اعتراض به ظرفیت کم واحد های تهران

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
reza_123

اعتراض به ظرفیت کم واحد های تهران

پست توسط reza_123 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 7:12 pm

اگه دوستان تهرانی پایه باشن یه اعتراضی بکنیم روی چه حسابی ظرفیت تهران شده 80
کدوم احمقی این تصمیم و گرفته اونم از وضع شهریشون ترمی یک میلیون پیاده میشید
ملت یک حرکتی بکنید تا کی بشینیم حداقل اینا باید مثل سال قبل می گرفتن نه اینکه ظرفیت کم هم شده
شاید دستور از بالا رسیده مدرک کردانی دست مردم ندید krn:
اعصابم ریخته بهم

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

Re: اعتراض به ظرفیت کم واحد های تهران

پست توسط rosa_127 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 10:27 pm

با نظر دوستمون reza_123 كاملا موافقم؛ چرا كه حق طبيعيه شماست.
در مورد كاهش ظرفيتها بدون اطلاع رساني كه باعث شد تعداد زيادي از دوستان به دليل عدم اطلاع رساني دانشگاه آزاد در مورد ظرفيتهاي جديد، به طور طبيعي طبق ظرفيتهاي سال گذشته انتخاب دانشگاه كردند، حقشون پايمال بشه و پذيرفته نشن.
در مورد اعتراض كاملا موافق هستم و پيشنهاد مي كنم حتما براي نشان دادن اعتراضتون نسبت به عملكرد اشتباه مسئولين، مانند دولتي 86 حداقل يك نامه اعتراض تهيه كنيد؛
در مورد تحصن دانشجويان براي كنكور سراسري 86 و نامه اعتراض اساتيد و همين طور جوابيه مجلس به وبلاگ زير مراجعه كنيد:
http://bafekr41.blogfa.com

اميدوارم اساتيد مانند سراسري 86 اعتراضشون رو اعلام كنند.
متاسفانه اين تصميمات ادامه داره، تا جايي كه سازمان سنجش اعتراض داوطلبان رو 40 برابر امسال پيش بيني مي كنن!
گزيده خبر 87/10/29:
فشار بر سازمان سنجش براي واگذاري ظرفيت به بسيجيان فعال
پورعباس اضافه کرد: اما اجراي مصوبه اي مبني بر اينکه باقيمانده 40 درصد بايد به بسيجيان فعال واگذار شود فشار زيادي را از ناحيه سازمان بازرسي و قوه قضاييه بر روي سازمان سنجش وارد مي کند تا جايي که حتي به تهديد انفصال از خدمت مسئول سازمان سنجش نيز منجر شده است.
وي درباره عواقب اجراي اين مصوبه گفت: در صورتي که اين قانون را اجرا کنيم 40 درصد ظرفيت کنکور از رقابت آزاد و علمي خارج مي شود و داوطلبان برتر همانطور که در شهريور ماه 87 نسبت به گزينش کنکور 87 اعتراض داشتند نسبت به اجراي اين قانون نيز معترض خواهند بود و تعداد معترضين تا 40 برابر افزايش خواهد يافت لذا وظيفه مجلس اين است که فعاليت خود را در اين خصوص براي از بين بردن چالشهاي پيش روي کنکور 88 متمرکز کند.
http://www.afarineshdaily.ir/afarinesh/ ... x?AID=8102

آيا اين تصميمات بايد بدون پاسخ باشه؟
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
bahram_rad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران عزیز
تماس:

پست توسط bahram_rad » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 12:31 am

اقا این سهمیه بسیجی چیه خدا را شکر من اونقدر درس خوندم که هر کنکوری بدم قبولم ولی اخه این بسیجی

چه صیغه ای هستش اقا جانباز،شاهد،ایثارگر رو قبول داریم حقشون رفتن جنگ واسه مملکت جنگیدن خوب

ولی اقا این بسیجی چه صیغه ای هستش یارو رفته دو ماه بسیج یه ریش و یه پیراهن یقه دار بسته و امده

شده سهمیه گرفته و حق بچه های درس خون رو میخورن اقا این بسیجی فعال چه فایده ای داره به خدا اگه

جنگ بشه ما بچه هایی که می خواییم الان که جنگ نیست با تحصیل واسه مملکت تلاش کنیم میریم و واسه

مملکت جون میدیم نه اینها که رفتند و تو هر مسجد یه لونه واسه خودشون درست کردند و یه کار مفید هم انجام

