بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

Re: بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

پست توسط missleili » چهارشنبه 29 آبان 1392, 2:33 pm

mghaffari49 نوشته شده:میتونی اینجا آپلود کنی
http://teni.net76.net
http://up.iranxm.com
البته میتونی اتچ هم کنی فقط نمیدونم محدودیت حجمی گذاشتن براش یا نه :)
مرسی از پیشنهادات تون .. اتچ کردم ..
سوال من هم اینه که :تو عکس دومی 162 رو منهای 75 کرده
اماتو عکس اولی اومده با توجه به قرار دادن ادرس هر رکوردبه ترتیب در انتهای بلاک ، 183 رو بعنوان آدرس انتهای r2 انتخاب کرده .. دلیل این تفاوت ها چیه ؟؟؟
پیوست‌ها
Photo0116.jpg
Photo0117.jpg
پرواز را به خاطر بسپار .. پرنده مردنی است .

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: حوالی شهر شعر و ادب(شیراز)

پست توسط samanehhh » چهارشنبه 29 آبان 1392, 5:01 pm

missleili نوشته شده:
اماتو عکس اولی اومده با توجه به قرار دادن ادرس هر رکوردبه ترتیب در انتهای بلاک ، 183 رو بعنوان آدرس انتهای r2 انتخاب کرده .. دلیل این تفاوت ها چیه ؟؟؟

لیلی جان اگه دقت کنی متوجه میشی که تو سوال 47آدرس انتهای رکورد رو خواسته تو سوال51طول رکورد رو.البته شماره سوالاتت واضح نیست.امیدوارم درست گفته باشم.
...تو این نمونه تستها باید بادقت سوالو بخونی.یه کوچولو گیج کننده هست.
goli
الهی مرا آن ده که آن به!!!

ایمیل من جهت راهنمایی و مشاوره:
samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » چهارشنبه 29 آبان 1392, 7:18 pm

samanehhh3566 نوشته شده:
missleili نوشته شده:

لیلی جان اگه دقت کنی متوجه میشی که تو سوال 47آدرس انتهای رکورد رو خواسته تو سوال51طول رکورد رو.البته شماره سوالاتت واضح نیست.امیدوارم درست گفته باشم.
...تو این نمونه تستها باید بادقت سوالو بخونی.یه کوچولو گیج کننده هست.
goli
حق با توئه عزیزم .. حالا که بیشتر دقت میکنم میبینم که تشابه این سوالها بهم دیگه باعث شد این سوال برام نا مفهوم بنظر برسه .. با یه نگاه کلی به سوالات بهتر میشه اونا رو فهمید .. مرسی سمانه عزیزم goll

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » پنج‌شنبه 30 آبان 1392, 11:01 am

missleili نوشته شده:دوستان عزیزم .. یک سوال دیگه هم داشتم و اونم این که تو سخت افزار فصل سوم .. من ساده سازی عبارات توسط قوانین جبر منطقی رو یاد نگرفتم gsg rooz nar .. اصلا این قوانینو چه طوری یادبگیریم (باید حفظ کرد ؟؟) از کجا بفهمیم کی و کجا باید ازشون استفاده کنیم .. و اینکه آیا از روش دیگه هم میشه این عباراتو ساده کرد یا فقط باید قوانینو بلد باشیم .. خیلی خیلی ممنون میشم در این باره راهنماییم کنید .. مرسی دوستان خوبم goll
درس مدار منطقی، درس خوب و نمره آوریه و معمولاً بچه های کامپیوتر این درسو بالای 50-60 درصد می زنن.

در مورد این فصلی که می گین، ساده سازی دو تا روش اصلی داره. یکی با قوانین جبر بولی و یکی هم با جدول یا نقشه ی کارنو هست. درست می گین؛ ساده سازی با این قوانین یکم سخت به نظر میاد. این قانون ها رو به تدریج و با حل کردن تمرین های زیاد حفظ و مسلط می شین. راهش حل کردن مثال های زیاده.

