قبول شده هاي آزاد بخونن..لطفا

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Elham
کاربر ساده
کاربر ساده

قبول شده هاي آزاد بخونن..لطفا

پست توسط Elham » چهارشنبه 17 بهمن 1386, 8:38 am

سلام دوستان
من مي خواستم يه توصيه دوستانه به اونايي كه دانشگاه آزاد بخصوص اونايي كه در تهران قبول شدن بكنم

من ديروز روز تحويل پروژم بود. خيلي روش زحمت كشيده بودم ... اول يكي از دوستام كه اكثرا استادا من رو با اون ميديدن پروژه خودش رو ارائه داد ...پروژه اون دوستم طوري بود كه صحافيش حتي شماره هاي صفحه رو با مداد گذاشته بود . عكس ها جابجا وبرعكس ... نوع فونت واندازه فونت مطالب در هر صفحه متفاوت بود و خلاصه با گريه و زاري استاد مطالبش رو كه فقط از اينترنت كپي برداري كرده بود قبول كرده بود...حتي من خودم چون دلم واسش سوخته بود كلي بهش كمك كرده بودم تا شايد استاد قبولش كنه!!!....
بعد دوستم نوبت من بود ..من هم ارائه خودم رو دادم ...كلي روي پروژم كار كرده بودم ... نرم افزارم از هرنظر عالي بود هرچي كه به فكرت مي رسيد نرم افزارم داشت... يه صحافي مرتب و خوب با كلي مطالب عالي وجديد...
موقع نمره دادن استاد رسيد ... ميدونيداستاد به من چي گفت : گفت براي اينكه دوستت ناراحت نشه بهت ميدم 16 ...نمره من با نمره دوستم يكي شد...
هرچي تمنا به استاد كه من اين همه زحمت كشيدم آخه منو چه به دوستم ... زحمت من با كاري كه اون دوستم كرده اصلا قابل مقايسه نيست ... تنها اين كلمه رو شنيدم كه استاد گفت مي خواي نمرت رو كمتر كنم...
دوستم هم با لبخند به من نگاه كرد و دريغ از يك كلمه ...كه به من كمك كنه و نظر استاد رو عوض كنه...
آتيش ديروز هنوز توي دلم هست ...نه از استادم ميگذرم و نه از رفتاري كه دوستم با من كرد....

يا ترم اول من يه پروژه كلاسي براي يكي از استادا درست كرده بودم كه 2 نفري بود ... اين دوستم كه خودشو غالب من كرده بود و همه كارا رو من كرده بودم ... استاد ورداشته بود به دوستم نمره پروژه رو داده بود به مني كه خودم اون پروژه رو درست كرده بودم نمره نداده بود و نزديك بود من از اون درس بيفتم...
يا استادايي كه بر حسب حروف الفبا نمره ميدن...

خلاصه دوستان اگه ميتونيد دوباره كنكور سراسري بديد تمام سعي خودتون رو بكنيد وهرگز دانشگاه آزاد مخصوصا تهران نريد ...اگه هم به ناچار رفتيد وقتي اين مسائل رو ديديد ناراحت نشيد...
من روزي كه آزاد تهران قبول شدم ... همه اينا رو ميدونستم حتي يكي از فاميل هاي ما رو كه معدلش 87/19 بود كارشناسي آزاد تهران شمال ميخوند به خاطر اينكه استاد باهاش لج كرده بود و اون استاد با رئيس دانشگاه دوست بود نزديك بود از دانشگاه اخراج كنن...اون موقع من پيش خودم مي گفتم 2 سال بيشتر نيست ...كسي كاري به من نداره ...
ولي ديگه فكراينجاشو نكرده بودم ...پول بدم ... جلوروي خودم حقم رو ازم بگيرن ... بعدش بد و بيرا هم بهم بگن...

ولي بچه ها خواهش ميكنم حرف هاي منو جدي بگيريد... تا ميتونيد سعي كنيد سراسري قبول بشيد من نمي دونم اوضاع سراسري چه جوري هست ولي حداقل پول نميدي كه بعدشم اينجوري باهاتون رفتار كنن..

