossrasoul نوشته شده:
yazdanfar نوشته شده:تجربه ای که من در رابطه با ثبت نام با تاخیر داشتم اینه که زمانی که کنکور

قبول شدم نرفتم ثبت نام کنم ترم بعدشم یعنی ترم مهر بازم نرفتم اما برایه ترم بعدش یعنی

ترم بهمن که با دانشگاه تماس گرفتم با اینکه 1 سال از روی قبولیم گذشته بود گفتن میتونی بیای ثبت

نام اما باید شهریه ثابته اون ترم هایی که نیومدی که برایه من 2 ترم بود رو پرداخت کنی و منم

حساب کردم باید به اندازه یه ترمه کامل فقط شهریه ثابت بدم برایه همینم دیدم صرف با اینه

که دوباره کنکور بدم در هر صورت دانشگاه آزاد رزرو نداره کسانی هم که میخوان سراسری

شرکت کنن و الان دانشگاه آزاد قبول میشن بیخود لازم نیست پول بدن و این ترم رو ثبت

نام کنن و مرخصی بگیرن چون باید 450 هزار تومن الکی بدن در صورتیکه میتونن اگه

تابستون اسمشون سراسری در نیومد برایه ترم مهر برن دانشگاه آزادی که قبول

شدن با تاخیر ثبت نام کنن و اون موقع شهری ثابته ترم پیش رو ازشون میگیرن

فقط بگم این در صورتیه که مشکله سربازی نداشته باشن حالا بازم میتونید اگه قبول

شدید به دانشگاه آزادتون زنگ بزنید درباره این موضوع بیشتر اطلاعات کسب کنید
طبق این صحبت کسانی که دو ترم از کاردانیشون هم مونده میتونن ثبت نام کنن و قبول بشن
بعد اون 2 ترم رو که خوندن بیان رشته ای رو که یکسال پیشش قبول شده بودن، برن سره کلاسش
جالبه!

این دو ترم جزء سنوات تحصیلی به حساب میاد یا نه؟
چون اگر به حساب بیاد شرایط تحصیلش سخت میشه
چون همونطور که میدونید، دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ناپیوسته فقط 3 سال معادل 6 ترم معافیت تحصیلی صادر میکنن و بعد از اون اسم فرد رو میدن به نظام وظیفه

حالا اگه اون ترم از زمان پذیرش در آزمون جزء سنوات به حساب بیاد، عملا باید 4 ترمه درس رو تموم کرد، چون 2 ترمش هدر رفته
و کسانی که دروس جبرانی دارن کمتر از 5 ترم نمیتونن تموم کنن
مگر اینکه این 2 ترم جزء سنوات به حساب نیاد

یه سوال داشتم
اگر کسی جایی قبول بشه و نره، یکسال از کنکور محروم نمیشه، درسته؟
چون ندیدم دانشگاه آزاد محرومیت از کنکور داشته باشه!
در رابطه با محرومیت از کنکور ه ساله بعد برایه کسانی که کنکور قبول شدن

این قانون تنها شامل کنکوره سراسری اونم فقط دانشگاه هایی که تحصیل در آنها رایگان

هست مثله روزانه هایه دولتی صدق میکنه این قانون شامله دانشگاه آزاد و علمی کاربردی

و غیر انتفاعی ها و دوره هایه شبانه و کلا دانشگاه هایی که پول دریافت میکنند نمیشه

در ضمن در دانشگاه آزاد 1 یا 2 ترم مرخصی تحصیلی آزاده و قاعدتا جزو سنوات حساب

نمیشه

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » شنبه 26 دی 1388, 12:32 pm

baran1987 نوشته شده:بچه ها تا دفترچه های علمی کاربردی فروش نره خبری از نتایج نمیشه!!!!!!!!!1 rgs
اینجا ایران است!!!!!!!!!!!
مطمئنن ربطی به اومدن دفترچه های علمی کاربردی نداره چون این دانشگاه ها

ارتباطی با هم ندارن که بخوان پول تو جیبه هم بکنن اما اینکه گفتن بهمن زیاد مطمئن نباشید

اینا واسه اینکه شما هر روز زنگ نزنین مرکزه آزمون یه تاریخه پرت میدن تا خودشون نفس بکشن

به احتماله زیاد همون آخر این هفته درسته شما اگه 2 بار تو یه روز به مرکزه آزمون زنگ بزنید

و همین سوالا از 2 تا آدمه متفاوت بکنید بهتون 2 تا جوابه مختلفم میدن

mehran00
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mehran00 » شنبه 26 دی 1388, 2:14 pm

تماس تلفني ما با مركز آزمون هيچ نتيجه اي نداره.هر دفعه يكي گوشي را بر مي داره و به هر كدوممون يه روز نامعيني را مي گه.يكي ميگه يه روز از روزهاي آخر اين هفته يكي ديگه ميگه تا آخر دي يكي ميگه تو دي كه نه ميره برا بهمن و يكي ميگه .... .مسئول سايت استاد طوراني هم كه تماس گرفته و بهش تاريخ دقيق نگفتند براي اينه كه اينا نمي خوان جز خودشون روز دقيق اعلام نتايج را بقيه سايت ها و خبرگزاري ها بدونند و حتما" مي خوان خودشون بطور رسمي روز دقيق اعلام نتايج را اول از همه بگن.
اگه قرار باشه پيگيري بهتري بكنيم دست بروبچه هاي تهران را مي بوسه كه برن حضوري در دفتر مركز آزمون و حالا روز كه نه ولي هفته دقيقي كه قرار نتايج تو يكي از روزهاش اعلام بشه را حضوري بپرسند.يكي بايد بره كه سر و زبون دار باشه كه بتونه از زير زبونشون بكشه.
شايد بگيد اينكار هم بيهوده باشه و نتيجه نده.ولي بهتر از دست رو دست گذاشتن و منتظر بودن كه هست.
حالا كدوم يك از بچه هاي تهراني اين انجمن حاضر اين فداكاري را در حق خودش و بقيه بچه ها بكنه و تو اين هفته بره حضوري مركز آزمون سوال كنه؟حتي اگه تعداد زيادي از بچه هاي تهراني همين انجمن با هم هماهنگي كنند و برن go: كه تعداد زياد بشه بهتر جواب ميده.

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mahdi_it » شنبه 26 دی 1388, 2:21 pm

mehran00 نوشته شده:تماس تلفني ما با مركز آزمون هيچ نتيجه اي نداره.هر دفعه يكي گوشي را بر مي داره و به هر كدوممون يه روز نامعيني را مي گه.يكي ميگه يه روز از روزهاي آخر اين هفته يكي ديگه ميگه تا آخر دي يكي ميگه تو دي كه نه ميره برا بهمن و يكي ميگه .... .مسئول سايت استاد طوراني هم كه تماس گرفته و بهش تاريخ دقيق نگفتند براي اينه كه اينا نمي خوان جز خودشون روز دقيق اعلام نتايج را بقيه سايت ها و خبرگزاري ها بدونند و حتما" مي خوان خودشون بطور رسمي روز دقيق اعلام نتايج را اول از همه بگن.
اگه قرار باشه پيگيري بهتري بكنيم دست بروبچه هاي تهران را مي بوسه كه برن حضوري در دفتر مركز آزمون و حالا روز كه نه ولي هفته دقيقي كه قرار نتايج تو يكي از روزهاش اعلام بشه را حضوري بپرسند.يكي بايد بره كه سر و زبون دار باشه كه بتونه از زير زبونشون بكشه.
شايد بگيد اينكار هم بيهوده باشه و نتيجه نده.ولي بهتر از دست رو دست گذاشتن و منتظر بودن كه هست.
حالا كدوم يك از بچه هاي تهراني اين انجمن حاضر اين فداكاري را در حق خودش و بقيه بچه ها بكنه و تو اين هفته بره حضوري مركز آزمون سوال كنه؟حتي اگه تعداد زيادي از بچه هاي تهراني همين انجمن با هم هماهنگي كنند و برن go: كه تعداد زياد بشه بهتر جواب ميده.
دوست عزیز مثله اینکه خبره سایت استاد طورانی رو دقیق نخوندی،ایشون گفتن حضوری رفتن مرکز آزمون.
بچه ها دانشگاه آزاد میخاد عصاب همه رو خراب کنه،بهتره اهمیت ندیم و صبر کنیم. mz:

PERSIANSOFTWARE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PERSIANSOFTWARE » شنبه 26 دی 1388, 5:14 pm

nono نوشته شده:یکی از دوستای من دانشگاه ازاده اهواز درس میخونه میگفت امروز بچه ها میگفتن فردا جواب ها میاد krn:

اما نمیدونم از کجا می دونستن که فردا میاد. dd:
بچه ها من به عنوان یه کسی که تهران نبودم تنها کاری که از دستم برمیومد رو انجام دادمو بهشون زنگ زدم.و وظیفم بود که به شما دوستای عزیزم ابلاغ کنم.در ضمن اگه فکر میکنین که اینا برای اینکه ما رو از سر خودشون بازکنن تاریخ الکی میگن,به نظرمن اگه میخواستن اینکاروبکنن,بهتر نبود که میگفت همین فردا میاد؟!؟!!؟!؟! yes:
پس فکر کنم فرضیه شما اشتباه بوده....
البته بچه ها نگران نباشید,این دانشگاه آزادی که من میبینم,فقط پول رو میشناسه.و سره هر کلاس 80 تا رو هم شده میشونه.پس انشا ا... همه قبولیم.در ضمن درصدای شما عزیزانی که من دیدم خیلی توپه!!! پس چرا نگرانید؟من باید نگران باشم که درصدهام از همه بچه های این انجمن کمتره!

من هم از خدا میخوام هرچه زودتر جواب ها رو بزنن! حتی اگه شده همین امشب!!!!
راستی!!! داشت یادم میرفت.دوستانی که گفتن اگه چندبار زنگ بزنیم چندتا جواب متفاوت ازشون میشنویم!لطف بکنن و تماس بگیرن تا ببینیم به اونا چه جوابی میدن.شاید بشه یه حرف راست بین این همه حرفاشون پیدا کرد.منتظر جواباتون هستم

PERSIANSOFTWARE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PERSIANSOFTWARE » شنبه 26 دی 1388, 5:27 pm

اطلاعیه به نقل از سایت استاد طورانی :
اطلاع غیر رسمی زمان اعلام نتایج آزاد 88
تاريخ به‌روز رساني : 1388/10/26
بازديد : 325
26 دی: کارشناس مرکز آزمون: تاریخ اعلام نتایج مشخص نیست.

بنابر درخواست داوطلبان گرامی، طبق مراحعه حضوری به مرکز آزمون در تاریخ 26 دی کارشناسان اعلام کردند که تاریخ دقیق اعلام نتایج مشخص نیست و احتمالاً نتایج آخر این هفته (سه شنبه به بعد) اعلام می شود و احتمال اینکه اوایل هفته آینده اعلام شود نیز هست.

در صورت تمایل می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

* 22581322 021
* 22581327 021
* 22574333 021
* 22574050 021
* 22573131 021

این هم حرف من رو اثبات میکنه
نتایج همون 1 بهمن تا 4 بهمن میاد

bossrasoul
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط bossrasoul » شنبه 26 دی 1388, 8:21 pm

mahdi_it نوشته شده:اگه ماها واقعا درس خون بودیم که نمیرفتیم فوق دیپلم بگیریم،یکباره لیسانس قبول میشدیم و خیاله خودمونو رو راحت میکردیم.
اگه بخایم با انصاف باشیم باید بگیم هیچ کدوم از این دانشگاه هایی که در کنکور کارشناسی ناپیوسته آزاد،دولتی،علمی کاربردی یا پیام نور دانشجو میگیرن فایده ندارن.
اصلا کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی معنی نداره،اگه داشت دانشگاه های معتبری مثله شریف،امیر کبیر،تهران،علم و صنعت،اصفهان،صنعتی اصفهان و خیلی دانشگاه معتبر دیگه در این مقطع دانشجو میگرفتن.
ماها اگر واقعا بخایم ثابت بکنیم درس خون هستیم باید کنکور ارشد دولتی قبول بشیم،البته با این سوادی که داریم خیلی بعیده.
حالا هی با خودمون داریم کلنجار میریم که خدایا چی میشه دانشگاه آزاد قبول بشیم !
طرفه صحبت من با تمام بچه های کاردانی هستش از جمله خودم. lat:
درسته
مثلا دانشگاه رازي كرمانشاه كه جز بهترين داشگاه هاي دولتي ايران هستش
اصلا كارداني به كارشناسي نميگيره
فقط كارشناسي پيوسته مهندسي نرم افزار رو داره

