تا آمدن نتایج آزاد 87

سوالات خود را در زمینه های مختلف کامپیوتری از جمله برنامه نویسی، سخت افزار، سیستم عامل، شبکه، اینترنت و غیره را در این تالار درج کنید

مدیر انجمن: Parsian

قفل شده
saeed_5min
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تا آمدن نتایج آزاد 87

پست توسط saeed_5min » دوشنبه 23 دی 1387, 8:53 am

توجه:

وارد اين تاپيك بشيد : «هفته آخر دي ماه» و ^^^نتايج آزاد 87^^^
براي دوستان ارسال كنيد
زماني كه مي شنوي «نه» بپرس «چرا؟»
پيچيده كردن امور، ساده ، ولي ساده كردن آنها پيچيده است
saeed_5min@yahoo.com

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

پست توسط engineer » دوشنبه 23 دی 1387, 3:06 pm

با سلام.
دلسرد شدم از این سایت . 36 تا پست من معلوم نشد چی شد . تاپیک مورد علاقه ی من از بین رفت!؟
مهم نیست . عکس می زارید واسه همدیگه؟ ای بابا . آقا میگن جاسبی گفته قرار ترم اول رو از کسی پول نگیریم(فکر کن). راسته این حرف؟ دنیا به آخر برسد هم اینچنین نمی شود . خدا کند که بعد از دو سال درس خواند مدرک ما مشابه مدرک بعضی ها جعلی نشود و بی ارزش. bil: (با این پست من را می فرستند شورآباد yes: )
یا حق
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط engineer » دوشنبه 23 دی 1387, 3:12 pm

آقا من یک پیشنهاد دارم .
مدیران سایت به من یک درجه مدیریتی بدهند تا من اینجا کار کنم .
درس دادن من بد نیست . با شما عزیزان اگر هماهنگ شویم مدرسان و پارسه و کاوشگران می روند به..... . بله!
انرژی مثبت ++++ می تواند نمادینه شود .
اعتماد به نفس هم لازم هست .
من اگر بخواهم کارشناسان را راه اندازی کنم مستلزم وقت و هزینه است (وقت بسیار برای من مهم است ). کسی هست که بتواند در امر مدیریت اش به من کمک دهد ؟
منتظر شما هستم.(یا اینجا یا اگر اینچنین باشد همانجا)
یا حق

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران (THR/OIII)

پست توسط shl_shrf » دوشنبه 23 دی 1387, 3:16 pm

engineer نوشته شده:آقا من یک پیشنهاد دارم .
مدیران سایت به من یک درجه مدیریتی بدهند تا من اینجا کار کنم .
درس دادن من بد نیست . با شما عزیزان اگر هماهنگ شویم مدرسان و پارسه و کاوشگران می روند به..... . بله!
انرژی مثبت ++++ می تواند نمادینه شود .
اعتماد به نفس هم لازم هست .
من اگر بخواهم کارشناسان را راه اندازی کنم مستلزم وقت و هزینه است (وقت بسیار برای من مهم است ). کسی هست که بتواند در امر مدیریت اش به من کمک دهد ؟
منتظر شما هستم.(یا اینجا یا اگر اینچنین باشد همانجا)
یا حق
من اگه بتونم حاضرم کمک کنم . فقط شما بگو نفری که میخوای باید چی کار بکنه تا ببینم وقتم اجازه میده یا نه!
شمس

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط engineer » دوشنبه 23 دی 1387, 3:19 pm

سکوت سحر نوشته شده:سلام دوستان من کاردانی ام در شهر خودم تهران . بودم خیلی دلم می خواد دوباره برم دانشگاه .حتی اگه شهر دیگه بود.(چاره ای نیست وقتی تهران قبول نمیشم مجبورم بپذیرم شهر های دیگه برم)
من آزاد امتحان دادم اما حس خوندن علمی کاربردی ندارم .دانشگاه آزاد اسون بود. بد دادم وای به حال....دعا کنیم همه قبول شیم yes:
با سلام .
دوست من بالاخره آسان بود یا سخت گزشته است و این ما هستیم که مشخص می کنیم چگونه زندگی را بگذرانیم . نتیجه ها اگر خدا بخواهد و طبق فرموده خودشان باید در این هفته جاری و یا نهایتا در سه روز آغازین هفته دیگر آماده باشد که امیدوار هستم خوشحالی شما عزیزان را در همین تاپیک ببینم .

mohammadf_7وsamanmansouri1 عزیز دوران کاردانی برای من هم تمام شده است (تنها دو هفته مانده است) اما دلم از هم اکنون تنگ دوران کاردانی و مخصوصا ترم یک است .
کارشناسی به هم خوش بگذرد .
یا حق

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط engineer » دوشنبه 23 دی 1387, 3:22 pm

shl_shrf نوشته شده:
من اگه بتونم حاضرم کمک کنم . فقط شما بگو نفری که میخوای باید چی کار بکنه تا ببینم وقتم اجازه میده یا نه!
دوست من قرار است که در این وبسایت(یا اینجا یا در وب سایت خودم) به تدریس درو برای کونکور بپردازیم به صورت رایگان.
من به همکار خوب در تدریس و مدیریت انجمن احتیاج دارم(چندین دوست).
یا حق

آواتار کاربر
shl_shrf
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران (THR/OIII)

