بوفه !!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: بوفه !!

پست توسط مهيار » دوشنبه 4 شهریور 1387, 7:24 pm

اي بابا اينجا هم كه مثه هميشه خلوته نميدونم ما ايراني ها چرا هميشه عادت كرديم مصرف كننده باشيم آخه شما يه چيزي بگيد ما استفاده كنيم nar:
نميدونم چرا هر جا كه من پا گذاشتم همه فراري شدن amuz:

----------------------------------------------------------------------------------------
بريم سر اصل مطلب يه چند تا فيلم از يكي از دوستان بيكار كه همينجور فيلم دانلود ميكنه گرفتم گفتم به شما هم بگم بريد حالشو ببريد yes:
خوب بريم سر معرفي فيلمها :
1 - فيلم شاهزاده كاسپين محصول 2008 ژانرش اكشن - تخيلي
2- فيلم مرد آهني محصول 2008 ژانرش اكشنه و يكي از پرفروشترين فيلمهاي سال تا اينجا شناخته شده
3 - فيلم پادشاهي ممنوعه محصول 2008 كه من خودم شخصه خيلي باهاش حال كردم ژانرش رزمي تويه اين فيلم براي اولين بار جكي چان با جت لي دو ستاره رزمي كار سينما بازي كردند .
4 - فيلم مه محصول 2008 ژانرش وحشتناكه (پيشنهاد ميكنم خانوما نبيننش )
5 -فيلم jumper (جهنده) محصول 2008 ژانرش اكشن - ماجراجويه
6 -فيلم 30 روز تاريكي يه مقداري قديميه محصول 2007 ولي ديدنش خالي از لطف نيست ژانرش تخيلي -وحشتناك

---------------------------------------------------------------------------------------
حالا يه نفر جرات داره بياد اينجا بگه كه فانتزيتو عوض كن !!! tof:
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 5 شهریور 1387, 1:41 am

خوب دادا شما يه موضوع بگو من بحثش كنم هر موضوعي كه دوست داري سياسي( krn: ) اجتماعي علمي عملي( lat: ) ورزشي ( sanj: ) چرت و پرت ( amuz: ) هنري ( ddn: ) توهمي در كل هر چي كه حاليدي به من هم بگو من واست بخشش ميكنم

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 7 شهریور 1387, 12:20 am

آقا من كه خيلي حال كردم با اين مطلبت خدا روحتو شاد كنه كه مارو شاد كردي ha: ha:
البته خانومها اين پست منو برداشت نژاد پرستانه نكنن اما از همه جاش قشنگ تر همون " این زنا دکترا هم بگیرن بازم سوادشون در حد ICDL " ha: ha:
آقا بازم از اين كارهاي مشترك بكون ما منتظر كارهات هستيم . البته صبر كن من هم بيام زنجان دور جديد كارهارو با هم انجام بديم من خوراكم اينجور كارهاست amuz:

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 7 شهریور 1387, 12:34 am

amin نوشته شده:
مهيار نوشته شده:البته صبر كن من هم بيام زنجان دور جديد كارهارو با هم انجام بديم من خوراكم اينجور كارهاست amuz:
خواهش می کنم عزیزم!

فقط یه چیزی بگم تا یادم نرفته

می دونی این تکنولوژی به چه دردی می خوره؟ به این درد که از راه دور بشه بشریت باهم ارتباط داشته باشن! چه نیازی به اینکارا هست خودتو خسته می کنی؟ ddn:

ما از همینجا قول شرف میدیم که تا آخر عمرمون بصورت رایگان شادت کنیم ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
اي بابا ميگن رفاقتها ديگه مثه قديمها نيست تويه همين چند پسته بالاتر همين يكي دو روزه پيش بود كه مرام گذاشته بودي واسه ما زده بودي تويه خط فردين بازي ميگفتي من پشتتو خالي نميكنم . امين جون تو هم dd:

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » جمعه 8 شهریور 1387, 9:53 pm