ولي انصافا، بچه هايي كه پيش دانشگاهي رياضي فيزيك بودن
فقط با يه سري دروس عمومي مهندسي كامپيوتر قبول شدن
مثلا دروس عربي و شيمي و ادبيات رو خوب زدن، قبول شدن كه اصلا ربطي به كامپيوتر نداشته
ولي ما دروس تخصصي كنكور داديم امسال، پس كنكور ما با ارزش تره
و اصلا نميشه گفت كه بچه هاي كارشناسي پيوسته كامپيوتر از بچه هاي كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر بيشتر حاليشونه
مام زياد زحمت كشيديم و خواهيم كشيد...

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mahdi_it » شنبه 26 دی 1388, 11:04 pm

بله هر سه تاشون فوق لیسانس نرم افزار دارن ولی خوب دوتاشون ایران نیستن.
ببینید مثلا کشوری مثله هند رو مثال میزنم که در زمینه تولید نرم افزار در جهان مقام سوم رو داره.
ما ایرانی ها در زمینه خلاقیت در برنامه نویسی از اونا بالاتر هستیم اینرو به این دلیل میگم که در یه پروژه با اونا مدتی کار کردم.و خوده اونا هم میگفتن شما ایرانی ها دل به کار نمیدید و این تنها ضعف شما ها هست، ولی شما ها در زمینه خلاقیت و درک مسله از ماها خیلی قوی تر هستید.
من منظورم این نبود که خودم رو بخام با کسی مقایسه کنم،البته این رو بگم برای اینکه چیزی یاد بگیری باید خودت بری دنبالش،چند تا از بچه هایی که لیسانس نرم افزار دارن میرن دنباله pdf خوندن ؟
همیشه منتظره این هستیم بریم دانشگاه یه لیسانس بگیریم و چهار نفر بهمون بگن مهندس بعدش خودمون هم باورمون بشه واقعا مهندس واقعی شدیم.
استاد های خوب هم فقط میرن در دانشگاه های دولتی درس میدن و نه این دانشگاه های آزاد که ماها آرزوی قبولی در اونا رو میکنیم.
بچه های ایرانی همشون استعداد دارن ولی دل به درس خوندن یا کار کردن نمیدن.
ایرانی ها فقط امکانات میخان،اگر امکانات باشه علم و دانش تو دستهای همین بچه ایرونی هاست.
بهر حال امیدوارم ماها که میخایم مهندس بشیم حداقل با خودمون رو راست باشیم و بریم دنبال بروز شدن،و تنها راهش هم خوندن Pdf هستش.هر روز هر روز و باز هم هر روز bil:

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » شنبه 26 دی 1388, 11:12 pm

میگم این تاپیک منتقل کنیم به تالار گفتگوی آزاد یا گفتگوی آزاد و بیاریم اینجا!!! khk:

کلا اگه بخوای بحث های مرتبط و مفید رو بخوای بذاری تو این تاپیک و بقیه رو پاک کنی از 10 صفحه هم بیشتر نمیشه.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

PERSIANSOFTWARE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PERSIANSOFTWARE » یک‌شنبه 27 دی 1388, 7:01 pm

سلام بچه ها.تورو خدا ازم ناراحت نشید.توروخدا نگید چرا این سوال رو دوباره کردی.فقط خواهشا جواب بدید.
1- زبان تخصصی 86 %

2-ریاضی و آمار سفید

3- برنامه نویسی 20 %

4- مدار منطقی 50 %

5- دروس تخصصی ( ذخیره و بازیابی و....) 16 %

دروس عمومی هم کلا 12 تست زدم که بیشترش زبان خارجه بود.

