سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Ramin

پست توسط Ramin » دوشنبه 24 دی 1386, 5:17 pm

mehdivk نوشته :
دوستان مگر قرار نبوه که از روز دوشنبه ثبت نام علمی کاربردی ، کارشناسی نا پیوسته شروع بشه ، دوستان در سايت هم خبر مربوطه را درج کرده اند اما من از صبح تا حالا هر چی تو سايت این سازمان سنجش میرم لینک ثبت نام کاردانی هست اما کاردانی به کارشناسی نه! نیست ، شماها ثبت نام کردید یا این اینترنت ما شروع کرده به Cash کردن صفحات وب
دوستان عزیز لطفا برای هر سوال یک تاپیک ارسال نکنید ، هر سوال را در تاپیک مربوطه بپرسید .

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » دوشنبه 24 دی 1386, 5:21 pm

پس چرا نمیشه ثبت نام کرد؟ نوشته دوشنبه ولی نمیشه!!!!!! :cry:

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » دوشنبه 24 دی 1386, 5:26 pm

rtech نوشته شده:mehdivk نوشته :
دوستان مگر قرار نبوه که از روز دوشنبه ثبت نام علمی کاربردی ، کارشناسی نا پیوسته شروع بشه ، دوستان در سايت هم خبر مربوطه را درج کرده اند اما من از صبح تا حالا هر چی تو سايت این سازمان سنجش میرم لینک ثبت نام کاردانی هست اما کاردانی به کارشناسی نه! نیست ، شماها ثبت نام کردید یا این اینترنت ما شروع کرده به Cash کردن صفحات وب
نه منم نمیتون م ثبت نام کنم همه جاییه نگران نباش تا ساعت 12 درست میشه

دانشجوی ارشد نرم افزار

mehdivk
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehdivk » دوشنبه 24 دی 1386, 5:52 pm

دوستان عزیز شرمنده ام ، فکر نمی کردم که نباید thread جدید بزنم ، بازم شرمنده ، پس مشکل از PC من نیست ، مشکل عمومیه ، فقط یک چیز تو این دفترچه نوشته صفحه 109 فرم نمونه ، صفحه 109 من خالیه ، رفتم از سايت سازمان سنجش فرم نمونه را دانلود و پرینت کردم ولی تو دفترچه زدم بند 28 رو از جدول شماره 16 پیدا کنید ، جدول شماره 16 هم تو نسخه pdf سايت و هم نسخه دفترچه مربوط به شهریه هست و هیچ کدی توش نیست ، این کد مربوط به بند 28 چیه ؟ فکر کنم باید کد نرم افزار رو بزنیم که اونم182 ه درسته ؟

آواتار کاربر
hekmat
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

پست توسط hekmat » دوشنبه 24 دی 1386, 6:37 pm

سلام خدمت همه دوستان عزیز
عرض شود که دوست گرامی در دفترچه راهنما صفحه 27 کد رشته ها درج شده است عنوان جدول است :
جداول کد رشته و عنوان رشته های امتحانی و مواد آزمون اختصاصی
در آنجا می بینید که کد رشته کامپیوتر 182 است

ّبا آرزوی قبولی و موفقیت برای شما :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

خدایا چنان کن که سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاینده و سرافراز باشید حکمت

mehdivk
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehdivk » دوشنبه 24 دی 1386, 7:00 pm

