تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان تا 18

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
hossein.021
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان ت

پست توسط hossein.021 » پنج‌شنبه 20 بهمن 1390, 8:33 pm

[quote="Am!n"][quote="mohammadkimiya"][quote="Am!n"]هیچ خبری نشد ؟ بابا آخه گناه ما چیه ؟ همه دوستام با رتبه های بالای 30000 رفتن کارشناسی ثبت نام کردن من بدبخت با 1700 باید برم سربازی ! این اسمش عدالته ؟[/quote]
داداش گفتن 100% اسم ما هم میاد....گفتن که موافقت شده اما باید لیست اسامیمون بیاد[/quote]

اسم ما چجوری میاد یعنی سایت سنجش اعلام میکنه ؟ بر اساس اون نامه هایی که دادیم ؟
اونایی که نامه ندادن چی[/quote]
سلام
منم به سنجش نامه زدم زنگ زدم گفت یکشنبه زنگ بزن

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » جمعه 21 بهمن 1390, 12:57 am

reza_1724 نوشته شده:
mohammadkimiya نوشته شده: داداش گفتن 100% اسم ما هم میاد....گفتن که موافقت شده اما باید لیست اسامیمون بیاد
داداش مطمئنی؟ خدا وکیل این مدت انقد امید الکی بهمون دادن دیگه از همه چی نا امیدمون کردن. ولی خداییش اگه قبول نشیم آخر بی عدالتی.......
ببین باید این شرایط رو داشته باشی
1-مهرماه جای دیگه قبول شده باشی اما فارغ التحصیل نشده باشی یعنی بهمن فارغ اتحصیل بشی( یعنی دلیل نرفتنت به دانشگاهی که مهر قبول شدی باید عدم فارغ اتحصیلیت باشه)
2-توی تکمیل ظرفیت ثبت نام کرده باشی
من خودم مهر چالوس قبول شدم اما فارغ اتحصیل نشده بودم و همین ماه فارغ تحصیل شدم ولی توی تکمیل ظرفیت اهواز ثبت نام کردم....حالا میگن 100% قبولی فقط اسمت از سنجش نیومده....یعنی کسانی که این شرایط رو داشتن و ثبت نام کردن قبولن ولی هنوز اسامیشون نیومده و اسامی که اعلام شده مربوط به مردود شدگان مرحله اوله goll

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » جمعه 21 بهمن 1390, 1:00 am

داداش گفتن 100% اسم ما هم میاد....گفتن که موافقت شده اما باید لیست اسامیمون بیاد[/quote]

اسم ما چجوری میاد یعنی سایت سنجش اعلام میکنه ؟ بر اساس اون نامه هایی که دادیم ؟
اونایی که نامه ندادن چی[/quote]
سلام
منم به سنجش نامه زدم زنگ زدم گفت یکشنبه زنگ بزن[/quote]
تکمیل ظرفیت که تو ابان بود ثبت نام کردی؟؟ اگه ثبت نام کردی که باید منتظر اعلام اسامی سری دوم باشی اگه نه متاسفانه هیچ khk:

آواتار کاربر
reza_1724
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: پشت اون دریا که سهراب سپهری گفت

پست توسط reza_1724 » جمعه 21 بهمن 1390, 1:12 am

mohammadkimiya نوشته شده:
reza_1724 نوشته شده:
mohammadkimiya نوشته شده: داداش گفتن 100% اسم ما هم میاد....گفتن که موافقت شده اما باید لیست اسامیمون بیاد
داداش مطمئنی؟ خدا وکیل این مدت انقد امید الکی بهمون دادن دیگه از همه چی نا امیدمون کردن. ولی خداییش اگه قبول نشیم آخر بی عدالتی.......
1-مهرماه جای دیگه قبول شده باشی اما فارغ التحصیل نشده باشی یعنی بهمن فارغ اتحصیل بشی( یعنی دلیل نرفتنت به دانشگاهی که مهر قبول شدی باید عدم فارغ اتحصیلیت باشه)
من خودم مهر چالوس قبول شدم اما فارغ اتحصیل نشده بودم و همین ماه فارغ تحصیل شدم ولی توی تکمیل ظرفیت اهواز ثبت نام کردم....حالا میگن 100% قبولی فقط اسمت از سنجش نیومده....یعنی کسانی که این شرایط رو داشتن و ثبت نام کردن قبولن ولی هنوز اسامیشون نیومده و اسامی که اعلام شده مربوط به مردود شدگان مرحله اوله goll
منم مهر ماه چالوس قبول شدم و نرفتم اما شهریور فارغ التحصیل شدم من.
تو تکمیل ظرفیتم درخواست فرستادم واسه سنجش اما اسامی که اومد اسم من نبود.
ما که آب از سرمون گذشت دیگه هر چه پیش آید خوش آید.........
دمشون گرم خوب گذاشتن تو کاسمون
صبر کن سهراب....
قایقت جا دارد؟
من هم از همهمه ی روی زمین بیزارم....

آواتار کاربر
reza_1724
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: پشت اون دریا که سهراب سپهری گفت

پست توسط reza_1724 » جمعه 21 بهمن 1390, 1:16 am

ایلناز نوشته شده:سلام
من کنکور 90 شرکت کردم رتبم شد 6500. ولی چون بهمن تموم میکردم وهمه غیرانتفاعیها وروده مهر میگرفتن، من نتونستم حتی انتخاب کنم و واسم قرمز شد. واسه تکمیل ظرفیت هم پرسیدن گفتن این ماله تو نیست و من شرکت نکردم. الان رفتم اسرار میگن تا 14000 تکمیل ظرفیت گرفته. الان کاملأ گیج شدم. یعنی من میتونستم برم و نرفتم یا نه؟
تورو خده یکی جواب بده. خسته شدم بس جوابای مختلف میشنوم. gld
مرسی
منتظرم
خیلی از دوستای من شرایط شما رو داشتن و تو تکمیل ظرفیت رفتن اسم نوشتن و الان قبول شدن، به احتمال زیاد با این شرایط که گفتی، آره شما هم میتونستی تو تکمیل ظرفیت شرکت کنی و اگر شرکت کرده بودی صد در صد الان جزء قبول شده ها بودی.
صبر کن سهراب....
قایقت جا دارد؟
من هم از همهمه ی روی زمین بیزارم....

Am!n
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Am!n » جمعه 21 بهمن 1390, 1:06 pm

mohammadkimiya نوشته شده:
reza_1724 نوشته شده:
من بهمن بجنورد قبول شدم اما چون خیلی دوره نرفتم ! من 2 سال پیش ورودی بهمن بودم و همین بهمن ماه هم مدرک میگیرم ، بدبختانه موقع انتخاب رشته خیلی از دانشگاه ها ترم بهمنی نداشتن (همه مهر بودن) منم همینطوری الکی برای محک خودم هرچی دانشگاه ورودی بهمن بود انتخاب کردم (اما حواسم بود که روزانه نزنم) بعد این برنامه محرومیت از تکمیل ظرفیت پیش اومد !!! تنها امید من هم تکمیل ظرفیت بود که دانشگاه ها همشون ورودی بهمن میگرفتن . خلاصه با اینکه محروم بودم ولی از طریق دانشگاه پاسارگاد شیراز تو تکمیل ظرفیت شرکت کردم (همون قضیه 1800 تومن) ولی الان اسمم توی لیست قبولیاشون نیست ...
نامه هم به سنجش دادم .
حالا با این اوصاف شانسی دارم یا نه ؟
آخرین ویرایش توسط Am!n در جمعه 21 بهمن 1390, 1:21 pm، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

Am!n
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Am!n » جمعه 21 بهمن 1390, 1:09 pm

hossein.021 نوشته شده:
Am!n نوشته شده:مه ندادن چی
سلام
منم به سنجش نامه زدم زنگ زدم گفت یکشنبه زنگ بزن
به کجا زنگ زدی ؟ شماره اون کسی که داره جواب میده رو بنویس !!

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » جمعه 21 بهمن 1390, 2:36 pm

