مشکل عجیب و باورنکردنی یه دیپلمه ی کامپیوتر!

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

mtu
کاربر ساده
کاربر ساده

مشکل عجیب و باورنکردنی یه دیپلمه ی کامپیوتر!

پست توسط mtu » چهارشنبه 14 مرداد 1388, 10:47 am

سلام بر همه.شخصی ام 17 ساله که دیپلم کامپیوتر دارم و امسال میخوام وارد مقطع کاردانی بشم(فنی حرفه ای) که به علت داشتن یه معلم بلانسبت همه گاو در درس برنامه سازی چیزی از ویژوال بیسیک تو این 2 سال حالیم نشده!نه تنها من بلکه همه ی 20 نفر کلاسمون!
به نظر شما کسی که تو 2 سال دبیرستان هیچی(توجه:هیچی) از vb تو نفهمیده!!!(نه از نظر کند ذهن بودن از نظر معلم خوب نداشتن) میتونه دانشگاه ادامه تحصیل بده؟ (اخه گمان نکنم استاد اونجا وی بی رو از صفر شروع کنه که نه؟) یا حد اقل تو این 50 روز باقیمونده تا اغاز دانشگاه میتونه vb رو حداقل تا حدودی فرا بگیره؟!

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: مشکل عجیب و باورنکردنی یه دیپلمه ی کامپیوتر!

پست توسط peyman » چهارشنبه 14 مرداد 1388, 2:06 pm

mtu نوشته شده:سلام بر همه.شخصی ام 17 ساله که دیپلم کامپیوتر دارم و امسال میخوام وارد مقطع کاردانی بشم(فنی حرفه ای) که به علت داشتن یه معلم بلانسبت همه گاو در درس برنامه سازی چیزی از ویژوال بیسیک تو این 2 سال حالیم نشده!نه تنها من بلکه همه ی 20 نفر کلاسمون!
به نظر شما کسی که تو 2 سال دبیرستان هیچی(توجه:هیچی) از vb تو نفهمیده!!!(نه از نظر کند ذهن بودن از نظر معلم خوب نداشتن) میتونه دانشگاه ادامه تحصیل بده؟ (اخه گمان نکنم استاد اونجا وی بی رو از صفر شروع کنه که نه؟) یا حد اقل تو این 50 روز باقیمونده تا اغاز دانشگاه میتونه vb رو حداقل تا حدودی فرا بگیره؟!
شما میتونید خودتون دست به کار بشید و کتابها رو مطالعه کنید. باور کنید زیاد سخت نیست اگه پشتکار داشته باشی حتما موفق میشی
...

fanoos
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط fanoos » پنج‌شنبه 15 مرداد 1388, 11:42 am

اقا منم الان میخوام وارد مقطع کاردانی بشم و دقیقا مشکل این عزیز رو دارم!
لطفا یکی به ما ها کمک کنه و بگه که ایا میشه با خرید کتاب های اموزش گام به گام وی بی 6 اقای جعفر نژاد قمی تو این 1 ماه باقیمانده یه جوری وی بی رو راست و ریست کرد که از پس اساتید عقده ای فنی بربیاییم؟؟؟!

g123
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط g123 » پنج‌شنبه 15 مرداد 1388, 6:02 pm

وای ی ی ی ی ی من فکر میکردم فقط خودم این مشکل رو دارم نگو و و و و این مشکل خیلی شایع هست!!!
وای حالا تکلیف ماها چیه؟ تو این 1 ماه باقیمونده میتونیم به این نرم افزار مزخرف تا حدودی مسلط بشیم؟ (با روزی 2 ساعت کار)

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » پنج‌شنبه 15 مرداد 1388, 6:18 pm

g123 نوشته شده:وای ی ی ی ی ی من فکر میکردم فقط خودم این مشکل رو دارم نگو و و و و این مشکل خیلی شایع هست!!!
وای حالا تکلیف ماها چیه؟ تو این 1 ماه باقیمونده میتونیم به این نرم افزار مزخرف تا حدودی مسلط بشیم؟ (با روزی 2 ساعت کار)
راحت تر از اون چیزی هست که شما فکر می کنید. از ویژوال بیسیک غول نسازید!

fanoos
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط fanoos » جمعه 16 مرداد 1388, 10:08 am

به کتاب اموزش گام به گام ویژوال بیسیک اقای قمی رجوع شود....
فکر کنم در عرض 1 ماه و با روزی 2 ساعت کار کردن بشه فرا گرفت!

