استان بومی

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
sham30por

استان بومی

پست توسط sham30por » سه‌شنبه 25 فروردین 1388, 11:47 pm

سلام

1) ببخشید کنکور کاردانی به کارشناسی فقط در مراکز استان ها برگزار میشه یا در شهرستان ها هم برگزار میشه؟

2) ما الان دو ماهه که اومدیم تهران زندگی میکنیم الان من بومیه کجا حساب میشم؟ بعد دانشگاه از کجا میفهمه که داوطلب به خاطر اینکه در کنکور بومیه تهران باشه اومده تهران یا واقعا خونش رو آورده تهران؟

در مورد استان بومی چه طوری سنجش متوجه میشه ؟ وقتی قبول شدی تو مصاحبه میفهمن اصلا تو مصاحبه در مورد استان بومی سوال میکنن یا نه ؟

خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین!

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

Re: استان بومی

پست توسط miladnasa2004 » چهارشنبه 26 فروردین 1388, 12:17 pm

اینایی که من می دونم اینه ولی بهتره برای اطلاعات بیشتر به خوده سازمان سنجش در کریمخان مراجعه کنی

1- در شهرستان ها هم برگزار می شه ولی کدش رو باید در گزینه تعیین محل حوزه امتحانی مشخص کنی (کدهای صفحه 24 دفترچه )

2-طبق دفترچه صفخه 1 قسمت تعریفات استان بومی به اسنای گفته می شود که داوطلب در آنجا اقامت دام و یا محل تولد وی باشد

در مورد دانشگاه ها که به صورت متمرکز دانشجو می پذیرن که مصاحبه در کار نیت به روش نیمه متمرکز چزا هست

و اینکه از کجا می فهمن از شما موقع ثبت نام دو برگ کپی از تمام صقحات و خوده شناسنامه رو می خوان و اینکه شما استان محل تولد رو در ثبت نام مشخص می کنید

این جوری می فهمن !!!! (البته روش های دیگه هم شاید باشه و من ندانم )

بهتره استان محل امتحان و استان محل تولد یکی باشه تا بومی حساب شید (البته گفتم بهتره نه اینکه حساب نشید !!)

یا حق
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

قفل شده