سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 30 دی 1387, 2:01 pm

Juggernaut نوشته شده:
mojtabapc نوشته شده:من خودم علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز بودم اونجا مدام از این حرفها بود که اره دانشگاه جامع چیه و چطوره و ما هم از بدبختیمون فقط دانشگاه جامع تو شهرمون رشته کامپیوتر پذیرش داره هست و نه آزادی نه دولتی وگرنه من یک لحظه حاضر نبودم تو این دانشگاه تحصیل کنم .
مثلا همین دانشگاه شهید چمران اهواز که جزو بزرگترین ومطرح ترین دانشگاههای ایران می باشد و از جمله دانشگاههای مادر این مملکت می باشد تمام رشته های مطرح از نظر مهندسی و پزشکی گرفته تا ادبیات و علوم انسانی و زبانهای خارجه در بالاترین مقاطع تحصیلی یعنی دکترا و phd ولی خبری از تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی کامپیوتر به این معروفی نیست و از امسال جدیدا در مقطع کارشناسی ارشد و آن هم به صورت آزمایشی و ان هم رشته هوش مصنوعی که یکی از گرایشهای کامپیوتر می باشد را آورده نه خود نرم افزار کامپیوتر.و در دانشگاه آزاد اهواز هم روال به همین صورت می باشد و خبری از رشته کامپیوتر در هیچ مقطعی نیست در حالی که در دیگر رشته ها میتوانید مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا رو مشاهده کنید.
گویا شهر اهواز با رشته کامپیوتر مشکل دارد و یا اینکه هیات علمی نداشته که این رو هم رد میکنم چون چندتا از استادای خودم تو اهواز مدرک دکترا از انگلستان و آلمان و آمریکا داشتند مثل دکتر عباسی یا قاسمی یا رضا زاده و...
شاید هم سرنوشت ما اینطور نوشته شده که باید تو دانشگاه عجیب و غریب علمی کاربردی که واقعا هیچکس از منطق مسوالانش سر در نمیاره به تحصیلاتمون با بدبختی هر چه تمامتر ادامه دهیم تازه اگر قبول بشیم که با این کنکور امسال این آرزوی هر چند کوچک هم تا حدودی دست نیافتنی و یا ضعیف شده .
.
mojtabapc نوشته شده:من خودم علمی کاربردی جهاد دانشگاهی اهواز بودم اونجا مدام از این حرفها بود که اره دانشگاه جامع چیه و چطوره و ما هم از بدبختیمون فقط دانشگاه جامع تو شهرمون رشته کامپیوتر پذیرش داره هست و نه آزادی نه دولتی وگرنه من یک لحظه حاضر نبودم تو این دانشگاه تحصیل کنم .
1- یک بار هم توی اون یکی تاپیک بهتون گفتم که جهاد دانشگاهی اهواز فقط علمی کاربردی نیست! ضمن اینکه من خودم دارم اونجا کارشناسی میخونم و ...
mojtabapc نوشته شده:مثلا همین دانشگاه شهید چمران اهواز که جزو بزرگترین ومطرح ترین دانشگاههای ایران می باشد و از جمله دانشگاههای مادر این مملکت می باشد تمام رشته های مطرح از نظر مهندسی و پزشکی گرفته تا ادبیات و علوم انسانی و زبانهای خارجه در بالاترین مقاطع تحصیلی یعنی دکترا و phd ولی خبری از تحصیلات تکمیلی رشته مهندسی کامپیوتر به این معروفی نیست و از امسال جدیدا در مقطع کارشناسی ارشد و آن هم به صورت آزمایشی و ان هم رشته هوش مصنوعی که یکی از گرایشهای کامپیوتر می باشد را آورده نه خود نرم افزار کامپیوتر
2 - دانشگاه چمران سالهاست که رشته کامپیوتر پذیرش می کنه و هیآت علمی کامپیوتر چمران جز بهترین هاست در رشته کامپیوتر...
mojtabapc نوشته شده:در دانشگاه آزاد اهواز هم روال به همین صورت می باشد و خبری از رشته کامپیوتر در هیچ مقطعی نیست
.
3 - دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز از بهمن سال 83 کاردانی کامپیوتر پذیرش کرده و می میکند.