اما گفتین روش های دیگه، روش خیلی ساده ای که زود هم به جواب می رسه، همون جدول کارنو هست. که با حل کردن تعداد کمی مثال، خیلی زود یادش می گیرین و مسلط می شین و تو کنکور می تونه خیلی کمکتون کنه.

یه روش دیگه هم برای ساده سازی این عبارات هست. اگه سوال فقط دوتا متغیر (مثلاً A و B) داشته باشه، می تونین از شکل زیر برای ساده سازی کمک بگیرین:
M.jpg
M.jpg (16.55 KiB) مشاهده 5299 مرتبه
نگران این بخش نباشین. اولاً که معمولاً سوالای ساده سازی رو می تونین با جول کارنو به جواب برسین. و اگر هم نشد، باز هم جای نگرانی نیست. مطمئن باشین یا تمرین بیشتر، به مرو چشمتون با این مثال ها آشنا می شه و میتونین با نگاه کردن به سوال، روش حلشو بدست بیارین.
اگر درباره ی افراد قضاوت کنید، فرصتی برای دوست داشتنشان نمی یابید

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » پنج‌شنبه 30 آبان 1392, 2:06 pm

رضــــــــــا نوشته شده:
missleili نوشته شده:دوستان عزیزم .. یک سوال دیگه هم داشتم و اونم این که تو سخت افزار فصل سوم .. من ساده سازی عبارات توسط قوانین جبر منطقی رو یاد نگرفتم gsg rooz nar .. اصلا این قوانینو چه طوری یادبگیریم (باید حفظ کرد ؟؟) از کجا بفهمیم کی و کجا باید ازشون استفاده کنیم .. و اینکه آیا از روش دیگه هم میشه این عباراتو ساده کرد یا فقط باید قوانینو بلد باشیم .. خیلی خیلی ممنون میشم در این باره راهنماییم کنید .. مرسی دوستان خوبم goll
درس مدار منطقی، درس خوب و نمره آوریه و معمولاً بچه های کامپیوتر این درسو بالای 50-60 درصد می زنن.

در مورد این فصلی که می گین، ساده سازی دو تا روش اصلی داره. یکی با قوانین جبر بولی و یکی هم با جدول یا نقشه ی کارنو هست. درست می گین؛ ساده سازی با این قوانین یکم سخت به نظر میاد. این قانون ها رو به تدریج و با حل کردن تمرین های زیاد حفظ و مسلط می شین. راهش حل کردن مثال های زیاده.

اما گفتین روش های دیگه، روش خیلی ساده ای که زود هم به جواب می رسه، همون جدول کارنو هست. که با حل کردن تعداد کمی مثال، خیلی زود یادش می گیرین و مسلط می شین و تو کنکور می تونه خیلی کمکتون کنه.

یه روش دیگه هم برای ساده سازی این عبارات هست. اگه سوال فقط دوتا متغیر (مثلاً A و B) داشته باشه، می تونین از شکل زیر برای ساده سازی کمک بگیرین:
M.jpg
نگران این بخش نباشین. اولاً که معمولاً سوالای ساده سازی رو می تونین با جول کارنو به جواب برسین. و اگر هم نشد، باز هم جای نگرانی نیست. مطمئن باشین یا تمرین بیشتر، به مرو چشمتون با این مثال ها آشنا می شه و میتونین با نگاه کردن به سوال، روش حلشو بدست بیارین.
ممنونم از لطف عالی ... دلم گرم شد ،چرا که تو جداول کانو خیلی وارد تر هستم تا قوانین جبر بولی و منطقی .. حرف شما متینه و مسلما با تمرین بیشتر می تونم رو سوالات مسلط بشم ... اما ترجیح می دم بیشتر از روش جدول کارنو عمل کنم .. و در کنارش حتما رو قوانین هم کار میکنم که کار از محکم کاری عیب نکنه .. این روشی هم که شما گفتید خوب و ساده بود ... خیلی خیلی لطف کردید ممنونم goli

