کنکور کاردانی به کارشناسی ازاد 88

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

Re: کنکور کاردانی به کارشناسی ازاد 88

پست توسط rosa_127 » شنبه 21 شهریور 1388, 1:14 am

دفترچه آزاد88 چه تاریخی میاد؟
دوست عزیز آخرین اطلاع رسانی رسمی در این باره توزیع دفترچه در اواخر شهریور هست ولی با مراجعه حضوری به مرکز آزمون اعلام کردن احتمالاً 4 یا 5 مهرماه قابل دسترس هست.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
چاپار

پست توسط چاپار » شنبه 21 شهریور 1388, 10:05 am

ک
آخرین ویرایش توسط چاپار در یک‌شنبه 22 شهریور 1388, 4:06 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

mohamad1234
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mohamad1234 » شنبه 21 شهریور 1388, 3:29 pm

كي زنگ زدي؟ گفته بودن آخر آبان افتاده آزمون كه؟

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » یک‌شنبه 22 شهریور 1388, 11:53 pm

سلام من مي خوام برا آزاد تازه شروع كنم عمومي رو كه بيخيال شدم مي خوام برنامه نويسي ذخيره زبان تخصصي و ساختمان رو بخونم قصد دارم كتاب هاي مقسمي رو تهيه كنم به نظرتون اگه اين 4 تا رو بتونم بزنم دانشگاه آزاد قزوين قبول مي شم و اينكه يكم در مورد انتخاب اول تو آزاد بيشتر توضيح بديد من اگه اول قزوين رو بزنم احتمالش بالاتر ميره يا اول تهران رو بزنم بعد قزوين چطور مي شه من كاردانيمو قزوين گرفتم هم از لحاظ سطح علمي هم از لحاظ امكانات دانشگاه خوبيه قبول شدنش سخت نيست؟كسي اگه اطلاعاتي داره بده لطفا.

كتاب 30آزمون مقسمي فقط تست داره يعني بايد 2 تا كتابشو بگيري از رو يكي بخوني از رو يكي ديگه تست بزني ؟ c رو بگيرم يا c++ برا آزاد؟
آخرین ویرایش توسط )mostafa( در دوشنبه 23 شهریور 1388, 4:12 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

AliMohammadi
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط AliMohammadi » دوشنبه 23 شهریور 1388, 3:07 am

دوستان لطف میکنند در مورد هزینه های کارشناسی ناپیوسته آزاد هم توضیحاتی بدهند...
شهریه ثابت، شهریه هر واحد نظری و شهریه هر واحد عملی تخصصی را میخواستم...
تو سایت آزمون چیزی پیدا نکردم...

mil-i300
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط mil-i300 » سه‌شنبه 24 شهریور 1388, 6:40 pm

شهریه ثابتش 432 یا 450 تومن بود..!!! واحد های عملی 70 تومن..!!
برای دوست من که رفت و همه ی درس های ترم اولش پیش خورد..!!! یعنی جبرانی..!!! حدود 800 ترم اول شد.. اوونم تمام واحد نظری..!!! amuz:

)mostafa(
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط )mostafa( » چهارشنبه 25 شهریور 1388, 3:09 pm

c يا c++ ؟ پاسكال حتما مياد؟ كتاب سي و پاسكال مقسمي خوبه برا خوندن؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » چهارشنبه 25 شهریور 1388, 9:38 pm

)mostafa( نوشته شده:c يا c++ ؟ پاسكال حتما مياد؟ كتاب سي و پاسكال مقسمي خوبه برا خوندن؟
سلام
دوست عزیز
این پست قابل توجه برادر omrani
---
دوست عزیز همون طور که کلی در این مورد بحث شده.
واسه آزاد فعلا شنیده ها و کنکور های قبل میگه فقط C و پاسکال.
بله کتاب های آقای مقسمی خیلی خوبه.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
0senjed0
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 0senjed0 » پنج‌شنبه 26 شهریور 1388, 1:02 pm

تو کدوم از اینا برای آزاد راحتتر میشه قبول شد ؟
پرند یا رود هن و کدوم بهتره ؟

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » سه‌شنبه 31 شهریور 1388, 11:14 am

خبر وِیژه: قابل توجه داوطلبان کنکور آزاد 88

در ادامه اطلاع رسانی قبلی بعد از استقبال گسترده داوطلبان از انتخاب رشته سراسری سایت استاد طورانی، برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد همزمان با توزیع دفترچه آزاد داوطلبان در آزمون تعیین سطح به صورت آنلاین و رایگان (برای اولین بار در ایران) شرکت می کنند که ویژگی این آزمون شبیه ساز آزاد 87 است و سوالات تمامی دروس براساس مباحث و نکات تستهای سال قبل و مطابق با دید طراح دانشگاه آزاد طراحی شده چرا که مستندترین امکان دردسترس برای سنجش میزان معلومات داوطلبان برای شرکت در کنکور آزاد به منظور ارائه انتخابهای پیشنهادی، سطح سوالات آزاد 87 هست.
در این شبیه سازی سوالات مبهم و اشتباه نیز با سوالاتی استاندارد از همان مبحث تست جایگزین شده.

