در خواست لیست دروس

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
shahrzad20

Re: در خواست لیست دروس

پست توسط shahrzad20 » جمعه 12 تیر 1388, 12:25 pm

من امریکا بودم اینجا هم دانشگاه آزاد می رفتم تهران جنوب رشته مدیریت دولتی مدارکم رو هم ترجمه کردم بردم جلوشونم گذاشتم همه دانشگاههای ایران رو قبول دارن فقط بعضی درسها یکی نیست مثل تاریخ اسلام یا معارف بنابراین واحد کم می یرای خودشون تطبیق می دن واحد می دن اگرم رشته های مثل پزشکی و حقوق اینها باشه و مدرک لیسانش یا ... داشته باشی بخوای کار کنی یا ادامه بدی امتحان می گیرن پیام نور هم الان خیلی جا افتاده چون بسیاد دانشگاه سختیه اونها هم آمار کامل تز دانشگاهها دارن اتفاقا مشاوری که من رفتم پیشش بهم گفت مدارک ایران جز کشورهایی که ما خیلی قبول داریم دیپلمتون هم در سطح خیلی بالاییه. پیام نور هم دیگه تو مدارکش نمی زنه فراگیر یا سراسری

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » شنبه 13 تیر 1388, 8:23 pm

shahrzad20 نوشته شده:من امریکا بودم اینجا هم دانشگاه آزاد می رفتم تهران جنوب رشته مدیریت دولتی مدارکم رو هم ترجمه کردم بردم جلوشونم گذاشتم همه دانشگاههای ایران رو قبول دارن فقط بعضی درسها یکی نیست مثل تاریخ اسلام یا معارف بنابراین واحد کم می یرای خودشون تطبیق می دن واحد می دن اگرم رشته های مثل پزشکی و حقوق اینها باشه و مدرک لیسانش یا ... داشته باشی بخوای کار کنی یا ادامه بدی امتحان می گیرن پیام نور هم الان خیلی جا افتاده چون بسیاد دانشگاه سختیه اونها هم آمار کامل تز دانشگاهها دارن اتفاقا مشاوری که من رفتم پیشش بهم گفت مدارک ایران جز کشورهایی که ما خیلی قبول داریم دیپلمتون هم در سطح خیلی بالاییه. پیام نور هم دیگه تو مدارکش نمی زنه فراگیر یا سراسری
با سلام
دوست عزيز ايكاش راهنمايي بكنين تا من هم روشن بشم و بگين چطوري كردين و تو كدوم دانشگاه آمريكا قبول مي كنن چون همون راهي كه شما رفتين منم به دوستم ميگم اونم همون راه رو ميره اون از دانشگاه آزاد شبستر ارشد گرفته البته اين هم ممكنه كه فقط واحدهاي خاصي از دانشگاه آزاد رو قبول مي كنن ولي من فكر نمي كنم دانشگاه مثل بركلي آمريكا قبول كنه
ديروز دايي زنگ زده بود كه تا 2 هفته مياد تبريز البته گفته چون اصلا از برنامه اون هيچ كس سر درنمياره
اگه اومدم ازش ميپرسم كه مدارك دانشگاه آزاد قبول ميكنن يا نه فكر كنم بهترين شخصي كه ميتونه به اين سوال جواب بده دايي من هست
در ضمن اصلا اين تاپيك از موضوع اصلي خودش دور شده حالا اين موضوع رو ادامه بديم ببينيم چي ميشه فكر كنم اسم تاپيك به تحصيل در خارج از كشور تبديل بشه خوبه
هرچي سوال داشتين در مورد تحصيل در خارج يا آمريكا بپرسين وقتي دايي اومد ازش ميپرسم البته بازم ميگم اگه اومد
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

ساناز

پست توسط ساناز » شنبه 13 تیر 1388, 10:08 pm

آهان راستی تا یادم نرفته بگم که 2 تا از دوستای خودم که مدرکشون از دانشگاه بوعلی سینا همدان و دانشگاه علمی کاربردی-مرکز تعاون- همدان بودن مدارکشون ترجمه و مورد تایید کشور انگلستان قرار گرفته و حالا در انگلیس دارن ارشد میخونن و مشغول به تحصیل و زندگی در اونجا هستند

shahrzad20

پست توسط shahrzad20 » دوشنبه 15 تیر 1388, 6:25 pm

kanan عزیز من گفتم مدرک ایران رو قبول می کنن ولی خودتون فکر کنید آخه یک دانشگاه مثل برکلی می یاد آزاد شبستر قبول کنه؟؟؟من برای دانشگاه UCI و FULLERTONEدر خواست کردم دومی راحتتر قبول می کنه دوست شما هم که شبستر بوده باید اینجور دانشگاهها درخواست بده که سطحشون پایینتره شما از داییت بپرس ولی من سیتی زن امریکام همه مراحل رو هم طی کردم مسئله اصلی در دانشگاههای امریکا هزینست . اینم ادرس دانشگاه این 2تا دانشگاه

http://www.fullerton.edu/
http://www.uci.edu/

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » دوشنبه 15 تیر 1388, 8:05 pm

یکم بیشتر در مورد دانشگاه ازاد واحد شبستر..