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » جمعه 1 آذر 1392, 2:59 pm

missleili نوشته شده:
مرسی از دوستان خوبم که جوابمو دادند .. جواب "رسیدن " عزیز خیلی کمکم کرد و چون پیغام گذاشته بود گفتم اینجا نقلش کنم شاید برای بقیه هم مفید باشه .. ممنون بازم از همه تون goli

اولین سوال آدرس انتهای رکورد R2 رو میخواد طبق سوال چون آدرس شروع هر رکورد انتهای بلاک هستش یعنی آدرس شروع R0 از0 ،آدرس شروع R1 از 22 ، آدرس شروع R2 از 73 و آدرس شروع R3 از 184 پس آدرس انتهای هر رکورد : یک واحد کمتر از آدرس رکورد بعدیش یعنی به عبارتی؛

1- آدرس شروع R3 = آدرس انتهایR2
183 << = 184-1=آدرس انتهایR2 <<==

دومین سوال دقیقا مثه سوال قبلی آدرس شروع هر رکورد انتهای بلاکه ولی طول رکورد R2 روخواسته نه آدرس انتهاش رو ؛
طول هر رکورد : آدرس رکورد بعدی منهای آدرس همون رکورد مدنظر یعنی به عبارتی؛

آدرس شروع R2-آدرس شروعR3=طول رکورد R2
87=75 -162=طول رکورد R2 <<==

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » جمعه 1 آذر 1392, 4:27 pm

سلام .
دوستان عزیز میشه راجع به نحوه مرور کردن مطالب بگید که به چه صورت باید مطالبو مرور کرد؟ fekr goll

samaneh480@yahoo.com

mahmod
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ahwaz
تماس:

پست توسط mahmod » جمعه 1 آذر 1392, 5:48 pm

حاج محمد عشق است goll
..................................................... امضا نداریم .....................................................

آواتار کاربر
ali0541
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زاهــــــدان
تماس:

پست توسط ali0541 » جمعه 1 آذر 1392, 9:22 pm

یادش بخیر danesh
یه مدت تو این انجمن تو فضای کنکور کاردانی به کارشناسی بودیم و شکر خدا شمسی پور قبول شدیم و در فکر ارشد rooz

انشا... اونایی که زحمت میکشن خدا کمک میکنه و قبول میشن
استاد امین اکبرپور بی شک بهترین استادی هست که توی عمرم داشتم
گروه سلامی - اکبرپور
http://www.learnsalami.com

در صورتی که سوالی دارید واسم پیام خصوصی بزارید لدفن

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » جمعه 1 آذر 1392, 9:53 pm

mahmod نوشته شده:حاج محمد عشق است goll
ما مخلص شما هستیم برادر محمود goll goll
آقا یه خبر خوب برای بچه های خوزستانی کارشناسی ناپیوسته کامپیوترطبق اطلاعات موثق و مطمئنی که بنده از دانشکده شهید چمران اهواز دارم
انشالله قرار است سال 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر رو داشته باشه
بنده این رو از یکی از دوستانم در دانشکده فنی اهواز پرسیدم و اون دوست ما هم از معاون آموزشی و ریاست دانشکده پرسیده بود
به همین خاطر دارن چندین کارگاه + چندین خوابگاه در خود محوطه دانشکده قصد دارن ایجاد کنن
که از اوایل مهر شروع کردن به این کار
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » جمعه 1 آذر 1392, 10:04 pm

سلام دوستای عزیز کنکوری من راجع به نحوه مرور کتابا از علی آقا که خودشون شبانه شمسی پور تهران قبول شدن سوال کردم و این جوابا رو بهم دادن.گفتن که بذارم تو انجمن تا بقیه هم استفاده کنن.
نحوه نکته برداری:
ﺍﮔﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﻓﺮﻧﺲ ﺭﻭ ﻣﯿﺨﻮﻧﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﮑﺘﻪ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ کنی ﻭﻟﯽ
ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﻣﺜﻼ‌ ﮐﺘﺎﺏ ﻫﺎﯼ ﺩﺭﺱ ﻭ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﻣﻘﺴﻤﯽ ﯾﺎ ﻣﺪﺭﺳﺎﻥ ﺭﻭ ﻣﯿﺨﻮﻧﯽ ﻻ‌ﺯﻡ ﺑﻪ ﻧﮑﺘﻪ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﻧﯿﺴﺖ.ﭼﺮﺍ؟
ﭼﻮﻥ ﺍﯾﻨﺎ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﺍﺯ ﮐﺘﺎﺏ 400 ﺻﻔﺤﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺭﻓﺮﻧﺲ ﺑﺎﺷﻪ ﻧﮑﺘﻪ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺧﻼ‌ﺻﻪ ﻧﻮﯾﺴﯽ ﺷﺪﻩ.ﺍﯾﻦ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ
ﺍﮔﻪ ﺩﺭﺱ ﻭ ﮐﻨﮑﻮﺭ ﺩﺍﺭﯼ ﯾﻪ ﻣﺎﺷﯿﮏ ﻫﺎﯾﻼ‌ﯾﺖ ﺑﮕﯿﺮ ﻭ ﻣﻄﺎﻟﺒﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻣﻬﻤﻪ ﻋﻼ‌ﻣﺖ ﺑﺰﻥ.
مرور:
ﻣﺮﻭﺭ ﺑﻪ ﭼﻨﺪ ﺻﻮﺭﺕ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ.
1. ﻓﻮﻕ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﻣﺪﺕ
2. ﮐﻮﺗﺎﻩ ﻣﺪﺕ 
3. ﻣﯿﺎﻥ ﻣﺪﺕ
4. ﺑﻠﻨﺪ ﻣﺪﺕ
1: ﺷﻤﺎ ﻣﺜﻼ‌ ﺩﺭ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﻭﺯ 2 ﺳﺎﻋﺖ ﻭﺍﺳﻪ ﻣﺮﻭﺭ ﺩﺭﺳﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﻮﻥ ﺭﻭﺯ ﺧﻮﻧﺪﯼ ﻣﯿﺰﺍﺭﯼ ﻭ ﻣﺮﻭﺭ ﻣﯿﮑﻨﯽ
2: ﻣﻄﺎﻟﺒﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﻫﻔﺘﻪ ﺧﻮﻧﺪﯾﺪ ﺭﻭ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﺟﻤﻌﻪ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﺧﻼ‌ﺻﻪ ﻣﺮﻭﺭ ﻣﯿﮑﻨﯽ
3: ﻫﺮ 2 ﻣﺎﻩ ﯾﮏ ﻫﻔﺘﻪ ﺭﻭ ﺑﻪ ﻣﺮﻭﺭ ﻣﻄﺎﻟﺒﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ 1 ﻣﺎﻩ ﻭ 3 ﻫﻔﺘﻪ ﻗﺒﻞ ﺧﻮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺧﺘﺼﺎﺹ ﺑﺪﯾﺪ
4: ﻫﻤﯿﻦ ﺭﻭﺍﻝ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ 50% ﻣﻄﺎﻟﺐ ﮐﺘﺎﺏ ﺍﺧﺘﺼﺎﺹ بدین.
درضمن علی آقا گفتن ﺑﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺑﮕﯿﺪ ﺳﻮال مشاوره ای داشتن برام بفرستن...

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
رضــــــــــا
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط رضــــــــــا » شنبه 2 آذر 1392, 12:05 am

سلام رفقا
samanehhh3566 نوشته شده:دوستان عزیز میشه راجع به نحوه مرور کردن مطالب بگید که به چه صورت باید مطالبو مرور کرد؟ fekr goll
در مورد مرور کردن، می تونم در مورد تجربه خودم بگم؛

من در کل، همه دروس رو 3 دور خوندم.

