دعوت از دوستان که برای کنکور 91 می خواهند بخوانند

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
Nitro
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: دعوت از دوستان که برای کنکور 91 می خواهند بخوانند

پست توسط Nitro » چهارشنبه 17 خرداد 1391, 6:51 pm

سلام دوستان.

میگم این عصر که گفتند کی میشه ؟ fekr

هنوز که تو سایت سنجش برای کاردانی به کارشناسی 91 خبری نیست.

فکر کنم به زمان یه کشور دیگه گفت :smile:

این طور که بوش میاد باید 12 شب ثبت نام کنیم cuf:

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط elikap » چهارشنبه 17 خرداد 1391, 6:57 pm

Nitro نوشته شده:سلام دوستان.

آره منم نمیدونم منظورشون از عصر کی هست از ساعت 5 دارم سایت سنجش رو رفرش میکنم fekr
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

آواتار کاربر
Nitro
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Nitro » چهارشنبه 17 خرداد 1391, 7:15 pm

elikap نوشته شده:
Nitro نوشته شده:سلام دوستان.

آره منم نمیدونم منظورشون از عصر کی هست از ساعت 5 دارم سایت سنجش رو رفرش میکنم fekr
میگم امسال دفترچه و کارت فقط اینترنتیه؟

چون امروز صبح رفتم پست گفتم دفترچه گفت خبری نیست.زنگ زد پست مرکزی ، اونم گفت خبری نیست.

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط elikap » چهارشنبه 17 خرداد 1391, 7:24 pm

Nitro نوشته شده: میگم امسال دفترچه و کارت فقط اینترنتیه؟

چون امروز صبح رفتم پست گفتم دفترچه گفت خبری نیست.زنگ زد پست مرکزی ، اونم گفت خبری نیست.
والا دوست من هم صبح رفته بود پست مرکزی کرج، بهش گفته بودند فقط توزیع اینترنتی داریم.

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » چهارشنبه 17 خرداد 1391, 10:07 pm

بچه ها تاخیر از اینا بعید نست حتی حدود چند روز!!!
نگران نباشید

honarjoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط honarjoo » چهارشنبه 17 خرداد 1391, 10:52 pm

سلام دوستان خسته نباشید!
از دقترچه دولتی که هنوز خبری نشده ازاد چطور کسی اطلاع داره کی میاد؟

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط elikap » پنج‌شنبه 18 خرداد 1391, 1:33 am

elikap نوشته شده:سلام بچه ها به سازمان سنجش پیغام دادم ثبت نام ما کی شروع میشه فورا جوابمو دادن:
عنوان درخواست امروز 17ام هست پس چي شد؟؟؟
تاريخ ارسال جواب 1391/03/17-13:40
پاسخ با سلام بر اساس پیش بینی های بعمل آمده ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1391 از تاریخ 17/3/91 آغاز و تا 23/3/91 ادامه خواهد داشت وشما از عصر روز 17/3/1390 میتوانید وارد سایت شده واطلاعات لازم دریافت نمایید ضمنا زمان برگزاری آزمون 2/6/91 می باشد با تشکر
بچه ها الان ساعت حدود یک و نیم شبه و همونطور که دیدید دفترچه ها نیومد...
میخواستم ازتون عذرخواهی کنم که الکی امیدوارتون کردم اما باور کنید عینا" جوابی رو که سازمان سنجش بهم داده بود نوشتم هرکی هم خواست میتونم نام کاربری و رمز عبور رو بهش بدم تا خودش بره توی سیستم پاسخگویی سنجش متن جواب رو ببینه...
خلاصه شرمنده ام
khk:

miss_kaz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط miss_kaz » پنج‌شنبه 18 خرداد 1391, 9:13 am

آقا من دلم خیلی از وضعیت آموزشی این وزارت آموزش پره. چرا؟ چون واسه همه مقاطع همه چی سر جاشه جز کاردانی و کارشناسی یا به قولی بچه های فنی حرفه ای. اون موقع که ما می خواستیم کنکور کاردانی بدیم هیچ موسسه ای ما رو ساپورت نمی کرد. یه مشت دانشگاه های مسخره هم که مال ما بود. الانم همینطور. صد تا تاریخ اعلام می کنند اما دفترچه ها نمیاد. از اون طرف تمام موسسات که تا پارسال کاردانی به کارشناسی داشتن امسال میگن احتمالا کنکور کارردانی به کارشناسی قراره برداشته بشه بنابراین ما ساپورت نمی کنیم. اونم که از مشاورامون که اصلا نمی دونن کی باید چی جوری بخونه. حالا طبق حدس احتمالی یه سری اگه اعلام نتایج هم یک مرحله ای بشه و بخواد مثل کاردانی بشه ماها باید بشینیم فکر کنیم کجاها دوست داریم بریم. خب این چه وضشه؟
از اول همه بد بختیا رو ما فنی حرفه ای ها کشیدیم. کدوم این نظری ها شب تا صبح پا کار عملی نشستند. فقط شب امتحان چهار تا فرمول حفظ کردند و یه نمره ای آوردند کنکورشون هم که الحمدالله دو مرحله ثبت نام می کنن بعد دو مرحله جواباش میاد بعد کلی انتخاب دارند. تمام مشاورا تخصص دارن. من واقعا خسته شدم. نمیخان که آپولو هوا کنند یه دفترچست دیگه چهار تا دانشگاه درجه دو سه هم که بیشتر نمیخان توش بنویسن. بدن دفترچه ها رو خلاصمون کنند.
ger ger ger khk: سرتون رو درد آوردم ولی من فهمیدم هرچی سنگه مال پای لنگه

