سوال مهم درباره پذیرش بدون کنکور ***

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Narouei

سوال مهم درباره پذیرش بدون کنکور ***

پست توسط Narouei » دوشنبه 18 دی 1391, 10:01 am

سلام دوستان عزیز
من ترم آخر کاردانی کامپیوتر هستم
میخواستم بدونم میشه تو آزمون بدون کنکور شرکت کن؟
در صورت قبولی علوم کامپیوتر چند واحد دیگه باید پاس کنم؟

تو دفترچه همچین چیزی نوشته لطفا راهنمایی کنید ممنون.

(فایل پیوست)
پیوست‌ها
این عکس دفترچه قسمت مربوط به کاردانی پیوسته
این عکس دفترچه قسمت مربوط به کاردانی پیوسته

افسرده
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: سوال مهم درباره پذیرش بدون کنکور ***

پست توسط افسرده » دوشنبه 18 دی 1391, 4:43 pm

[quote="Narouei"]سلام دوستان عزیز
من ترم آخر کاردانی کامپیوتر هستم
میخواستم بدونم میشه تو آزمون بدون کنکور شرکت کن؟
در صورت قبولی علوم کامپیوتر چند واحد دیگه باید پاس کنم؟

تو دفترچه همچین چیزی نوشته لطفا راهنمایی کنید ممنون.

سلام دوست عزیز منم مثل شما مدرک کاردانیمو گرفتم و قصد داشتم در همین بدون ازمون شرکت کنم اما با دیدن اطلاعیه در فصل3 سنجش قسمت تذکرات مهم مقداری تعلل بهم دست داد ger نوشته اونایی که مدرک کاردانی دارن چنانچه مدرک انها دارای ازمون کارشناسی ناپیوسته است حق شرکت ندارن؟اگه در این رابطه اطلاعاتی دارید ممنون میشم مارو هم خبر بدید.

Narouei

پست توسط Narouei » سه‌شنبه 19 دی 1391, 4:15 pm

کسی نبود کمک کنه؟
لطفا کمک کنید ضروریهههههههههههههههههههههههههههه!

منم گیج شدم یه جا نوشته میشه یه جا نوشته نمیشه یکی توضح بده خواهشا! looc

honarjoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط honarjoo » پنج‌شنبه 21 دی 1391, 8:52 am

Narouei نوشته شده:کسی نبود کمک کنه؟
لطفا کمک کنید ضروریهههههههههههههههههههههههههههه!

منم گیج شدم یه جا نوشته میشه یه جا نوشته نمیشه یکی توضح بده خواهشا! looc
l
من خودم هم کرادانی پیوسته هستم و مطمینم که میتونیم شرکت کنیم البته در دانشگاه ازاد برای این اطلاعات و ثبت نام در azmoon.org پیگیر باشید

Narouei

پست توسط Narouei » پنج‌شنبه 21 دی 1391, 3:29 pm

سلام ممنون
ولی غیر انتفاعی و پیام نور چطور؟

افسرده
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط افسرده » یک‌شنبه 24 دی 1391, 3:36 pm

Narouei نوشته شده:سلام ممنون
ولی غیر انتفاعی و پیام نور چطور؟
سلام دوستان من امروز رفتم و بدون ازمون غیرانتفاعی و پیام نور ثبتنام کردم اخه از چند نفر که پرسیدم گفتن احتمالا یه سری از واحدامون که تو مقطع کاردانی خوندیم میشه تطبیق داد نه همشو...امیدوارم موفق باشید goll

mahsa.....

پست توسط mahsa..... » سه‌شنبه 26 دی 1391, 10:13 am

من می خوام تو دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کنم ولی بعضی سایت ها زدن که فقط این ترم میشه ثبت نام کرد و بس.
در صورتی که زنگ زدم از دانشگاه پرسیدم گفتن بخشنامه برا سال بعده و امسال همچین کاری نمی کنیم.
در ضمن من رشتم معماریه و می خوام بدونم کدوم یکی از دانشگاه ها بدون کنکور پذیرش دارن چون می گن مثل این که همه دانشگاه های ازاد بدون کنکور دانشجو قبول نمی کنن.من همه سایت ها رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.
لطفأ کمک کنین وقت ثبت نام داره تموم میشه.

