من كه گيج شدم!!!

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
mehdi_matrix
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: myhome&
تماس:

من كه گيج شدم!!!

پست توسط mehdi_matrix » شنبه 25 اسفند 1386, 6:55 pm

مشغول زدن تستاي ادبيات كنكور سالهاي گذشته بودم كه به تستاي قبل از 80 رسيدم اما به تستهايي برخورد كردم كه اكثرا مربوط به انواع افعال((ماضي،حال،آينده و ..))،جايگذاري صحيح كلمات((فعل،فاعل،مفعول،مسند و..)) درجملات و سوالاي ديگه اي بود كه اصلا توضيحي داخل كتاب آقاي كليمشي و حتي داخل رفرنس زبان فارسي((زبان و نگارش فارسي-سمت))در مورد اونا داده نشده بود.:shock:
مگه منابع چند سال اخير با قبل فرقي كرده؟ امكان اومدن اينچنين سوالاتي توو كنكور 87 هست؟
ممنون.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: من كه گيج شدم!!!

پست توسط farshidshd » شنبه 25 اسفند 1386, 7:54 pm

mehdi_matrix نوشته شده:مشغول زدن تستاي ادبيات كنكور سالهاي گذشته بودم كه به تستاي قبل از 80 رسيدم اما به تستهايي برخورد كردم كه اكثرا مربوط به انواع افعال((ماضي،حال،آينده و ..))،جايگذاري صحيح كلمات((فعل،فاعل،مفعول،مسند و..)) درجملات و سوالاي ديگه اي بود كه اصلا توضيحي داخل كتاب آقاي كليمشي و حتي داخل رفرنس زبان فارسي((زبان و نگارش فارسي-سمت))در مورد اونا داده نشده بود.:shock:
مگه منابع چند سال اخير با قبل فرقي كرده؟ امكان اومدن اينچنين سوالاتي توو كنكور 87 هست؟
ممنون.
بهتره دروس عمومی رو مدرسان شریف بخونی چون 98 درصد سوالا از مدرسان میاد

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

Ramin

پست توسط Ramin » شنبه 25 اسفند 1386, 8:45 pm

بله ، کاملا تایید میشه ، خوبیه این کتاب اینه که هم واسه آزاد و هم سراسری و هم علمی کاربردی مناسبه ، سوالات امسال علمی کاربردی 100 درصد از این کتاب بود ، یعنی تمام سوالات از کتاب اومده بود ، البته معارفش نه ، ولی معارفش برای سراسری خوبه و جزوه زبانش هم خوبه .

آواتار کاربر
mehdi_matrix
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: myhome&
تماس:

پست توسط mehdi_matrix » شنبه 25 اسفند 1386, 11:45 pm

ramin نوشته شده:بله ، کاملا تایید میشه ، خوبیه این کتاب اینه که هم واسه آزاد و هم سراسری و هم علمی کاربردی مناسبه ، سوالات امسال علمی کاربردی 100 درصد از این کتاب بود ، یعنی تمام سوالات از کتاب اومده بود ، البته معارفش نه ، ولی معارفش برای سراسری خوبه و جزوه زبانش هم خوبه .
دوستاي خوب من از اينكه سريعا پاسخ داديد ممنونم اما به نظر مي رسه منظور منا خوب متوجه نشديد!من ميخوام بدونم آيا با وجود اينكه در رفرنس هيچ گونه مبحثي در مورد ساختارهاي زبان فارسي وجود نداره امكان طرح سوال در اين زمينه هست؟
ممنون.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » یک‌شنبه 26 اسفند 1386, 10:39 am

mehdi_matrix نوشته شده:
ramin نوشته شده:بله ، کاملا تایید میشه ، خوبیه این کتاب اینه که هم واسه آزاد و هم سراسری و هم علمی کاربردی مناسبه ، سوالات امسال علمی کاربردی 100 درصد از این کتاب بود ، یعنی تمام سوالات از کتاب اومده بود ، البته معارفش نه ، ولی معارفش برای سراسری خوبه و جزوه زبانش هم خوبه .
دوستاي خوب من از اينكه سريعا پاسخ داديد ممنونم اما به نظر مي رسه منظور منا خوب متوجه نشديد!من ميخوام بدونم آيا با وجود اينكه در رفرنس هيچ گونه مبحثي در مورد ساختارهاي زبان فارسي وجود نداره امكان طرح سوال در اين زمينه هست؟
ممنون.
دوست عزیز همانطور که گفته شد کتابهای مدرسان رو بخون متوجه میشی که اینجور سوالا میاد یا نه
حالا بذار خودم بگم
نه نمیاد
فقط مدرسان رو بخون
اصلا فقط تست های مدرسان رو بخونی میتونی 100 در صد بزنی
لازم نیست متن رو بخونی
موفق باشی :wink:

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده