تشكيل گروه درسي براي موفقيت در كن

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
قائم
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: عشق من،عمر من،شهر من،لنگرود

Re: تشكيل گروه درسي براي موفقيت در كن

پست توسط قائم » چهارشنبه 10 مهر 1387, 4:56 pm

آقا سلام. به عرضتون برسونم که من چند صفحه ی اول این تاپیک رو خوندم. بعد چند صفحه ی آخر رو خوندم. در کل چیزی نفهمیدم. میشه یه نفر یه توضیح مختصری راجع به این تاپیک بده تا ما هم اگه تونستیم عضو بشیم. خیلی کوتاه. ممنون می شم. راستی باید فرم پر کنیم یا نه؟ اگه قراره فرم پر کنیم، فرمو از اداره پست بگیریم یا آزانس پستی؟
(این آخری رو شوخی کردم) ولی یکی بگه که چه اتفاقی افتاد تا یکی مثل من که تازه میاد اینجا مجبور نباشه 11، 12 صفحه رو بخونه و آخرشم چیزی نفهمه. خیلی خیلی تشکر.
قربونتون بشم.

آواتار کاربر
vb develop
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: َشمال
تماس:

پست توسط vb develop » چهارشنبه 10 مهر 1387, 6:43 pm

قائم نوشته شده:آقا سلام. به عرضتون برسونم که من چند صفحه ی اول این تاپیک رو خوندم. بعد چند صفحه ی آخر رو خوندم. در کل چیزی نفهمیدم. میشه یه نفر یه توضیح مختصری راجع به این تاپیک بده تا ما هم اگه تونستیم عضو بشیم. خیلی کوتاه. ممنون می شم. راستی باید فرم پر کنیم یا نه؟ اگه قراره فرم پر کنیم، فرمو از اداره پست بگیریم یا آزانس پستی؟
(این آخری رو شوخی کردم) ولی یکی بگه که چه اتفاقی افتاد تا یکی مثل من که تازه میاد اینجا مجبور نباشه 11، 12 صفحه رو بخونه و آخرشم چیزی نفهمه. خیلی خیلی تشکر.
قائم جان ما(ورودی های مهر یا بهمن 87) برای موفقیت در کنکور ارشد 89 داریم از حالا یه گروه تشکیل میدیم،این گروه بیه صورت مجازیه و هیچ فرم خاصی هم نداره.

ما با نظر دوست خوبمون مهیار عزیز،برای پریود اول، 4 درس رو در نظر گرفتیم، تا با هم شروع به خوندن کنیم،و بتونیم مشکلات خودمون تو این 4 درس رو مطرح کنیم، تا خیلی راحت تر مشکل حل بشه.شما هم میتونین از این به بعد همراه ما باشید.