پست توسط shl_shrf » دوشنبه 23 دی 1387, 3:25 pm

engineer نوشته شده:
shl_shrf نوشته شده:
دوست من قرار است که در این وبسایت(یا اینجا یا در وب سایت خودم) به تدریس درو برای کونکور بپردازیم به صورت رایگان.
من به همکار خوب در تدریس و مدیریت انجمن احتیاج دارم(چندین دوست).
یا حق
بله! آقا درسته که من درسم نسبتاً خوبه. معدل کاردانیم 16.5 هست ولی شاید بجز درس زبان در درس دیگه ای اونقدر مهارت نداشته باشم که بتونم درس بدم.
شمس

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » دوشنبه 23 دی 1387, 7:12 pm

سلام دوستان من می تونم ذخیره و مدار رو درس بدم اگر حضوری باشه اما واقعاً وقتش رو ندارم که بخوام توضیحاتم رو تایپ کنم و بذارم تو سایت. اما می تونم توی قسمت رفع اشکال با شما همکاری کنم. یا مثلا یه جزوه بذاریم هر کس هر قسمتش رو که متوجه نشد همون قسمت رو توضیح بدم. (چون خودم هم می خوام برای دولتی بخونم ایشالا)

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط engineer » دوشنبه 23 دی 1387, 8:53 pm

m3yasi نوشته شده:سلام دوستان من می تونم ذخیره و مدار رو درس بدم اگر حضوری باشه اما واقعاً وقتش رو ندارم که بخوام توضیحاتم رو تایپ کنم و بذارم تو سایت. اما می تونم توی قسمت رفع اشکال با شما همکاری کنم. یا مثلا یه جزوه بذاریم هر کس هر قسمتش رو که متوجه نشد همون قسمت رو توضیح بدم. (چون خودم هم می خوام برای دولتی بخونم ایشالا)
با سلام .
از مدیران خواهش می کنم که این اجازه را به ما با ارتقا درجه بدهند تا بتوانیم در همینجا خدمت کنیم . هاست سایت خودم فعلا فری هست و برای فعالیت خطرناک(ممکن هست زحمت ها به هدر برود).

m3yasiعزیز شما برای کار ما مناسب هستید .
shl_shrfعزیز شما هم همین طور . ما می توانیم دروس عمومی را هم پوشش بدهیم .
خود من هم نمی گوییم خیلی وارد به امور هستم اما هم می توانیم جزوه بگذاریم و هم رفع اشکال کنیم (در حد توانمان). من خودم C و Pascal و Data StructerوOS را در حد مطلوب بلد هستم اما تنها اصلا نمی شود از این رو برای آموزش هر درس (هر مبحث)دست کم نیاز به دو نفر داریم تا هم فشار کاری نداشته باشیم و هم مطالب را بهتر پوشش دهیم تا کلی قبولی برای سال آینده داشته باشیم.
یا حق

Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط Ramin » دوشنبه 23 دی 1387, 11:25 pm

از مدیران خواهش می کنم که این اجازه را به ما با ارتقا درجه بدهند
دوست عزیز شما با همین درجه ای که دارید هم میتونید خدمت کنید ، نمیدونم شما ارتقا درجه رو برای چی میخواهید ؟!
فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » سه‌شنبه 24 دی 1387, 12:28 am

رامین جان قصد توهین ندارم لطفا ناراحت نشید اما با این درجه هم نمی شه کاری کرد چون نه کسی با اسم خودش هست و نه سابقه کار می شه براش. اگر ایشون این حرف رو زدن فقط به خاطر این بود که اگر تاپیکی برای این بحثها بوجود اومد بچه ها روی حرفشون حساب کنن و نگن اینم مثله ماست(البته محترمانش این حرف رو می زنن). چون این بحث یه بار تو تاپیک آزاد پیش اومد همین.

PARMIC
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PARMIC » سه‌شنبه 24 دی 1387, 10:01 am

به گفته دوستان نتایج مثل اینکه پنج شنبه میاد یاسی جان من هم تصمیم دارم واسه دولتی بخونم ولی می

ترسم اگه قبول شدم سرگرم درسهای دانشگاه بشم و دیگه نخونم باید صبر کنیم ببینیم چی میشه البته

دوست دارم الان قبول بشم جون همین الان از دوستانم دو ترم عقبم بچه ها دعا کنید

m3yasi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m3yasi » سه‌شنبه 24 دی 1387, 11:28 am

سلام پارمیک جان
ایشالا اگه با هم هم دانشگاهی شدیم برنامه ریزی می کنیم توی کتابخونه ی دانشگاه با هم درس می خونیم. yes:

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » سه‌شنبه 24 دی 1387, 1:13 pm

سلام دوستان

به نظرم ارتقا درجه نیاز به 1 شناخت داره که هر موقع شناخت لازم به عمل اومد شک نکنید مدیران سایت اقدام خواهند کرد. :wink:
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

PARMIC
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط PARMIC » سه‌شنبه 24 دی 1387, 3:34 pm

یاسی جان
خیلی ممنون امیدوارم (هم دانشگاهی )بشیم فقط چند روز دیگر تا رسیدن به این کلمه مانده bil:

قفل شده

بازگشت به “مباحث متفرقه و سوالات کامپیوتری”