بحث و تبادل نظر در مورد کنکور علمی کاربردی 87 + لینک سوالات

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
Given_RL
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج
تماس:

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور علمی کاربردی 87 + لینک سوالات

پست توسط Given_RL » شنبه 28 دی 1387, 1:16 am

Juggernaut نوشته شده:
Given_RL نوشته شده:اگر چه این سوال جاش اینجا نیست ولی بس که پاسخ ندادین دپرس شدم مجبورم همینجا بپرسم......

هیچکس به من نگفت .::: بالاخره از بچه های کامپیوتر کسی نیست که تو کنکور آزاد شهر اولش رو زده باشه

کاشان ؟؟؟

یعنی من برد کردم زدم کاشان ؟

... با تشکر ...

اینقدر تشکر و دعا کردم دارم BackUP می شم ...... khk:
.
دوست عزیز این سایت یک جامعه آماری چند صد نفری از کل شرکت کنندگان در کنکوره و اینکه کسی از اعضای سایت کاشان نزده نمیتونه نتیجه گیری درستی برای کل شرکت کنندگان کنکور آزاد کامپیوتر باشه...
.
برد با کسی یه که صبور باشه... bil:
.
دوست عزیز به نظر من که تمام قبولی ها و رتبه های تک رقمی دانشگاه آزاد و علمی کاربردی مختص بچه های

این سایته .... این بچه های خودشون رو خیلی دست کم گرفتن ..... جای شکرش باقیه که توی این سایت من

رقیب کمتر دارم.... گر چه من بخیل نیستم ...... قبولی دوستان .... باعث خوشحالی ماست ....

ولی اون چیزی که جالبه این هست که نه اینجا و نه بین دوستان و کسانی که من می شناسم کسی

انتخاب اول کاشان نزده یا حداقل کم زدن ...... گر چه که ما هم اگر قبول نشیم ... زیاد اهمیتی نداره ..... حتما

تقدیر و سرنوشت برای ما سال آتی جای دیگری برنامه ریزی شده .... مهم اینه که آدم باید توی مسیر سیر

وسلوک خودش حرکت کنه .. امسال نشد سال دیگه ... سال بعد نه سال بعدش ..... ماهی رو هر وقت از آب

بگیری تازه است..... درضمن بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندیم .......اینجا جاش نیست .... با تشکر از اینکه نظر

خودتون رو گفتید Juggernaut عزیز......
+++++++++++باشه ! ! ! ؟ ؟ ؟+++++++++++

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » شنبه 28 دی 1387, 3:13 am

.
Given_RL نوشته شده:به نظر من که تمام قبولی ها و رتبه های تک رقمی دانشگاه آزاد و علمی کاربردی مختص بچه های
این سایته ....
.
Given_RL نوشته شده:درضمن بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندیم
.
سلام
.
Given_RL دوست عزیز
در مورد ادامه ندادن این بحث کاملا" موافقم ، اما از اونجا که پست اخیر شما ممکنه باعث یک سری تفکرات اشتباه در ذهن دوستان بشه و هم چنین دوستانی که سالهای بعد مراجعه میکنن ، صلاح دونستم که جسارت بکنم و پست شما رو بی پاسخ نذارم ، امیدوارم که حمل بر بی احترامی نشه...
.

تنها 41 نفر از قبول شدگان کل کشور در کنکور سراسری سال 1387 ، که رتبه آنها زیر 1000 میباشد از اعضای این سایت بوده اند. یعنی چیزی حدود 4%(چهار درصد) از کل.
.
و 56 نفر از قبول شدگان کل کشور در کنکور سراسری سال 1387 ، که رتبه آنها زیر 10,000 میباشد از اعضای این سایت بوده اند. یعنی چیزی حدود 0.5%(نیم درصد) از کل.
.
اگر احتمال خطا را در کل عضو های انجمن کاردانی به کارشناسی ، که قبول شده اند و قبولی خود را اعلام نکرده اند + کسانی که در تکمیل ظرفیت قبول شده اند را بخواهیم محاسبه کنیم ، احتمالی بیشتر از 0.1% اضافه نخواهد شد.