.
.
4 - لطفا" حرفهای خود را با دلیل و منطق بیان کنید . این گونه رفتار از شماها دانشجویان مملکت بعیده!
چرا شایعه پراکنی میکنید. اگر سوال رو رفته! آیا شما دیدید؟ اینقدر محکم در مورد حرفی که روی زبانهاست صحبت نکنید!
.
یاد آوری میکنم این تاپیک در مورد سوالات شماست نه شایعات و کل کل ها و بحث های شما!

.
بحث های خود را در این تاپیک ادامه دهید : viewtopic.php?f=2&t=5837
.
اگه بحث ها رو توی این تاپیک و تاپیک درصد های علمی کاربردی 87 + شهرهای انتخابی شما ادامه بدید فکر نکنم برخورد خوبی با دوستان متخلف بشه! چون تذکر دادن هم اندازه ای داره ... لطفا" رعایت کنید bil:
.
همه دوستان حتما" یک بار قوانین انجمن رو بخونن : viewtopic.php?f=2&t=4920
.
موضع گیری در مورد صحبتهای دیگر دوستان ممنوعه...
.
و توجه به عنوان تاپیک کمتر کاریه که میتونین بکنین...
.
رفیق گرامی سعی کن مطالب واقعی رو بیان کنی.
چمران کجا کامپیوتر داره؟
تو زندگیت چندبار دانشگاه چمران رفتی؟
و اینکه میخواستم بدونم لفظ تحصیلات تکمیلی از نظر شما یعنی چه؟
خوب فکر کن بعد جواب بده بدون اینکه هول بشی.
اتفاقا همین امروز هم اونجا بودم.
اگر هم میخواستی میتونیم یک روز قرار بزاریم و با هم به اونجا بریم تا شما هم از شهرتون و دانشگاه شهرتون اطلاعاتی کسب کنید.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 30 دی 1387, 2:05 pm

در ضمن به قول خودتون که مدام در حال بازگو کردن بندهای 1 2 3 4....10045 هستید و بچه ها رو به قانون شکنی و عدم رعایت موارد ذکر شده در تاپیک میکنید چرا پیغامهای اینچنینی را به صورت شخصی نمی دهید؟؟
درضمن تو جها دانشگاهی هر کس بیاد میفهمه کدام ساختمان موسسه هستش کدام هم ساختمان علمی کاربردیه.
حالا من باید برم جها دانشگاهی و از بچه ها و دوستان انجمنیم در اونجا پیگیری کنم ببینم شما کی هستید.

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » دوشنبه 30 دی 1387, 2:36 pm

.
شما دارید بقیه رو گمراه می کنید و من که نمیخوام شما رو توجیه کنم که PM بدم!
.
این مکالمه تمام شد.
.
What`s done is done.
.

تا هستم اي رفيق نداني که کيستم------روزي سراغ وقت من آئي که نيستم

در آستان مرگ که زندان زندگيست--------تهمت به خويشتن نتوان زد که زيستم
.
میخوام بپرم ، سقوط آزاد... یه سقوط آزاد با چشم های بسته...
دعام کنید...برای وقتی که چشمام رو باز میکنم دعام کنید.میخوام از دوباره شروع کنم...از وقتی که مردم...از وقتی که دوباره متولد شدم...

amir101
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: rasht
تماس:

پست توسط amir101 » دوشنبه 30 دی 1387, 3:15 pm

سلام به همتون
بابا چه خبر مگه میدون جنگه
به جای اینکه تو این جور جاها هوای هم دیگرو داشته باشید میزنید به حال هم
یه کمم ازادی بیان هر کی میخواد اشتباه نظر بده بقیه وظیفه دارن رد یا قبولش کنن دیگه این جنگ نداره که
سوالا فروخته شده خوش به حال کسی که خریده ( تو این دنیا ) و بد به حالش تو اون دنیا
یا هر چیز اشتباهی درباره دانشگاه ها و ...
کسایی که میدونن بیان نظرای اشتباه رو رد کنن
ما که نمی تونیم اینترنتی با هم ارتباط مناسبی داشته باشیم دور یه میز بشینیم که ....
انقدر این جور حرفا بوده که صنف کامپیوتر و انجمن های کامپیوتری تو ایران شده وضعش اینی که می بینید همه به خون هم تشنن
بابا بزارید کنار
دو تا چیز بگید به درد کسایی بخوره که بعدا قراره بیان از این تجربیات استفاده کنن
داوطبای سال های بعد بیان متون دعوای شما رو بخونن؟؟!!!
****** اگه واقعا درباره سوالای کنکور مشکل دارید اگه میگید فروخته شده اگر و هزار اگر
مرد باشید و بریم اعتراض کنیم نه اینکه با هم بجنگیم*****
چرا امکان نداره فروخته شه کنکور سراسری نظری با اون همه کلفتیش فروخته میشه علمی کاربردی که دیگه رقمی نیست
ببخشید زیاد حرف زدم بزارید جواب بیاد اگه به حقتون نرسیدید برید اعتراض کنید تجمع کنید نامه بزنید مگه شما چیتون از بچه های نظری کمه چرا همه باید بزنن تو سر بچه های فنی و کاردانی و کاردانی به کارشناسی
من چند وقت پیش به احمدی نژاد نامه زدم و شدیدا درباره مشکلات اعتراض کردم و ....
حرف اخرم اینه که این جا میدون جنگ نیست .....
موفق باشید دوستان گلم