از اواسط دی ماه شروع کردم به درس خوندن. تمام درس ها رو موازی پیش بردم. تا اردیبهشت ماه همه ی کتاب ها یک دور کامل خونده شد. هر فصلی رو هم که می خوندم، تست های اون فصل رو در پایانش حل می کردم.

تو دور اول تست هایی که اشتباه حل می کردم یا نیم تونستم حل کنم، علامت می زدم پشتشون و نکته برداری دیگه ای نداشتم.

اردیبهشت ماه و خرداد ماه و هفته اول تیر ماه، دور دوم طول کشید. دور دوم هم دقیقاً مثل دور اول تمام مطالبو خوندم و تمام تست ها رو حل کردم. تو این دور خیلی از مطالبی که فکر می کردم یادم رفته، برام یادآوری شدن. باز هم تست هایی که نمی تونستم حل کنم رو علامت گذاری می کردم.

علاوه بر این کار، موضوعی که مربوط به همون سوال می شد، یعنی موضوعی که توش ضعف داشتم، تو یه دفتر می نوشتم. در کنار این ها، در طول مطالعه ی فصل، موضوعاتی که حدس می زدم ممکنه فراموش کنم رو هم یادداشت می کردم. مثل فرمول های خاص و سال تولد یک شاعر با نویسنده خاص تو درس ادبیات و یا معنی یک آیه ی خاص تو درس اندیشه و ....

دور دوم خیلی زود تر پیش میره.

حدود 25 روز مونده به کنکور، دور سوم رو شروع کردم. اما تو این دور، کل مطالبو نمی خوندم. فقط نکته های یادداشتیمو می خوندم و بعدش تست های هر فصل رو کامل حل می کردم. تست هایی هم که پشتشون علامت داشت، اگه بازم نمی تونستم حل کنمشون، مطلب مربوط به اونو بیشتر و کامل مرور می کردم.

باز حدوداً 3-4 روز مونده به کنکور، طی همین سه روز کل یادداشت هامو یه مرتبه دیگه مرور کردم.
آخرین ویرایش توسط رضــــــــــا در شنبه 2 آذر 1392, 12:09 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
اگر درباره ی افراد قضاوت کنید، فرصتی برای دوست داشتنشان نمی یابید

آواتار کاربر
leilaa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: سلماس
تماس:

پست توسط leilaa » شنبه 2 آذر 1392, 12:08 am

rafael957490 نوشته شده:
آقا یه خبر خوب برای بچه های خوزستانی کارشناسی ناپیوسته کامپیوترطبق اطلاعات موثق و مطمئنی که بنده از دانشکده شهید چمران اهواز دارم
بنده این رو از یکی از دوستانم در دانشکده فنی اهواز پرسیدم و اون دوست ما هم از معاون آموزشی و ریاست دانشکده پرسیده بود
به همین خاطر دارن چندین کارگاه + چندین خوابگاه در خود محوطه دانشکده قصد دارن ایجاد کنن

کاش تـــــــــــــــــــبریز هم بذارن nar
وقتی از تلاش خسته شدی به این فکر کن که بعضیا منتظرند تا با موفقیتت با تو بخندند و بعضیا منتظرند با شکستت به تو بخندند.

ازصدای گذر"آب"چنان فهمیدم "تندتر"ازآب روان،"عمرگران" میگذرد… "زندگی" را نفسی ارزش"غم" خوردن نیست… آنقدر"سیر"بخندکه ندانی غم چیست…

مقاله و پروژه http://fogoladeh.blogfa.com/

ختم قرآن برای مامانبزرگم
هرکس میخواد کمک کنه تموم کنم از این لینک یه جز یا هر چن تا میخواد انتخاب کنه

http://www.mobin.info/q/375

آواتار کاربر
samanehhh
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط samanehhh » شنبه 2 آذر 1392, 12:42 pm

rafael957490 نوشته شده:
آقامحمد نمیدونید فقط واسه پسرا قراره کارشناسی بیارن یا واسه ما دخترام هست؟

samaneh480@yahoo.com

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » شنبه 2 آذر 1392, 2:12 pm

سمانه خانم