مهيار نوشته شده:دوستان عزيز تقريبا اكثر افرادي كه قبلا اعلام آمادگي كرده بودن اينجا دروسشون رو گذاشتند ظاهرا 3 درس انتخاب شد (رياضي گسسته - طراحي الگوريتم - معادلات ديفرانسيل ) . اين وسط ميمونه درس چهارم كه من مطالبي رو كه ديدم ظاهرا رو دو درس همه اشتراك نظر دارند يعني ساختمان داده و آمار احتمالات . از نظر من هر كدوم از اين دو درس انتخاب بشه هيچ مشكلي نيست دوستان در مورد اين دو درس نظرشون رو بگن يه راي گيري به عمل بياد اما اگه با اين كار مخالفيد ميتونيم به دو گروه تقسيم شيم ضمن اينكه من دروس بعضي از دوستان رو كه ديدم رو 2 درس از 3 درس بالا اشتراك بود بنابراين با تقسيم به دو گروه اون دوستامونم به مشكل نميخورند . به هر حال خواهشن نظرتون رو سريعتر اعلام كنيد چون ديگه كم كم داره دير ميشه .
من منتظرم دوستان به اتفاق نظر برسند تا تاپيكهايه مربوط به مشكلات درسيه مربوط به دوره اول ايجاد بشه .
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد ميزان مطالعه در هفته من 18 تا 20 ساعت رو پيشنهاد ميكنم به نظر من ميتونه خوب و متعادل باشه ضمن اينكه اكثر دوستان حداقل 2 تا 3 روز در هفته تعطيل هستند در هر حال من فكر ميكنم واسه شروع 3 تا 4 ساعت در روز ميتونه تايم مناسبي باشه . هر كس هم كه نميتونه اين تايم رو در روز مطالعه داشته باشه ميتونه اين مسئله رو تو روزهايه آخر هفته جبران كنه .
ضمن اينكه من پيشنهاد ميكنم دوستان هفته اي 1 يا 2 بار به اين تاپيك(البته واسه اين مسئله يعني برنامه ريزي بعد از اتفاق نظر يه تاپيك جديد ايجاد ميشه ) سر بزنند و ميزان مطالعشون در هفته و پيشرفتشون رو قرار بدند . ضمن اينكه من يه چارت برنامه ريزي هفته اي طراحي كردم سعي ميكنم عكسشو همينجا قرار بدم تا دوستان با توجه به اون چارت رو ميزان مطالعشون در هفته تمركز بيشتر داشته باشند و سعي كنند با يه برنامه ريزي تو اون چارت در شروع هفته جلو برند . يه چارت معمولي وساده است كه به نظرم ميتونه خيلي مفيد و جالب باشه . من خودم واسه دوره قبلي از همون چارت استفاده كردم .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستاني كه تا اين لحظه اعلام آمادگي كردند : ( به ترتيب پست اعلام آمادگي)
parva
kimo
vb develop
sokoot
saharsob
application_13 عزيز
mona_k
powerboy2988
kanan
و در نهايت خودم
ضمن اينكه sheida_20 و يه عده از دوستان به صورت پست خصوصي هم قبلا اعلام آمادگي كرده بودند كه هنوز خبري نيست سعي كنند اگه اين پست رو ميخونند سريعتر موضعشون رو مشخص كنند .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد تاپيكي كه ايجاد ميشه طي هفته آينده دوستان سعي كنند تو اون تاپيك واسه هر دوره هر كسي يه پست داشته باشه و هر دفعه كه ميخواد از پيش رفت كارهاش بقيرو مطلع كنه همون پستشو edit كنه تا تاپيك شلوغ و در هم ريخته نشه و با شروع دوره بعد يه پست جديد ايجاد ميشه اينجوري به نظرم خيلي خوب ميتونه باشه .
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد منابع هم عجله نكنيد اول ببينيد استادتون واسه اون دروسي كه بهتون دادن چه چيزي رو معرفي ميكنه بعد اقدام به تهيه كنيد تا خدايه نكرده اين وسط متضرر نشيد . ضمن اينكه به نظر من منابعي كه تو همين فروم معرفي شده اگه نگيم بهترينه اما از بهترين هاست .
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به هر حال منتظر نظرتون هستم فقط عجله كنيد .
موفق باشيد عيدتون هم مبارك .
مهیار جان کاملا درسته، عجله در 85% مواقع کارساز نیست(با کمی دخل و تصرف ktb: ).

ما اگه بخوایم خیلی شتاب زده عمل کنیم اما بنیه کار قوی نباشه،فردا پس فردا به مشکل برخورد میکنیم،و شاید اولین نفری که خسته بشه و کم بیاره خود من باشم ! khk:

پس بهتره،به بهترین نحو ممکن از ایده های هم استفاده کنیم.(مثلا ما هممون داریم مهندسی نرم افزار میخونیم اون هم از نوع تکنولوژی مندش mz: )
من خودم عقیدم اینه: اگه به اطرافتون نگاه کنید میبینید که مملکت ما رو عمرانی ها اداره میکنن(از بالا گرفته تا پایین)،ولی اگه مملکت دست نرم افزاری ها باشه [مخصوصا برنامه نویس ها]، چی میشه str: ،مملکت میشه بهشت. bil:

در کل باید با درایت و برنامه درست حسابی شروع کرد.
kanan نوشته شده:با سلام
آره با پيشنهاد شما موافق هستم فكر خيلي خوبي هستش bil:
منم يه پيشنهاد فكر نكنم كسي روز جمعه كلاس داشته باشه و از ساعت 8 يا 9 عصر به بعد كلاس داشته باشه
پيشنهاد من اينه كه هفته يه بار تو روز پنچشنبه از ساعت 8 يا 9 عصر به بعد كه همه خونه هستن تا ساعت 11 يا 12 شب تو ياهو يه اتاق ايجاد بشه در اونجا به بحث و تبادل نظر و رفع اشكلات درسي بپردازيم
روز پنچشنبه به اين علت گفتم كه فرداش جمعه هست و ديگه مشكل صبح زود بيدار شدن نيست براي رفتن به دانشگاه
اولا كسي با پيشنهاد من موافق هست براي ايجاد اتاق تو ياهو
بعدا تو روز و ساعتش بحث ميكنيم
در آخر هم parva خانوم ممنون اينا منابع براي كنكور
حالا موند منابع براي درس خوندن تو دانشگاه كه اونم با مهيار جان موافقم بايد عجله نكنيم ببينيم استادامون چه منابعي رو معرفي ميكنند
پیشنهاد بسیار جالبی دادی کنعان عزیز،اما مهیار هم درست میگه.
ما پلتفرم اولمون برای بحث ، همین سایت قرار بگیره،و کسانی که دسترسی دارن به نت میتونن به این روش جالب هم رجوع کنن.
در ضمن برای چهارمین درس من ساختمان داده رو پیشنهاد میکنم
آخرین ویرایش توسط vb develop در پنج‌شنبه 11 مهر 1387, 2:01 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
اگر میدانستیم به چه اندازه به موفقیت نزدیکیم ،هیچگاه دست از تلاش بر نمیداشتیم

آواتار کاربر
mona_k
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط mona_k » چهارشنبه 10 مهر 1387, 8:50 pm

سلام
دوستان منم با این یاهو موافقم ولی به نظرم 6/8شب اگه باشه خوبه چون ما توی یه شهر دیگه ایم باید زمانی باشه باشه که یتونیم از کافینت ها استفاده کنیم اگه مارم در نظر بگیرید ممنون میشم اگه نه که عیب نداره همین جا سر میزنیم. :roll:
من با ساختمان موافقم
با خدا باش و پادشاهی کن
بی خدا باش و هر چه خواهی کن

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » چهارشنبه 10 مهر 1387, 9:00 pm

mona_k نوشته شده:سلام
دوستان منم با این یاهو موافقم ولی به نظرم 6/8شب اگه باشه خوبه چون ما توی یه شهر دیگه ایم باید زمانی باشه باشه که یتونیم از کافینت ها استفاده کنیم اگه مارم در نظر بگیرید ممنون میشم اگه نه که عیب نداره همین جا سر میزنیم. :roll:
من با ساختمان موافقم
دوست عزيز اگه اين كار انجام بشه مثلما اولين چيزي كه در نظر گرفته ميشه مشكل دوستاني هستند كه تو شهر ديگه در حال تحصيل هستند فعلا نكته مهم مسئله انتخاب درساست كه باتوجه به مسئله اي كه دوستان گفتن من خودم سعي دارم درس ساختمان رو به برنامه خودم اضافه كنم و 5 درس بخونم البته در مورد دوستان همون 4 درسي كه تعيين شده فكر كنم كفاف ميكنه . ضمنا از دوستان خواهش ميكنم فعلا تا مسئله مرجع آنلاين قطعي نشده تو اين تاپيك هيچ id يا چيز مشابه قرار ندن . دوستاني هم كه تازه با اين تاپيك آشنا شدن اگه ميخوان با برنامه گروه پيش برن لطفا سريعتر موضعشون رو مشخص كنند .
موفق باشيد
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

پست توسط nanimehr » چهارشنبه 10 مهر 1387, 9:57 pm

سلام دوستان منم هستم ولی اگه میشه تو انتخاب اون 4 تا درس یه تجدید نظر دوباره بشه ممنون میشم.

