روش های ادامه تحصیل

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
mansooreh_64
محل اقامت: اصفهان

روش های ادامه تحصیل

پست توسط mansooreh_64 » دوشنبه 1 اسفند 1390, 10:38 am

سلام.
من یه تازه واردم و حدودا 6 سالی هست که از یکی از آموزشکده های دولتی کاردانی رشته کامپیوتر گرفتم. بعد از اونم درگیر بازار کار و ... شدم و الان قصد دارم که ادامه تحصیل بدم و هرطوری که شده کارشناسی ام رو بگیرم.

اما اصلا اطلاعاتی ندارم که اگه بخوام کاردانی به کارشناسی شرکت کنم، چه روش هایی وجود داره!
راستش دنبال راهی ام واسه اینکه هم بتونم درس بخونم و هم به کارم ادامه بدم (چون الان موقعیت شغلی خوبی دارم)
تا جایی که search کردم ، فراگیر (کارشناسی ناپیوسته) رشته کامپیوتر نداره :(
دولتی رو هم شنیدم که خیلی محدود پذیرش میکنه
کسی میتونه به من مشاوره بده؟
« من خويشاوند نزديك هر انساني هستم . نه ايراني را به غير ايراني ترجيح مي دهم نه انيراني را به ايراني . من يك لر بلوچ كرد فارس ، يك فارسي زبان ترك ، يك آفريقائي اروپائي استراليائي آمريكائي آسيائي ام ، يك سياه پوست زردپوست سرخ پوست سفيدم كه نه تنها با خودم و ديگران كمترين مشكلي ندارم بلكه بدون حضور ديگران وحشت مرگ را زير پوستم احساس مي كنم .
من انساني هستم ميان انسان هاي ديگر بر سياره ی مقدس زمين ، كه بدون ديگران معنائي ندارم »

آواتار کاربر
ali11
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: روش های ادامه تحصیل

پست توسط ali11 » دوشنبه 1 اسفند 1390, 11:03 am

سلام دوست عزیز شما برای این که بخوای ادامه تحصیل بدی میتونی امسال غیر انتفاعی شرکت کنی که اگه یه ذره تلاش کنی راحت میتونی قبول بشی اگه هم نخواستی بری غیر انتفاعی میتونی علمی کاربردی شرکت کنی چون تعداد زیادی از شاغلین الان در مراکز علمی کاربردی به خاطر موقعیتی که دارن مشغول به تحصیل هستند شما ابتدا باید منابعی رو که برای کنکور میاد رو تهیه کنی و از الان یه مقدار روی تست زنی کار بکنی تا بتونی قبول بشی موفق باشی goll
رمز موفقیت درسخون:
STUDY while others are sleeping
مطالعه کن وقتی که دیگران در خوابند

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 1 اسفند 1390, 8:21 pm

بله قبولی در غیر انتفاعی و ازاد کار سختی نیست
منتها به این بحث میرسیم که شما می خوای کجا قبول شی و اینا
بودن افرادی مثل شما که قبول شدند.

آواتار کاربر
mansooreh_64

پست توسط mansooreh_64 » سه‌شنبه 2 اسفند 1390, 8:58 am

مرررررررسی بچه ها از جواب هاتون.
من اجبارا باید توی شهر محل سکونتم قبول بشم (اصفهان) چون همونطور که گفتم فعلا موقعیت کاری خوبی دارم و تنها واسه اینکه شرایطم بهتر باشه، احتیاج به این دارم که کارشناسی بگیرم.

خودمم دارم به علمی کاربردی فکر میکنم. اما هرچی Search کردم نفهمیدم که نحوه گزینش علمی کاربردی چطوریه! باید با کنکور سراسری ها اقدام کنم؟ خود علمی کاربردی آزمون نداره؟
« من خويشاوند نزديك هر انساني هستم . نه ايراني را به غير ايراني ترجيح مي دهم نه انيراني را به ايراني . من يك لر بلوچ كرد فارس ، يك فارسي زبان ترك ، يك آفريقائي اروپائي استراليائي آمريكائي آسيائي ام ، يك سياه پوست زردپوست سرخ پوست سفيدم كه نه تنها با خودم و ديگران كمترين مشكلي ندارم بلكه بدون حضور ديگران وحشت مرگ را زير پوستم احساس مي كنم .
من انساني هستم ميان انسان هاي ديگر بر سياره ی مقدس زمين ، كه بدون ديگران معنائي ندارم »

آواتار کاربر
ali11
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط ali11 » سه‌شنبه 2 اسفند 1390, 10:27 am