سلام
به همه دوستان خلم (ما همه خلیم yes: )
به دوستان خوبی که تو این سایت پیدا کردم
من الان 2 تا حث دارم
اول خیلی خوشحالم که می بینم بوفه بازم راه افتاده (دیگه کم کم باید پوشکش رو هم عوز کنیم)، باذم داریم رانی و نوشیدنی های مجاز و قیر مجاز می فروشیم
بازم بثات قلیون پهن شده (فقط هیف که فرزین نیست ذقالش رو چاغ کنه)
می بینم بچه های گل میان بوفه و آب شنگولی می زنن بالا (بی ادب بی نذاکت منظورم ماع الشعیر بود)
می بینم بچه های جدید که تا دیروز دقدقه کنکور داشتن ، امروز بی خیال راحت میان اینجا پست های مبتزل می دن و مزخرف به هم می بافن .البته بهتون بر نخوره که اگه بخوره هم مشکلی نیست ، به بهشت

و ناراحتم ، چون نمی تونم تو بوفه خدمت کنم (البطه ماههاست که نطونصطم) و از این بابط خیلی شرمنده دوستان هستم
دوستانی که همیشه پایه بودن و من کم آوردم و تهناشون گزاشتم
دوستانی که بودنشون شادم کرد و نبودنشون اسلا برام محم نبود ha:

یادش بخیر اول صال ، این سال رو "سال حمایت از فنچول ها" نامگزاری کردم
اما نبودم که حمایت کنم و این حکومت آخوندی دست و بال فنچول ها (از جممله خودم )رو بدجوری بست

می دونم جلال الان در حالی که داره این پصط رو می خونه اشک رو چشاش جمع شده
و معین اگه داره این پست رو می خونه علان دقیقا این حث رو داره cuf:
و امین در این مد قرار داره ktb:
و رامین هم عسبانی و oft:
بقیه رو نمی دونم ، چون خبری از روحیات زریف و حساثشون ندارم ، ولی فکر کنم تو این مایه ها باشن sbl

آقا من اینجا کلی خاطره دارم و نمی تونم اینجا رو فراموش کنم
هر چی با خودم کل انجار و غیر انجار می رم که اینجا رو بی خیال شم ، نمی شه
هر چی می گم بابا پسر کو که سال غبل غبول شدی و کره اسبت از پل گزشته ، بچسب به زندگیت و مسل آدم درست (درست نه ، درست) رو بوخون و ... نمی شه

نمی شه دیگه ، چی کار کنم
ولی یه کاری میک نم
شاید هم 2 تا کار
رو سوومیش فکر نکردم
فقط شما یه وقت ما رو فراموش نکنید که به زودی زود بر می گردم و
... جاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان
(هالا بماند تو این مدت که نبودم سنگ از سنگ تکون نخورده)

خوشم میاد بچه هایی که اینجا (پرصنل بوفه) هستن همیشه شاد هستند (لااغل شاد نشون می دن)
ssb: str: shd: rgs

سخن رو با 2آ تموم می کنم
آ اول : هیچ وقت ناامید نشید (یه دفه یاد ناشید افتادم و اون آهنگ معروف ساکین ها ...)
آ دوم :همیشه شاد و موفق باشید
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط Ramin » جمعه 8 شهریور 1387, 11:00 pm

منم سلام دارم خدمت تموم خل و چلا مخسوسا گل سرصبدش آقا محصن
آخه پسر من چی بگم به تو ، میای اعسابه مارو میریزی به هم میری ، مردشور اون حصتو ببرن ، خبر مرگشو بیارن ، بره زیر ماشین ، آواره شه و غیره ..
من چند روزی بهط مهلت میدم که برگردی ( بازبون خوش و خرم ) اگر اومدی که هیش ، اگر نیومدی amuz:

به علت نداشتن اعساب درست حصابی از نوشتن ادامه پصت معزورم lat:
فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 8 شهریور 1387, 11:19 pm