برای تهیه سوالات این آزمونها اساتید مجرب موسسات مختلف پارسه، کاوشگران، اندیشه اساتید و ... همکاری کرده اند.

امیدواریم با شرکت در این آزمون که یقیناً هدف از تمامی تلاشها و هزینه هایی که برای این کار شده، با توجه به ریسک انتخاب اول دانشگاه آزاد، موردی به جز بالا بردن احتمال قبولی شما نیست، از سطح علمی فعلی خود در بین داوطلبان سراسر کشور آگاهی پیدا کرده و انتخاب رشته ای متناسب با شرایط خود داشته باشید.

همزمان با توزیع دفترچه منتظرتان هستیم در http://www.tourani.ir

shirin65
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shirin65 » پنج‌شنبه 2 مهر 1388, 12:51 am

سلام دوستان.
اگه ميشه منو راهنمايي كنيد. شايد سوالم تكراري باشه و بخواييد بگيد كه بريد تو انجمن سرچ كنيد ولي راستش من وقت سرچ ندارم و اگه جوابمو بديد ممنون ميشم.
من ميخوام واسه كنكور آزاد88 شركت كنم. ميخواستم بپرسم كدوم درسا ضريبشون بيشتره و كدومو بيشتر از همه بخونم؟ من پارسال كتاباي مقسميو گرفتم ولي بعد كنكور دادم بيرون و الان هيچ كتابي واسه خوندن ندارم. البته حجم كتاباي مقسمي زياده اونم واسه من كه الان دو ماه فقط فرصت دارم. به خاطر همينم ميخواستم بپرسم جزوه اي هست كه من بخوام تهيه كنم؟ اگه هست از كجا ميتونم تهيه كنم؟
من يكي از دوستانم پارسال كلاساي مقسمي ميرفت ميتونم جزوه هاي اونو بگيرم؟ يا اينكه سرفصل درسا عوض شده؟
سوال ديگه اينكه ليست دروس سراسري و آزاد يكيه؟(بجز برنامه نويسي) . يا اينكه فرق ميكنه؟
راستي تاريخ كنكور آزاد88 كي هست؟

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 2 مهر 1388, 1:32 pm

shirin65 نوشته شده:سلام دوستان.
اگه ميشه منو راهنمايي كنيد. شايد سوالم تكراري باشه و بخواييد بگيد كه بريد تو انجمن سرچ كنيد ولي راستش من وقت سرچ ندارم و اگه جوابمو بديد ممنون ميشم.
من ميخوام واسه كنكور آزاد88 شركت كنم. ميخواستم بپرسم كدوم درسا ضريبشون بيشتره و كدومو بيشتر از همه بخونم؟ من پارسال كتاباي مقسميو گرفتم ولي بعد كنكور دادم بيرون و الان هيچ كتابي واسه خوندن ندارم. البته حجم كتاباي مقسمي زياده اونم واسه من كه الان دو ماه فقط فرصت دارم. به خاطر همينم ميخواستم بپرسم جزوه اي هست كه من بخوام تهيه كنم؟ اگه هست از كجا ميتونم تهيه كنم؟
من يكي از دوستانم پارسال كلاساي مقسمي ميرفت ميتونم جزوه هاي اونو بگيرم؟ يا اينكه سرفصل درسا عوض شده؟
سوال ديگه اينكه ليست دروس سراسري و آزاد يكيه؟(بجز برنامه نويسي) . يا اينكه فرق ميكنه؟
راستي تاريخ كنكور آزاد88 كي هست؟
سلام
شما تو این 2 ماهه باید تخصصی ها رو تموم و تست هاش ام تا جایی که دستت اومد بزنی.
عمومی از رو هم یه بار بخونی 4 تا تست بزنی بسه.
ریاضی و سفید.
زبان اگر قوی هست بخون وگرنه سفید.
همون جزوات رو بخون.
و بعد هر جا مشکل داشتی به همون کتاب های دوستت مراجعه کن.
سر فصل ها عوض نشده.
فقط معارف و اندیشه مشکوکه که اونم پارسالم همین طوری بود.
برنامه نویسی هم همون پاسکال و سی باید باشه.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

mehran00
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mehran00 » پنج‌شنبه 2 مهر 1388, 8:28 pm