سلام دوست عزیز علمی کاربردی دو نوع کنکور داره یکی ترمی که باید کنکور بدی که هر سال دی دفترچه هاش میاد و یکی دیگه هم پودمانی هستش که شرط معدل داره و درز پایان کار از شما یه امتحان میگیرندو اگه قبول بشی مدرک رو به شما میدند اگه اشتباه نکنم شهریور میاد و توی اصفهان مراکز علمی کاربردی زیاد داره باید ببینی کدومشون رشته شما رو میگیرند اما اگه بخوای غیر انتفاعی شرکت کنی باید کنکور سراسری امتحان بدی موفق باشی goll
رمز موفقیت درسخون:

آواتار کاربر
mansooreh_64

پست توسط mansooreh_64 » سه‌شنبه 2 اسفند 1390, 11:00 am

بله خوشبختانه اصفهان مراکز زیادی داره از جمله شعبه جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی.

مرسی از راهنمایی تون goli
امیدوارم بتونم بعد از 6 ساااااااااااااااال خودمو واسه درس خوندن و آزمون آماده کنم ktb:

آواتار کاربر
ali11
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط ali11 » سه‌شنبه 2 اسفند 1390, 11:26 am

دوست عزیز شما چون شاغل هستی اگه علاقه داری و میخوای به نظر من برو علمی کاربردی چون علمی کاربردی از دانشگاههای دیگه شاغلینش بیشتره و به هرحال هم خود دانشگاه و هم استاد ها خیلی بهتر با ادم راه می یاند البته این فقط نظر شخصیم بود امیدوارم موفق باشی goll
رمز موفقیت درسخون:

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط Shimaa » سه‌شنبه 2 اسفند 1390, 1:28 pm

ali11 نوشته شده:سلام دوست عزیز علمی کاربردی دو نوع کنکور داره یکی ترمی که باید کنکور بدی که هر سال دی دفترچه هاش میاد و یکی دیگه هم پودمانی هستش که شرط معدل داره و درز پایان کار از شما یه امتحان میگیرندو اگه قبول بشی مدرک رو به شما میدند اگه اشتباه نکنم شهریور میاد و توی اصفهان مراکز علمی کاربردی زیاد داره باید ببینی کدومشون رشته شما رو میگیرند اما اگه بخوای غیر انتفاعی شرکت کنی باید کنکور سراسری امتحان بدی موفق باشی goll
ترمی رو درست گفتی اما پودمانی اینی که گفتید مال کاردانیه و کارشناسی بهمن دفترچه ش میاد و اردیبهشت آزمون داره و در آخر آزمون جامعی نداره goli

آواتار کاربر
mansooreh_64

پست توسط mansooreh_64 » چهارشنبه 3 اسفند 1390, 5:30 pm

ممنون از همگی goli

WOOOW یعنی مهلت ثبت نام الان تموم شده nar و من باید تا بهمن 91 صبر کنم ger: :(

آواتار کاربر
ali11
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط ali11 » چهارشنبه 3 اسفند 1390, 5:33 pm

دوست عزیز شما چرا غیر انتفاعی شرکت نمی کنی الکی تا بهمن میخوای صبر کنی looc
رمز موفقیت درسخون:

آواتار کاربر
mansooreh_64

پست توسط mansooreh_64 » پنج‌شنبه 4 اسفند 1390, 9:56 pm

با اینکه اصلا آمادگی شرکت توی آزمون روندارم اما واقعا این مدت خیلی زیاده که بخوام صبر کنم!!! ثبت نام غیرانتفاعی نزدیک تره؟؟؟

والا یکی از دلایل ام مدت زمان تشکیل کلاس توی هفته اس (چون من وقت زیادی واسه سر کلاس حاضر شدن ندارم) و یکی دیگه اش شهریه دانشگاهه (چون من مستقل زندگی می کنم و نمیخوام که زیاد ادامه تحصیل واسم هزینه ساز باشه)

آواتار کاربر
ali11
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط ali11 » پنج‌شنبه 4 اسفند 1390, 10:33 pm

اگه از نظر زمانی میگی بله غیر انتفاعی کنکورش توی مرداد هستش و کلاسهاش هم از مهرماه شروع میشه از نظر روزهای تشکیل کلاس بستگی به خود دانشگاه داره که معمولا دانشگاهها سعی می کنند تو دو روز در هفته کلاسها رو جمع و جور کنند ولی این دو روز احتمال زیاد پنجشنبه و جمعه نیست و اما از نظر شهریه تفاوت خیلی زیادی با علمی کاربردی نداره شاید یه کم گرون تر از انجا باشه البته به رشته هم بستگی داره موفق باشی goll
رمز موفقیت درسخون:

قفل شده