کمک به فارغ التحصیل قدیمی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
farhad48
محل اقامت: تهران

کمک به فارغ التحصیل قدیمی

پست توسط farhad48 » دوشنبه 7 آبان 1386, 11:46 am

سلام

کسی هست که فارغ التحصیل قدیمی باشه و تجربه شرکت در کنکور رو داشته باشه؟
من فارغ التحصل قدیمی هستم و قصد ادامه تحصیل رو دارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم. در ضمن من برای سال آینده می خوام برنامه ریزی کنم. لطفا راهنمایم کنید. ممنون

SHELBY
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط SHELBY » دوشنبه 7 آبان 1386, 12:06 pm

سلام فرهاد جان

من یکم قدیمیم (ورودی 78 )
ولی تا به امسال یعنی کنکور سراسری 86 کنکور نداده بودم,اونم نخونده رفتم سر جلسه.
الان دارم برای آزاد میخونم,اولش یه مقدار سخته آخه من اصلا درس خوندن یادم رفته بود,نمی تونستم یه جابشینم کتاب دستم بگیرم و بخونم.
ولی یه کم اول فشار بیاری عادت میکنی.

حتما بهت پیشنهاد میکنم کلاس هم اسم بنویس اکه برای سراسری سال بعد میخوای بخونی,دوره فشرده رو هم بهت پیشنهاد نمیکنم چون وقت دوره دیگه نداری.

اگه میخوای تو خونه بخونی کتابای مقسمی عالیه.
اگه کلاس هم رفتی برو پارسه و با طورانی درس بردار ضرر نمیکنی.

خلاصه یکم بیشتر باید تلاش کنی :wink:

آواتار کاربر
Evil Boy
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط Evil Boy » دوشنبه 7 آبان 1386, 12:19 pm

سلام دوست عزیز
من فارغ التحصل قدیمی هستم
میشه بگی فارغ التحصیل چه سالی تا ببینیم چقدر قدیمی هستی :wink:
من فارغ التحصل قدیمی هستم و قصد ادامه تحصیل رو دارم
بهترین کاری رو که میتونی انجام بدی همینه.برو قسمت مشاوره.هم منابع خوبی پیدا می کنی هم نحوه مطالعه و برنامه ریزی و هم دوستان خیلی زیادی هستن که می تونن کمکت کنن.

منم ورودی 81 هستم.فرق شما با بقه که ورودی جدیدتر هستند میدونید چیه؟هیچی.فقط ممکنه درسها یه کمی فراموش شده باشن که باید نسبت به بقیه یه کمی بیشتر تلاش کنی.اگه انگیزت واسه درس خوند از بین نرفته باشه همه چی حله.

آرزوی موفقیت برات دارم :wink:
.: هرکی به خودش کمک کنه,خدا هم کمکش میکنه :.

farhad48

پست توسط farhad48 » دوشنبه 7 آبان 1386, 1:36 pm

سلام به shelby عزیز
همانطور که گفتی کار سختی پیش رو دارم ، آخه من فارغ التحصیل سال 72 هستم و تا الان مطالعه درسی نداشتم. برای همینه که میگم نمیدونم از کجا شروع کنم. به هر حال از راهنمایت ممنونم. در ضمن کتابهای مقسمی رو از کجا میتونم گیر بیارم؟

آواتار کاربر
mim
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط mim » دوشنبه 7 آبان 1386, 1:41 pm

سلام .منم ورودی 77 هستن .اما فقط 80 و 81 آزاد شرکت کردم.هر دو سال هم رتبه ام شد 930!!!!!
بعد منصرف شدم.اما از اول مهر شروع کردم واسه آزاد بخونم.
کلاس هم میرم اما فقط 3 درس.
پیشنهادم اینه که حتما کلاس بری چون به نظر 1 ساعت کلاس معادل 5 ساعت مفید درس خوندن تنهاست.
از مباحث این سایت هم خیلی می شه انرژی گرفت.امیدوارم موفق باشی.
به گوش من تنها 2 صدا اشناست ،صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.

farhad48

پست توسط farhad48 » دوشنبه 7 آبان 1386, 1:42 pm

Evil Boy عزیز سلام

باید عرض کنم که من فارغ التحصیل سال 72 هستم . پس می بینی که خیلی قدیمی ام. امیدوارم به امید خدا و با کمک شما دوستان بتونم یه برنامه ریزی خوب برای شروع داشته باشم. به هر حال ازت ممنونم.

*mitra*
کاربر ساده
کاربر ساده

پیشنهاد

پست توسط *mitra* » پنج‌شنبه 10 آبان 1386, 3:00 am

منم یکی مثل خودت هستم چند سال کنکور ندادم و تو کنکور دولتی امسال هم رد شدم ، کتابهای مقسمی رو واسه کنکور دولتی خوندم نتیجه نگرفتم ،چون نکات مبهم و گنگ داره و قلمش روان نیست . من کتابهای پارسه رو بهت پیشنهاد می کنم مخصوصاً ذخیره و ساختمانش ؛کتاب سیستم عاملش رو ندارم ولی فکر کنم بهتره واسه دولتی کتاب مهرداد فهیمی رو هم بخونی ، در کل کتابهای پارسه خیلی بهتر از مقسمی هست مطالب به خوبی دسته بندی شده ، حاشیه نرفته،مطالب مهم و کلیدی از بقیه متمایز شده تایپش زیباتر و گیرا تر هست .