افسرده
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط افسرده » سه‌شنبه 26 دی 1391, 2:34 pm

mahsa..... نوشته شده:من می خوام تو دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کنم ولی بعضی سایت ها زدن که فقط این ترم میشه ثبت نام کرد و بس.
در صورتی که زنگ زدم از دانشگاه پرسیدم گفتن بخشنامه برا سال بعده و امسال همچین کاری نمی کنیم.
در ضمن من رشتم معماریه و می خوام بدونم کدوم یکی از دانشگاه ها بدون کنکور پذیرش دارن چون می گن مثل این که همه دانشگاه های ازاد بدون کنکور دانشجو قبول نمی کنن.من همه سایت ها رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم.
سلام دوست عزیز دقیق متوجه سوالت نشدم میشه واضحتر بگی در چه مورد سوال داری؟اگه بدون کنکور ازاد معماری میخای بدونی برو www.azmoon.org

mahsa.....

پست توسط mahsa..... » یک‌شنبه 1 بهمن 1391, 9:54 am

افسرده نوشته شده:
mahsa..... نوشته شده:من می خوام تو دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کنم ولی بعضی سایت ها زدن که فقط این ترم میشه ثبت نام کرد و بس.
سلام دوست عزیز دقیق متوجه سوالت نشدم میشه واضحتر بگی در چه مورد سوال داری؟اگه بدون کنکور ازاد معماری میخای بدونی برو http://www.azmoon.org

این کار رو کردم ولی تو یه قسمت سازمان سنجش زده که فقط پذیرش دانشجو قراره بهمن 91 باشه ولی تو همون سایت یه قسمتی زده که نه قراره از مهر 92 این اتفاق بیافته.
و هم می خوام بدونم که کدوم شهر ها و کدوم یکی از دانشگا ها پذیرش بدون کنکور برا معماری دارن.

افسرده
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط افسرده » یک‌شنبه 1 بهمن 1391, 10:14 am

mahsa..... نوشته شده:
افسرده نوشته شده:
سلام دوست عزیز دقیق متوجه سوالت نشدم میشه واضحتر بگی در چه مورد سوال داری؟اگه بدون کنکور ازاد معماری میخای بدونی برو http://www.azmoon.org

این کار رو کردم ولی تو یه قسمت سازمان سنجش زده که فقط پذیرش دانشجو قراره بهمن 91 باشه ولی تو همون سایت یه قسمتی زده که نه قراره از مهر 92 این اتفاق بیافته.
و هم می خوام بدونم که کدوم شهر ها و کدوم یکی از دانشگا ها پذیرش بدون کنکور برا معماری دارن.
سلام ببینید داخل سایت دانشگاه ازاد قسمت ثبت نام کارشناسی ناپیوسته رو کلیک بزنید تو اون حاشیه ها قسمت پایین جدول محلهای دانشگاهی هست اونجا معماری بزن برات شهرهارو میاره ...تا اونجا که من شنیدم ازاد برا ترم بهمن میخاد پذیرش داشته باشه.موفق باشی goll

galin01

پست توسط galin01 » سه‌شنبه 3 بهمن 1391, 11:47 am

میخواستم بپرسم میشه کارشناسی بدون آزمون دانشگاهای غیر انتفاعی شرکت کنم
من ترم آخر کاردانی هستم

افسرده
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط افسرده » چهارشنبه 4 بهمن 1391, 2:22 pm

galin01 نوشته شده:میخواستم بپرسم میشه کارشناسی بدون آزمون دانشگاهای غیر انتفاعی شرکت کنم
من ترم آخر کاردانی هستم
سلام دوست عزیز غیرانتفاعی ها میخای اما فک کنم دیر شده الان فقط ازاد بدون ازمون هست برا ثبتنام fekr ...باز میخای پرسوجو کن.

قفل شده