قوانین کلی انجمن !

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن
پست: 698
تاریخ عضویت: جمعه 6 اردیبهشت 1387, 2:02 am

قوانین کلی انجمن !

پست توسط mojtabapc » شنبه 18 اردیبهشت 1389, 9:07 pm

قانون شماره 1- استفاده از کلمات رکيک و نامناسب در پروفايل کاربر (شامل نام کاربري، آواتار، امضا و ...) همچنين در نوشته ها و تاپيکها تحت هيچ شرايطي مجاز نيست.


قانون شماره 2- با توجه به شناسايي کابران توسط مدیران انجمن ، از ساخت بيشتر از يک ID در سايت خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک ID از طرف يک کاربر ، تمامي آنها مسدود خواهند شد.


قانون شماره 3- زبان این سایت فارسی است! لذا از نوشتن مطالب به صورت فنگلیش (Salam) جداً خودداری کنید.


قانون شماره 4- در صورت مشاهده هر گونه بی احترامی به كاربران دیگر، مدیران و مسئولان سایت و یا عقاید هر قشر یا فرد، با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمنها قطع خواهد شد.


قانون شماره 5- در صورت نقض هر یک از قوانین سایت ، مديران و مسئولان سایت حق هرگونه دخل ، تصرف و ويرايش در متون ارسالی را براي خود محفوظ مي دارند.


قانون شماره 6- از ارسال پست با عناوینی همچون "کمک , راهنمایی کنید , کمک فوری میخوام , تو رو خدا ، مشکل دارم..." و در کل انتخاب عناوینی که موضوع پست شما را مشخص نکند خودداری کنید.


قانون شماره 7- نام تاپيك بايد نشاندهنده محتواي آن باشد ٬ در غير اين صورت تاپيك پاک مي شود.


قانون شماره 8- يك موضوع را فقط در يك جای فروم مطرح كنيد و چند بار در چند جاي مختلف اينكار را انجام ندهيد .


قانون شماره 9- نوشتن پست های تبليغاتي و تجاري فقط در تاپیک های مشخص شده مجاز است.


قانون شماره 10- از ارسال پست های بیهوده و نامربوط به تاپیک جددآ خودداری کنید ( منظور از پست های بیهوده و نامربوط , پست هایی هستند که به تشخیص مدیران و مسئولان سایت به موضوع اصلی تاپیک مربوط نباشند ).


قانون شماره 11- در صورتی که در مورد سوال پرسیده شده توسط کاربران ، اطلاعات علمی لازم را ندارید ، از جواب دادن به آن تاپیک جددآ خودداری کنید ! همچنین از ارسال جواب های ناقص و گمراه کننده پرهیز کنید. جواب هایی مانند " من نميدونم ولی از يکی شنيدم ...


قانون شماره 12- مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب مسئولين سايت نمي باشد.


قانون شماره 13- مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و ... كه از طریق سایت رد و بدل می شوند بر عهده كاربر فرستنده می باشد و سایت در قبال این گونه مسایل هیچ تعهدی در زمینه سالم بودن آنها، ویروسی نبودن آنها و ... ندارد.


قانون شماره 14- منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از انجمن حل کنید.


قانون شماره 15- تمامی کاربران می بایست در هنگام فرستادن ارسال و پیغام خصوصی از کلمات مناسب استفاده کنند. در صورت مشاهده ارسال یا پیغام خصوصیی بر خلاف موارد بالا ابتدا به کاربر اخطار داده شده و در صورت تکرار اشتراک کاربر حذف و دسترسی وی برای همیشه قطع خواهد شد.


قانون شماره 16- کاربران می بایست از پرداختن به مسايل حاشيه اي فروم و دخالت در نحوه مديريت جدداً خودداري كنند.در صورت مشاهده مسائلي از اين قبيل دسترسي آن كاربر به سايت در اولين فرصت قطع خواهد شد.


قانون شماره 17-مطالب و تصاویر انتخاب شده در امضاها و آواتار ها باید مطابق با قوانین سایت باشد. همچنین از قرار دادن چند عکس به صورت ثابت و یا متحرک با حجم بالا در امضا خودداری کنید، در صورت مشاهده امضا یا آواتار شما ویرایش می شود.


قانون شماره 18- در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند ، بدون تعارف دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد !


قانون شماره 19- لطفا درخواست تمرینات و پروژه هایی دانشجویی آماده نفرمایید!!
استفاده از پروژه های آماده نه تنها به پیشرفت علمی شما کمکی نمی کند بلکه از لحاظ اخلاقی و فرهنگی نیز عملی نکوهیده می باشد.


قانون شماره 20- آزادی حقیقی آن نیست که هرچه میل داریم انجام بدهیم ، بلکه آن است که آنچه را که حق داریم انجام دهیم.


رعايت قوانين فوق براي کليه کاربراني که ثبت نام مي کنند الزامي است و بسته به زمان و شرایطی خاص ممکن است قانونی به قوانین موجود در سایت اضافه گردد.
کاربران عزیز ، حضور شما در این سایت به منزله ی قبول قوانین فوق است ، لطفاً با رعایت این قوانین به منظم بودن و پویا تر شدن این مجموعه کمک کنید. در صورتی که قوانین فوق را قبول ندارید صرفاً بحث ها را دنبال کرده و از ارسال پست خودداری نمایید.


آخرین بالا اندازی (Bump) توسط mojtabapc در شنبه 18 اردیبهشت 1389, 9:07 pm.