دوستان:کمکم کنید** هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم**

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
firouzian

دوستان:کمکم کنید** هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم**

پست توسط firouzian » شنبه 19 اردیبهشت 1388, 4:51 pm

سلام دارای مدرک کاردانی کامپیوتر هستم.برای ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور قبول شده ام.ولی از تعداد واحد گذرانده من در دوره ی کاردانی که 84 واحد است تنها 23 واحد را برای من تطیق زده اند.حالا من بین این دو راه که در همین دانشگاه درس بخوانم یا انصراف داده و در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم بلا تکلیفم.لطفا به من در گرفتن یک تصمیم درست و منطقی کمک کنید shd:
آخرین ویرایش توسط firouzian در یک‌شنبه 20 اردیبهشت 1388, 7:28 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: دوستان:کمکم کنید زود تند سریع

پست توسط yazdanfar » شنبه 19 اردیبهشت 1388, 5:15 pm

سلام دوستان

یه نکته ای رو برادرانه از من داشته باشید

اگه شده 1000 بار کنکور بدید تا یکی از دانشگاه هایه دولتی . غیر انتفاعی . آزاد . علمی کاربردی

قبول بشید حتما این کارو بکنید و پیام نور نرید من 2 ماه خودمو معطل کردم و تو این 2 ماه

چیزایی از وضعیته این دانشگاه دیدم که باور کنید اگه تا آخره عمرم فوق دیپلم بمونم امکان نداره

پا تویه این (دور از جونه دانشگاه ) بذارم تازه اینکه تهرانش بود خدا به داده بقیش برسه

یعنی طویله از این دانشگاه منظم تره . آخه کی میگه آزاد بده ؟ به خدا من خودم دانشگاه آزاد

میخوندم تازه دره پیت ترین واحدشم بودم که تازه 4 سال بود راه اندازی شده بود ولی خدا

شاهده بازم از این پیام نور که 20 ساله راه اندازی شده درست و حسابی تر بود . به خدا فکر

میکنین آزاد هزینش سنگین در میاد ولی وقتی رفتین پیام نور و مجبور شدین به جایه 8 ترم

12 ترم بخونین هم هزینش برابره آزاد میشه هم 2 سال عمرتون اضافه تر رفته . نه کلاس

دارن نه استاده درست و حسابی نه اموره اداری دارن نه اصلا به کسی پاسخگو هستن و

یه جور بهت جواب میدن ( که اگه بدن ) که از صد تا فحش سنگین تره انگار لطف میکنن

پوله شمارو میگیرن نه کلاسی میزارن نه هیچی و شما پدرتون در میاد تا کله کتابارو خودتون بخونید و

لطف میکنن یه مدرک میدن

دستتون. به خدا منکه وقتی از داخله دانشگاه وضعیته دانشگاهشو دیدم از همون دانشپذیری پشیمون

شدم.

تازه جالبی اینجاست که حسینی رییسه پیام نور میاد تو تلویزیون اعلام میکنه کلاسهایه دانشپذیریه

خصوصی نرین چون کلاهبرداریه . ما هم خر شدیم رفتیم کلاسایه دانشپذیریه خوده پیام نورو

اسم نوشتیم انوقت همه پولو یه جا گرفتن اونم فقط 50000 تومن ارزونتر از کلاسایه بیرون در صورتیکه

کلاسایه بیرون اقساطم میگیرن بعد برنامه کلاسارو 2 ماهه تمام امروز و فردا کردن و عقب انداختن

طوری که همه موسساته خصوصیم کلاساشون شروع شد و حالام که برنامه دادن ساعته

کلاساش نصفه ساعته موسساته خصوصیه ( هیچ ارزونی بی حکمت نیست ) بعدم که رفتیم انصراف

بدیم با اینکه کلاسا شروع نشده گفتن پولتونو پس نمیدیم !!!! در صورتیکه کلاهبردارترین

موسساتم قبل از شروع کلاس ها انصراف رو قبول میکنن پس خودتون ببینید چه دزد بازاریه این

پیام نور . واقعا اگه یکی ادامه تحصیلم نده بهتر از اینه که یه همچین دانشگاهی بره . من خودم

به خاطره گرون بودنه دانشگاه آزاد همیشه طرفداره پیام نور بودم اما حالا از ته دل میگم

واقعا سگه آزاد می ارزه به پیام نور . در آخر بگم من نزدیکه 250000 تومن ضرر دادم تا فهمیدم دانشگاهه

پیام نور چه آشغالیه امیدوارم شما این ضررو ندین و از تجربه من استفاده کنید اگرم شک دارید اقلا

قبل از ثبت نام چند روز برید دانشگاهش رو ببینید چه خبره با چند تا از دانشجوهاشم حرف بزنید تا

اونوقت بیاین منم دعا کنید. موفق و پیروز باشید

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: دوستان:کمکم کنید** هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم**

پست توسط پیر کاردانی » یک‌شنبه 20 اردیبهشت 1388, 9:31 pm

سلام
منم با نظر yazdanfar صد و بیست درصد موافقم.
اصلا پیام نور فقط به درد دیپلم های نظام قدیم می خوره و بسو و نظری ها.
اونم مگه واحدش چی باشه.
از بچه ها یکی دو تا واحد مشهد هستند بد نمی گن.
اما واسه فوق دیپلم سمه.
بری سربازی سنگین تره.
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

firouzian

پست توسط firouzian » یک‌شنبه 20 اردیبهشت 1388, 10:23 pm

از دوستان عزیز که من را راهنمایی کردند ممنونم.البته من هم در واحد مشهد پذیرفته شدم اونجا هم مثل بقیه جاها هیچ توفیقی نمی کنه.دقیقا همان چیزهایی که شما دوستان عزیز اشاره کردید اونجا هم برقراره. str:

آواتار کاربر
s.sobhani
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط s.sobhani » یک‌شنبه 27 اردیبهشت 1388, 11:34 pm

دمتون گرم، من1000 در صد باهاتون موافقم.
مملکتو به ... کشیدن با این پیام نور شون.
لطفا هیچ موقع پیام نور amuz: را با دانشگاه آزاد bil: مقایسه نکنید.

یا علی
تصویر

قفل شده