.
این فکر که تمامی قبول شدگان دانشگاه آزاد و علمی کاربردی عضو های این سایت هستند ، کاملا" اشتباه است.
.
ضمن اینکه فعالیت کاربران داوطلب کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد و علمی کاربردی از داوطلبان عضو که در کنکور سراسری شرکت کرده بوده اند نیز بیشتر نبوده است.
.
برای مشاهده لیست بخش عمده ای از قبول شدگان کنکور سراسری 87 که عضو این سایت بوده اند و هستند به این لینک مراجعه کنید : http://www.karshenasi.com/2008/09/post_57.html
.
دوستان توجه کنید که این سایت مطمئنا" بهترین و پر محتوا ترین سایت در زمینه کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر است ، ولی دلیل بر این نمیشود که بگوییم تمام قبولی های کنکور از این سایت هستند.
.
میتوان گفت که بیش از 90% کسانی که عضو این سایت هستند در کنکور کاردانی به کارشناسی قبول شده اند ( و می شوند ) ولی بلعکس این قضیه صادق نیست. "یعنی تمام کسانی که قبول میشوند عضو این سایت نیستند".
.
.
Given_RL دوست عزیز اگر هنوز جای شک برای شما مونده ، با پیغام شخصی با من در ارتباط باشید تا بلکه تونستم قانع تون کنم ، چون تاپیک از مسیر خودش خارج میشه bil:
.
موفق باشید...
.
What`s done is done.
.

تا هستم اي رفيق نداني که کيستم------روزي سراغ وقت من آئي که نيستم

در آستان مرگ که زندان زندگيست--------تهمت به خويشتن نتوان زد که زيستم
.
میخوام بپرم ، سقوط آزاد... یه سقوط آزاد با چشم های بسته...
دعام کنید...برای وقتی که چشمام رو باز میکنم دعام کنید.میخوام از دوباره شروع کنم...از وقتی که مردم...از وقتی که دوباره متولد شدم...

PARMIC
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PARMIC » شنبه 28 دی 1387, 9:27 am

بچه ها من این سوالات رو دانلود میکنم ولی سیستم من نمی خونه اخه تازه ویندوز و عوض کردم فقط wordpad

دارم می دونم خسته شدید از بس لینک رو عوض کردید ولی اگه لطف کنید ممنون می شم

sogand
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط sogand » شنبه 28 دی 1387, 11:00 am

Given_RL نوشته شده:اگر چه این سوال جاش اینجا نیست ولی بس که پاسخ ندادین دپرس شدم مجبورم همینجا بپرسم......

هیچکس به من نگفت .::: بالاخره از بچه های کامپیوتر کسی نیست که تو کنکور آزاد شهر اولش رو زده باشه

کاشان ؟؟؟

یعنی من برد کردم زدم کاشان ؟

... با تشکر ...

اینقدر تشکر و دعا کردم دارم BackUP می شم ...... khk:
سلام
من كاردانيمو كاشان بودم و الانم چند تا از دوستام دارند كارداني به كارشناسي را هم اونجا ادامه مي دهند. اما استاداش اصلاً تعريفي نداره (حال به حاي هستند ) (به احتمال زياد قبول ميشي)مهنس
آخرین ویرایش توسط sogand در شنبه 28 دی 1387, 11:14 am، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.
تا عمر ما با شد به دنيا ما رفيقيم ....
ترس از آن دارم بميرم حس كني ما نا رفيقيم

[

katrin63
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط katrin63 » شنبه 28 دی 1387, 11:02 am

سلام
بچه ها یکی کلید معارف رو بزاره..........
اقا مجتبی شما که همه معارفو جواب دادی لطف کن جواباتو واسته ما هم بزار تا یه مقایسه بکنیم خواهش می کنم یکی معارفو بزارهههههههههههههههههههه

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط سکوت سحر » شنبه 28 دی 1387, 11:05 am

لام ارش اقا . من سوالات تخصصی که فرستاد دوست عزیز در اول صفحه دانلود کردم باز نمی شه / اکروبات 6 نصبه اما باز نمیشه
درک ظرافت احساس آدمها مثل شنیدن صدای پای مورچه است از روی بام

هر که در این سرا در آید نانش دهید
واز ایمانش مپرسید
چه آنکس که به درگاه باریتعالی
بجان ارزد
البته بر خوان بوالحسن به نان ارزد
. (ابوالحسن خرقانی)

parse

پست توسط parse » شنبه 28 دی 1387, 11:18 am

سلام
دوستانی که سوالات رو دانلود کردن باید با برنامه winzipیا برنامه های مشابه از حالت zipیا فشرده در بیارن بعد با برنامهacrobat یا برنامه های مشابه باز کنن bil:

PARMIC
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PARMIC » شنبه 28 دی 1387, 11:24 am

من میگم توی همین سایت سوالات رو یکی لطف کنه به صورت اسکن بذاره این کار رو واسه ازاد هم کردیم اون

وقت مشکل خیلیا حل میشه اخه همه که این نرم افزار رو ندارند اون وقت ما هم واستون دعا می کنیم فکر کنم

معامله خوبیه ssb:

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » شنبه 28 دی 1387, 11:30 am

Juggernaut نوشته شده:.
Given_RL نوشته شده:به نظر من که تمام قبولی ها و رتبه های تک رقمی دانشگاه آزاد و علمی کاربردی مختص بچه های
این سایته ....
.
Given_RL نوشته شده:درضمن بهتره دیگه این بحث رو ادامه ندیم
.
سلام
.
Given_RL دوست عزیز
در مورد ادامه ندادن این بحث کاملا" موافقم ، اما از اونجا که پست اخیر شما ممکنه باعث یک سری تفکرات اشتباه در ذهن دوستان بشه و هم چنین دوستانی که سالهای بعد مراجعه میکنن ، صلاح دونستم که جسارت بکنم و پست شما رو بی پاسخ نذارم ، امیدوارم که حمل بر بی احترامی نشه...
.

تنها 41 نفر از قبول شدگان کل کشور در کنکور سراسری سال 1387 ، که رتبه آنها زیر 1000 میباشد از اعضای این سایت بوده اند. یعنی چیزی حدود 4%(چهار درصد) از کل.
.
و 56 نفر از قبول شدگان کل کشور در کنکور سراسری سال 1387 ، که رتبه آنها زیر 10,000 میباشد از اعضای این سایت بوده اند. یعنی چیزی حدود 0.5%(نیم درصد) از کل.
.
اگر احتمال خطا را در کل عضو های انجمن کاردانی به کارشناسی ، که قبول شده اند و قبولی خود را اعلام نکرده اند + کسانی که در تکمیل ظرفیت قبول شده اند را بخواهیم محاسبه کنیم ، احتمالی بیشتر از 0.1% اضافه نخواهد شد.

.
این فکر که تمامی قبول شدگان دانشگاه آزاد و علمی کاربردی عضو های این سایت هستند ، کاملا" اشتباه است.
.
ضمن اینکه فعالیت کاربران داوطلب کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد و علمی کاربردی از داوطلبان عضو که در کنکور سراسری شرکت کرده بوده اند نیز بیشتر نبوده است.
.
برای مشاهده لیست بخش عمده ای از قبول شدگان کنکور سراسری 87 که عضو این سایت بوده اند و هستند به این لینک مراجعه کنید : http://www.karshenasi.com/2008/09/post_57.html
.
دوستان توجه کنید که این سایت مطمئنا" بهترین و پر محتوا ترین سایت در زمینه کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر است ، ولی دلیل بر این نمیشود که بگوییم تمام قبولی های کنکور از این سایت هستند.
.
میتوان گفت که بیش از 90% کسانی که عضو این سایت هستند در کنکور کاردانی به کارشناسی قبول شده اند ( و می شوند ) ولی بلعکس این قضیه صادق نیست. "یعنی تمام کسانی که قبول میشوند عضو این سایت نیستند".
.
.
Given_RL دوست عزیز اگر هنوز جای شک برای شما مونده ، با پیغام شخصی با من در ارتباط باشید تا بلکه تونستم قانع تون کنم ، چون تاپیک از مسیر خودش خارج میشه bil:
.
موفق باشید...
.
اینجا هر کس از قبولی و دانستهاش حرف میزنه منم گفتم یک پستی بزنم که پرمحتواتر بشه.
رتبه کشوری من در گروه ریاضی فیزیک 1102 که اگر یه خورده بازیگوشی رو کمتر میکرده حداقل 2 رقمی میشده.به گفته تمام دبیرانم
قبولی در دوره روزانه دانشگاه شهید چمران اهواز رشته متالوژی(مواد)
انصراف از این رشته به دلیل علاقه شدید به کامپیوتر
رتبه 863 در کنکور کاردانی به کارشناسی دولتی که آزمایشی شرکت کرده بودم (بدون خوندن)
قبولی در کنکور آزمایشی دانشگاه آزاد (بدون خوندن)
قبولی در کنکور آزمایشی علمی کاربردی (بدون خوندن)
در کنکور دولتی همین امسال که اولین تجربه اصلی من بود به دلیل مشکلاتی نتونستم سر جلسه کنکور حاضر بشم و در حالی که خیلی امید به رتبه داشتم در کمال ناباوری صحنه رقابتو خالی کردم.
و حالا گفتم هر طور شده حداقل باید علمی کاربردی قبول بشم ولی با این گندی که به سوالات زدند منی که میخواستم بترکونم حالا فقط باید دعا کنم که از بچه هایی که تو زندگیشون لای کتابو باز نکرده بودند سوال کمتر نزده باشم.چون این کنکور علمی کاربردی واقعا توهینی بود به هر کس که زحمت کشیده بود.
نقطه قوت من یعنی دروس ریاضی و برنامه نویسی خیلی روحیه ام رو خراب کردند چون طراح برنامه نویسی اصلا سوال استاندارد نداده بود و داوطلبان ضعیف هم براحتی و آسانی میتونستند جواب بدهند ودرچنین شرایطی یعنی برتری در برنامه نویسی به عدد صفر رسید.
درس ریاضی هم که دیگه نهایت ضدحال بود آخه چطور ممکنه اینقدر کم وقت بدهند که من فقط وقت کردم چند سوال اولو جواب دادم بعدش بلندگو سالن گفت وقت عمومی پایان یافت سوالات تخصصی رو از زمین بردارید و پاسخ دهید و در این وضعیت من که حساب ویژه ای روی ریاضی گذاشتم با تمام کسانی که درس ریاضی رو بلد نبودند یکسان شدم.
قصدم از بیان این مطالب این بود که بچه های عزیز این سایت بدونند که دانشگاه دولتی آزاد علمی کاربردی پیام نور و هر جای دیگه باشند مطلقا دلیل برتری آنها نیست گرچه سهم زیادی دارند ولی بعضی وقتها اتفاقاتی پیش میاد که از دست داوطلبان خارجه و مسیر زندگی داوطلب رو تغییر میده پس بهتره که به همه دانشگاههای کشور احترام گذاشت چه بسا کسی که در یک دانشگاه بی اسم رسم باشه دهها بار قویتر و برجسته تر باشه و تقدیر خدا خواسته که اینجور بشه.
میدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم :wink:
با تشکر ازتوضیحات دوست عزیزمون آقا مرتضی Juggernaut

