it یا نرم افزار

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
rana
کاربر ساده
کاربر ساده

it یا نرم افزار

پست توسط rana » چهارشنبه 16 آبان 1386, 10:49 am

سلام دوستان
خسته نباشید با این واحدهای سنگین دانشگاه به ویژه طراحی الگوریتم

راستش من سردرگم هستم از اینکه واسه ارشد چه گرایشی شرکت کنم
آخه من برنامه نویسی در حد خوندن جزوه و گرفتن یه نمره متعادله
بنابراین فکرنکنم ارشد نرم افزار واسه محیط کارم موثر باشه از طرفی خودم به شبکه علاقه دارم با اینکه با مباحث شبکه آشنایی خیلی زیاد ندارم بنابراین سراغ it گرفتم گفتن خیلی سخته و باید چند تا کلاس بیرون بری تا چیزی بارت بشه و توی کنکور موفق بشی
لطفا بهم بگید من باید چه کنم :?: :?: :?: :wink:

راستی من با طراحی الگوریتم خیلی درگیرم آقاااااااا این استاد نیازی ما همینطور میگه و میره

هرچی میگیم دکتر نیازی مراعات حال ماها رو هم بکن عین خیالش نیست من که حسابی غصه ام گرفته اصلا نمی دونم میخواد چطورسوال طرح کنم :?: :?: :?:
آخرین ویرایش توسط rana در پنج‌شنبه 24 آبان 1386, 6:13 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

behrooz.ak

پست توسط behrooz.ak » چهارشنبه 23 آبان 1386, 11:42 am

سلام
گفتین که از درس طراحی الگوریتم خوشتون نمیاد و برنامه نویسیتون هم متوسطه به نظر من شما واسه ارشد بهتره تو رشته IT شرکت کنین چون یه جورایی مدیریت هم توش قاطی شده هم اگه تو درس ریاضیات هم مشکل دارین سراغ نرم افزار و هوش مصنوعی نرین

monad
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط monad » پنج‌شنبه 24 آبان 1386, 10:14 am

من کارم شبکه است و باز شبکه مشکلات و سختی های خاص خودشو داره و بدون کلاس وکار عملی هیچ چیز یاد نمیگیرید حتی تئوری اگر کتاب تمام نویسنده ها رو راجع به شبکه بخونید باز هم نمیتونید تو شبکه موفق باشید در حالی که برنامه نویسی رو از روی کتاب راحت میشه خوند وخیلی عالی یاد گرفت پس اگر می دونید بعدها جایی رو میتونید پیدا کنید که به صورت عملی بتونن شبکه رو به شما آموزش بدن و کم کاری نکنن چون ممکنه بعضی فوتو فنها رو نگن it رو انتخاب کنید در غیر این صورت برید سراغ نرم افزار که یاد گیریش دردسر کمتری داره

rana
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط rana » پنج‌شنبه 24 آبان 1386, 12:55 pm

monad نوشته شده:من کارم شبکه است و باز شبکه مشکلات و سختی های خاص خودشو داره و بدون کلاس وکار عملی هیچ چیز یاد نمیگیرید حتی تئوری اگر کتاب تمام نویسنده ها رو راجع به شبکه بخونید باز هم نمیتونید تو شبکه موفق باشید در حالی که برنامه نویسی رو از روی کتاب راحت میشه خوند وخیلی عالی یاد گرفت پس اگر می دونید بعدها جایی رو میتونید پیدا کنید که به صورت عملی بتونن شبکه رو به شما آموزش بدن و کم کاری نکنن چون ممکنه بعضی فوتو فنها رو نگن it رو انتخاب کنید در غیر این صورت برید سراغ نرم افزار که یاد گیریش دردسر کمتری داره

1.شبکه چه گرایشهایی داره؟
2.کدوم گرایش بهتره ؟( از لحتظ بازار کار - از لحاظ هزینه ها - از لحاظ یادگیری و سنگین بودن مباحث
3.توی شهرستان ما به طور قطع امکانات لازم وجود نداره آیا من میتونم از تنها فرصتی که دارم (2سال کارشناسی) با مراجعه به کلاسهای لازم ( در مشهد) خودم رو به سطح لازم برسونم ؟
4.چه کلاسهایی رو باید رفت و چه آموزشهایی رو باید دید ؟ ( زودتر از موعد پرسیدم مگه نه؟)
5.به من گفتن فوق لیسانس نرم افزار بیشتر کار نظارت داره؟ در واقع میترسم کارم در آینده واسم جذاب نباشه؟
با تشکر بسیاااااااااااااااااااار فراوان از کلیه دوستان

