شروع به خواندن (کارشناسی ناپیوسته آذر 90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
modaliyari
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

شروع به خواندن (کارشناسی ناپیوسته آذر 90)

پست توسط modaliyari » سه‌شنبه 10 آبان 1390, 2:37 am

سلام بچه ها
من می هوام اگر خدا بخواهد برای آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد که گویا قرار است در آذر ماه انجام شود شروع به خواندن کنم
مشکل من یک دو راهی است آن هم انتخاب دانشگاه . مانده ام انتخاب اولم را دانشگاه تهران شمال بزنم یا رودهن.
آخه تو این یک ماه می شه خوند و تهران شمال قبول شد یا نه اتنخاب اولم را رودهن بزنم خیالم جمع باشه؟
آخه گویا قرار آزمون بعدی دانشگاه آزاد نیم سال دوم 91 برگذار شه که با این حساب من نمی تونم تو او آزمون شرکت کنم چون مدرک کاردانی را نیم سال 90 می گیرم.
بعد یک سوال دیگر هم داشتم این که قضیه انتخاب رتبه دوم و سوم چیه که با نسبت به اتنخاب اول رتبه را افزایش می دهد. چرا؟

با تشکر فراوان
<a href="http://www.melyan.net" class="postlink">گروه ملیان طراحی مالتی مدیا</a>

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: شروع به خواندن (کارشناسی ناپیوسته آذر 90)

پست توسط konkoorkk » سه‌شنبه 10 آبان 1390, 8:13 am

اگر میدونی که تخصصی ها رو میتونی هر کدوم رو حداقل فقط 20% بزنی و عمومی ها رو خیلی خوب (یعنی حداقل 60) بزنی به تهران شمال هم شاید بتونی فکر کنی. بهترین کار اینه که بری تو تاپیک دیگه و کارنامه بچه هایی که تهران شمال قبول شدن رو ببینی. قضیه انتخاب دوم و سوم اینه که ببین مثلا رودهن رو در نظر بگیر. در کنکور قبلی (که شهریور بود) تراز قبولی برای رودهن در انتخاب اول 5070 بود. اما اگر رودهن رو دوم میزدی ترازش میشد 5550. سوم هم نمیدونم ولی احتمالا 6 هزار. پس قضیه اینه که اینجوری نیست که بگی خب من میام تهران جنوب که بهترینه رو اول میزنم و بعد تهران شمال و بعد هم رودهن,به این امید که حالا اگر اون دو تا نشد میرم رودهن. نه! گزینه های 2 و 3 ترازشون خیلی میره بالاتر و شرایط سخت تر میشه.

قفل شده