تراز ها و منابع کنکور آزاد87

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
javaaad
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تراز ها و منابع کنکور آزاد87

پست توسط javaaad » جمعه 19 مهر 1387, 9:44 pm

سلام بچه ها...

لطفا در مورد دانشگاهای تهران و آدرس اونا هر کی هر چی میدونه بگه با ذکر ترازها و اینکه کدوم مجهزتر و بهتره

آواتار کاربر
winboy
محل اقامت: Ir
تماس:

پست توسط winboy » شنبه 20 مهر 1387, 1:08 am

بچه ها اگه کسی می تونه کلا شهرایی که پذیرش دانشجو داره رو تراز میانگینشونو قبل از اینکه مهلت ثبت نام تموم شه

فکر کنم لطف بزرگی به همه بچه ها کرده باشه

grouhi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط grouhi » شنبه 20 مهر 1387, 2:27 am

[quote="winboy"]بچه ها اگه کسی می تونه کلا شهرایی که پذیرش دانشجو داره رو تراز میانگینشونو قبل از اینکه مهلت ثبت نام تموم شه

فکر کنم لطف بزرگی به همه بچه ها کرده باشه[/quote]

اینم تراز پارسال .البته تو سایت مقسمی هم میتونید دانلود کنید.لینکشو در زی قرار دادم
یکسری توضیحات خوب هم هست که به درد می خوره . موفق باشید
http://www.kavoshgaran.ac.ir/upload_ima ... _57207.pdf
پیوست‌ها
Untitled-1.gif
Untitled-1.gif (28.73 KiB) مشاهده 6655 مرتبه

grouhi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط grouhi » شنبه 20 مهر 1387, 2:57 pm

آقا کسی نمیگه چه شهر های رو انتخاب می کنه ؟
یکم از شهر هایی که انتخاب میکنید بگید
من خودم نظرم رو تفرش برای انتخاب اول هست ؟
امیدوارم امسال شلوغ نشه . من شانس ندارم.
سربازم اگه قبول نشم

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » شنبه 20 مهر 1387, 5:07 pm

بچه ها این جمله رو هممون صد بار خوندیم قبل از ارسال سوال و درخواستتون لطفا یه سرچ کوچولو بکنید پس چرا آخه؟؟!!!!!

وقتی کسی لینکی میذاره خواهشا نگاه کنید کنکوری جواب تمام سوالای شما رو داده با لینکی که گذاشته الان هم یکی از

بچه های دیگه هم گذاشتش نگاه کنید لطفا.

برای گذاشتن انتخابهاتون و دیدن انتخابهای بقیه :
viewtopic.php?f=2&t=5521&p=27502&sid=f2 ... 5df#p27502

لطفا انتخابهاتون رو بذارید که یه براورد کوچولو بکنیم روی دانشگاههایی که انتخاب کردیم وقتی نمی گیره.

el_barca
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط el_barca » یک‌شنبه 21 مهر 1387, 3:58 am

سلام

می خواستم یه خبر بد بهتون بدم اینکه ما دیگه نمی تونیم مهندسی بگیریم ! . دانشگاه آزاد تمام مدارک کارشناسی ناپیوسته به غیر از چند رشته خاص رو با عنوان مهندسی تکنولوژی نرم افزار مطرح کرده . که دقیقاً همون علمی کاربردی است .

واقعاً متاسفم براشون . این همه باید پول بدیم . آخرش هیچ خیلی ها بخاطر مدرک مهندسی دانشگاه آزاد در کنکور سراسری شرگت نکردن . اونوقت این آقایون تازه میذارن همون موقعه که دفترچه میاد اعلام می کنند . !!!!

پونه

پست توسط پونه » یک‌شنبه 21 مهر 1387, 8:18 am

سلام صدرا منم میخوام آزاد امتحان بدم ولی این روزا یه ذره نا امید شدم اخه من مثلا ادبیاتی رو که تو کنکورای سراسری 78 80میزنم تو آزاد سالای قبل بیشتر از30نمیزنم دیگه خدا به داد اختصاصی ها برسه تازه نمیدونم واسه آزاد چه برنامه نویسی میاد من تا حالا سی خوندم همینم به زور 10%بزنم اصلا درست وحسابی روش کار نکردم الانم فکر میکنم خیلی دیر شده نمیدونم با بالا زدن مدارو دروس تخصصی میتونم ضعف برنامه نویسی رو جبران کنم من امسال باید حتما آزاد شیراز قبول شم یعنی ترازم 5900شه نمیدونم آگه عمومی هاودروس تخصصی ومداروبالا50بزنم ولی زبان تخصصی وریاضی و برنامه نویسی رو زیر 10بازم قبول میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه من غیر از شیراز نمیتونم جای دیگه ای رو انتخاب کنم تنها انتخابمه.

mehdi12b

پست توسط mehdi12b » یک‌شنبه 21 مهر 1387, 2:49 pm

سلام عزیزان
من مثل شما باید شیراز قبول بشم چون دانشگاه آزاد ارزشش نداره که تو شهر خودت نباشی واقعا ظلم بخواییم پول بدیم بعد توی شهر خودمون نباشیم.انشاالله که شیراز قبول می شیم.فکر کنم چون امسال مهندسی نداره همش تکنلوژی مهندسی شده کمتر شرکت کننده داریم و شانس قبولی تو شیراز بیشتر از پارساله.نگران نباشید حتما شیراز قبول میشید.امسال شیراز حدور 200 تا 250 تا دانشجو می خواد

rezva.ab

پست توسط rezva.ab » یک‌شنبه 21 مهر 1387, 3:57 pm

سلام به همه ی کنکوری ها امیدوارم موفق باشید
اگه کسی میدونه با چه درصدهایی می شه دانشگاه نجف اباد رو بیاریم برام بذاره ممنون می شم
اگه بخوام الان برنامه نویس رو شروع کنم مثلا cرو از رو چه کتابی راحتتر تا با کل درس توی یه مدت کم اشنا بشم بعد برم سراغ تست

zerocold5

پست توسط zerocold5 » یک‌شنبه 21 مهر 1387, 7:10 pm

سلام دوستان !

