من میتوانم معافیت تحصیلی بگیرم یا نه؟

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
علی256

من میتوانم معافیت تحصیلی بگیرم یا نه؟

پست توسط علی256 » پنج‌شنبه 30 شهریور 1391, 4:26 pm

سلام من متولد 2/1/1372 رشته تجربی هستم سال سوم چند درس را افتادم و در دی و خرداد سال بعد هم نتوانستم پاس کنم ولی در شهریور پاس کردم امسال هم پیش دانشگاهی حضوری بودم و در خرداد قبول شدم دو روز پیش دانشگاه ثبت نام کردم و دیروز از پلیس +10 به من زنگ زدند که 273 روز غیبت خوردم میخواستم یک راهنمایی کنید ببینم معافیت تحصیلی من درست میشه و این که من میتوانم معافیت تحصیلی بگیرم یا نه؟ :?:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

Re: من میتوانم معافیت تحصیلی بگیرم یا نه؟

پست توسط farshidshd » شنبه 1 مهر 1391, 9:32 am

علی256 نوشته شده:سلام من متولد 2/1/1372 رشته تجربی هستم سال سوم چند درس را افتادم و در دی و خرداد سال بعد هم نتوانستم پاس کنم ولی در شهریور پاس کردم امسال هم پیش دانشگاهی حضوری بودم و در خرداد قبول شدم دو روز پیش دانشگاه ثبت نام کردم و دیروز از پلیس +10 به من زنگ زدند که 273 روز غیبت خوردم میخواستم یک راهنمایی کنید ببینم معافیت تحصیلی من درست میشه و این که من میتوانم معافیت تحصیلی بگیرم یا نه؟ :?:
سلام
اگه غیبت داشته باشید نمیتونید ادامه تحصیل بدید

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

nasserak
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: من میتوانم معافیت تحصیلی بگیرم یا نه؟

پست توسط nasserak » چهارشنبه 12 مهر 1391, 4:49 pm

farshidshd نوشته شده:
علی256 نوشته شده:سلام من متولد 2/1/1372 رشته تجربی هستم سال سوم چند درس را افتادم و در دی و خرداد سال بعد هم نتوانستم پاس کنم ولی در شهریور پاس کردم امسال هم پیش دانشگاهی حضوری بودم و در خرداد قبول شدم دو روز پیش دانشگاه ثبت نام کردم و دیروز از پلیس +10 به من زنگ زدند که 273 روز غیبت خوردم میخواستم یک راهنمایی کنید ببینم معافیت تحصیلی من درست میشه و این که من میتوانم معافیت تحصیلی بگیرم یا نه؟ :?:
سلام
اگه غیبت داشته باشید نمیتونید ادامه تحصیل بدید
خب اگه رفتی غیر حضوری برای پاس کردنش غیبت خوردی اگه تو مدرسه شبانه بودی امکان نداره غیبت خورده باشی
چون وقتی داری تحصیل میکنی یعنی در مدرسه شبانه ثبت نام میکنی جزو دانش آموز حساب میشی
حتما پیگیری کن شاید اشتباهی رخ داده
به ستاره شدن فك نكن چون ستاره فقط يه نقطه ست

قفل شده