سلام.
می خواستم بدون آخرین ویرایش جزوات پارسه که برای آزاد 88 هست با جزوات پارسالش مخصوصا" دروس تخصصی نرم افزار و ریاضی و آمار چه تفاوتی کرده؟
آیا اصلا" تفاوتی کرده یا نه؟
بعدش اینکه چون من کاردانی سخت افزار هستم آیا به نظر شما با توجه به فرصت حدودا" سه ماهه جزوات پارسه را بگیرم بخونم خوبه یا اینکه کتاب های گسترش علوم پایه که اون طور که من دیدم حجمش خیلی زیاده؟
جزوات پارسه هم مثل کتاب های گسترش علوم پایه(مقسمی)درس و کنکور هست؟
و آیا کتاب ساختمان داده ها در c++ تالیف جعفر نژاد قمی برای خوندن مباحث حفظی خوب هست؟

Lost

پست توسط Lost » جمعه 3 مهر 1388, 10:05 pm

سلام
اگه کسی تراز دانشگاه ساوه رو داره بذاره یا اطلاعی داره بگه
من آذر 88 میخوام کنکور آزاد بدم بین قزوین و ساوه دو دل هستم
کسی که میتونه مشاوره خوبی بده با ایمیل من تماس بگیره توی چت هم بعضی وقتا میام
m_goldeneye_mh@yahoo.com

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط rosa_127 » شنبه 4 مهر 1388, 9:08 pm

آخرین ویرایش جزوات پارسه که برای آزاد 88 هست با جزوات پارسالش مخصوصا" دروس تخصصی نرم افزار و ریاضی و آمار چه تفاوتی کرده؟
دوست عزیز طبق قانونی که در موسسه پارسه هست برخلاف موسسات دیگر جزوات حداقل هر ساله آپدیت می شود؛ اینکه میزان تغییرات هر جزوه در هر بروزرسانی چقدر است، می توانید با موسسه تماس بگیرید.
من کاردانی سخت افزار هستم آیا به نظر شما با توجه به فرصت حدودا" سه ماهه جزوات پارسه را بگیرم بخونم خوبه یا اینکه کتاب های گسترش علوم پایه که اون طور که من دیدم حجمش خیلی زیاده؟
در ارتباط با این پرسشتون نظر شخصیم را خدمتتون اطلاع دادم اگر نیاز به توضیحات بیشتری هست بفرمایید.
جزوات پارسه هم مثل کتاب های گسترش علوم پایه(مقسمی)درس و کنکور هست؟
اگر منظورتان ساختار کتاب هست، بله مشابه اکثر کتب کنکوری جزوات پارسه ابتدا مفهوم و نکات درسی را مطرح کرده و تستهای مباحث را شامل می شود البته تعدادی از جزوات جدید ممکن است شامل تمام تستهای کنکور نباشد که در ویرایش بعدی اضافه خواهد شد.
آیا کتاب ساختمان داده ها در c++ تالیف جعفر نژاد قمی برای خوندن مباحث حفظی خوب هست؟
طبق تجربه پذیرفته شدگان هر ساله کنکورهای مختلف، مطالعه نکات و حل تستهای کنکوری به مراتب مفیدتر از خواندن کتب مرجع هست.
اگه کسی تراز دانشگاه ساوه رو داره بذاره
دوست عزیز تراز آخرین فرد قبولی در انتخاب اول آزاد 87 واحد ساوه 5738 هست و از تراز واحد قزوین حدود 170 کمتر هست.
من آذر 88 میخوام کنکور آزاد بدم بین قزوین و ساوه دو دل هستم
اینکه هر داوطلب چه انتخابهایی داشته باشه به پارامترهای متعددی بستگی دارد؛ پیشنهاد می کنم اگر قبولی در کنکور آزاد اهمیت بالایی براتون دارد به نحوی که به انتخابهای دیگری مثل کنکور علمی کاربردی یا سراسری فکر نمی کنید، محتاطانه تر انتخاب کنید چرا که صرفاً از روی تراز سال گذشته نمی شود تصمیم دقیق گرفت و جابجاییهای زیاد در ترازهای یک واحد در سالهای متوالی تاکیدی بر انتخاب سطح پایینتر دارد.
در کل با توجه به تاثیر مهم انتخاب اول در قبولی داوطلب برای کاهش ریسک انتخاب اول به حداقل، همان طور که در این تاپیک اطلاع رسانی شد می توانید با شرکت در آزمون تعیین سطح آزاد 88 از سطح علمی فعلی خود در مقابل سایر داوطلبان آگاه شوید و انتخاب رشته مناسبتر با دید واقع بینانه داشته باشید.

قفل شده