نمی دن. مانند کاهنان معبد امون اقا بسیجی واقعی چمران بود تو امریکا شاگرد اول بود بسیجی واقعی شهید

باکری بود بسیجی واقعی احمد کاظمی بود نه اینکه یه بچه که نمی تونه دو رو با دو جمع کنه امده یه کارت گرفته

تازه جنگ هم بشه اگه بکشنش هم نمیره سهمیه می گیره و میره حق بچه ها رو می خوره واقعا جای تاسف

داره که این چه قانونی. من با دادن سهمیه به جانبازان شهدا مخالف نیستم بلکه موافق خوب جنگ اونایی که

جگر داشتند رفتند و زحمت کشیدند باید سهمیه بگیرن. ولی بسیجی فعال الان که بیشترشون حتی اصول اولیه

اخلاق اسلامی رو رعایت نمی کنن نه نباید داد. والله مانده این صیغه رو کی و از کجاش در اورده.
در دنیا چنان زندگی کنید که انگار هیچ وقت نخواهید مرد

سایت : جزوه و اموزش برای همه http://www.academy-foroughi.orq.ir

koofrety
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط koofrety » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 1:32 am

reza_123 نوشته شده:اگه دوستان تهرانی پایه باشن یه اعتراضی بکنیم روی چه حسابی ظرفیت تهران شده 80
ملت یک حرکتی بکنید تا کی بشینیم حداقل اینا باید مثل سال قبل می گرفتن نه اینکه ظرفیت کم هم شده
اعصابم ریخته بهم

آقا من تو تاپیک اعتراض به نمرات 87 آزاد گفتم راهش اینه که بریم جلوی مرکز آزمون به صورت حضوری اعتراض کنیم... خیابون پاسداران...بشینید تو خونه باید بشینی تا مامانت برات آش پشت پا سربازی بپزه ...!

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 8:34 am

سلام به دوستان عزیزم.

به نظر من هم اعتراض حق طبیعی شماست و اینکه اگر اعتراضات به صورت گسترده باشه مطمئنا جواب می‌گیرید، مثلا می‌تونن توی تکمیل ظرفیت ظرفیت‌هایی که کم کرده بود رو دوباره بگیره.

شک نکنید که سکوت شما راهی رو باز می‌کنه که در سال‌های آینده نیز شاهد همچین مواردی، شایدم بدتر باشیم.

نمونش هم همون اعتراضات بچه‌ها در سال گذشته بود و همه‌ی کسانی که امسال دارن روزانه تهران می‌خونن مدیون اون اعتراضات گسترده سال گذشته هستند.
پس از حق طبیعی خودتون دفاع کنید.

موفق باشید. bil:
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 10:08 am

reza_123 نوشته شده:اگه دوستان تهرانی پایه باشن یه اعتراضی بکنیم روی چه حسابی ظرفیت تهران شده 80
اعصابم ریخته بهم

واقعا من هم حرف شما رو قبول دارم دیگه خیلی ظلم داره می شه در حق شما ها
تراز باشه 6500 بعد هیچ کجا طرف قبول نشه khk:

یا اون دوستی که فقط 6 نفر فاصله داشت با قبولی در دانشگاه کرج khk:

یا ........

من هم حق طبیعی شما ها می دونم یا علی ببینیم چه می کنید shd:

یا حق
زندگی چیست ؟

زندگی رسم خوشایندیست

زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ

پرسشی دارد اندازه عشق

زندگی چیزی نیست که لبه طاقچه عادت از یاد من و تو برود

زندگی ضرب زمین در ضربان دل ماست

زندگی سوت قطاریست که در خواب پلی می پیچد

tahami
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط tahami » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 10:13 am

اعتراض تایید می شود.