خوب منم خوشحالم كه اومدي البته نميشناسمت ولي من شخصه كلا حصم (به قول خودت حالا نميدونم چه معني ميده و چه نسبتي با اين حس داره ) اينطوري نيست sbl يه نمونه lat: اينطوريه گاهي اوقات هم كه به سرم ميزنه اينطوري ميشم ktb: . به هر حال من كلا در مورد پستي كه دادي نظر خاصي ندارم فقط واسه اينكه عريضه خالي نباشه يه پستي دادم در هر حال خوشحالم كه جمعتون جمعه :mrgreen:

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » جمعه 8 شهریور 1387, 11:51 pm

محصن!! نوشته شده: به همه دوستان خلم (ما همه خلیم yes: )
به دوستان خوبی که تو این سایت پیدا کردم
من الان 2 تا حث دارم
.....
.....
.....
.....
.....
الی آخر

آغا کی بود حمیشه پستای محصن رو طرجمه میکرد؟ بگین فعلا بیاد طرجمه کنه تا به غول امین حص تالیف بیاد! و ما حم بهتالیفیم!
.
.فعلا!
What`s done is done.
.

تا هستم اي رفيق نداني که کيستم------روزي سراغ وقت من آئي که نيستم

در آستان مرگ که زندان زندگيست--------تهمت به خويشتن نتوان زد که زيستم
.
میخوام بپرم ، سقوط آزاد... یه سقوط آزاد با چشم های بسته...
دعام کنید...برای وقتی که چشمام رو باز میکنم دعام کنید.میخوام از دوباره شروع کنم...از وقتی که مردم...از وقتی که دوباره متولد شدم...

آواتار کاربر
forugh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بين زمين و آسمون

پست توسط forugh » شنبه 9 شهریور 1387, 1:32 am

سلام به همه ي دوستان قديمي زرا و شيرين و مسعود خفن و sjj و ce-mohsen و...

بازم 70 سال گذشت و ستاره ي هالي سروكلش پيدا شد

خوبي رزا خانم خوش ميگزه ؟

سلام ويژه به آقا پيمان . سايتت خيلي توپ شده خسته نباشي همين طور ادامه بدي مي زني رو دست سايت سازمان سنجش . هر چي اين سازمان سنجشم بدو به گرد پات نمي رسه

اميدوارم همه موفق و مويد مثل قبل پر انرژي باشن و انتخاب واحداشون رو درست درمون انجام بدن.

go:

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » شنبه 9 شهریور 1387, 2:10 am

از اونجايي كه من تويه زندگيم كلا وقتي جوابه هيچ سئواليرو نميدونم و از قرار معلوم سئوال هم چند گزينه اي است هميشه گزينه ج رو انتخاب ميكنم نميدونم چرا ولي هميشه خوش شانس بودم :mrgreen:
ج - چون دي کاپريو هم در اين فيلم بازي کرده است و ممکن است فيلش ياد تايتانيک بکند (!) ، ضمن اينکه آخر هم معلوم نشد تايتانيک مرد بود يا زن !
ولي خدايش اين گلشيفته هم بازيگريه ها به نظر من در حال حاظر بهترين بازيگرهاي زن ايران گلشيفته و باران كوثري هستند راستش گلشيفته بعد از بازي تويه فيلمهاي ميم مثه مادر (كه واقعا اشكه منو در آورد kis: البته اين ربطي نداره چون اسمايلي گريه نداشتم ديدم اين خيلي شبيه اينو گذاشتم ) و علي سنتوري(اينم واقعا اشك منو دار آورد kis: البته اين يكي ديگه ربط داره اصلا كي بهش اجازه داد اون كارو با علي بكنه اصلا خوب بود علي هم اون كارو با اون ميكرد حالا معتاد شده كه شده آقاجون دولت نهم اومده تلاش كرده اين همه كلينيك ترك اعتياد گذاشته واسه كي .. واسه امثال منو شما كه اگه يه وقتي اين اجناس از مرز گذشته از كشور دوست و برادر افغانستان وارد شد و يه رفيق بد بهمراه زغال جكسون فرد اعلا پيدا شد و معتاد شدي lat: بري اونجا واظهار ندامت كني و ترك كني نه اينكه اون بدبختو ول كني بري با يه بچه سوسول دوستي كني اصلا نه ميخوام از شما بپرسم ميخوام يه نظر سنجي كنم آقا اين گلشيفته اصلا حق داشت اون كارو بكنه ... نه بگو ديگه نگي ول كن نيستم . آخه اون علي بيچاره هم بايد معتاد شه بيفته كنار خيابون واسه يه ذره دوا لنگ شه و تازه جلويه اكران فيلمشم بگيرن من ميخوام بدونم اصلا اين انصافه خدارو خوش مياد فيلمي كه اين همه زحمت روش كشيده شد اين بشه سرنوشتش اونم به خاطر چي به خاطر اينكه محسن چاووشي توش ميخونه آخه شما اصلا آدمين اين بدبخت بهرام رادان بگو كه 6 ما ه رفت سنتور زدن ياد گرفت اينهمه خرجش كردن رفت با معتادها زندگي كرد كه بره تو حسه معتادي آخرشم اين بشه اين بود مزد دستش ... بگذريم آقا بذار اين پرانتز رو ببندم )

واقعا گل كرد .. (اشتباه ننوشتم ادامه مطلب بالاست krn: نخونده قضاوت نكن)

در هر حال من نظرم هموني بود كه اون بالا نوشتم
--------------------------------------------------------------------------------------------
آقا يه چند وقتيه از اين مهيار خبري نيست ها (خودمو كه نميگم حالا جلال چرا اينجوري نگاه ميكني ger: )

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » شنبه 9 شهریور 1387, 6:53 pm

5) آن طوری که بنده این خواهر عزیز و با ایمانم رو میشناسم، مطمئنم که اوشان حتما این نکته رو در متن قرار داد متذکر شده اند که قبل از شروع به تصویر کشیدن صور قبیحه ای به نام فیلم آن هم از نوع هالیوودی(استغفرالله، برم دهنمو آب بکشم بیام...)کلماتی از باب عرب بر زبان جاری دارند تا باشد که باشد!

ha: ha: ha: ha: ha: ha: ha: ha: ha:

فقط همينو ميتونم بگم .
البته از اونجايي كه حكم شده به خاطر بر افراشتن پرچم ميهن دست زدن به هر عمل منافي با نظام جمهوري اسلامي جايز ميشه ( اشاره به خواهر پرچم دار المپيكي كه وقتي از اين دايره زنگي و از امواج اين دستگاه كفر تماشا ميكردم احساس غرور كردم ) بنابراين با توجه به نكات بالا بازي در كنار بزرگان هاليوودي حتي اگر باعث به وجود آمدن مشكلات اخلاقي بشه چون به خاطر ترويج اسلام است موردي پيدا نميكنه بلكه باعث غرور ما ايرانيان خواهد شد و همينجور بايد از خودمون افتخار در بكنيم بين كشورهاي منطقه مخصوصا هند كه سالها با صادرات ستاره هايي مثل آيشاواريا (كه زمينه خودنمايي را از زنان ايراني گرفته بود ) اينبار يك زن ايراني موفق شد به اين مقام والا (حتي والاتر از حضور بانوان ايراني با حجاب اسلامي و نيز حضور اولين زن در ماه كه اونهم اتفاقا ايراني بود )دست پيدا كنه . بايد همين روزها منتظر پيامهايي از رياست جمهوري - مجلس شوراي اسلامي و مجالس ديگر باشيم با اين مضمون :

خواهر گرامي گلشيفته (دختر معاويه سابق)
سلام عليكم
ديشب كه تصوير شما را از گيرنده تلويزيون خود تماشا ميكردم (هرچند كمي برفكي و سياه و سفيد بود ) احساس غرور كردم . با خود گفتم راست گفت آن شاعر نيكنام كه "هنر نزد ايرانيان است و بس " و الحق شما خواهر همان شقايق و دختر همان معاويه هستيد و بزرگ شدن تويه همچنين خانواده هنرمندي كه روز به روز به فكر مبارزه با ايادي كفر (با تاكيد ممتد بر روي نام شيطان بزرگ آمريكا :evil: ) است مايه افتخار همه ايرانيان است . خداوند دل شما را شاد كند كه دل ما و ملت ايران را شاد كرديد براستي حضور شما در اين عرصه از كسب مدال هادي ساعي در المپيك هم با ارزش تر بود . با آرزوي توفيق روز افزون

