تو رو خدا یکی جواب منو بده

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
samansamieifar

تو رو خدا یکی جواب منو بده

پست توسط samansamieifar » پنج‌شنبه 20 مهر 1391, 4:48 pm

با سلام و عرض احترام

فکر کنم سوال من سوال خیلی از مشمولان فارغ التحصیل باشه با توجه به تغییر قانون مهلت 1 سال
از فراغت از تحصیل جهت ادامه تحصیل. rooz

بنده متولد 68/08/20 میباشم و ورودی مهر ماه 1387 دانشگاه آزاد اسلامی رشته کامپیوتر مقطع کاردانی پیوسته . بنده با توجه به 2 ترم سنوات بدون غیبت از دانشگاه در تاریخ 91/06/29 فارغ التحصیل شدم.
حالا میخوام در کنکور بهمن شرکت کنم و ادامه تحصیل بدهم. danesh

سوالات بنده این است که:
1-با توجه به سایت نظام و ظیفه که فقط تاریخ فارغ التحصیلی را ملاک استفاده ار قانون 1 سال بعد از فراغت از تحصیل جهت ادامه تحصیل قرار داده بنده میتوانم از این قانون استفاده کنم؟
ویا به دلیل استفاده از 2 ترم سنوات بدون غیبت در حین تحصیل از این قانون نمیتوانم استفاده کنم؟ gsg
2- اگر نمیتوانم ادامه تحصیل دهم تاریخ ارسال دفترچه و معرفی خودم جهت رفتن به خدمت کی میباشد که بنده غیبت نخورم؟ looc

خواهشمندم سریع پاسخ دهید چون هرجایی که فکر کنید رفتم سایت نظام وظیفه تلفن 09680 مشمولین دانشگاهم پلیس +10 ....... هیچکدام پاسخ قطعی بهم ندادن. ger

با سپاس فراوان.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: تو رو خدا یکی جواب منو بده

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 20 مهر 1391, 6:15 pm

samansamieifar نوشته شده:با سلام و عرض احترام

فکر کنم سوال من سوال خیلی از مشمولان فارغ التحصیل باشه با توجه به تغییر قانون مهلت 1 سال
از فراغت از تحصیل جهت ادامه تحصیل. rooz

بنده متولد 68/08/20 میباشم و ورودی مهر ماه 1387 دانشگاه آزاد اسلامی رشته کامپیوتر مقطع کاردانی پیوسته . بنده با توجه به 2 ترم سنوات بدون غیبت از دانشگاه در تاریخ 91/06/29 فارغ التحصیل شدم.
حالا میخوام در کنکور بهمن شرکت کنم و ادامه تحصیل بدهم. danesh

سوالات بنده این است که:
1-با توجه به سایت نظام و ظیفه که فقط تاریخ فارغ التحصیلی را ملاک استفاده ار قانون 1 سال بعد از فراغت از تحصیل جهت ادامه تحصیل قرار داده بنده میتوانم از این قانون استفاده کنم؟
ویا به دلیل استفاده از 2 ترم سنوات بدون غیبت در حین تحصیل از این قانون نمیتوانم استفاده کنم؟ gsg
2- اگر نمیتوانم ادامه تحصیل دهم تاریخ ارسال دفترچه و معرفی خودم جهت رفتن به خدمت کی میباشد که بنده غیبت نخورم؟ looc

خواهشمندم سریع پاسخ دهید چون هرجایی که فکر کنید رفتم سایت نظام وظیفه تلفن 09680 مشمولین دانشگاهم پلیس +10 ....... هیچکدام پاسخ قطعی بهم ندادن. ger

با سپاس فراوان.
سلام
میتونید ادامه تحصیل بدید
1 سال مهلت دارید

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

samansamieifar

پست توسط samansamieifar » پنج‌شنبه 20 مهر 1391, 10:58 pm

ممنون که سریع جواب دادید.

فقط میشه یکم توضیح بدهید.. چون بعضی ها میگن کسایی که سنوات در دوران تحصیل گرفتن
از مهلت شان استفاده کردن و دیگر مهلتی ندارند بعضی ها هم میگن این قانون از تاریخ فارغ التحصیلی
محاسبه مشود و ربطی به دوران تحصیل ندارد. nar

من عذر خواهی میکنم انقدر سوال میپرسم. چون واقعا سر در گمم... nar هیچ کس جواب قطعی نمیدهد.

یا سپاس فراوان. goll

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re:

پست توسط farshidshd » جمعه 21 مهر 1391, 11:54 am

samansamieifar نوشته شده:ممنون که سریع جواب دادید.

فقط میشه یکم توضیح بدهید.. چون بعضی ها میگن کسایی که سنوات در دوران تحصیل گرفتن
از مهلت شان استفاده کردن و دیگر مهلتی ندارند بعضی ها هم میگن این قانون از تاریخ فارغ التحصیلی
محاسبه مشود و ربطی به دوران تحصیل ندارد. nar

من عذر خواهی میکنم انقدر سوال میپرسم. چون واقعا سر در گمم... nar هیچ کس جواب قطعی نمیدهد.

یا سپاس فراوان. goll
من که قانونی که این مورد توش باشه نخوندم
شایدم باشه

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

قفل شده