كنكور كارداني به كارشناسي 88

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
hiva_g

كنكور كارداني به كارشناسي 88

پست توسط hiva_g » شنبه 30 شهریور 1387, 4:44 pm

سلام
من دانشجوي ترم چهار نرم افزارم تصميم گرفتم براي كارشناسي بخونم ولي اصلا نمي دونم از كجا شروع كنم يا چه درسايي رو بخونم،و اين كه فقط درساي تخصصي نرم افزار رو بخونم يا سخت افزارم هست؟
سر فصل هايي رو كه تو اين سايت گذاشته شده رو ديدم ولي شنيدم كه براي سال 88 بعضي ازدرسا تغيير مي كنه!
در ضمن اگر بخوام تو يه موسسه ثبت نام كنم شما چي رو پيشنهاد مي كنيد؟
كسي هست من رو راهنمايي كنه ؟

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: كنكور كارداني به كارشناسي 88

پست توسط مهيار » شنبه 30 شهریور 1387, 6:29 pm

hiva_g نوشته شده:سلام
من دانشجوي ترم چهار نرم افزارم تصميم گرفتم براي كارشناسي بخونم ولي اصلا نمي دونم از كجا شروع كنم يا چه درسايي رو بخونم،و اين كه فقط درساي تخصصي نرم افزار رو بخونم يا سخت افزارم هست؟
سر فصل هايي رو كه تو اين سايت گذاشته شده رو ديدم ولي شنيدم كه براي سال 88 بعضي ازدرسا تغيير مي كنه!
در ضمن اگر بخوام تو يه موسسه ثبت نام كنم شما چي رو پيشنهاد مي كنيد؟
كسي هست من رو راهنمايي كنه ؟
دوست عزيز قول ميدم اگه يه سرچ كوچيك ميكردي به تمامي سئوالاهات حتي به چيزي فراتر از اوني كه نياز داري دست پيدا ميكردي . در مورد تغييرات درسي هنوز چيزي رسما اعلام نشده . در مورد موسسه هم خيلي بحث شده اما من واسه تهرانيها كاوشگران و پارسه رو پيشنهاد ميكنم .
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

قفل شده