SHELBY
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط SHELBY » پنج‌شنبه 17 آبان 1386, 10:46 pm

سلام فرهاد جان

با عرض معذرت من دير به دير سر ميزنم و دليل به بي ادبي نشه.
خوب شما كه كارت سخت تر هم هست .
در ضمن با mim هم موافقم كلاس خيلي تاثير داره همين طور كه ميترا ميگه كتاباي ساختمان و ذخيره پارسه هم عاليه من خوندمشون.
كتاباي مقسمي كامل تر درس داده ولي كتاباي پارسه به نكته ها بسنده كرده.

تمامي كتابا تو انقلاب و يا از طريق اينترنت قابل خريداري هستش.(حتي پارسه)

وقتي كلاس ميري يكم سخته چون خجالت ميكشي همه كوچولو هستن ولي وقتي استاد درس ميده و مطالب يادت مياد خيلي باحال ميشه.

در كل بايد 2 برابر تلاش كني(يه انگيزه خوب برات به نظر من كافيه)

برات آرزوي موفقيت ميكنم. :wink:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » پنج‌شنبه 17 آبان 1386, 11:43 pm

سلام به همه دوستان
سلام مخصوص هم به دوست عزيز فرهاد جان
واقعا يه آفرين بايد به شما گفت كه بعد اين همه دنبال درس و كنكور اومديد واقعا دوست عزيز حال كردم هر چقدر سواد شما بيشتر باشه فكر كنم من وساير دوستان خوشحال خواهيم شد
ان شا الله تا دكترا بخوني واقعا هر چي از دستم كمك بياد يه شما مي كنم

دوست عزيز اگر بخواهي تو خونه بخوني فكر كنم براي شما بعد اين همه سال سخت باشه مثل دوستان هم من فكر كنم كلاس خوب باشه البته تا جايي كه از دوستان شنيدم پارسه از همه بهتره واز همه بدتر هم سنجش و دانش البته من هم از دوستان شنيدم و در مورد جزوه پارسه من هم مثل دوستان ساختمان و ذخيره پارسه پسنديدم و خوندم خيلي عاليه و اصلا دنبال جزوه سيستم عامل پارسه نرو من دارم واقعا افتضاحه اگر جزوه 100 باشه البته مثال ميزنم يادم رفته چند صفحه هست يه دفعه خوندم ديگه نخوندم 70 صفحه مربوط به unix-linux-windows
ولي اگه بخواهي تو خونه بخوني اين فايل pdf دانلود كن اطلاعات خوبي داره ضرر نمي كني :wink:

http://www.4shared.com/file/9851508/2a6 ... ee_85.html

farhad48

پست توسط farhad48 » شنبه 19 آبان 1386, 11:01 am

با سلام به همه دوستان و تشکر از دوستان خوبم mim و kanan و mitra و shelby

از اینکه می بینم دوستان به من روحیه میدن واقعا خوشحالم و اعتماد به نفسم بیشتر میشه
امیدوارم همگی موفق باشید.

باید خدمتتون عرض کنم با موسسه ماهان صحبت کردم و دارم در موردش تحقیق میکنم. یه وقته مشا وره تخصصی کامپیوتر برای روز یکشنبه گرفتم تا ببینم برنامه ریزیشون چطوریه.
امیدوارم خوب باشه. هرکدوم از دوستان اگه در مورد موسسه ماهان و کلاساش اطلاعات داره ممنون می شم اگه به من و دوستان دیگه هم منتقل کنه.

با تشکر و سپاس فراوان
فرهاد

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » شنبه 19 آبان 1386, 9:54 pm

هرکدوم از دوستان اگه در مورد موسسه ماهان و کلاساش اطلاعات داره ممنون می شم اگه به من و دوستان دیگه هم منتقل کنه.
دوست عزيز من پيشنهاد مي كنم كلاس ذخيره رو با استاد شيخ مهدي بر ندارين؛ چرا كه من و اكثر دوستاني كه با ايشون كلاس برداشتيم(البته در موسسه كاوشگران) از اين كار پشيمون هستيم؛ چرا كه تدريس ايشون براي دانشگاه مناسب هست نه كلاس كنكور.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

farhad48

پست توسط farhad48 » یک‌شنبه 4 آذر 1386, 10:36 am

باسلام و تشکر از rosa_127

ممنون از یادداشتت ولی من استادای موسسه ماهان رو نمی شناسم.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 4 آذر 1386, 3:40 pm

من استادای موسسه ماهان رو نمی شناسم.
شما می تونین با موسسه تماس بگیرین و بپرسین؛ اگر که ذخیره و بازیابی با استاد شیخ مهدی بود، پیشنهاد من اینه که این درس رو موسسه دیگه ای (مثل پارسه با استاد طورانی) ثبت نام کنین.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

قفل شده