اینم لیست درس هایی که قراره ترم مهر به ما بدن:

اندیشه اسلامی
زبان ماشین و اسمبلی
طراحی الگوریتم
گرافیک کامپیوتری
مهندسی اینترنت
ریاضی 2

فکر کنم واسه ما بدجور انتخاب واحد کردن!
----------------------------------------------------------------------------
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
----------------------------------------------------------------------------
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

powerboy2988
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط powerboy2988 » چهارشنبه 10 مهر 1387, 10:10 pm

آقا با توجه به واحدهایی که بهم دادن ، حذف و اضافه ای انجام بدم؟
خیلی خیلی دوست دارم هوش مصنوعی تو دانشگاه امیرکبیر قبول شم sanj:
البته می دونم به نظر بعضی ها خنده دار( dd: ) باشه و آرزو بر جوانان عیب نیست
احتمالا اینجا یکی زحمت میکشه که بچه ها رو با هم یکی( rgs ) کنه. go:
چه کسی این لطف رو می کنه؟
چه کمکی به کشورم و مردم کشورم می تونم بکنم؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » چهارشنبه 10 مهر 1387, 10:48 pm

mona_k نوشته شده:سلام
من با ساختمان موافقم
با سلام
mona_k منم گفتم اولا ببينيم دوستان موافق هستن بعدا روي روز و ساعت بحث ميكنيم
vb develop نوشته شده: پیشنهاد بسیار جالبی دادی کنعان عزیز،اما مهیار هم درست میگه.
ما پلتفرم اولمون برای بحث ، همین سایت قرار بگیره،و کسانی که دسترسی دارن به نت میتونن به این روش جالب هم رجوع کنن.
در ضمن برای چهارمین درس من ساختمان داده رو پیشنهاد میکنم
دوست عزيز اينم فكر جالبي هستش موافقم bil: اول بحث تو انجمن بعدا كساني كه اينترنت دارن تو ياهو جمع ميشن خوبه بيشترين بحثهامون و اصلي ترين بحثها تو انجمن بحثهاي جزئي تو ياهو
حالا بمونه اولا درسهارو انتخاب كنيم بعدا ببينيم اين اتاق تو ياهو خوب جواب ميده يا نه يه بار امتحان ميكنيم حالا اگه بشه تا جمعه كه دوستان به شهرستان نرفتن همين توري اصلا ببينيم خوب هست يا نه
حالا اگه دوستان موافق هستن فردا يا پس فردا جمع بشيم تو ياهو ببينيم چطوري هستش خوبه يا نه
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » چهارشنبه 10 مهر 1387, 11:02 pm

حالا اگه دوستان موافق هستن فردا يا پس فردا جمع بشيم تو ياهو ببينيم چطوري هستش خوبه يا نه
موافقم . تايم رو مشخص كنيد bil:

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » چهارشنبه 10 مهر 1387, 11:17 pm

مهيار نوشته شده:
فردا فكر نكنم من عصر باشم
حالا بچه ها يه وقتي پيشنهاد بدين
همين طوري فردا ساعت 1 يا 3 بعد از ظهر چون ممكنه بعضي دوستان شاغل باشن فكر كنم 3 به بعد خوبه اگه هم عصر باشه بازم فرق نميكنه حالا يه پيشنهاد بدين تا لااقل تا جمعه جمع بشين قبل از رفتن دوستان به شهرستان
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
vb develop
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: َشمال
تماس:

پست توسط vb develop » پنج‌شنبه 11 مهر 1387, 12:55 am

kanan نوشته شده:
مهيار نوشته شده:
همين طوري فردا ساعت 1 يا 3 بعد از ظهر چون ممكنه بعضي دوستان شاغل باشن فكر كنم 3 به بعد خوبه اگه هم عصر باشه بازم فرق نميكنه حالا يه پيشنهاد بدين تا لااقل تا جمعه جمع بشين قبل از رفتن دوستان به شهرستان
من با 3 بعد از ظهر فردا موافقم.
اگر میدانستیم به چه اندازه به موفقیت نزدیکیم ،هیچگاه دست از تلاش بر نمیداشتیم