roozaneh
تماس:

پست توسط roozaneh » دوشنبه 30 دی 1387, 4:23 pm

اگر من بچه اهواز هستم به شما میگم تو اهواز هیچ دانشگاهی تحصیلات تکمیلی کامپیوتر نداره و آقا مجتبی درست میگه .
حالا اگه Juggernaut میگه داره خوب خدا خیرش بده که خیلی خوشحالمون کرده.
ولی شاید هم منظورش از تحصیلات تکمیلی کاردانی دانشگاه آزاده :o
ببینید چقدر با کلاس.
بچه ها راستی من سوالات علمی کاربردی دانلود کردم.
بخدا من پارسال که کنکور علمی کاربردی دادم اشکم در اومد تازه هم قبول نشدم ولی حالا غیر انتفاعی کارشناسی میخونم.وقتی که سوالاتو که میبینم باوردم نمیشه اینها سوالات علمی کاربردیه.
عجب هان
يادم باشد حرفي نزنم که به کسي بر بخورد، نگاهي نکنم که دل کسي بلرزد
وخطي ننويسم که آزار دهد کسي را!
يادم باشد جواب کينه را با کمتر از مهر، و جواب دو رنگي را با کمتر از صداقت ندهم!
يادم باشد بايد فريادي داشته باشم از جنس سکوت!!!

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » سه‌شنبه 1 بهمن 1387, 3:43 pm

سلام
حیف اسم کنکور واسه این 2 آزمون آزاد و علمی کاربردی
اما mojtabapc بابا تو خم مثل من پا خوردی.
اما یادت باشه هر جایی هر وقتی باید یه پا به این سنجش بزنیم.
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

khoobzilla
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khoobzilla » چهارشنبه 2 بهمن 1387, 8:24 am

سلام برو بچز
اين درصد هاي منه :
C 80%
Zakhire 70%
Sakhteman 81%
ZabanT 36%
در ضمن زياد به اين گروه مقسمي اعتماد نکنين
من خودم يک سال شاگرد يوسفي بودم - که دروس تخصصي رو کليد زده
چند تا سوال اشتباه داره مثله کلاسهاش و مثل کليد هاي سراسري که داده بود
من کتابهاي پارسه رو ميخوندم - معرکست خدا وکيلي
مي خوام بفروشم با جزوه هاي کلاسهاي همين استاد يوسفي - کسي خواست بهم بزنگه خدايي ارزون ميدم 09364657545
من واسه تصحيح جواب سوالها جواب قانع کننده دارم (کل هم ميندازم -الکي يک سال درس نخوندم که ...)
اشتباه گروه مقسمي اينه براتون مينويسم :
سوا ل 12 برنامه نويسي جوا بش ميشه گزينه 4 - درسته که اين نوع تعريف غلطه و عنصر خالي فقط ميتونه اولي باشه ولي منظوره طراح سوال احمق 600 بوده که تنها ضريب ؟*4*5*10 ميشه 600
سوا 13 برنامه نويسي جوابش ميشه گزينه 2 - که خود منم اشتباه زدم - اگه قبول ندارين بريد تو C برنامشو بنويسين و جوابشو بگيرين - جواب از کامپايلر دقيق تر داريم؟ (شايد کامپايلر مقسمي دقيق تره باشه D:)
سوال 41 ساختمان جوابش ميشه گزينه 4 - چون از کلمه بهتر استفاده کرده پس بايد ترانهاده شود - پس ماتريس اسپارس ترانهادش ميشه گزينه 4 (قابل توجه مقسمي و گروهشون)
سوال 44 ساختمان جوابش ميشه گزينه 4 - که واقعآ واسه مقسمي گروهشون متاسفم که سوال به اين تابلوي رو که تو دولتي سال 1380 هم اومد رو آقايون زدن جواب 2 :)) - خنده داره - کلاس هاو کتابهاي مقسمي و گروهش هم بدرد خودش ميخوره(کي پول مفت بگيره پس!!!)-اگه ميخواهين قانع شين رجوع کنين به صفحه 201 و 279ساختمان داده پارسه
يک کم از تو ضيح اون سوالو براتون مي نويسم (زيرا اگر آدرس P از يک ليست پيوندي وجود داشته باشد در صورتي که خطي باشد نياز به پيمايش تا قيل از آن گره را داريم تا بتوانيم آن را حذف کنيم در صورتي که دو طرفه باشد از روي آن گره بدون پيمايش آن را حذف مي کنيم - شکل ش هم هست) قانع شدين؟
اگه واسه هر کدوم از سوالا قانع نميشين بزنگين تا جا بيفته براتون
بقيه سوا لها هر چي تو کليد هست 100% درسته - شک نکنين
نظر بدين واسه تصحيح - خوشحال ميشم نظر هاتونو بدونم