quote="Am!n"]
mohammadkimiya نوشته شده:"]
داداش گفتن 100% اسم ما هم میاد....گفتن که موافقت شده اما باید لیست اسامیمون بیاد
داداش مطمئنی؟ خدا وکیل این مدت انقد امید الکی بهمون دادن دیگه از همه چی نا امیدمون کردن. ولی خداییش اگه قبول نشیم آخر بی عدالتی.......[/quote]
من خودم مهر چالوس قبول شدم اما فارغ اتحصیل نشده بودم و همین ماه فارغ تحصیل شدم ولی توی تکمیل ظرفیت اهواز ثبت نام کردم....حالا میگن 100% قبولی فقط اسمت از سنجش نیومده....یعنی کسانی که این شرایط رو داشتن و ثبت نام کردن قبولن ولی هنوز اسامیشون نیومده و اسامی که اعلام شده مربوط به مردود شدگان مرحله اوله goll[/quote]
من بهمن بجنورد قبول شدم اما چون خیلی دوره نرفتم ! من 2 سال پیش ورودی بهمن بودم و همین بهمن ماه هم مدرک میگیرم ، بدبختانه موقع انتخاب رشته خیلی از دانشگاه ها ترم بهمنی نداشتن (همه مهر بودن) منم همینطوری الکی برای محک خودم هرچی دانشگاه ورودی بهمن بود انتخاب کردم (اما حواسم بود که روزانه نزنم) بعد این برنامه محرومیت از تکمیل ظرفیت پیش اومد !!! تنها امید من هم تکمیل ظرفیت بود که دانشگاه ها همشون ورودی بهمن میگرفتن . خلاصه با اینکه محروم بودم ولی از طریق دانشگاه پاسارگاد شیراز تو تکمیل ظرفیت شرکت کردم (همون قضیه 1800 تومن) ولی الان اسمم توی لیست قبولیاشون نیست ...
نامه هم به سنجش دادم .
حالا با این اوصاف شانسی دارم یا نه ؟[/quote]
اگه توی تکمیل ظرفیت شرکت کردی اره شانس داری.....به گفته خودشون ماها که مهر جای دیگه قبول شدیم 100% قبولیم فقط هنوز لیست اسامیمون از سنجش نیومده....من جهاد دانشگاهی اهواز که رفتم گفت خیالت راحت قبولی فقط باید صبر کنی

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » جمعه 21 بهمن 1390, 3:08 pm

[q[quote="mohammadk

نامه هم به سنجش دادم .
حالا با این اوصاف شانسی دارم یا نه ؟[/quote]

اگه توی تکمیل ظرفیت شرکت کردی اره شانس داری.....به گفته خودشون ماها که مهر جای دیگه قبول شدیم 100% قبولیم فقط هنوز لیست اسامیمون از سنجش نیومده....من جهاد دانشگاهی اهواز که رفتم گفت خیالت راحت قبولی فقط باید صبر کنی

hossein.021
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hossein.021 » جمعه 21 بهمن 1390, 4:05 pm

[quote="Am!n"][quote="hossein.021"][quote="Am!n"]مه ندادن چی[/quote]
سلام
منم به سنجش نامه زدم زنگ زدم گفت یکشنبه زنگ بزن[/quote]

به کجا زنگ زدی ؟ شماره اون کسی که داره جواب میده رو بنویس !![/quote]
88923950 -3 شماره دبیرخونه سازمان سنجشه برای پیگیری نامه ها :smile:

Am!n
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Am!n » جمعه 21 بهمن 1390, 10:38 pm

88923950 -3 شماره دبیرخونه سازمان سنجشه برای پیگیری نامه ها
من قبلآ هربار به این شماره زنگ زدم گفته نامت رفته سازمان پذیرش .
سازمان پذیرش هم هیچکس جواب آدم رو نمیده . فقط میگن زنگ بزن 6182230 که اونم کلا بر نمیداره .

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » شنبه 22 بهمن 1390, 2:23 am

بچه ها هرکی زنگ زد و هر جوابی گرفت بقیه رو هم خبر کنه

mohammadkimiya
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mohammadkimiya » چهارشنبه 26 بهمن 1390, 3:19 am

چرا همه ساکتن؟؟؟؟؟؟؟کسی زنگ نزد سنجش؟؟؟ ger ger ger

hossein.021
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hossein.021 » پنج‌شنبه 27 بهمن 1390, 4:24 pm

[quote="mohammadkimiya"][b]چرا همه ساکتن؟؟؟؟؟؟؟کسی زنگ نزد سنجش؟؟؟[/b] ger ger ger[/quote]
سلام
من امروز زنگ زدم گفت نامت ثبت شده یه شماره داد گفت هفته بعد زنگ بزن
شماره هم یکی از بچه ها نوشته گفته جواب نمیدن حالا بزنم ببینم

hossein.021
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hossein.021 » جمعه 28 بهمن 1390, 12:25 pm

سلام دوستان
امروز از سازمان سنجش به من زنگ زدن گفتند بعضی اطلاعات رو ننوشتم تو نامه ام که اونارو گفتم
و پرسیدم چی میشه گفتند داریم امروز فایل رو می بنیدم و اسم ها رو میفرستیم برای موسسه ها
. گفتش نگران نباش مشکلت حل میشه . گفت ده روز دیگه جواب قطعی میاد
انشالله که مشکل همه حل میشه
یا علی

قفل شده