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » شنبه 28 دی 1387, 11:59 am

katrin63 نوشته شده:سلام
بچه ها یکی کلید معارف رو بزاره..........
اقا مجتبی شما که همه معارفو جواب دادی لطف کن جواباتو واسته ما هم بزار تا یه مقایسه بکنیم خواهش می کنم یکی معارفو بزارهههههههههههههههههههه
چشم جناب katrin63 الان سوالات عمومی رو از سایت دانلود میکنم و شروع به جواب دادن میکنم و جوابشو براتون میزارم.

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » شنبه 28 دی 1387, 12:28 pm

سلام دوستان عزیز من اومدم
کلید سوالا رو هم میزارم براتون
..........please wait

آواتار کاربر
Given_RL
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج
تماس:

پست توسط Given_RL » شنبه 28 دی 1387, 12:45 pm

مثل اینکه یک سری از بچه های عزیز هنوز نمی تونن سوال ها رو دانلود کنن ... پس مجبورم مثل تاپیک دانشگاه

آزاد دوباره سوالات رو به صورت jpeg آپلود کنم .... ببخشید اگه زیاد جا می گیره .... اگه همه دانلودش کنند این

پستم رو بعدا حذف می کنم ....

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
آخرین ویرایش توسط Given_RL در شنبه 28 دی 1387, 1:24 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
+++++++++++باشه ! ! ! ؟ ؟ ؟+++++++++++

aseman64
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط aseman64 » شنبه 28 دی 1387, 1:12 pm

سلام بچه ها جواب سوال درختheap ساختمان چی می شد؟
[1میشد؟
کسی به من نمیگه چطوری در صدامو حساب کنم؟
آخرین ویرایش توسط aseman64 در شنبه 28 دی 1387, 1:25 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
بادکنک دلتنگیم پر شده از هوای تو !

karaj_shabgard
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط karaj_shabgard » شنبه 28 دی 1387, 1:19 pm

بچه ها اینم جوابای ادبیات
البته این چیزایی که من زدم
خوشحال میشم دوستان رو همین کلیدا کار کنند و اصلاحش کنند
1- 4
2- 3
3- 4
4- 1
5- 3
6- 2
7- 1
8- 2
9- 1
10- 2
11- 3
12- 3
13- 3
14- 1
15- 2
16- 1
17- 4
18- ن
19- 4
20- ن
21- 1
22- 3
23- 3
24- 4
25- ن
معارفم چند دقیقه دیگه میزارم rgs

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » شنبه 28 دی 1387, 1:38 pm

با سلام
اولا تشكر از دوستانمون Given_RL و arash1 به خاطر گذاشتن سوالات
دوما يه خسته نباشيد به تمام كساني كه كنكور دادن و تلاش كرده بودن
سوما باز هم مثل كنكور سال سراسري 86 كسي كه خونده بود با كسي كه نخونده بود فرق نداشته واقعا يكي از دوستان نوشته بود فرق بين pc و laptop فكر كردم داره شوخي ميكنه ولي حالا كه سوالات ميبينم چيزي نميتونم بگم به جز تاسف براي سنجش
چهارم روحيتون نبازين انشاالله كه همتون قبولين زياد فكر نكنين bil:
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

قفل شده