sana22
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: it یا نرم افزار

پست توسط sana22 » یک‌شنبه 24 شهریور 1387, 4:21 pm

با سلام به دوست خوبم
به نظر من اگه خودتون به ارشد در هر گرايشي علاقه مند باشيد حتي اگه در يك درس مثلا رياضي يا طراحي الگوريتم ضعيف باشيد ولي اگه مشتاق باشي و اراده قوي داشته باشي و با ديگران در درس خوندن رقابت كني هيچ محدوديتي براي موفق شدنت وجود نداره.
بنده خودم به هوش مصنوعي علاقه زيادي دارم حتي رياضي ام چندان خوب نيست و درسهاي برنامه نويسي زياد قوي نيستم
اما الان كه ترم 2 كارشناسي(كارداني به كارشناسي) حتي دانشگاه آزاد هستم ولي ميخوام از مهر امسال شروع كنم و براي ارشد آماده شم.
براي شما هم هيچ مانعي بر سر راهتان نيست.
اول توكل به خدا-بعد علاقه،انگيز،هدف،و....................
شما براي درسهايي مثل ريلضي كه ضعيف هستيد حتما نياز است كه كلاس كنكوري براشون بريد
انشاءالله موفق بشيد
براي منم دعا كنيد
ثنا از ايلام

KIMO
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اینجا
تماس:

پست توسط KIMO » یک‌شنبه 24 شهریور 1387, 6:30 pm

سلام بچه ها
نماز و روزه همه عزیزان قبول
اگه ریاضیمون ضعیفه یا اگه برنامه نویسیمون دلیل نمی شه که ارشد نتونیم گرایش نرم افزار یا هوش مصنوعی قبول نشیم
شاید تا حالا کم کاری کرده باشیم
اگه وقت بیشتری بزاریم و برنامه داشته باشیم و نه اینکه حتما کلاس بریم خودمون هم می تونیم بخونیم و از استادامون یا دوستامون رفع اشکال کنیم می تونیم در حد خیلی خوب هم باشیم
توکل به خدا فقط انگیزه ، تلاش و برنامه ریزی می خواد
موید باشید ssb:
از آسمان طلا می بارد . شاد زی

آواتار کاربر
feri
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط feri » دوشنبه 22 مهر 1387, 11:54 am

سلام دوستان عزيزم
سوال: اگه ما بخوايم گرايش شبكه از it رو انتخاب كنيم اگه قبول بشيم بايد پيش نياز بگذرونيم؟
كدوم دانشگاهها اين رشته رو دارن ؟( روزانه شبانه غير انتفاعي آزاد)

atenaa

پست توسط atenaa » دوشنبه 22 مهر 1387, 4:36 pm

ضرایب و ظرفیت گرایش های مختلف رشته مهندسی فناوری اطلاعات در دانشگاه سراسری( شبانه و روزانه) در سال 86

http://www.developercenter.ir/forum/att ... 1204084066
اطلاعات جامع در مورد رشته مهندسی نرم افزار
http://www.farnood.com/Persian/index.htm
اگر تنهاترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین همه ی نداشته های من است نفرین و آفرین ها بی ثمر است
اگر تمام خلق گرگ های هار شوند و از آسمان هول و کینه بر سرم ببارد تو مهربان جاودان آسیب ناپذیر من هستی
ای پناهگاه ابدی تو می توانی جانشین همه ی بی پناهی ها شوی...

MEHRAN JON

پست توسط MEHRAN JON » شنبه 9 آذر 1387, 1:27 am

سلام من بعد این که کارشناسی سخت افزار قبول شدم حالا اومدم این انجمن تا ارشد رو شروع کنم اول تاپیکتون خوب بود ولی ظاهراً همتون تو درسا موندین و گیر کردین من خودم این هفته 2 امتحان میانترم دارم
خوب من یه ایده دارم
از اونجایی که درسا سخته و بچه ها نمیرسن بخونن بیاین یه کاری کنیم اولاً مشخص کنین کی چی میخواد بخونه مثلاً من خودم میخوام یا آیتی بخونم یا معما ری کامپیوتر
بعد منابع رشتتونو در بیارین همزمان با درسای دانگاهیتون درسایی که هر ترم دارین اونایی که تو کنکور میاد رو هر ترم خوب بخونیم کنکوری اینطوری هم درس دانشگاهی رو خوب پاس میکنیم هم واسه کنکور خوندیم
هرکسی یه درسی رو شروع میکنه بعد گزارش هفته یا روزانشو میاد تو انجمن میده بعد بچه ها از همدیگه تو درسام میتونن کمک بگیرن چون خیلی از درسا مشترک هست مثلاً تو همه ریاضیات گسسته هست هم سخت هم آیتی نرم افزارو نمیدونم
من خودم الان ساختمان گسسته یا همون ریاضی گسسته رو این ترم دارم

قفل شده