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » جمعه 16 مرداد 1388, 4:00 pm

مشکله شما نه عجیبه نه باور نکردنی انقدرم ترس نداره تازه من کاردانیمم تموم کردم بدون اینکه

یه خط برنامه نویسی بلد باشم ولی از نظره بد بودن خیلی بده . بهتره سریعتر یادگیریه برنامه

نویسیو شروع کنی اصولا رشته ما تو فنی حرفه ای فقط پز و اسمه نه توش مهارتی یاد میگیریم نه

سواده تئوری مثله ریاضی فیزیکا .کلا از اونجا رونده از اینجا مونده ایم

اگرم خودتون به داده خودتون نرسین هیچ کس کمکتون نمیکنه که هیچ چوبم لا چرختون میکنه و یکدفعه

به خودتون میاین میبینین لیسانسه نرم افزارین و حداکثر میتونین جمعه دو عدده مثبت و تو پاسکال

برنامه نویسی کنین و به قوله یکی از اساتیدم میرین تو یه مغازه سی دی رایت میکنید

یا آنتن ماهواره نصب میکنین !!!!!! ha: khk:

mtu
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mtu » جمعه 16 مرداد 1388, 6:39 pm

yazdanfar نوشته شده:مشکله شما نه عجیبه نه باور نکردنی انقدرم ترس نداره تازه من کاردانیمم تموم کردم بدون اینکه

یه خط برنامه نویسی بلد باشم ولی از نظره بد بودن خیلی بده . بهتره سریعتر یادگیریه برنامه

نویسیو شروع کنی اصولا رشته ما تو فنی حرفه ای فقط پز و اسمه نه توش مهارتی یاد میگیریم نه

سواده تئوری مثله ریاضی فیزیکا .کلا از اونجا رونده از اینجا مونده ایم

اگرم خودتون به داده خودتون نرسین هیچ کس کمکتون نمیکنه که هیچ چوبم لا چرختون میکنه و یکدفعه

به خودتون میاین میبینین لیسانسه نرم افزارین و حداکثر میتونین جمعه دو عدده مثبت و تو پاسکال

برنامه نویسی کنین و به قوله یکی از اساتیدم میرین تو یه مغازه سی دی رایت میکنید

یا آنتن ماهواره نصب میکنین !!!!!! ha: khk:
دوست عزیز من از تعجب دارم شاخ درمیارم!!
تو چجوری پس دوره ی کاردانی رو تمام کردی؟من شنیدم مهم ترین درس رشته ی کامپیوتر تو دانشگاه برنامه نویسی هست که.
بابا من حاضرم لیسانسم رو بگیرم ولی هیچی بلد نباشم!من فقط برام مدرک مهمه چون بهش احتیاج دارم!
نه جدا برام بگو چجوری با این وضع تو وی بی کاردانی رو با موفقیت تموم کردی چون من همه ترسم از اینه که استاد ها منو مشروط کنن.

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » جمعه 16 مرداد 1388, 8:33 pm

داداش بی خیال تو فکر کردی این جاهایی که ما درس میخونیم واقعا دانشگاهن ؟!!!!!! به خدا

استاده برنامه نویسیمونم خودش بلد نبود اونوقت واسه اینکه مارو خر کنه میگفت برنامه نویسی

که چیزی نیست خودتون یاد میگیرین من به جاش بهتون تفکره الگوریتمی یاد میدم amuz:

بعد یه مسئله فارسی مینوشت رو تخته میگفت الگوریتمشو فارسی بنویسین ha: تازه طرف

کارشناسی ارشده پلی تکنیکم بود !!!!!!!!!!!! تمامه ترمم از این و اون پروزه میگرفتیم به اسمه خودمون

میدادیم یا از اینترنت میگرفتیم تازه من با همین وضع کارشناسی ناپیوسته ام قبول شدم اما تهران

نبود نرفتم ger: در هر صورت من اینو نگفتم که شما هم مثله من کنی چون آخرش خودت ضرر

میکنی و وقتی رفتی تو کار میبینی که چقدر ضرر کردی فقط گفتم بدونی مشکله اصلیت این چیزی که

گفتی

نیست مشکل درس خوندن و زحمت کشیدن و دانش اندوزیه که هیچ کدوم از ما نمیکنیم فقط یه

لقبه دانشجو میاد پشته اسممون khk:

mtu
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mtu » جمعه 16 مرداد 1388, 11:08 pm

yazdanfar نوشته شده:داداش بی خیال تو فکر کردی این جاهایی که ما درس میخونیم واقعا دانشگاهن ؟!!!!!! به خدا

استاده برنامه نویسیمونم خودش بلد نبود اونوقت واسه اینکه مارو خر کنه میگفت برنامه نویسی

که چیزی نیست خودتون یاد میگیرین من به جاش بهتون تفکره الگوریتمی یاد میدم amuz:

بعد یه مسئله فارسی مینوشت رو تخته میگفت الگوریتمشو فارسی بنویسین ha: تازه طرف

کارشناسی ارشده پلی تکنیکم بود !!!!!!!!!!!! تمامه ترمم از این و اون پروزه میگرفتیم به اسمه خودمون

میدادیم یا از اینترنت میگرفتیم تازه من با همین وضع کارشناسی ناپیوسته ام قبول شدم اما تهران

نبود نرفتم ger: در هر صورت من اینو نگفتم که شما هم مثله من کنی چون آخرش خودت ضرر

میکنی و وقتی رفتی تو کار میبینی که چقدر ضرر کردی فقط گفتم بدونی مشکله اصلیت این چیزی که

گفتی

نیست مشکل درس خوندن و زحمت کشیدن و دانش اندوزیه که هیچ کدوم از ما نمیکنیم فقط یه

لقبه دانشجو میاد پشته اسممون khk:
داداش تو بچه کجایی؟!!!و از اون مهم تر کجا درس خوندی؟!!!
تا ما هم بیاییم اونجا برا ادامه ی تحصیل!!!!
مرد حسابی اساتید رشتی و مخصوصا لاهیجانی پدر صاحب بچه رو درمیارن،به این راحتی نمره بده نیستن که!

kavoshgar

پست توسط kavoshgar » دوشنبه 9 شهریور 1388, 6:21 pm

سلام دوست عزیز
اگر برای دانشگاه و ترس از اساتید می خوای بری vb یاد بگیری به نظر من اصلا نرو چه فکری در مورد دانشگاهای ایران کردی به هرکی بخوان نمره میدن به هر کی بخوان نمیدن ولی برای آیندت بشین درست بخون .
در ضمن اساتید هیچ فرقی با معلمای دبیرستان ندارن مگراینکه فقط و فقط تهران و شهرهای بزرگ قبول شده باشی.
اصلا فنی و حرفه ای اومدن کار فوق العاده اشتباهی من که واقعا پشیمونم
می رفتم رشته ریاضی بهتر بود khk:

آواتار کاربر
parviz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط parviz » دوشنبه 9 شهریور 1388, 9:01 pm

دوست عزیز خیلی عجیب نیست.
یادم تو دانشگاه یکی از اساتید 5 تا کلمه انگلیسی از یک درس تخصصی نوشت 3 تاشون غلط املایی داشت !!
مدرک گرایی ، پارتی بازی و...
باعث تاسف است
زینت در سه چیز است : 1-علم 2- آزادی 3- محبت « افلاطون »

gamron
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط gamron » پنج‌شنبه 26 شهریور 1388, 11:36 pm

الان مدرکی که مد شده mcse و بعد از همه مهمتر cisco هست فقط باید 7 میلیون خرج کنین. موسسه دیباگران
هوسبازان وقتی زیبایی را می بینند عاشق میشوند ولی خرد مندان وقتی عاشق می شوند زیبا می بینند

soko0t
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط soko0t » دوشنبه 30 شهریور 1388, 11:19 am

والا منم دسته کمی از شماها ندارم با این تفاوت که رشتم تو دبیرستان ریاضی بود. اما جلو ضرر رو از هر کجا بگیری منفعته. فقط عجیب بودنش مثل مشکل من اینه که خودمون دنبالش نرفتیم. من الان فقط یه چیز از این دانشگاه ها فهمیدم که اگه می خوای فقط یه لیسانس بگیری یا علی بفرمایید ولی نه اگه می خوای فردا یه چی بارت باشه خودت باید بری دنبالش.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 30 شهریور 1388, 2:47 pm

با سلام
دوستان من نميدونم چرا شما ميترسين بابا وي بي هيچي نيست
از اين هم نترسين نمره نميده نميدونم مشروط ميشم چنين چيزهايي وجود نداره استاد مياد از اول ميگه يه چيزهايي هم از سر و تهش ميگه يه for و if و...تموم ميشه يه استاد اگه بتونه 100 صفحه درس بده از كتاب قمي شاهار كرده درس بده ها نه اينكه يه دستور for بگه بقيشو بگه برين خودتون بخونين زياد نگران نباشين قبول ميشين نه تو وي بي تو تمام درسهاي برنامه نويسي دانشگاه
در مورد برنامه نويسي هم خوب ياد گرفتن ولي هيچ كجا به درد نميخوره ميخواهي برنامه بنويس بده بيرون بعد 1 هفته با 500 تومن ميبيني دست همه هست
در مورد حرف دوستمون gamron بله مدرك گرفتن خوب هست ولي شما كسي پيدا كن كه بگه شما مدرك بگير بهت كار تضميني ميدم بيا من اونقدر بهت مدرك بدم كه سير بشين 1 گوني پر مدرك ha: آدم الان بايد يه كاري پيدا كنه با پولش لا اقل يه 10 ساله بتونه خونه يا ماشين بخره نه كه اين كه كار پيدا كردم تو يه شركت برنامه مينويسم ماهي 300 يا 500 هزار تومن پول ميدن با اينا نه خونه ميشه خريد نه چيز ديگه
الان كه سن ميره بالا ميبينه سواد به دردش نميخوره فقط اين به درد ميخوره كه بهت بگن مهندس و پزش بدي
پس زياد به فكر اين نباشين كه خوب ياد بگيرم همين كه نمره بگير پاس كن بره هست همين كه يه چيزهايي هم به گوشت بخوره كافي اونم به خاطر اينه كه يه زماني يكي سوال كرد بتونين جواب بدين
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

قفل شده