دوستان ثبت نام اینترنتی گویا راه افتاده

aram_d

پست توسط aram_d » دوشنبه 24 دی 1386, 7:58 pm

criminaldevil نوشته شده:سلام به همی دوستان
من یه سالی هست که توی این سایت می امو مطالب بچه هارو می خونم اما تازه امروز عضو شدم
بالاخره دفترچه های علمی کاربردی با همه ی کشو قوسش اومدو یه جورایی منو توی شوک گذاشت
به طور حتم برنامه نویسی از برنامه نویسی شی گرا می اد.من سر فصلهای علمی کاربردی تدریس شده توی خود دانشگاهشو گیر اوردم و به وضوح زیرش ذکر شده بود که موارد ازمونی باید از همین سرفصلها بیاد ...پس باید منتظر سوالات وی بی باشیم...اما اینکه سیستم عاملو حذف کردن خیلی بد شد ون من خودم شخصا سیستم رو عالی بودم..اما خوب به جاش زبان تخصصی اومده...کسایی که واسه ازاد تست زدنحتما می دونن که همه ی تستهای زبان تکراریه...فقط کافیه دوره های قیل همه ی کنکور هارو بزنین تا براحتی در صدی بالای پنجاه بیارین...در کل نباید از سوالات ترسید و گرنه همهی تستها سخت هستن...من پیشنهاد می دم که از روز 10 بهمن یه تایپیک اینجا زده بشه و به عنوان سرفصل اون روز شب به شب گذاشته بشه و همه با هم تا 10 اسفند جلو بریم تا انشالاه هر کی زحمت میکشه موفق بشه و به دانشگاه وارد بشه
خدمت بچه مشهدی های گلم هم عرض کنم که باعث خوشحالیه که پذیرش مشهد زیاد شده اما برا من سوال این مطرح می شه که مثلا مدیریت صنعتی که سال اولیه که داره ارایه می ده می خواد با 30 تا دانشجو کلاس تشکیل بده؟قربونش برم کشاورزی هم که کل دانشجواشو از خودش می گیره و ازاد نداره
به هر حال بچه ها این نکترو بگم که نباید نا امید بود...من ازادو عالی دادم...خودم دانشجوی منتظری مشهد هستم...هر چقدر که کاردانی مطمئن بودم قبولم ازادو 2 برابر مطمدنم..اما به عللی که خوشبختانه فقط مالی جزوش نیست می خوام برم علمی کاربردی...هیچ کلاس کنکوری هم تا به حال توی عمرم نرفتم...کاردانی از کتابای یگانه خوندم الانم دارم کتابای مقسمی رو می خونم...واقعا بیاین به جای شایعه پراکنی همه دست به دست هم بدیم یه تایپیک راه بندازیم...برنامه بریزیم...جلو بریم...مشکلاتمونو حل کنیم و سوالارو مطرح کنیم...همه هر شب راس ساعت 11 مثلا بیاین توی نت تا 12 بشینیم حرف بزنیم ببینیم کی جلو رفته و کی کجاست...اینجوری فکر کنم به یه نتیجه ای برسیم...اینی که هی بشینیم اینجا منبع معرفی کنیم و سوالای جورو وا جور بپرسیم راجع به کنکور و کی و چجوری بودنش حرف بزنیم دردی از ما دوا نمی کنه ...درد ما با کار و تلاش یه ماهه حل می شه ..انشالاه همه بریم دانشگاهو همه هم رو اونجا ببینیم....هر کسی موافقه اگه اومدو این رو خوند لطفا یه یوزر باز کنه و اعلام موافقت کنه انشالاه به امید خدا اگه دیدیم همه بچه ها جمعن با کمک هم راه بندازیمو بریمو به مقصودمون برسیم....
هر کس موافقه لطفا موافقت خودشو اعلام کنه
سلام
من هم موافقم :lol: :lol:
اگه اینکارو کنیم عالی میشه
فقط لطفا اگه حتمیه خبر بدین
یعنی مثل کارهای این دولت نباشه که یه حرفی می زنن بعد بی خیال میشن. :wink:

monad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط monad » دوشنبه 24 دی 1386, 8:17 pm

سلام به همه دوستان
منم با نظر شما موافقم اما چون زمانم برای درس خوندن فقط 3 یا 4 ساعت بیشتر نیست ناچارا تا آزمون فقط آزمون های سالهای قبل رو می خونم اما شما اگر زمان بیشتری رو می تونید برای خوندن بزارید میتونید توی این ماه باقی مانده کتابهای کنکور سریع مقسمی رو بخونید

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

criminaldevil
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط criminaldevil » دوشنبه 24 دی 1386, 9:49 pm