آواتار کاربر
mim
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط mim » چهارشنبه 17 بهمن 1386, 9:05 am

الهام عزیز بابت پروژه ات متاسفم.
ولی فکر نکن دانشگاه های دیگه بهتره.من کاردانیمو رودهن خوندم. یک مشت عوضی تازه به دوران رسیدیه داهاتی اونجا همه کاره اند.
حالا هم شهریار قبول شدم.
دیروز رفتم واسه ثبت نام که پشیمون شدم و برگشتم.
اگه روزی 100 ساعت هم مجبور باشم درس بخونم ،می خونم که سراسری قبول شم.اما آیا دانشگاه دولتی مدینه فاضله است؟؟؟؟؟؟؟ :roll:
به گوش من تنها 2 صدا اشناست ،صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » چهارشنبه 17 بهمن 1386, 9:41 am

سلام الهام جان
غصه خوردي ؟
اينجا (مشهد) هم همين طوري بود . منم كاردانيم رو دانشگاه آزاد مشهد خوندم . از اين دوستاي نامرد اينجا هم هستند.
خود من به خاطر آشنا بودن با يكي از استادا موقع تحويل پروژه دوستم باهاش رفتم توي اتاق كه استاد نمرش رو بده خيلي مي ترسيد ولي استاد چون من رو ميشناخت نمره اونم داد ولي افسوس كه ترم بعدش كه با همون استاد و با همين دوستم دلفي داشتيم سر تحويل پرژه يك بلايي سرم آورد كه عين همون ضرب المثل مرغاي آسمون داشتند به حالم گريه مي كردند. :cry:
خدا ازش نگزره . من كه ازش نگذشتم .
حالا هوب بود استاده من رو مي شناخت وگرنه كه مقل بقيه به منم 10 مي داد !!! خوبه به شما 10 نداده .
فكرش رو بكنيد من هم به اندازه دوستم تلاش كردم و براي پروژه زحمت كشيدم ولي به من داد 17 چون اون نامردي كرد كه اصلا نمي خوام تعريف كنم :cry: و به اون داد 20 ...
باشه بالاخره اون دنيا هم هست .
من اگه آزاد قبول مي شدم عمرا اگه مي رفتم چون واقعا به قول mim عزير يه عده بچه هاي عقده اي و استاداي نامرد كه فقط به چشم و ابرو نمره مي دن دارن تو آزاد درس مي خونن .
نمونه اش رو هم واقعا ديدم هااااااااا
يك استاد فيزيك داشتيم كه اگه چادر مي پوشيدي سر كلاسش نمره ات رو مي داد وگرنه 0 بودي :lol:
به هر حال براي همه آرزوي موفقيت دارم.
يك دوستم هميشه مي گه اون كسي كه به خاطر كار و زحمت شما قبول مي شه فقط همون يك نمره 20 رو داره ولي شما هم نمره 20 رو مي گيري هم اينكه بعدا مي توني با تلاشت پول هم بدست بياري .
:wink:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

mohamad
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط mohamad » چهارشنبه 17 بهمن 1386, 10:11 am

الهام جان ناراحت نباش ... این چیزیه که تو همه دانشگاهها هست و به سراسری و آزاد بودن ربطی نداره ... بلکه به شخصیت استاد مربوط میشه ...

مثلا خود من کاردانیمو سراسری تهران خوندم و دقیقا همین بلاهایی که میگید سر منم اومده ... ( در بعضی موارد چند درجه بدتر)
:cry:
آخرین ویرایش توسط mohamad در سه‌شنبه 23 بهمن 1386, 2:44 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
honeyeh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط honeyeh » چهارشنبه 17 بهمن 1386, 1:06 pm

سلام الهام جان. این موضوعی که شما گفتید ربطی به دانشگاه آزاد یا سراسری بودن نداره. من خودم سراسری البته از نوع غیرانتفاعیش بودم. از این جور بلاهای آسمانی همه جا هست.که خدا نصیب هیچ کس نکنه! :cry: و یه چیز دیگه خیلی از استادای ما که تو دانشگاه ما بودن و البته از نوع عقده ایش :lol: هم دانشگاه ما درس میدادن هم دانشگاه بین المللی امام هم شریف و هم آزاد قزوین چون من قزوین خوندم اطلاع دارم. همه جا هم بد داره هم خوب :wink: و هر دانشگاهی سخت گیریای خودشو :(

Ramin

پست توسط Ramin » چهارشنبه 17 بهمن 1386, 3:08 pm

بله ، واقعا از این استادها همه جان هستند دوست عزیز ، من که سراسری خوندم از این بدترش رو دیدم ، اینا که در مقابلشون چیزی نیست .

Rebel
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Rebel » چهارشنبه 17 بهمن 1386, 4:54 pm

این نوع بی عدالتی ها همه جا هست !
هیچ وقت یادم نمیره ترم دوم پروژه یکی از درسها انقدر حرفه ای و کامل شده بود که استاد مربوطه باور نمی کرد کار من باشه ! و هی می گفت از کدوم کتاب کپی زدی ؟؟؟!!!
نتیجه اینکه 16 بهم داد ! :D

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » چهارشنبه 17 بهمن 1386, 11:51 pm

با سلام
همه که دل پری دارن منم که کودکستان خوندم وای به حال من
پس یکمی هم من میگم که از این قافله عقب نمونم
وقتی ما جرا شمارو میشنوم دارم از خنده از حال میرم
واقعا که حالا یادم مییاد میبینم چقدر استادهای خنگ و احمقی داشتیم میدونید دیگه چرا همه یه بلایی گفتن حالا منم میگم
ترم اول استاد یه پروژه گفته بود فقط من نوشته بودم بقیه کلاس یعنی 29 به اضافه خودم 30 همه پروژه منو تغییر داده بودن و تحویل استاد دادن خودشم اول از همه من دادم گفتم دیگه حله نمره اول من میگرم از همه کمتر من گرفته بودم اونوقت فهمیدم دانشگاه یعنی چی

حالا ترم آخر من با دوستم که از او هم تشکر میکنم همین اینجا یه ربات درست کردیم که اولین رباتی بود که تو آموزشکده ما ساخته میشد البته پروژه بالای 1 میلیون بودجه میخواست ندادن و با 30 هزار تومان یه چیزی تحویل دادیم اما ربات بود
بعد از همه کمترین نمره رو به ما داد دوستم که پروژه از اینرنت برداشته بود 19.5 گرفت ما هم 17 جالب این بود که نه میدونست میکرو کنترلر چیه خودمش به برنامه نگاه کرد بعد با گفت فکر میکنید هیچی نمیدونم کسی که میکروکنترل نمیدونه چیه آخه برنامشو از کجا بدونه :shock:

پس دوست عزیز خودتو خیلی ناراحت نکن فقط فکر میکنم شما پول میدادید پس برای همون کارهای استادا براتون گران مییاد از این کارها زیاد هست اگه بگم یه کتاب میشه شما که امکانات فکر کنم زیاد داشتین دانشگاه ما اجاره بود حالا بقیه وضع خودتون حساب کنید
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

*mitra*
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط *mitra* » شنبه 20 بهمن 1386, 9:53 am

فکر نکن تو دولتی این خبرا نیست ،من آموزشکده فنی فوق دیپلم گرفتم بزار از اول بگم من مدرسه که می رفتم یه دبیر داشتم که باهام لج بود هر روز مامانم رو می خواست می گفت تو کلاس شر به پا می کنه درس نمی خونه از این حرفا و یه بار 2 هفته من رو از کلاس اخراج کرد جیگرم رو خون کرده بود .دیگه من دچار لرزش دست شده بودم از دستش.تازه من رو انداخت با بدبختی دیپلم گرفتم وقتی دانشگاه دولتی قبول شدم این دوباره استاد دانشگاه من بود وقتی من رو تو دانشگاه دید جایی که خوشحال بشه ناراحت شد و با طعنه گفت با کسی آمدی منم گفتم مگه سنگ تو سرم خورده الکی بیام اینجا قبول شدم .تو دانشگاه همه درسام رو پاس کردم الا درسی که با این مردکه داشتم. اسمشم حیدر محمدی بود خدا لعنتش کنه ، بهم گفت تو حالا حالاها باید بیای منم رفتم آموزش پرورش شکایتش کردم با کلی بدبختی که اگه بدونید جیگرتون آب می شه آموزش پرورش یه استاد تعیین کرد که از من امتحان بگیره با 16.5 درس ساختمان ر ا پاس کردم و بلاخره راحت شدم از دست این مارمولک پست فطرت .تاز بماند که آموزش پروزش یه بازرس تععین کرد آمد آموزشکده کلی پشت سرم مسئولین صفحه نهادند که اون استاد رو خوب جلوه بدند و هیچ کس از ترسش حاضر نبود از من امتحان بگیره.

4mir
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط 4mir » دوشنبه 22 بهمن 1386, 3:00 pm

Milo نوشته شده:سلام الهام جان
غصه خوردي ؟
اينجا (مشهد) هم همين طوري بود . منم كاردانيم رو دانشگاه آزاد مشهد خوندم . از اين دوستاي نامرد اينجا هم هستند.
خود من به خاطر آشنا بودن با يكي از استادا موقع تحويل پروژه دوستم باهاش رفتم توي اتاق كه استاد نمرش رو بده خيلي مي ترسيد ولي استاد چون من رو ميشناخت نمره اونم داد ولي افسوس كه ترم بعدش كه با همون استاد و با همين دوستم دلفي داشتيم سر تحويل پرژه يك بلايي سرم آورد كه عين همون ضرب المثل مرغاي آسمون داشتند به حالم گريه مي كردند. :cry:
خدا ازش نگزره . من كه ازش نگذشتم .
حالا هوب بود استاده من رو مي شناخت وگرنه كه مقل بقيه به منم 10 مي داد !!! خوبه به شما 10 نداده .
فكرش رو بكنيد من هم به اندازه دوستم تلاش كردم و براي پروژه زحمت كشيدم ولي به من داد 17 چون اون نامردي كرد كه اصلا نمي خوام تعريف كنم :cry: و به اون داد 20 ...
باشه بالاخره اون دنيا هم هست .
من اگه آزاد قبول مي شدم عمرا اگه مي رفتم چون واقعا به قول mim عزير يه عده بچه هاي عقده اي و استاداي نامرد كه فقط به چشم و ابرو نمره مي دن دارن تو آزاد درس مي خونن .
نمونه اش رو هم واقعا ديدم هااااااااا
يك استاد فيزيك داشتيم كه اگه چادر مي پوشيدي سر كلاسش نمره ات رو مي داد وگرنه 0 بودي :lol:
به هر حال براي همه آرزوي موفقيت دارم.
يك دوستم هميشه مي گه اون كسي كه به خاطر كار و زحمت شما قبول مي شه فقط همون يك نمره 20 رو داره ولي شما هم نمره 20 رو مي گيري هم اينكه بعدا مي توني با تلاشت پول هم بدست بياري .
:wink:
خواهش میکنم کسانی که به هر دلیلی نتونستند قبول شوند به کسانی که زحمت کشیدند و قبول شدند توهین نکنند :evil:

amir abbas
کاربر اخراجی

پست توسط amir abbas » جمعه 14 تیر 1387, 7:39 pm

چرا همه از دانشگاه آزاد بد میگن؟من ترم4 کاردانی نرم افزار تهران شرق(قیام دشت) هستم.اصلا از این حرفا خیلی کمه و اونایی هم که عقده ای بازی در می ارن مدرکشون رو از دانشگاه سراسری گرفتن و ما رو به چشم یک مشت تنبل مایه داز میبینن که با شکایت دست جمعی رو همشون رو کم کردیم.من که انقدر از دانشگاهم راضیم که وقتی شنیدم اینجا کارشناسی ناپیوسته از امسال میاره بی برو برگرد دارم میخونم که فقط همونجا قبول شم.حتی یکی از بچه ها که سراسری زنجان قبول شده میخواد انصراف بده و برگرده قیام دشت!!!
به امید پایان تنهایی

زندگی
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط زندگی » جمعه 14 تیر 1387, 10:36 pm

دوست عزیز Elham شما به خاطر یک مسئله کوچولو شما و بقیه دوستان هم حق ندارین اینطوری دانشگاه آزاد رو زیر سوال ببرین به نظر من دانشگاه ازاد از هر لحاظ خوبه.
من یک نکته بگم:

دانشگاه آزاد از هر لحاظ بهتر از دانشگاه سراسریه فقط نمیتونه با دانشگاه سراسریه دانشگاههای تهران مقالبه کنه . من چند دوستم کاردانیشینو تو تو سراسری گرفتن . من شاهدم لیسانس بهشون درس میگفتن.من تو دانشگاه ازاد نیدیدم از فوق لیسانس کمتر درس بگن.من خودم دوست دارم تو دانشگاه آزاد درس بخونم. خوب شاید این نظر شخصی باشه.ولی به هر حال دانشگاه ازاد از نظر علمی و سطح سواد بسیار بسیار عالی است.
پاییز همان بهاری است که عاشق شده است

amir abbas
کاربر اخراجی

پست توسط amir abbas » شنبه 15 تیر 1387, 1:23 am

زندگی نوشته شده:دوست عزیز Elham شما به خاطر یک مسئله کوچولو شما و بقیه دوستان هم حق ندارین اینطوری دانشگاه آزاد رو زیر سوال ببرین به نظر من دانشگاه ازاد از هر لحاظ خوبه.
من یک نکته بگم:

دانشگاه آزاد از هر لحاظ بهتر از دانشگاه سراسریه فقط نمیتونه با دانشگاه سراسریه دانشگاههای تهران مقالبه کنه . من چند دوستم کاردانیشینو تو تو سراسری گرفتن . من شاهدم لیسانس بهشون درس میگفتن.من تو دانشگاه ازاد نیدیدم از فوق لیسانس کمتر درس بگن.من خودم دوست دارم تو دانشگاه آزاد درس بخونم. خوب شاید این نظر شخصی باشه.ولی به هر حال دانشگاه ازاد از نظر علمی و سطح سواد بسیار بسیار عالی است.
حرف این دوستمون خیلی قشنگه.به نظر من بعضی از آزادها بخصوص دانشگاههای شهر تهران از تمام سراسریهای شهرستان و حتی این دانشکده های فنی و حرفه ای بهتره.شما در شمسی پور و شریعتی چند استاد با مدرک دکترا و یا دانشجوی دکترا میبنین؟ولی تو تهران جنوب و مرکز و شمال و تهران غرب و تهران شرق باید حداقل دانشجوی دکترا باشی تا به عنوان هیات علمی جذبت کنن.ولی شمسی پور و شریعتی و.... چون دانشگاه نیستند و بلکه دانشکده فنی و حرفه ای هستند و زیر نظر وزارت علوم نیست بلکه زیر نظر آموزش و پرورش هستند(مثل دبیرستان) اصلا عضو هیات علمی نداره و فقط استاد مدعو دارد.ما نباید فکر کنیم چون آزاد قبولیش راحتتره بدرد نمیخوره خود شما (elhamخانم)اگه اینجوری که میگین درس خوندین دنبال یک پروژه دویدین الان از خیلی از اونایی که دولتی قبول شدن جلوترین
به امید پایان تنهایی

amir abbas
کاربر اخراجی

پست توسط amir abbas » شنبه 15 تیر 1387, 11:52 pm

بچه ها اگه دوست دارین از دانشگاه آزاد اطلاعات بیشتری بدست بیارین یا سوال خاصی دارین به این قسمت مراجعه کنین:viewtopic.php?t=4891
به امید پایان تنهایی

قفل شده