من همه واحدهای دانشگاههای ازاد اذربایجان رو میشناسم دانشگاه ازاد شبستر به

نظر خیلی ازاساتید از بهترین دانشگاهها تو رشته کامپیوتره بدون شوخی عرض میکنم خیلی از اساتید

اعتراف دارن که دانشگاه ازاد شبستر از دانشگاه ازاد تبریز تو رشته کامپیوتر بهتره یادتون فارسی ساز

ویندوز ایکس پی یکی از اساتید اونجا نوشته بود واسه یه شرکت یا همین ویروس New folder رو

دانشجویان این دانشگاه که درس اسمبلی و برنامه سازی رو داشتند نشستند و نوشتند این دانشگاه

از لحاظ علمی تو رشته کامپیوتر خیلی خوبه. در مورد اینکه این دانشگاه که تو امریکا قبول ندارند

چون من نمیتونم بحث کنم ولی فامیل ما خیلی تلاش کرد نتونست بره. ولی شاید اون راه رو اشتباهی

رفته.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

shahrzad20

پست توسط shahrzad20 » دوشنبه 15 تیر 1388, 8:43 pm

reza-1365 نوشته شده:یکم بیشتر در مورد دانشگاه ازاد واحد شبستر..

من همه واحدهای دانشگاههای ازاد اذربایجان رو میشناسم دانشگاه ازاد شبستر به

نظر خیلی ازاساتید از بهترین دانشگاهها تو رشته کامپیوتره بدون شوخی عرض میکنم خیلی از اساتید

اعتراف دارن که دانشگاه ازاد شبستر از دانشگاه ازاد تبریز تو رشته کامپیوتر بهتره یادتون فارسی ساز

ویندوز ایکس پی یکی از اساتید اونجا نوشته بود واسه یه شرکت یا همین ویروس New folder رو

دانشجویان این دانشگاه که درس اسمبلی و برنامه سازی رو داشتند نشستند و نوشتند این دانشگاه

از لحاظ علمی تو رشته کامپیوتر خیلی خوبه. در مورد اینکه این دانشگاه که تو امریکا قبول ندارند

چون من نمیتونم بحث کنم ولی فامیل ما خیلی تلاش کرد نتونست بره. ولی شاید اون راه رو اشتباهی

رفته.
دوست عزیز من تو محیط بودم دیدم فکر نکنید چون مثلا امریکاست خیلی با جاهای دیگه فرق داره اینکه دانشگاهها قبول کنن خیلی به پول مربوطه چون دانشگاههای سطح بالاش هزینشون بسیار بالاست دوست خاله من لیسانس زبان بود از ازاد رفت اونجا واحدها رو ترجمه کرد یک سری واحدهاشو قبول کردن یک سری هم نه طوریکه 2سال خوند لیسانس اونجا رو گرفت و الان استاد ادبیات فارسی هست در همین fullertone دوست شما اگر دانشگاههای عادی درخواست بده حتما قبولش می کنن الان جدیدا همین خانوم که استاد هست می گفت پیام نور رو تازه شناختن و می دونن درسهاش بسیار سخته و زیاد قبول می کنن

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » سه‌شنبه 16 تیر 1388, 1:15 pm

با سلام
من يواش يواش شك مي كنم من خودم با دوستم چند جا سر زديم ولي نشد دوستان من تو شك افتادم نكنه دوست من سوء پيشينه دارم من خبر ندارم چون تا اونجا كه من ميدونم حتما بايد وزارت امور خارجه مدرك ترجمه شودرو تائيد كنه
يا ما راه اشتباه رفتيم انشاالله كه دايي بياد تبريز اونوقت اون ميتونه به همه سوالاتم جواب بده و ممكنه بگه چيكار كنيم شهرزاد جان و ساير دوستان اگه سوالي داشتين اينجا بزارين تا اگه دايي اومد ازش بپرسم راستي شهرزاد جان دوست خاله شما فكر كنم دايي منو بشناسه :wink:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

قفل شده