آزاد یا علمی کاربردی...مسئله این است.

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: آزاد یا علمی کاربردی...مسئله این است.

پست توسط nimool » شنبه 12 بهمن 1387, 10:35 pm

سلام من بهتون پيشنهاد ميكنم اگر مشكل مالي نداريد بريد ثبت نام كنيد ببينيد بچه ها دانشگاه ازاد واحد پيشنياز زياد داره اگر ثبت نام نكرديد و خدايي نكرده علمي كاربردي قبول نشديد مطمئن باشيد خيلي عقب ميفتيد از زندگي ولي اگر ثبت نام كنيد 18 واحد اين ترم 6 واحد تابستون ميتونيد بگيريد كلي هم جلو ميفتيد. حالا اگر ثبت نام نكرديد و علمي كاربردي هم قبول نشديد و خودتون رو نگه داشتيد براي پاييز من بهتون قول ميدم وقتي دفترچه دانشگاه دولتي بياد همگي دانشگاه ازاد رو فراموش ميكنيد ميشينيد براي دولتي تلاش ميكنيد بعد حتما از دولتي يه جا غير انتفاعي قبول ميشيد يه تاپيك ميزنيد به اسم غير انتفاعي يا ازاد...مسئله اين است :)
حالا انتخاب با شماست اميدوارم درست تصميم بگيريد bil:

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » یک‌شنبه 13 بهمن 1387, 4:00 pm

nimool نوشته شده:سلام من بهتون پيشنهاد ميكنم اگر مشكل مالي نداريد بريد ثبت نام كنيد ببينيد بچه ها دانشگاه ازاد واحد پيشنياز زياد داره اگر ثبت نام نكرديد و خدايي نكرده علمي كاربردي قبول نشديد مطمئن باشيد خيلي عقب ميفتيد از زندگي ولي اگر ثبت نام كنيد 18 واحد اين ترم 6 واحد تابستون ميتونيد بگيريد كلي هم جلو ميفتيد. حالا اگر ثبت نام نكرديد و علمي كاربردي هم قبول نشديد و خودتون رو نگه داشتيد براي پاييز من بهتون قول ميدم وقتي دفترچه دانشگاه دولتي بياد همگي دانشگاه ازاد رو فراموش ميكنيد ميشينيد براي دولتي تلاش ميكنيد بعد حتما از دولتي يه جا غير انتفاعي قبول ميشيد يه تاپيك ميزنيد به اسم غير انتفاعي يا ازاد...مسئله اين است :)
حالا انتخاب با شماست اميدوارم درست تصميم بگيريد bil:
ha:
واقعا همینه bil:

من هم نظر تو را دارم بهتره ثبت نام کنید بعد اگز علمی کاربردی جای بهتری قبول شدید خدال کریمه پول رو انشالله پس بدن (که من شک دارم دانشگاه آزاد تا حالا به کسی پول ریخته شده را پس بدهد )

amuz:

والا به خدا این علمی کاربردی هم آش دهن سوزی نیست خدا وکیلی همین تهران دانشگاه هاشون رو ببینید 2 طبقه خونه اجاره ای با 4 تا کلاس و 50 نفر توی اون khk:

این طرفداری از آزاد نبود آزاد هم چیزه خوبی نیت فقط روزانه سراسری همین

الان بحث سره بد و بدتره و من می گم هر جایی که راحت ترید برید
چون علمی کاربردی دور می شه هزینه آزاد نزدیک و امکانات کمتر
و برعکس آزاد دور می شه هزینه سر سام آور khk: khk: khk: nar:

خود دانید عزیزان

یا حق
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

sale2000
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط sale2000 » یک‌شنبه 13 بهمن 1387, 10:33 pm

تا حالا شده از خودتون بپرسید ما فنی حرفه ای ها چرا انقدر بدبختیم؟
دست گذاشتی رو دلم و دلمان!نه میشه بگیم پشیمونیم نه از شرایط راضی!نمیدونم اسمشو چی میزارن؟مثل یه بچه بی سرپرستیم khk:

ولی انقدرام که میگین علمی کاربردی جای بدی نیست!البته هر دانشگاهی که قرار نیست با اسمش امکاناتش رو تشخیص داد مثلا همین علمی کاربردی اب و برق اون طرف خیابون amuz: هفته ای چند بار لشکر از دانشگاه ازاد میان از اموزشگاهاش استفاده کنن!ولی مسلما هیچکدوم دانشگاه دولتی نمیشن.

perfect

پست توسط perfect » دوشنبه 14 بهمن 1387, 6:21 pm

واقعا خیلی نظرات مفیدو کاربردی بود...ممنون من یه خواهشی که دارم بچه ها هر کی هر چقد اطلاعات در مورد

این دانشگاه دارن بگن...

مثلا من شنیدم برای استخدام تو مراکزدولتی مدرک علمی کاربردی رو زیاد تحویل نمی گیرن.