من تراز نیشابور رو میخام !!

خیلی فوری...! اخه میخام انتخاب اولم بزنم..

اگر حدود ترازشو هم بگید ممنون میشم :)

صدرا

پست توسط صدرا » یک‌شنبه 21 مهر 1387, 7:24 pm

[quote="پونه"]سلام صدرا منم میخوام آزاد امتحان بدم ولی این روزا یه ذره نا امید شدم اخه من مثلا ادبیاتی رو که تو کنکورای سراسری 78 80میزنم تو آزاد سالای قبل بیشتر از30نمیزنم دیگه خدا به داد اختصاصی ها برسه تازه نمیدونم واسه آزاد چه برنامه نویسی میاد من تا حالا سی خوندم همینم به زور 10%بزنم اصلا درست وحسابی روش کار نکردم الانم فکر میکنم خیلی دیر شده نمیدونم با بالا زدن مدارو دروس تخصصی میتونم ضعف برنامه نویسی رو جبران کنم من امسال باید حتما آزاد شیراز قبول شم یعنی ترازم 5900شه نمیدونم آگه عمومی هاودروس تخصصی ومداروبالا50بزنم ولی زبان تخصصی وریاضی و برنامه نویسی رو زیر 10بازم قبول میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه من غیر از شیراز نمیتونم جای دیگه ای رو انتخاب کنم تنها انتخابمه.[/quote]

سلام از بندهست با عرض تاسف دیر به دیر میتونم آن بشم...اما کارشناسی دات کام رو فراموش نمیکنم...

ببینید امسال آزاد روی سراسری رو کم میکنه
9000 پذیرش داره...
حتما قبولید...این که میگید نا امیدم نشون از نگرانی میده یعنی برات مهمه .پس خوبه
پیشنهادای من پست های خانم 127_roza رو مطالعه کنید خیلی کمک میکنه
در آخر هم
به نظرم تخصصی ها رو 30 درصد مسلط بشید
مدار 40 تا بزنید
معارف هم 20 تایی بزنید
و بقیه ها رو هم سفید بگذارید وبا یه انتخاب درست حتما قبول میشید....
ببینید همه مثل شما هستند..اصلا نا امید نشید
2 ماه فرصت دارین
تلاش کنید حتما موفق میشید

kamoo

پست توسط kamoo » یک‌شنبه 21 مهر 1387, 8:25 pm

سلام رفقا

من بعد از چند سال که درس رو بیخیال شده بودم تصمیم گرفتم امسال کنکور آزاد شرکت کنم و راستش دارم فعلا می خوانم ولی یه مشکلی دارم که نمی دونم برای حلش چی کار باید بکنم .

رشته من برق- الکترونیک هست . نه می دانم چه درصد هایی باید بزنم و نه می دانم ظرفیت پذیرش چقدر است . انتخاب اولم تهران مرکز هست ولی اصلا نمی دانم چه درصد هایی براش باید بزنم .
می دانم شما ها اکثر کامپیوتری هستید ولی خیلی به من لطف می کنید اگر اطلاعاتی دارید به من کمک کنید .

یک دنیا تشکر

آواتار کاربر
نگار*
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط نگار* » دوشنبه 22 مهر 1387, 12:09 pm

سلام

مهلت ثبت نام آزاد کارشناسی نا پیوسته تا کیه مهلتش؟؟؟؟؟؟

میشه سری بهم خبر بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

grouhi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط grouhi » سه‌شنبه 23 مهر 1387, 11:47 pm

[quote="نگار*"]سلام

مهلت ثبت نام آزاد کارشناسی نا پیوسته تا کیه مهلتش؟؟؟؟؟؟

میشه سری بهم خبر بدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/quote]

فعلا تو سایت که عملیات ثبت نام رو انجام میدید زده 28 مهر .

ولی ممکنه تمدید بشه

grouhi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط grouhi » سه‌شنبه 23 مهر 1387, 11:52 pm

[quote="kamoo"]سلام رفقا

من بعد از چند سال که درس رو بیخیال شده بودم تصمیم گرفتم امسال کنکور آزاد شرکت کنم و راستش دارم فعلا می خوانم ولی یه مشکلی دارم که نمی دونم برای حلش چی کار باید بکنم .

رشته من برق- الکترونیک هست . نه می دانم چه درصد هایی باید بزنم و نه می دانم ظرفیت پذیرش چقدر است . انتخاب اولم تهران مرکز هست ولی اصلا نمی دانم چه درصد هایی براش باید بزنم .
می دانم شما ها اکثر کامپیوتری هستید ولی خیلی به من لطف می کنید اگر اطلاعاتی دارید به من کمک کنید .

یک دنیا تشکر[/quote]

شما بهتره از موسسه کاوشگران ( مقسمی ) یا پارسه بپرسی دوست عزیز . راستش من ندارم وگرنه برات میزاشتم تراز ها رو.

توی سایت موسسه عضو شو http://www.kavoshgaran.ac.ir و از بخش پرسش ها میتونی مشاوره بگیری و سوال کنی . امیدوارم بتونن بهت کمک کنن . خود استاد ها بهت جواب میدن . من این راه به نظرم میرسه .

قفل شده