سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
AMirvanica
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بوشهر

پست توسط AMirvanica » یک‌شنبه 25 فروردین 1387, 7:22 pm

راستی دانشگاههایی مثل دانشگاه زنجان ، شمسی پور تهران و ... علمی کاربردین ؟ مدرک علمی کاربردی می ده یا نه؟

آواتار کاربر
AMirvanica
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بوشهر

پست توسط AMirvanica » سه‌شنبه 27 فروردین 1387, 12:55 pm

سلام دیشب داشتم دفترچه سال گذشته رو نگاه می کردم . فقط شبانه بود و غیر انتفاعی و روزانه نداشت . آیا همیشه اینجوری بوده ؟ یا فقط سال گذشته اینجوری بوده؟

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربرد

پست توسط godfather » سه‌شنبه 27 فروردین 1387, 2:39 pm

jozany نوشته شده:اگر توی کنکور علمی کاربردی قبول بشیم و ثبت نام نکنیم برامون محرومیت تحصیلی داره؟
مثل دانشگاه روزانه که دو سال محرومیت داره.
نه!

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » سه‌شنبه 27 فروردین 1387, 4:01 pm

AMirvanica نوشته شده:سلام دیشب داشتم دفترچه سال گذشته رو نگاه می کردم . فقط شبانه بود و غیر انتفاعی و روزانه نداشت . آیا همیشه اینجوری بوده ؟ یا فقط سال گذشته اینجوری بوده؟
درسته. سال 86 تهران فقط شبانه و غیر انتفاعی داشت. و روزانه هاش سهمیه آموزش و پرورش بود.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

ali
محل اقامت: shiraz

پست توسط ali » یک‌شنبه 1 اردیبهشت 1387, 9:32 am

بچه ها از تکمیل ظرفیت علمی کاربردی خبری نشد؟ godfatherخبری نداری؟ :?:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 1 اردیبهشت 1387, 1:39 pm

ali نوشته شده:بچه ها از تکمیل ظرفیت علمی کاربردی خبری نشد؟ godfatherخبری نداری؟ :?:
نه همچنان خبری نیست
godfather هم امروز اولین روز آموزشیش بود :wink:

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » یک‌شنبه 1 اردیبهشت 1387, 6:29 pm

farshidshd نوشته شده:
ali نوشته شده:بچه ها از تکمیل ظرفیت علمی کاربردی خبری نشد؟ godfatherخبری نداری؟ :?:
نه همچنان خبری نیست
godfather هم امروز اولین روز آموزشیش بود :wink:
سلام فرشید جان.
امروز رفتم بهمون لباس دادن گفتن شنبه بیام!
فکر نکنم تکمیل ظرفیت بیاد!!

آواتار کاربر
shahpari
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج

پست توسط shahpari » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 2:25 pm

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

راستش من یه خبر نه چندان خوب دارم که متاسفانه به دلیل این که نمی تونستم وارد سایت بشم نشد که بهتون بگم

اون روزایی که هنوز مهلت ثبت نام تموم نشده بود یکی از استادام لطف کردن و پیگیر قضیه
انتقالی من بودن (از چالوس ) و چون یکی از دوستانشون در مرکز دانشگاه علمی کاربردی کار می کنن بهم خبر دادن که متاسفانه امسال تکمیل ظرفیت نیست

امیدواریم که باشه ولی این خبر رو دادم برای دوستانی که میخوان خودشون رو برای کنکور سراسری آماده کنن؛ بیشتر از این وقتتون رو هدر ندید که حدود 80 روز دیگه بیشتر نمونده

حتما سراسری قبول میشیم
امروز روز بزرگی است؛ بزرگتر از دیروز ،سعی کن امروز بزرگ شوی تا در بزرگی فردا گم نشوی

آواتار کاربر
shahpari
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahpari » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 2:30 pm

AMirvanica نوشته شده:سلام دیشب داشتم دفترچه سال گذشته رو نگاه می کردم . فقط شبانه بود و غیر انتفاعی و روزانه نداشت . آیا همیشه اینجوری بوده ؟ یا فقط سال گذشته اینجوری بوده؟
سلام متاسفانه همیشه همین جوری بوده