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط elikap » پنج‌شنبه 18 خرداد 1391, 12:55 pm

miss_kaz نوشته شده:آقا من دلم خیلی از وضعیت آموزشی این وزارت آموزش پره...
سلام خیلی حرفای خوبی زدید حرف دل همه ما بود... ما فنی ها که همیشه توکل مون به خداست اینبار هم همینطور مطمئنا خداوند خودش سختی های مارو میبینه و به فکر مون هست فقط واقعا آرزو میکنم یکی از مسئولین سازمان سنجش این حرفای ما رو می دید و متوجه می شد بچه های فنی هم به همون مقدار نظری ها نگران آینده شون هستن.

golariyan
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط golariyan » پنج‌شنبه 18 خرداد 1391, 2:01 pm

سلام به همگی
راستش من دارم نا امید میشم و انگیزه ام برا خوندن میاد پایین می دونید من هیچ وقت از ادبیات خوشم نیومده و اصلا نمی تونم با این درس ارتباط برقرار کنم یعنی این درس رو سفید می ذارم مدارمنطقی رو هم فقط به تبدیل مبناها ،کد وکدگذاری،جبرمنطقی یا جبربول،جدول کارنو،گیت های منطقی تسلط دارم و کمی تا حدودی به مدارات ترکیبی،ولی تو فلیپ فلاپ ها و مدارات ترتیبی سنکرون خیلی مشکل دارم یعنی اصلا استادمون وقت نکرد اینارو خوب برامون بگه،تو برنامه نویسی هم فقط به متغییرها ،توابع ورودی و خروجی،عملگرها ،ساختار حلقه های تکرار و تصمیم،آرایه و تاحدودی تابع و فایل تسلط دارم ولی اصلا استادمون نرسید کلاس ها و شیء،سربارگذاری توابع،ارث بری رو برامون بگه من هم که هرچی می خونم زیادی متوجه نمی شم ،ریاضی هم که اصلا نمی تونم بهش فک کنم بدبختی هم اینجاست که تو شهر ما کلاسهای کنکور کاردانی به کارشناسی ندارن و اگه بخوام برم باید خصوصی برم که هزینه اش رو ندارم
خواهرم میگه رو نقاط قوتت کار کن وبه اونا فکر نکن اندیشه و سیستم عامل فهیمی رو خوب خوندم ساختمان داده فقط لیست پیوندی و گراف مشکل دارم ولی بقیه فصل هارو خوب خوندم ذخیره و زبان عمومی و تخصصی رو الان دارم می خونم و دارم روشون کار می کنم
بهم نخندید ولی دوست دارم یه دانشگاه غیر انتفاعی خوب مث رجاءقزوین ،علوم وفنون مازندران ویا شمال آمل قبول بشم ولی احساس می کنم که نمیشه واین باعث ناامیدیم شده و اصلا تمرکز ندارم میشه بگید که با این نقاط ضعف و قوتی که گفتم آیا امیدی هست که من یکی از این دانشگاه های غیر انتفاعی خوب قبول ربشم یانه؟

miss_kaz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط miss_kaz » پنج‌شنبه 18 خرداد 1391, 2:12 pm

elikap نوشته شده:
miss_kaz نوشته شده:آقا من دلم خیلی از وضعیت آموزشی این وزارت آموزش پره...
سلام خیلی حرفای خوبی زدید حرف دل همه ما بود... ما فنی ها که همیشه توکل مون به خداست اینبار هم همینطور مطمئنا خداوند خودش سختی های مارو میبینه و به فکر مون هست فقط واقعا آرزو میکنم یکی از مسئولین سازمان سنجش این حرفای ما رو می دید و متوجه می شد بچه های فنی هم به همون مقدار نظری ها نگران آینده شون هستن.
عزیزم اینم دیگه دید غلط مردمه که هرکس میره هنرستان تنبل. من جز بچه های المپیاد ریاضی بودم معدلم هم همیشه بالا بوده حتی توی دانشگاه. ولی از جو دبیرستان خسته شده بودم و به کامپیوتر علاقه شدید داشتم. اما الان با مزیت هایی که ریاضی ها دارند میگم ای کاش رفته بودم ریاضی و الان راحت و خوب تو دانشگاه بودم.
اما متاسفانه مردم ما همه چیز رو به سلیقه خودشون نظر میدند.