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 11 مهر 1387, 1:10 am

همين طوري فردا ساعت 1 يا 3 بعد از ظهر چون ممكنه بعضي دوستان شاغل باشن فكر كنم 3 به بعد خوبه اگه هم عصر باشه بازم فرق نميكنه حالا يه پيشنهاد بدين تا لااقل تا جمعه جمع بشين قبل از رفتن دوستان به شهرستان[/quote]

من با 3 بعد از ظهر فردا موافقم.[/quote]

منم موافقم bil:

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
قائم
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: عشق من،عمر من،شهر من،لنگرود

پست توسط قائم » پنج‌شنبه 11 مهر 1387, 1:52 am

اول از vb develop عزیز تشکر می کنم که توضیحات کاملی رو داد. بعدشم منم هستم.( همیشه، همه جا، تا آخر عمرم)
آقا من با هر درسی که شما انتخاب کنید، مشکلی ندارم. ولی فقط اینم بگم که من صبح تا شب سر کارم و نتیجه گیری های شما رو شبا از طریق همین تاپیک مشاهده می کنم. دمتون گرم. پس اسم ما رو هم به لیستتون اضافه کنید.
قربونتون بشم.

آواتار کاربر
sheida_20
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sheida_20 » پنج‌شنبه 11 مهر 1387, 3:00 pm

مهيار نوشته شده: دوستاني كه تا اين لحظه اعلام آمادگي كردند : ( به ترتيب پست اعلام آمادگي)
parva
kimo
vb develop
sokoot
saharsob
application_13 عزيز
mona_k
powerboy2988
kanan
و در نهايت خودم
ضمن اينكه sheida_20 و يه عده از دوستان به صورت پست خصوصي هم قبلا اعلام آمادگي كرده بودند كه هنوز خبري نيست سعي كنند اگه اين پست رو ميخونند سريعتر موضعشون رو مشخص كنند .
.

همگی خسته نباشین
برنامه هاتون خیلی خوبه
وامیدوارم جواب خیلی خوبی بده
ولی چون من قبلا هم گفته بودم ما ورودی های سال قبل هستیم فکر کنم با برنامه شما جور در نیاد

vb develop نوشته شده:

قائم جان ما(ورودی های مهر یا بهمن 87) برای موفقیت در کنکور ارشد 89 داریم از حالا یه گروه تشکیل میدیم،این گروه بیه صورت مجازیه و هیچ فرم خاصی هم نداره.

[/color][/b]
چون طبق گفته دوستان اکثر برنامه هاتون واسه ورودی های امساله ولی من تا ایجا از یه سری برنامه ریزی هاتون استفاده کردمو خیلی هم خوب بوده و اگه پست کمتر می دادم واسه اینه که ماکلاسامون شروع شده و دسترسی به اینترنتم کم .

امیدوارم همگی موفق باشین bil:
هیچ وقت مغرور نشو چون برگها وقتی که احساس می کنن رنگشون مثل طلا شده اونوقته که زمین می افتن.........

powerboy2988
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط powerboy2988 » پنج‌شنبه 11 مهر 1387, 3:14 pm

سلام منم موافقم . و الان هم ساعت 3 هستش. چرا کسی نیست؟؟؟ amuz:
چه کمکی به کشورم و مردم کشورم می تونم بکنم؟

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 11 مهر 1387, 3:32 pm

با سلام
بچه ها من از ساعت 8 صبح ميخواستم بيام تو انجمن نميشد
حالا ديگه موندم چطوري قرار بزاريم چون بايد 1 روز قبل قرار ميزاشتيم من صبح ميخواستم بشه الان ساعت 3:30 دقيقه هستش مثلا اگه ما ساعت 5 بگيم يعني 1 ساعت و نيم تعداد كمي از افراد ميان فردا ساعت 3 چطوره
چون فكر نكنم امروز همه بيان اگه هم امروز شد كه هيچ ساعت 5 چطوره يا 6 يا...
هرچي شما پيشنهاد بدين من كه هنوز هستم
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

قفل شده