اصلا همه فکر میکنن علمی کاربردی بدون کنکور هست و شرکتها فقط برای افزایش سطح علمی کارمندای

خودشون این کلاسها رو برگزار میکنن و از نظر استخدام اهمیت نداره ،حالا ما هی قسم آیه پیغمبر بخونیم که

آقا کنکور داره و خیلی سختم هست .

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

پست توسط پیر کاردانی » پنج‌شنبه 17 بهمن 1387, 11:34 am

سلام
بچه ها
اینم
از تازیخ جواب جدیده سنجش به ما:

متن پيام: سلام
تو اين خبر ها از رپيس علمي کاربردي شنيدم هفته آخر بهمن نتايج کنکور کارداني به کارشناسي علمي کاربردي رو اعلام مي کنيد.
مي خواستم بدونم تا قبل از 22 بهمن اعلام ميکنيد.
آيا اين تقاضاي گواهي قبولي که نوشتيد و من انتخاب کردم فقط در کنکور سراسري امکان داره يا نه من هم مي تونم درخواست گواهي قبولي بکنم.
آيا بايد از اين جا تقاضا بدم يا کار اداري داره؟
آيا اصلا گواهي قبل از اعلام نتايج داده ميشه؟
شماره داوطلبي رو هم بايد داشته باشم؟
خواهشا نتايج رو قبل از انتهاي اسفند اعلام کنيد.
يا علي
پاسخ: نتايج اين ازمون تا پايان بهمن ماه از طريق سايت سازمان اعلام خواهد شد.
امضا کننده:
نام واحد: کارشناس روابط عمومي
=================
معلوم نیست اونجا چه خبره.
این فنی همیشه توپ فوتبال بوده و هست.
یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » دوشنبه 21 بهمن 1387, 2:57 pm

دوستان همانطور که تو خبر ها داشتیم نتایج کنکور دانشگاه علمی کاربردی سال 1387 روز پنچ شنبه مورخ

24/11/87 ساعت 6 به بعد روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. به امید خدا و توکل بر او که مهربانترینه

و زیباترین هاست.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

perfect

پست توسط perfect » پنج‌شنبه 24 بهمن 1387, 10:15 pm

سلام دوستان

همانطوری که پیش بینی می کردم من علمی کاربردی قبول شدم .(البته آزاد رو هم تهران قبول شدم.)

اما تو انتخابش هنوز موندم .

شما اگه بودین کدوم رو انتخاب میکردین.؟

بهرحال به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم و اونایی هم که قبول نشدن مطمعن باشن تو تکمیل

ظرفیت حتمن قبولید .چون خیلی ها مثله من هستن که هردو دانشگاه قبول شدن و مجبورهستن یکی رو

انتخاب کنن پس نا امید نباشین چون تکمیل ظرفبت در راه.....

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » جمعه 25 بهمن 1387, 10:22 am

سلام بچه ها
این آخرین پست من تو این تاپیک هستش

راسش رو بخواید من هم آزاد کرج قبول شدم و هم علمی کاربردی فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران.
ولی آزاد کرج رو انتخاب کردم.

گفتم شاید بخواید دلایلم رو بدونید......
اینم دلایل من که مورد آخرش تقریبا شبیه داستان هستش.

1.از اونجاییکه من هر دو تا کنکورم شرکت کردم متوجه شدم که آزاد هم تعداد درساش جامع تره هم کنکورش سخت تره و هم سر جلسه امکان تقلب کمتره.و عینا عکس همین مطلب رو تو آزمون علمی کاربردی دیدم.

2.تعداد واحد های آزاد هم 70 تا هستش نه 90 تا.

3.این دلیل آخر یه کم طولانی هستش ولی پیشنهاد میکنم بخونیدش بد نیست. راستش رو بخواهید من از اول شهریور با یکی از دوستای صمیمی و بچه محل خودم شروع کردم واسه درس خوندن.تعداد ساعات مطالعه و کتابامون هم یکی بود.ما واسه دانشگاه آزاد دفترچه هامون رو پشت سرهم خریدیم و با یه آی پی هم ثبت نام کردیم به امید اینکه کنار هم بیفتیم.عین همین مساله رو هم واسه علمی کاربردی انجام دادیم.حالا به نظرتون چه اتفاقی افتاد؟ تو کنکور آزاد کنار هم نیفتادیم و فقط من تونستم قبول بشم. توی کنکور علمی کاربردی ما دقیقا پشت سر هم افتادیم و من هر تستی که زده بودم به دوستم گفتم که بیچاره نره خدمت. تمام جوابامون عین هم بود.هر دوتامون هم قبول شدیم و منم خوشحال از اینکه یه کاری واسه دوستم کردم.

راستی به بچه های هم که شاید بگن ما با اینکارمون حق اونارو ضایع کردیم میگم که ناراحت نباشید فقط اون میره و جای من خالیه واسه تکمیل ظرفیت.در حقیقت من جام رو دادم به اون....

همتون موفق باشید دوستای گلم............
bil:

قفل شده