کنکور 86 !

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Farnaz
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

کنکور 86 !

پست توسط Farnaz » جمعه 22 تیر 1386, 2:12 pm

بچه ها چطور کنکور دادید ؟

برنامه نویسی !!!
من که آخر ساختمان و سیستم و ذخیره بودم و واسه 70 80 رفته بودم و کتاب های مقسمی رو هم خورده بودم هیچ سوالی از اون کتاب ها ندیدم ! اصلا استاندارد نبود مضاف بر وی بی و سی پلاس پلاس که جزو منابع امسال نبود .
شما چطور دادید ؟

حوزه ی ما که ساعت 15/10 اغلب بچه ها رفتند !!!!!!!!1

mohammad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط mohammad » جمعه 22 تیر 1386, 4:45 pm

سلام

همونطوري كه ميدونيم مرجع ذخيره و بازيابي كتاب نويسنده ي سخنور ،اديب و شاعر "روحاني رانكوهي" هستش.

مرجع سيستم عامل كتاب "مهرداد فهيمي" و ما دو ساله شاهد اينيم كه واسه كنكور دقيقا همون متنهايي داده ميشه كه تو اين كتاب آورده شده و تازه كنكور 85 دقيقا همون مثال هايي به عنوان تست آورده شده بود كه "مهرداد جان" تو كتابش آورده بود . توجه كنيد كه براي جواب داده به اين تستها بايد و بايد اين كتاب خونده بشه!!!

فك كنم مرجع ساختمان هم كتاب "هورويتز" باشه.

عقل سليم نبايد در چنين شرايطي به انسان اجازه بده كه كتابهاي استاد مقسمي خونده بشه. مطمئن باشد كه من هيچ خصومتي نسبت به آقاي مقسمي ندارم ولي دوستان يك نكته رو شما بايد بهش توجه كنيد و اون اينكه كتابهاي استاد مقسمي متاسفانه مربوط به كنكورهاي دانشگاههاي مختلف هستش و نكته مهم اينه كه "سرفصل همه دانشگاه ها يكي نيست".
به عنوان مثال سرفصل هاي درس ذخيره و بازيابي :
آموزشكده ها و دانشگاه هاي دولتي : روحاني رانكوهي
دانشگاه آزاد و جامع علمي كاربردي : كتاب سالزبرگ
حال اينكه كتاب "درس و كنكور ذخيره و بازيابي" و يا كنكور سريع اون شامل مطالب هر دو كتابه. و براي سيستم عامل ميتونم به جرات بگم كه كتاب استاد مقسمي حاوي فقط و فقط 30 درصد كتاب مهرداده. يعني يك داوطلب بايد يكسري مطالب غير مفيد و به درد نخور رو بخونه و در همين حال از خوندن نكات كليدي و اصلي به طور مفصل باز بمونه( اين يه ويژگي كتابهاي استاد مقسمه).

خوشبختانه من به كتابهاي استاد مقسمي اكتفا نكردم و به هر حال بعضي دروس رو مثل سيستم عامل و يا ذخيره رو از رو منابع اصلي خوندم. ولي چه فايده...

به هر حال فرناز خانم( اگه در پسوندش اشتباه نكرده باشم) مطمئن باش كه كنكور امسال واسه همه سخت بود. و خيلي غير منتظره. فقط ميتونم بگم
برنامه نويسي خيلي افتضاح بود،خيلي...
مدار كم آسون نبود
سيستم عامل واسه مخاطبهاي "مهرداد" نسبتا خوب بود و واسه مقسميا خيلي بد
ذخيره واسه هم بچه هاي مقسمي و هم رانكوهي قابل قبول بود
ساختمان رو به جرات ميتونم بگم در سطح ارشد اومده بود

در كل از سطح سوالات از 85 خيلي بالاتر بود. به جرات مي تونم بگم دو برابر سخت تر.
فرناز خانوم ميشه لطف كني و تقريبا درصداتو بگي. و هينطور تمامي دوستان ديگه. هر چند ميدونم سخته. ممنون ميشم.

آواتار کاربر
ali1986
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ali1986 » جمعه 22 تیر 1386, 5:02 pm

واقعا امسال سوالات خیلی مشکل بود فقط تنها چیز خوبش ذخیره بود.عمومی هام نسبتا راحت بود.
من فکر کنم این درصدا رو بزنم:
ادبیات=بالای 60
معارف=بالای 60
زبان=سفید

ریاضی=سفید
زبان تخصصی=بالای 30
مدار=14
برنامه نویسی=بین 15 تا 25
تخصصی=بین 20 تا 30

اینا به نظر خودمه حالا واقعا چند درصد زده باشم فقط خدا میدونه.
لعنت به تو ای روزگار....ای روزگار لعنتی
خسته شدم از این سکوت ...از این شعرای نفرتی

kng_master
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط kng_master » جمعه 22 تیر 1386, 7:01 pm

سلام
به نظر من هم سوالات برنامه نويسي و ساختمان داده ها مشكل بود و براي همه همين طور بوده است و اصلا انتظار vb را نداشتم يكخورده جا خوردم و ساختمان داده ها هم وقت گير بود كه اصلا نمي شد حل كرد مخصوصا چند سوال پاياني و متن زبان تخصصي در رابطه با اينترنت تكراري بود تقريبا . و كسي مي دونه كي نتيجه اوليه را اعلام مي كنند و تا چه رتبه اي مجاز مي شود .
بماني به نام و نماني به ننگ

قفل شده