رئيس دولت نهم .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
milad
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زنجان
تماس:

پست توسط milad » یک‌شنبه 17 شهریور 1387, 1:37 am

سلام
عجب داستان غم انگیزی khk:
امین جان ما رو هم تو غمت شریک بدون lat:
ولی باز هم می گم دنیا که به آخر نرسیده ، باشد که درس خواندن(ریاضی گسسته مفهومی،عمقی (شیوه تفکر و حل مساله)) یاد بگیریم!

آواتار کاربر
kft
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط kft » شنبه 23 شهریور 1387, 12:47 pm

سلام

بوفه و كارشناسي ارشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ger:
هوشمند احمق موضوع را بزرگتر،پيچيده تر و سخت تر مي كند ولي نابغه با شهامت خود خلاف آن عمل مي كند. آلبرت انشتين

KIMO
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اینجا
تماس:

پست توسط KIMO » شنبه 23 شهریور 1387, 6:07 pm

سلام بچه ها
امتحان گسسته ما
16 برگه امتحانی بود تو 3 ساعت
هر سوال هم 0.5 یا 1 نمره بود!!
از آسمان طلا می بارد . شاد زی

آواتار کاربر
moien
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط moien » سه‌شنبه 26 شهریور 1387, 2:01 pm

دوباره سلام yes:
اصولا افتادن در درس ها کمترین کاریه که یک دانشجو در راستای اهداف عالیه یه صنف خودش می تونه بکنه ، یعنی به گند کشیدن علم و دانش و خندیدن به ریش استاد هایی که ژست متفکر و مصلح آخر زمان به خودشون می گیرن و داد سخن می دن nar: و مشکلات جامعه جهانی و جامعه غیر جهانی رو به دو تا کش دوره کتاب و پاشنه های خوابیده دانشجو های انسانی خلاصه می کنن و دست به کمر از پشت عینک شون ملت دانشجو رو نیگا می کنن که عین خر سرشون و تکون می دن و هرچی رو که ایشون گفتن تایید می کنن !! ger:
وقتی داره بلغور می کنه که دوستشو سر کار گذاشته که اون یاد بگیره که بزرگ شه و تو اجتماع بتونه حق خودشو بگیره یکی نبود بش بگه که همه واسه کاری که می کنن توجیح دارن و این مسخره ترین توجیحیه که تا حالا شنیدم !!

حالا افتادی که افتادی ، اونقدر ام کار شاقی نکردی که حتی بخوام تصلی ات بدم، به انگشت شستت که افتادی bil:
---------------------------------
در احوالات سر شماری گون ام (گوینده ام) که ملت الشریف و پرورنده شهید ایران زمین از حسن حماقته فرم های شرشماریه بی زبان غایت استفاده رو بردند و هر آنچه که ذرت مزیکی را به حیرت می آورد و روی فرم نبشتند و تحویل ماموران آمار گیر دادند ، مشتی زیگیل و دو قطره آب دیده کافی بود که باور کنم مردی با 8 فرزند و تازه دو عدد زن که از قضای روزگار یکیشون دکتر بود ، با ماهیانه 150 هزار تومن گذران زندگی می کند ، به قول سرهنگ اگر این 8 نفر آرپا !! هم بخورند از 150 تومان بیشتر می شه!!
بسی کف بر دهان آمد تا بفهمد که با 250 هزار تومن در ماه نمیشود 300 هزار تومن قسط وام داد و 120 تومن اجاره !!
تازه به قول خودش 3 تا پسر دانشجو داره که اوناهم در دانشگاه آزاد درس می خونن amuz: amuz:

راستی مجید هم اومد دانشگه ما ، str: str: sanj:
-------------------------------
دردی است غیر مردن کان را دوا نباشد / پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

قفل شده