مدیریت (SJJ) : پست شما ویرایش شد.
دلیل : تبلیغات.

آواتار کاربر
haana
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط haana » چهارشنبه 2 بهمن 1387, 10:14 am

khoobzilla نوشته شده:سلام برو بچز
اين درصد هاي منه :
C 80%
Zakhire 70%
Sakhteman 81%
ZabanT 36%
در ضمن زياد به اين گروه مقسمي اعتماد نکنين
من خودم يک سال شاگرد يوسفي بودم - که دروس تخصصي رو کليد زده
چند تا سوال اشتباه داره مثله کلاسهاش و مثل کليد هاي سراسري که داده بود
من کتابهاي پارسه رو ميخوندم - معرکست خدا وکيلي
مي خوام بفروشم با جزوه هاي کلاسهاي همين استاد يوسفي - کسي خواست بهم بزنگه خدايي ارزون ميدم 09364657545
من واسه تصحيح جواب سوالها جواب قانع کننده دارم (کل هم ميندازم -الکي يک سال درس نخوندم که ...)
اشتباه گروه مقسمي اينه براتون مينويسم :
سوا ل 12 برنامه نويسي جوا بش ميشه گزينه 4 - درسته که اين نوع تعريف غلطه و عنصر خالي فقط ميتونه اولي باشه ولي منظوره طراح سوال احمق 600 بوده که تنها ضريب ؟*4*5*10 ميشه 600
سوا 13 برنامه نويسي جوابش ميشه گزينه 2 - که خود منم اشتباه زدم - اگه قبول ندارين بريد تو C برنامشو بنويسين و جوابشو بگيرين - جواب از کامپايلر دقيق تر داريم؟ (شايد کامپايلر مقسمي دقيق تره باشه D:)
سوال 41 ساختمان جوابش ميشه گزينه 4 - چون از کلمه بهتر استفاده کرده پس بايد ترانهاده شود - پس ماتريس اسپارس ترانهادش ميشه گزينه 4 (قابل توجه مقسمي و گروهشون)
سوال 44 ساختمان جوابش ميشه گزينه 4 - که واقعآ واسه مقسمي گروهشون متاسفم که سوال به اين تابلوي رو که تو دولتي سال 1380 هم اومد رو آقايون زدن جواب 2 :)) - خنده داره - کلاس هاو کتابهاي مقسمي و گروهش هم بدرد خودش ميخوره(کي پول مفت بگيره پس!!!)-اگه ميخواهين قانع شين رجوع کنين به صفحه 201 و 279ساختمان داده پارسه
يک کم از تو ضيح اون سوالو براتون مي نويسم (زيرا اگر آدرس P از يک ليست پيوندي وجود داشته باشد در صورتي که خطي باشد نياز به پيمايش تا قيل از آن گره را داريم تا بتوانيم آن را حذف کنيم در صورتي که دو طرفه باشد از روي آن گره بدون پيمايش آن را حذف مي کنيم - شکل ش هم هست) قانع شدين؟
اگه واسه هر کدوم از سوالا قانع نميشين بزنگين تا جا بيفته براتون
بقيه سوا لها هر چي تو کليد هست 100% درسته - شک نکنين
نظر بدين واسه تصحيح - خوشحال ميشم نظر هاتونو بدونم

