سوال در مورد گرفتن سنوات تحصیلی و غیبت نخوردن.

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
sepehr2

سوال در مورد گرفتن سنوات تحصیلی و غیبت نخوردن.

پست توسط sepehr2 » پنج‌شنبه 30 شهریور 1391, 10:46 pm

سلام خسته نباشید
من یه سوالی دارم که البته جایی ذکر نشده فقط کسانی که تجربش رو دارن میتونن جواب بدن.
من متولد 1369 هستم که کاردانی خودم رو 9 ترمه گذروندم و امسال فارقالتحصیل شدم.
لازم به ذکر هست که 3 بار سنوات اضافه از نظام وظیف گرفتم.یکی برای ترم 7 یکی برای ترم 8 و یکی برای ترم 9.در همه ی سایت ها چک کردم که 2 بار بیشتر سنوات اضافه نمیدن و بیشتر از این با غیبت میدن.ولی من حتی برای بار سوم در برگه ای که از نظام وظیفه گرفتم ذکر شده که محلط بدون غیبت داده شده است.حالا یا به اشتباه بار سوم بدون غیبت به من دادن یا کلا به همه میدن.(با این که حتی تو قوانین نظام وظیفه نوشته شده 2 بار بیشتر سنوات داده نمیشود)
حالا سوال من این هست.من تا چند روز دیگه دارم دانشگاه برای کارشناسی ناپیوسته ثبت نام میکنم احتمال داره موقعی که میخوان برای دوره کارشناسی من معافیت تحصیلی صادر کنن چک کنن و ببینن 3 بار گرفتم اجازه ندن که دوره کارشناسی ادامه ندن و غیبت برام رد کنن و بگن که اجازه ادامه تحصثل به دلیل طول کشیدن دوره کارشناسی ندارم؟(باز این نکته رو ذکر کنم که حتی برای بار سوم سنوات بدون غیبت برای من صادر شده بود.)

سوال دوم اینکه کسانی که از سنوات مازاد بدون غیبت استفاده میکنن هم بعد فارق التحصیلی اون فرجه 1 سال رو دارند؟