سلام خدمت همه ی دوستان گلم
عرض شود که در اینکه فکر خوبیه که شکی نیست منتها احتیاج به برنامه ی زمانی داره...من خودم دانشجو هستم و امتحانام شروع شده از این جهت گفتم 10 بهمن که امتحانا تموم شده باشه و وقتی برای خوندن باشه...اصولا در زندگی کار نشد نداره...همه کاری مشه کرد...اما باید دید ارزششو داره یا نه ....اگه دوستان به حداقل 20 نفر برسن خوب شروع می کنیم...دو نفر که تجربه ی کنکور دارن بیان جلو برنامه بدن...منم سعی می کنم از یکی از مشاورای کنکوری که با من یه اشنایی مختصری دارن کمک بگیرم....واقعا چرا نشه؟؟؟
با برنامه ای که من مد نظرمه نه تنها ظرف این یه ماه می شه همه چیزو خوند بلکه میشه مشکلات رو هم حل کرد و تست زد...من همینجا می گم اقایون و خانومها کار نشد نداره
من اماده ام به طور شدید ..کسایی که فکر می کنن عقب می مونن به نظر من بهتر جبرانی بزارن واسه خودشون تا برسن لزوما نباید دقیقا همه با هم پیش بریم ..هر جا که تموم نشد سعی میکنیم در قسمت تست زنی بیششتر روی اون قسمت کار کنیم انشالاه که همه قبول بشین...اما اول یه تکونی بو خودتون بدین همونقدر که شما می ای می بینی هیچی نمی نویسی خوب از من شخص دالدم انتظار نداشته باش که انجام بدم...بیاین همکاری کنین...بنویسیسن اگه انشالاه به 20 نفر رسیدیم تا اول بهمن یعنی دقیقا یعه هفته دیگه...یه تاپیک می زنیم برنامه هاشو ردیف می کنیم تا برسیم به کنکور و با خیال راحت بریم سر جلسه...منتظر همتون هستم...اگه نشد که من خودم می خونم تنبلایی هم که زحمت تایپ دو جمله به خودشون نمی دن بهتر که قبول نشن...از موقع نوشتن من 100 نفر اومدن طبق امار دو نفر پیام گذاشتن ..به خود بیاین ...بجنبین

sogand_b

پست توسط sogand_b » سه‌شنبه 25 دی 1386, 10:58 am

سلام ، من هم موافقم خیلی عالی میشه .

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
تماس:

پست توسط farshidshd » سه‌شنبه 25 دی 1386, 11:43 am

monad نوشته شده:سلام به همه دوستان
منم با نظر شما موافقم اما چون زمانم برای درس خوندن فقط 3 یا 4 ساعت بیشتر نیست ناچارا تا آزمون فقط آزمون های سالهای قبل رو می خونم اما شما اگر زمان بیشتری رو می تونید برای خوندن بزارید میتونید توی این ماه باقی مانده کتابهای کنکور سریع مقسمی رو بخونید

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
شما آزمون های سال های قبل رو دارین؟؟ ممکنه بزارین ما هم استفاده کنیم؟؟؟

دانشجوی ارشد نرم افزار

Ramin

پست توسط Ramin » سه‌شنبه 25 دی 1386, 1:50 pm

power نوشته است :
سلام به همه بچه ها :D عزیزان من یه ترمم مونده :wink: الان در حال حاضر توی دانشگاه آزاد اسلامی درس میخونم :twisted: .
دفتر چه علمی کاربردی رو گرفتم میخوام بدونم اصلا علمی کاربردی در رده دانشگاه های آزاد یا سراری هست یا نه ؟؟؟ ارزششو داره من از آزاد بیام توی علمی کاربردی ؟؟؟ ممنون میشم کامل جواب بدید؟!؟
بعد داشتم میگفتم من یه ترمم مونده ، توی دفتر چه گفته هنگام ثبت نام باید مدرک کاردانی رو داشته باشیم من فکر نکنم تا اخر این ترمی که داره شروع میشه(اسفند) به ما مدرک کاردانی بدن من میتونم تو این ازمون شرکت کنم ؟؟؟ یعنی اگه قبول بشم اجازه ثبت نام رو دارم ؟؟؟

:shock:
eeeeeee
من نمیخواستم یه تاپیک جدید بزنم :roll: حالا این طوری شد دیگه ببخشید اگه میشه این پست رو به تایپک کاردانی با کارشناسی علمی کاربردی انتقال بدید ممنون میشم .

Power

پست توسط Power » سه‌شنبه 25 دی 1386, 2:27 pm

سلام به همه بچه ها عزیزان من یه ترمم مونده الان در حال حاضر توی دانشگاه آزاد اسلامی درس میخونم .
دفتر چه علمی کاربردی رو گرفتم میخوام بدونم اصلا علمی کاربردی در رده دانشگاه های آزاد یا سراری هست یا نه ؟؟؟ ارزششو داره من از آزاد بیام توی علمی کاربردی ؟؟؟ ممنون میشم کامل جواب بدید؟!؟
بعد داشتم میگفتم من یه ترمم مونده ، توی دفتر چه گفته هنگام ثبت نام باید مدرک کاردانی رو داشته باشیم من فکر نکنم تا اخر این ترمی که داره شروع میشه(اسفند) به ما مدرک کاردانی بدن من میتونم تو این ازمون شرکت کنم ؟؟؟ یعنی اگه قبول بشم اجازه ثبت نام رو دارم ؟؟؟

*mitra*
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط *mitra* » سه‌شنبه 25 دی 1386, 5:39 pm

بچه ها اگه کسی سوالات کنکور 85 علمی کاربردی رو داره حالا نمی گم همش رو بزاره چند تا سوال معارفش رو اینجا تایپ کنه تا من ببینم معارفش مال نهاد رهبری هست یا انتشارات سمت

sogand_b

پست توسط sogand_b » سه‌شنبه 25 دی 1386, 8:15 pm

*mitra* نوشته شده:بچه ها اگه کسی سوالات کنکور 85 علمی کاربردی رو داره حالا نمی گم همش رو بزاره چند تا سوال معارفش رو اینجا تایپ کنه تا من ببینم معارفش مال نهاد رهبری هست یا انتشارات سمت
سلام من سوالات سال 85 رو دارم فکر می کنم سوالات معارف از نهاد رهبری باشه چند نمونه از سوالات
1- عقل گرایی یا راسیونالیسم که با اندیشه های....................... آغاز شد به معنای آن است که عقل .................. و ............. می تواند گره گشای فکر انسان و پاسخ گو به مشکلات او باشد.

2- حیرت دینی و تحیر معرفتی ، به ترتیب در کدام مورد تعریف درست پیدا کرده اند؟

3- آنجا که « یونگ» روانکاو نامورسوئیسی ، از بین تمام بیماران میان سال خود ، یک نفر را هم نمی یابد که مساله اش ، یافتن یک نگرش دینی به حیات نباشد ، اثرگذاری « دین» در .................... استنباط می گردد.

4- غیبت و شهادت که یکی از پایه های جهان شناسی اسلامی است به ترتیب موصوف به ................ و.............. می شوند.

5- دلیل قرار گرفتن شیطان در صف فرشتگان ......................... بود.

6- نیت نماز ، در نزد اهل جذبه و محبت ، تصمیم بر اطاعت خداوند است .........................

چند تا سوال زیر هم از سال 84 است
1- در نگرش انسان دین باور، « سلطه انسان بر طبیعت» چگونه است؟

2- تجربه گرایی نوین در اروپا با تاکیدات ............ بر لزوم به کارگیری ........... آغاز شد.

3- ضرورت وجود برای ذات واجب الوجود ضرورت ............... و ضرورت سفیدی برای برف ......... است.

4- مرگ از منظر قرآن به ......... تعبیر شده و از منظر دو دیدگاه مادی و الهی ........... می باشد.

در ضمن آیه هاخیلی مهم هستند بیشتر سوالات از آیه های قرآنی مطرح شده.
امیدوارم مفید بوده باشه

قفل شده