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 12:11 pm

منم با اینکه ترازم 7501 شده و قبول شدم

با اعتراض موافقم

واقعا دارند ظلم میکنند

نمونه اش 2تا از دوستای خودم

nar:

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط سکوت سحر » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 2:04 pm

سلام منم کلا اعتراض شما رو قبول داریم با اینکه قبول شدم
تویسرکان

اما کلا دیدم ظرفیت تهران کم شده و همه شرایط روحی همو داشتیم
شما رو در ک میکنم
nar:
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

farhadkhan

پست توسط farhadkhan » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 7:21 pm

خوب ساعت و روز

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران (THR/OIII)

پست توسط shl_shrf » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 7:33 pm

اگه دوستان تهرانی پایه باشن یه اعتراضی بکنیم روی چه حسابی ظرفیت تهران شده 80
شاید دستور از بالا رسیده مدرک کردانی دست مردم ندید
اعصابم ریخته بهم

منم موافقم . اگه خواستین یه روز و ساعت رو انتخاب کنین به منم بگید. باهم بریم اعتراض کنیم.
شمس

nimool
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nimool » سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 8:40 pm

bahram_rad نوشته شده:اقا این سهمیه بسیجی چیه خدا را شکر من اونقدر درس خوندم که هر کنکوری بدم قبولم ولی اخه این بسیجی

چه صیغه ای هستش اقا جانباز،شاهد،ایثارگر رو قبول داریم حقشون رفتن جنگ واسه مملکت جنگیدن خوب

ولی اقا این بسیجی چه صیغه ای هستش یارو رفته دو ماه بسیج یه ریش و یه پیراهن یقه دار بسته و امده

شده سهمیه گرفته و حق بچه های درس خون رو میخورن اقا این بسیجی فعال چه فایده ای داره به خدا اگه

جنگ بشه ما بچه هایی که می خواییم الان که جنگ نیست با تحصیل واسه مملکت تلاش کنیم میریم و واسه

مملکت جون میدیم نه اینها که رفتند و تو هر مسجد یه لونه واسه خودشون درست کردند و یه کار مفید هم انجام

نمی دن. مانند کاهنان معبد امون اقا بسیجی واقعی چمران بود تو امریکا شاگرد اول بود بسیجی واقعی شهید

باکری بود بسیجی واقعی احمد کاظمی بود نه اینکه یه بچه که نمی تونه دو رو با دو جمع کنه امده یه کارت گرفته

تازه جنگ هم بشه اگه بکشنش هم نمیره سهمیه می گیره و میره حق بچه ها رو می خوره واقعا جای تاسف

داره که این چه قانونی. من با دادن سهمیه به جانبازان شهدا مخالف نیستم بلکه موافق خوب جنگ اونایی که

جگر داشتند رفتند و زحمت کشیدند باید سهمیه بگیرن. ولی بسیجی فعال الان که بیشترشون حتی اصول اولیه

اخلاق اسلامی رو رعایت نمی کنن نه نباید داد. والله مانده این صیغه رو کی و از کجاش در اورده.
سلام حالا من شنيدم قراره يه سهميه جديد اختصاص بدن به نوه هاي شهدا اخه ميگن بچه هاي شهدا همگي فارغ التحصيل شدن البته من نميدونم تا چه حد صحت داره ها . حالا اينا زياد مهم نيست ما چاكر شهدا هم هستيم جونشون رو واسه اين كشور دادن خوب بچه هاشون هم بايد تو كشور يه امتيازي داشته باشن . ولي 40 درصد سهميه بسيج واقعا خيلي زياده . به نظر من بايد اين سهميه رو اختصاص بدن به رشته هاي نظامي نظر شما چيه؟؟! طرف ميره زحمت ميكشه فعاليت بسيجي ميكنه خوب دستش درد نكنه خدمت ميكنه به جامعه ولي خوب فعاليت هاش ربطي به رشته نرم افزار نداره . حالا اگر من اشتباه ميكنم يكي راهنماييم كنه

milad_Z
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad_Z » چهارشنبه 9 بهمن 1387, 12:56 am

منم هستم...روز و ساعت بگین منم میام...چه سریعم 19 تا 21 بهمن ثبت نام گذاشتن

sonia

پست توسط sonia » چهارشنبه 16 بهمن 1387, 4:15 pm

هر چه زودتر اعتراض کنیم که باید ظرفیت امسالو مثل پارسال بر میداشتند
حالا لااقل میتو نن تو تکمیل ظرفیت این کارو جبران کنن مثلا برای تهران جنوب علاوه بر 80 تای خودشون 100 نفر بعدی رو بردارند تا 180 نفر تکمیل بشه
تا امثال ماها حقمون ضایع نشه !!!!!!!!!!!!!!!! nar:

el_barca
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط el_barca » چهارشنبه 16 بهمن 1387, 6:45 pm

100 نفر که غیر ممکن . اگر تهران جنوب 24 نفر هم بگیره من قبولم . ولی من امیدی به تکمیل ظرفیت ندارم .

قفل شده