کمک فوری فوری به شما ها دارم

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
boy67

کمک فوری فوری به شما ها دارم

پست توسط boy67 » یک‌شنبه 22 فروردین 1389, 4:31 pm

سلام
من تو دانشگاه جامع قبول شدم
ولی میگن کلاس هاش تو تابستان هم برگزار میشه و از هفته آینده یعنی تقریبا اردیبهشت ماه کلاس ها شروع میشن
و کلاس هاش هم بیشتر اوقات بی موقع هستن مثلا می گن زمان فلان درس روز جمعه ساعت3 بعد از ظهر هست
و یه خبر هم هست که میگن کارشناسی ناپیوسته هم از دانشگاه ها روزانه و شبانه داره حذف میشه

این موضوع ها نگران کننده هست
اصلا غیر عادی هست
چرا باید عین دانشگاه های دیگه تابستون ها تعطیل نباشه؟
چرا کارشناسی ناپیوسته داره حذف میشه از دانشگا ها؟
چرا کلاس هاش بی موقع هستن ؟
چرا در مورد این دانشگاه اطلاع رسانی خوب نمیشه ؟
من رشته ام ریاضی فیزیک هست و از سر ناچار تو این آزمون شرکت کردم البته تو آزمون دانشگاه آزاد و سراسری هم شرکت میکنم اگه قبول نشدم میام این دانشگاه چون علاقه ام رشته کامپیوتر هست و تو این دانشگاه هم این رشته رو قبول شدم اگه از دانشگا های دیگه قبول نشو م میام این دانشگاه
البته من این طور فکر کردم که اگه من کاردانی رو از دانشگاه جامع بگیرم کارشناسی رو از روزانه میگیرم این طوری خوب میشه .
لطفا مرا راهنمایی کنید

آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

Re: کمک فوری فوری به شما ها دارم

پست توسط masoud.t » یک‌شنبه 22 فروردین 1389, 5:30 pm

سلام.دوست من.
ورود شما رو به انجمن تبریک میگم.
اگر هم کلاس ها تابستون باشه فک می کنم فقط ترم اول اینطوری باشه.
در مورد کارشناسی روزانه هم باید بگم که تقریبا وجود نداره.
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » یک‌شنبه 22 فروردین 1389, 10:29 pm

boy67 نوشته شده:سلام
من تو دانشگاه جامع قبول شدم
ولی میگن کلاس هاش تو تابستان هم برگزار میشه و از هفته آینده یعنی تقریبا اردیبهشت ماه کلاس ها شروع میشن
و کلاس هاش هم بیشتر اوقات بی موقع هستن مثلا می گن زمان فلان درس روز جمعه ساعت3 بعد از ظهر هست
و یه خبر هم هست که میگن کارشناسی ناپیوسته هم از دانشگاه ها روزانه و شبانه داره حذف میشه

این موضوع ها نگران کننده هست
اصلا غیر عادی هست
چرا باید عین دانشگاه های دیگه تابستون ها تعطیل نباشه؟
چرا کارشناسی ناپیوسته داره حذف میشه از دانشگا ها؟
چرا کلاس هاش بی موقع هستن ؟
چرا در مورد این دانشگاه اطلاع رسانی خوب نمیشه ؟
من رشته ام ریاضی فیزیک هست و از سر ناچار تو این آزمون شرکت کردم البته تو آزمون دانشگاه آزاد و سراسری هم شرکت میکنم اگه قبول نشدم میام این دانشگاه چون علاقه ام رشته کامپیوتر هست و تو این دانشگاه هم این رشته رو قبول شدم اگه از دانشگا های دیگه قبول نشو م میام این دانشگاه
البته من این طور فکر کردم که اگه من کاردانی رو از دانشگاه جامع بگیرم کارشناسی رو از روزانه میگیرم این طوری خوب میشه .
لطفا مرا راهنمایی کنید

سلام دوست جان چند تا مسئله را باید خدمت شما عرض کنم .
1- اون خبر شما مربوط به دانشگاه هایی هست که از نظر درجه رتبه بالاتری دارند ، مثلا دانشگاه فردوسی مشهد ، دانشگاه صنعتی امیر کبیر ، دانشگاه زنجان دانشکده فنی مهندسی اصفهان و ... در ضمن سهمیه روزانه اون دانشگاه هها حذف میشه ولی شبانه اش همچنان برقراره !
2- اینکه کی میگه کلاسهاش بی موقع است ؟ ger: این دانشگاه تنها دانشگاهی هست که روزای جمعه تعطیله ...
3- شما آخره اسفند کنکور دادین درسته ؟ نتایج الان اومده درسته ؟ خوب نظره شما اگر از همین فردا هم ترم تون شروع بشه می تونید تا 28 خرداد 1 ترم رو تموم کنید ؟ به نظرتون ترمی که اونم ترم اول هست جالبه که 1 ماه و نیم طول بکشه ؟ khk:
4- کی میگه کارشناسی نا پیوسته داره حذف میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ khk: khk:
کلاسهای این دانشگاه بی موقع نیست که ! تنها چیزی که داره اینه که اگر دانشگاهی قبول شدید که سهمیه کارمند هم داشته ممکنه ( ممکنه ، ممکنه ، ممکنه و باز هم ممکنه ) کلاسهاتون رو طرف بعد از ظهر قرار بدند ساعت هاش رو !
یک مسئله دیگه ای هم که هست اینه که برای مقطع کاردانی زیاد جوش نخورید bil: اونش مهم نیست ، مهم اینه که بخونید برید بالاتر و بالاتر و بالاتر و ...
موفق باشید دوست جان :wink:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

boy67

پست توسط boy67 » دوشنبه 23 فروردین 1389, 2:06 pm

لطفا کمک کنید

قفل شده