سلام
خانم یا آقای محترم کلاسها و کتابهای مقسمی جزو بهترینها هستند و امسال هرکی کتابای مقسمی رو خونده میگه کنکورو عالی دادم حتی من هم که فقط کتابای ایشونو 3 ماه خونده بودم( نه یک سال!!!!) درصدام از شما بالاتره... حالا بگذریم میخوام جوابای سوالاتونو بدم
سوال 13 برنامه نویسی گفته بود با توجه به خواص اشاره گرها درسته؟ ما وقتی یه اشاره گر تعریف میکنیم باید حتما یه آدرسی بهش بدیم که به جای خاصی از حافظه اشاره کنه. دقیقا این نکته توی کتاب مقسمی هم اومده بود که اگه اینکارو نکنیم ممکنه خطای منطقی پیش بیاد و محتویات قسمتی از حافظه بطور ناخواسته تغییر کنه. البته ممکن هم هست که پیش نیاد و همون عدد 12 چاپ بشه ولی وقتی طراح گزینه هیچکدام رو توی جوابا قرار داده صد در صد منظورش همون بوده. اگه متوجه نشدین بگین که با پیام خصوصی توضیح بدم
در مورد ماتریس اسپارس هم از کی تا حالا کلمه بهتر به معنیه ترانهادس؟؟؟؟تو پارسه بهتون گفتن ha:

یه ماتریس خلوت بهمون داده و منظورش این بوده که چه جوری نمایش بدیم که در حافظه صرفه جویی بشه و گزینه 3 صد در صد درسته
در مورد سوال 12 برنامه نویسی منم گزینه 4 زدم ولی از این طراحا بعید نیست منظورشون چیز دیگه ای بوده. و کلا سوال مسخره ای بود و با عقل جور در نمیومد وگرنه مقسمی هم بلده اینجور که ما حساب کردیم حساب کنه
در مورد سوال 44 حق با شماست ولی من مطمئنم توی کلیدای مقسمی مشکل تایپی بوده چون همین سوال توی کتاب ایشون اومده بود و با توضیح کامل ایشون هم گفته بودن گزینه 4 درسته.

از مدیران محترم واقعا معذرت میخوام مجبور بودم جواب ایشون رو اینجا بدم که بقیه بچه ها گمراه نشن. شرمنده
اگه "ضربه فنی" شدی دوباره تلاش کن "ضربه مغزی" که نشدی!!!

......................................................................................................................................................
.........تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟ ............. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم............

mina.n_88
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mina.n_88 » چهارشنبه 2 بهمن 1387, 11:27 am

اگه شما دفترچه سوال علمى كاربردى پارسال را دىده باشىد مقسمى در پاسخ تشرىحى به سوال 33 براى محاسبه درجه درخت از فرمول B/R+P استفاده كردند ...من با توجه به اىن فرمول 120 را انتخاب كردم ولى اىشون امسال ىه جواب دىگه دادن!!!و تقسىم بر 2 كردند.

من خودم براى كنكور از كتاباى مقسمى استفاده كردم و خوب بوده ....مخصوصا برنامه نوىسى و خىلى كمكم كرده اما نمىدونم چرا پاسخ نامه هاى اىشون تداخل داره!!

khoobzilla
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khoobzilla » چهارشنبه 2 بهمن 1387, 5:01 pm

از منم سلام آقا یا خانوم Haana
مهندس تو خودت می دونی چی داری میگی؟
تو تـــــــو جوابت به من خط 8 میگی :صد در صد منظورش همون بوده.
که اشاره داره به طراح سوال (همون اشاره گر خودمون)
بعد 5 خط پایین تر میگی : بعید نیست منظورشون چیز دیگه ای بوده
خوشم میاد منظور طراح سوالو اون چیزی که به نفعت هست یک بار میگیریو صد در صده
یک بار هم میگی بعید نیست طراح سوال منظورش چی بوده!!!
دمت گرم بابا
دوست دارم با آدم قدر تری کل بندازم نه 3 ماه ها و کسی که به نظر خودش بالا تر زده در صداشو اونم تو آزمون کشکی امسال که هر جوجه ای شاممممسی هم می زد درصداش زیر 50 نمیشد
ولی اینو در نظر داشته باشو به رفیقات بگو که:

رقابت فقط بین این دو درسه زبان ریاضی
امسال هرکی عمومی خوب زده قبوله
فکر نکنم سازمان سنجش اصلا نگاه کنه به تخصصی ها چون همه مثله هم تقریبا زدنو خوب دادن البته شما بیشتر در اطلاعید و منظورشونو می دونین (صد در صد منظورش همون بوده.)
یه قدر بیاد جلو بابا
فقط مجتبی از اهواز رو قبول دارم

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » چهارشنبه 2 بهمن 1387, 7:05 pm

... دوست دارم با آدم قدر تری کل بندازم نه 3 ماه ها و کسی که به نظر خودش بالا تر زده در صداشو اونم تو آزمون کشکی امسال که هر جوجه ای شاممممسی هم می زد درصداش زیر 50 نمیشد ...
دوست عزیز ،
1-اینجا محل کل انداختن و ... نیست ! هر مطلبی دارین دوستانه و مودبانه بفرمایین! اینجا کسی با کسی دشمن نیست !
2-لطف کنین تبلیغات و فروش جزوه و ... رو اینجا مطرح نکنین.
3-بحث های جناحی و جبهه گیری رو بزارید کنار و صرفا نظر خودتون رو بیان کنید.
4-لطفا قوانین رو مطالعه بفرمایین.
5-فینگلیش هم ننویسین!
6-ممنون!
bil:

آواتار کاربر
haana
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط haana » چهارشنبه 2 بهمن 1387, 7:21 pm

با عرض معذرت مجدد از مدیران محترم
1-آقای خوب زیلا!!!!! من کاملا میفهمم چی دارم میگم. شما هم اگه خودتو نزنی به اون راه میفهمی
2- مهم زیاد خوندن نیست آدم اگه مخش کار کنه 3 ماه هم بسشه. دیگه خیلی باید تعطیل باشه که بشینه یک سال بخونه
3- فعلا که همین تخصصی های خیلی آسون رو من با سه ماه خوندن حداقل 10 درصد از شما بیشتر زدم
4- کلا همه ی معارف و ادبیات و زبان عمومی(75 تا سوال) رو جواب بدی میشه معادل 7.5 سوال تخصصی چون تخصصی ضریبش ده هست و عمومی ضریبش یک. نمیدونستی بدون. و همچنین اگه کسی 10 تا سوال ریاضی هم جواب داده باشه (40 درصد) تازه میشه معادل 3 تا سوال تخصصی.اینم که میگی امسال اصلا به درصدای تخصصی نگاه نمیکنن جون من آخه منطقیه؟؟؟؟ ger: baba:
5- بازم اگه حرفی داری پیغام خصوصی بذار. krn:
آها فهمیدم چون من ریاضی و زبانو خوب نزدم تو عدل گیر دادی به این دوتا ha: ضمنا مهندس این آقا مجتبایی که میگی خودش همه کلیدای مقسمی رو تایید کرده :mrgreen:
اگه "ضربه فنی" شدی دوباره تلاش کن "ضربه مغزی" که نشدی!!!

......................................................................................................................................................
.........تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟ ............. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم............

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 3 بهمن 1387, 1:00 pm

با سلام
در تائید مدی انجمن
دوستان سعی کنند حرمت ها رو حفظ کنند.
و یادشون نره که هر کسی یه وقتی اشتباه میکنه.
هدف اینجا کمکه نه خراب کردن همدیگه.
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط سکوت سحر » پنج‌شنبه 3 بهمن 1387, 4:54 pm

سلام.دوستان .پیر کاردانی هم راست میگه
ما امدیم در انجمن که با هم متحد باشیم و از هم یاد بگیریم نه رقابت و نه هیچ چیز دیگه
تازه الان تا جوابها بیاد باید همراه و هم درد هم باشیم و برای هم دعاکنیم همه بچه های سایت قبول شیم
yes:
خواهشا بحث در مورد علمی کاربردی را ادامه دهید yes:
به امید قبولی همه دوستان yes:
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

milad_Z
کاربر ساده