ببینید درسته که تعداد دانشگاه های روزانه و احتمال قبولی در این دانشگاه ها خیلی کمه

ولی در نهایت مدرک همون سراسری هست و از این نظر یه برتری نسبت به دانشگاه آزاد یا علمی کاربردی هست (با این وجود که شهریه علمی کاربردی و غیر انتفاعی در یک حد هست)
امروز روز بزرگی است؛ بزرگتر از دیروز ،سعی کن امروز بزرگ شوی تا در بزرگی فردا گم نشوی

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 3:22 pm

shahpari نوشته شده:با سلام خدمت همه دوستان عزیز

راستش من یه خبر نه چندان خوب دارم که متاسفانه به دلیل این که نمی تونستم وارد سایت بشم نشد که بهتون بگم

اون روزایی که هنوز مهلت ثبت نام تموم نشده بود یکی از استادام لطف کردن و پیگیر قضیه
انتقالی من بودن (از چالوس ) و چون یکی از دوستانشون در مرکز دانشگاه علمی کاربردی کار می کنن بهم خبر دادن که متاسفانه امسال تکمیل ظرفیت نیست

امیدواریم که باشه ولی این خبر رو دادم برای دوستانی که میخوان خودشون رو برای کنکور سراسری آماده کنن؛ بیشتر از این وقتتون رو هدر ندید که حدود 80 روز دیگه بیشتر نمونده

حتما سراسری قبول میشیم
سلام.شما آخر ثبت نام کردید؟معلوم بود که تکمیل ظرفیت نداره! :cry: گمان نمیکنم که دیگه اعلام کنن ولی باز اگه خبری شد حتما مارو در جریان بذار. من که واسه کردانی به کارشناسی پیام نور میخام آماده بم!

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 3:46 pm

حتما سراسری قبول میشیم

پس مونده کاردانی به کارشناسی پیام نور و خدمت مقدس

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
shahpari
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahpari » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 5:37 pm

godfather نوشته شده:

حتما سراسری قبول میشیم
سلام.شما آخر ثبت نام کردید؟معلوم بود که تکمیل ظرفیت نداره! :cry: گمان نمیکنم که دیگه اعلام کنن ولی باز اگه خبری شد حتما مارو در جریان بذار. من که واسه کردانی به کارشناسی پیام نور میخام آماده بم!
نه من نرفتم ؛ به نظرم حتما سراسری رو هم امتحان کنید
آخه همه میگن اصلا کنکور علمی کاربردی کنکور استانداردی نبوده
پس نباید نا امید بشیم :roll:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 6:11 pm

farshidshd نوشته شده:

حتما سراسری قبول میشیم

پس مونده کاردانی به کارشناسی پیام نور و خدمت مقدس
بچه نااميد نشين خدا بزرگه انشاالله قبول ميشيم هرچي قسمت بشه
ولي من خيلي وقت بود كه بيخيال تكميل بودم البته يه نيم نگاهي هم داشتم ولي نشد عيب نداره همه چي رو بسپارين دست خدا
من كه بي خيال شده بودم الان يك هفته هست كه درس ميخونم هر روز حداقل 12 ساعت
ميخوام بتركونم براي سراسري از رتبه 1 تا 10 مال منه روحيه به اين ميگن :lol: :wink:
البته تو اين 12 ساعت هم درسهاي پيام نور ميخونم هم سراسري :P
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
shahpari
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahpari » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 6:59 pm

جناب KANAN
من هنوز ویژوال بیسیک رو شروع نکردم

نمی دونم باید از چه کتابی بخونم البته کنکور سریع مقسمی رو دیدم ولی به نظرم زیاد جالب نیست, در ضمن این کتاب کنکور سریع C++ مقسمی هم افتضاح توضیح داده

من نمی دونم چرا همراه با C++ اومده C رو گفته آخه یکی نیست بگه مگه ما بیکاریم که سی رو هم بخونیم:shock:

اگه کتاب خوبی سراغ دارید معرفی کنید لطفا

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » دوشنبه 2 اردیبهشت 1387, 8:18 pm

من که اعزام شدم.ولی دوست دارم کاردانی به کارشناسی پیام نور قبول شم که با یه تیر دو نشون بزنم.فقط زودتر دفترچش بیاد بدونیم منابعش چیه!

قفل شده