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط elikap » پنج‌شنبه 18 خرداد 1391, 2:41 pm

golariyan نوشته شده:سلام به همگی
راستش من دارم نا امید میشم و انگیزه ام برا خوندن میاد پایین می دونید من هیچ وقت از ادبیات خوشم نیومده و اصلا نمی تونم با این درس ارتباط برقرار کنم یعنی این درس رو سفید می ذارم مدارمنطقی رو هم فقط به تبدیل مبناها ،کد وکدگذاری،جبرمنطقی یا جبربول،جدول کارنو،گیت های منطقی تسلط دارم و کمی تا حدودی به مدارات ترکیبی،ولی تو فلیپ فلاپ ها و مدارات ترتیبی سنکرون خیلی مشکل دارم یعنی اصلا استادمون وقت نکرد اینارو خوب برامون بگه،تو برنامه نویسی هم فقط به متغییرها ،توابع ورودی و خروجی،عملگرها ،ساختار حلقه های تکرار و تصمیم،آرایه و تاحدودی تابع و فایل تسلط دارم ولی اصلا استادمون نرسید کلاس ها و شیء،سربارگذاری توابع،ارث بری رو برامون بگه من هم که هرچی می خونم زیادی متوجه نمی شم ،ریاضی هم که اصلا نمی تونم بهش فک کنم بدبختی هم اینجاست که تو شهر ما کلاسهای کنکور کاردانی به کارشناسی ندارن و اگه بخوام برم باید خصوصی برم که هزینه اش رو ندارم
خواهرم میگه رو نقاط قوتت کار کن وبه اونا فکر نکن اندیشه و سیستم عامل فهیمی رو خوب خوندم ساختمان داده فقط لیست پیوندی و گراف مشکل دارم ولی بقیه فصل هارو خوب خوندم ذخیره و زبان عمومی و تخصصی رو الان دارم می خونم و دارم روشون کار می کنم
بهم نخندید ولی دوست دارم یه دانشگاه غیر انتفاعی خوب مث رجاءقزوین ،علوم وفنون مازندران ویا شمال آمل قبول بشم ولی احساس می کنم که نمیشه واین باعث ناامیدیم شده و اصلا تمرکز ندارم میشه بگید که با این نقاط ضعف و قوتی که گفتم آیا امیدی هست که من یکی از این دانشگاه های غیر انتفاعی خوب قبول ربشم یانه؟
به نظر من که شما نقات قوتت خیلی بیشتر از نقاط ضعف تون هست و تازه هنوز هم کلی وقت تا کنکور باقی مانده پس جای نگرانی نیست bale

honarjoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط honarjoo » پنج‌شنبه 18 خرداد 1391, 4:59 pm

دیشب رفتم توی سایت سازمان سنجش و درخواست دادم و سوال پرسیدم با کلی دلخوری و گله و در حد 5خط. که چرا دفترچه نیومد؟ کی میاد؟ ازاد چی؟ چرا این همه لفطش میدید مملکته داریم و از این حرفا dava dava امروز جواب سازمان سنجش:

عنوان درخواست دفترچه
تاريخ ارسال جواب 1391/03/18-7:11
پاسخ با سلام داوطلب گرامی: اطلاعات لازم در این خصوص متعاقبا و از طریق سایت سازمان و هفته نامه پیک سنجش اعلام خواهد شد. با تشکر

پ ن : خونت اباد زحمت کشیدی نمیدونستیم! لعنت بر شیطون nar:

honarjoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط honarjoo » پنج‌شنبه 18 خرداد 1391, 5:06 pm

golariyan نوشته شده:سلام به همگی
پس من چی باید بپم و از چی بنالم؟ من که هنوز هیچی میشه گفت نخونئدم البته توقعم هم کم نیست فقط و فقط یه جه میخوام اونم شبانه جهرم..سیسم عامل که فقط تیوری داشتیم.تنها دروسی که نمیخوام بخونم کامل ریاضی،برنامه نویسی زبان عمومی و هستش چون هیچ تسلطی ندارم.روش.برای درش سیستم عامل و ساختمان و زبان تخصصی هم کتاب اندیشه استاتید گرفتم و بهمین مرجعم هستش.هنوز شروع نکردک اما تو فکرشم برا درس ادبیات هم میخوام کتاب انتشارات ساکو رو بعنوان مرجعم بگیرم.

honarjoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط honarjoo » پنج‌شنبه 18 خرداد 1391, 5:10 pm

اگه یادتون باشه دو سال پیش ما ورودی ترم مهر نداشتیم تو مقطع کاردانی با این حساب یعنی ما ترم چهار نداریم.پس این خیلی به قبولی توی یه جای خوب کمک میکنه.

قفل شده