بچه ها جان من دلخور نشید.بخدا مردم از بس یکی گفت قبولیو یکی گفت اصلا قبول نمیشی khk:
شما نظر واقعیتون رو بگید.
الویت اول نجف آّباد
2-خوراسگان
3- مبارکه

منتظرم دوستای گلم.بازم تاکیید میکنم ازم ناراحت نشید و جواب بدید.مرسی از صبرتون...

آواتار کاربر
mahdi_it
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mahdi_it » یک‌شنبه 27 دی 1388, 7:36 pm

PERSIANSOFTWARE نوشته شده:سلام بچه ها.تورو خدا ازم ناراحت نشید.توروخدا نگید چرا این سوال رو دوباره کردی.فقط خواهشا جواب بدید.
1- زبان تخصصی 86 %

2-ریاضی و آمار سفید

3- برنامه نویسی 20 %

4- مدار منطقی 50 %

بچه ها جان من دلخور نشید.بخدا مردم از بس یکی گفت قبولیو یکی گفت اصلا قبول نمیشی khk:
الویت اول نجف آّباد
2-خوراسگان
3- مبارکه

منتظرم دوستای گلم.بازم تاکیید میکنم ازم ناراحت نشید و جواب بدید.مرسی از صبرتون...
دوست عزیز نمیخام نا امیدت کنم ولی با توجه به اینکه سطح سوالات امسال نسبت به سال های پیش پایین تر بوده و مطمئنا خیلی ها که نجف آباد میزنن دروس تخصصی و برنامه نویسی رو بالای 30 درصد میزنن،شانس قبولی شما کمه.
واحد های خوراسگان و مبارکه هم به دلیله متقاضی زیاد پر میشن.
امیدوارم از تحلیلم ناراحت نشده باشید lat:
آخرین ویرایش توسط mahdi_it در یک‌شنبه 27 دی 1388, 7:38 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » یک‌شنبه 27 دی 1388, 7:37 pm

PERSIANSOFTWARE نوشته شده:سلام بچه ها.تورو خدا ازم ناراحت نشید.توروخدا نگید چرا این سوال رو دوباره کردی.فقط خواهشا جواب بدید.
1- زبان تخصصی 86 %

2-ریاضی و آمار سفید

3- برنامه نویسی 20 %

4- مدار منطقی 50 %

الویت اول نجف آّباد
2-خوراسگان
3- مبارکه

تراز نجف آباد پارسال 5800 بوده اگه تراز عمومي شما 5500 بشه احتمال اينكه ترازتون بالاي 5800 بشه هست من درصدام مثل شماست تقريبا يه 10 درصدي هر كدوم رو بيشتر زدم به غير از زبان انتخابم هم قزوينه با 5900 تراز و اميدوار هم هستم ولي پارسال رو نمي شه با امسال مقايسه كرد تراز با توجه به درصدهاي كل شركت كنندگان همان سال بدست ميارن ولي اميدوار باش من كه بايد برم سربازي اگه قبول نشم پس بهترين راه اميدواريه

hamid data

پست توسط hamid data » یک‌شنبه 27 دی 1388, 10:39 pm

دارم حس می کنم بوش بوی قبول شدن بابا بی خیال دنیا یا خودش میاد یا .............................. ssb: ssb: ssb: ssb: ssb:

آواتار کاربر
arminjahan
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط arminjahan » دوشنبه 28 دی 1388, 6:41 pm

farzad1408 نوشته شده:سلام
شايد سوالم رو خيلي دير مطرح كردم ولي مي خواستم بدونم وضعيت گرمسار امسال چطوره بچه ها ؟ كسي از تعداد شركت كننده و ترازش خبر داره ؟
پارسال 150 نفر گرفت وتراز پارسال که من قبول نشدم حدود 5400 بود
البته پارسال هيچي نخونده بودم ولي امسال يه 20 روزي مفيد خوندم
امسالم به خاطر سربازي ريسک نکردم و انتخاب اولمو تفرش زدم bil:
در مملکتی که فقط دولت حق حرف زدن دارد ، هیچ حرفی را باور نکنید «دکتر شریعتی»

قفل شده