معرفی بهترین اساتید دروس تخصصی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
ce.mohsen
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: پشت دریاها
تماس:

پست توسط ce.mohsen » یک‌شنبه 21 مرداد 1386, 3:21 pm

با سلام خدمت دوستان عزیز که این همه کلاس های رنگارنگ رفتن
و mohana که نمیدونه چه کلاسی بره
نمی دونم چرا فکر می کنید که برای قبول شدن حتما باید کلاس رفت . پس اینایی که کلاس نمی رن قبول نمی شن ؟
چرا اینقدر خودتونو وابسته به کلاس های کنکور و اساتید و آموزشگاههای مختلف می کنید .
مگه کتابهای مرجع که بیرون هستند چه اشکالی دارن ، ناقصند یا ضعیف ؟؟؟؟
ین استادا و آموزشکده ها مگه مطالبشون رو از رو هوا میارن ، خوب از رو همین کتابها می گن دیگه (یه روخونی می کنن و چند تا تمرین حل می کنن)
به نظرم این همه پول و وقتی که صرف کلاس رفتن می شه اگه صرف خوندن تو خونه یا هر جای دیگه ای بشه خیلی نتیجه بهتری می ده

ولی با آزمون های آزمایشی موافقم و خودم هم پارسه رفتم و به نظرم خیلی خوب بود (البته تو آزمون هاش غلط های تایپی هم داشت)

اینا فقط نظر شخصیم بود و قصد توهین به کسی رو ندارم
به جای لعنت فرستادن بر تاریکی ، یک شمع روشن کن
کم رنگ ترین جوهرها از قوی ترین حافظه ها ماندگارتر است
خدایا به من قدرت و جراتی ده تا آنی شوم که به خاطرش مرا خلق کردی

cpu
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط cpu » یک‌شنبه 21 مرداد 1386, 5:03 pm

حرفه شما تا حدودی درسته ولی روش درس خوندن آدما با هم فرق میکنه مثلا اگه من

صد سالم تنها تو خونه بمونم امکان نداره دست به کتاب ببرم یه سری آدما تا داخل یه چارچوب

نرن نمیتونن خودشونو جمع و جور کننخیلیام هستن که باید توضیحات یه درسو از زبونه یه نفر

بشنون تا یاد بگیرن حتی اگه اون فرد معلم هم نباشه و خوندن متن

:roll: این جور آدمارو سردرگمشون میکنه

mohana
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط mohana » سه‌شنبه 23 مرداد 1386, 1:12 am

سلام
بچه ممنون از لطفتون.
ولی یه چیزی رو خدمتتون عرض کنم.
ce.mohsen فرمودن:
نمی دونم چرا فکر می کنید که برای قبول شدن حتما باید کلاس رفت . پس اینایی که کلاس نمی رن قبول نمی شن ؟
چرا اینقدر خودتونو وابسته به کلاس های کنکور و اساتید و آموزشگاههای مختلف می کنید .
مگه کتابهای مرجع که بیرون هستند چه اشکالی دارن ، ناقصند یا ضعیف ؟؟؟؟

ولی من باید خدمتتون عرض کنم من هم کاملا با شما موافقم ولی در شرایطی که تمام مطالبی که جز سرفصل کنکور بوده تو کلاسای دانشگاه تدریس میشد.
منی که تو درس مدار مهمترین مبحث مدار یعنی مدار ترتیبی بهم تدریس نشده (زمان به تدریسش نرسید) و البته خیلی از مباحث دیگش هم همینطور، تو درس ذخیره بسیاری از مباحث اصلیم تدریس نشده موند(هر چند اونارو خودم میتونم بخونم) یا تو درس ساختمان مباحث مربوط به لیست پیوندی و گراف و ماتریس ها اصلا تدریس نشد (ولی خداییش قابل فهم بودن) یا بسیار مطمئنم که درس ترم بعدم یعنی سیستم عاملم با استادیه که خودش داره فریاد میزنه که بابا من اصلا نمیدونم سیستم عامل چیه چرا این درسا واسه تدریس به من میدین :( یا تو درس برنامه نویسی که تمام درسایی که ما خوندیم کشک بودو امسال تو کنکور vb و ++c اومد و من اصلا به صورت تستی و نکته ای با این زبونا آشنا نیستم .
نمیدنم ولی دوست دارم بدونم آیا با این شرایط آیا شما باز هم رو حرفتون هستین که کلاس کنکور مهم نیست(البته با اساتیدی مجرب)
من تمام این دروس رو تو دانشگاه (البته به جز سیستم عامل که ترم بعد دارم) خودم از برگه بیست گرفتم ولی باز هم با این شرایطی که کنکور امسال داشت من واقعا میترسم. :(

mohana
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط mohana » چهارشنبه 24 مرداد 1386, 3:29 am

قفل شده